FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

sara.max
autor
1. únor 2009

Beru tvoji výzvu vážně, jé já bych chovala a vozila a krmila a přebalovala až bych brečela. 🙂 A zkušenosti mám!!! Vychovala jsem dva svoje synovce, dnes už kolem dvaceti, a moje děti už v pubertálním věku. 🙂 No na ten kočárek jsem se tě chtěla taky zeptat, vůbec si ho neumím představit. A jak jste reagovali, když vám řekli, že to budou trojčátka? Jak to vzal manžel? Mimochodem, a kde bereš čas ještě na net? Jsi fakt dobrá.

sara.max
autor
1. únor 2009

Holky nemáte některá typ na kuchyňského robota? Mám si vybrat zatím sice šmejdím po netu, ale připadá mi to všechno ve stejné cenové kategorii nastejno.

smilers
1. únor 2009

saro🙂 kocarek mam v albu, barva bude vinove seda a ve ct nam ho doveze primo zamestnanec polske firmy, je na zakazku 😉 reagovali jsme normalne ,tak nejak jsme si to mysleli😀 docela jsme doma o tom vsichni debatovali ,nu a pak to byla pravda 😀 😀 Manel byl prave ten, kdo rozhodl,ze si je nechame,pac ja jsem mela 3 tydny abych se rozhodla,zda jit nebo nejit na redukci a nikomu bych to neprala, takze je rad,ze je mame😀 cas na net, vyuzivam toho,ze mrnata spi, nu a mezio spanim a krmenim si semtam uklidim a pak zbyde cas na net a krom toho mam super manzu ten navari , a rodice me hodne pomahaji 😉

sara.max
autor
1. únor 2009

Tedy klobouk dolů, jen žasnu. Já měla co dělat i se dvěma. Tak ať vám to v klídku šlape i dál. Hlavně hodně zdravíčka holčičkám 🙂

sara.max
autor
1. únor 2009

Zkoukla jsem i kočárek, je pěknej 😉

smilers
1. únor 2009

saro diky🙂 vsak pak se urco muzeme setkat 😉 jinak ja mam doma tento http://www.skobchod.cz/tefal-fp-401141-676541-k...

sara.max
autor
1. únor 2009

Díky, ten je skoro stejný jako ty co mám zatím vybrané já. Měl by to být bosh a nebo moulinex. Potřebuji hlavně strouhání a mlýnek na maso. Kdyby tam byl i odšťavňovač, už bych asi i chrochtala blahem 🙂

lenkacar
1. únor 2009

ahoj holky ,smilers koukala jsem na vaše holčičky a už dřív na tvé bříško..moc gratuluji k princeznám

sara.max
autor
1. únor 2009

leni umíš si představit, že by tolik štěstí potkalo i tebe? Já se přiznám že je to pro mě šok, jen na to pomyslím. 🙂

sukubka
1. únor 2009

sara max pozastavovací injekci?tu mi ve fertimedu nedávali na co je ???třeba to ted ve FN dostanu 😀

sukubka
1. únor 2009

Jinak vkládám opět tabulku, ať to nemusíte pracně hledat. Je nás tu hodně nových

Čekatelky

sara.max - věk 34, stimulace na 1. IVF zahájena 28.1. , FN Olomouc, dr. Dostál
špatný spermiogram, syn 15, dcera 12 a jdem do třetího mimíska

klymene: 32, přestup z fertimedu do FN Olomouc, mám za sebou několik IUI a 2.IVF, čekám na výsledky krve a sper., kontrola 16.2. dr.Dostál, 3.IVF březen-duben 09

s9480 - 29 let, leden přestup do FN z Fertimedu, zatím čekáme na výsledky, doposud vše OK,5xIUI, 1xIVF-neg., 1 přiroze.těhu v 6tt spontální potrat

monali - 32let ,přestup z OV do OL,6.2.kontrola dr.Dostál FN OL pak se uvidí, předtím IUI,1.IVF (4tt zamlklo)

lajcikova-29let,přestup z fertimed do fn olomouc,26.2 kontrolni stěry na onkolgicke poradně,2ivf(5tt zamlkle těhu)

olm - 30let, FN Ol. od 1/2008, 4x stim. na IUI ( 1.stim - 6 foliku = IVF bez ET; 2. & 3.IUI - negat.; 4. cysta ); od 24.1.09 stimulace na 1. IVF - Gonal, Luveris, Cetrotide. 1.KO-28.1. 3folici + 1pidi folik, pokracuji ve stimulaci, KO - 30.1.).

petista - 30 let, dr .Dostál FN Olomouc, 6x IUI, 1x IVF - vše negativní, v lednu 2009 imunologie - 4.3. budou výsledky, 6.3 konzultace v CAR FN OL

Mufy - 31 let, zač.leden/2007 - 9x IUI, 1x IVF - bez ET, 2x IVF - negat., od 17.1. stimulace Fostimonem na IUI, 28.1.2009 - IUI - nyní budu čekat na výsledek

Sukubka-22let.Přestup s Fertimedu do FN Olomouc dr Dostál ,1IVf negat.2.2 kontrola a snad stimulace na 2IVF.

sukubka
1. únor 2009

holky omlouvám se téma je nad 30let ale můžu tu být s váma? 😕

rritulka
1. únor 2009

smilers dr.hypokratovu přísahu může držet jak chce, ale kdo má přístup na intranet fn a to má skoro každý zaměstnanec si může kohokoliv najít v registru a vše si o něm přečíst, mě se to přímo hnusí ale kdybych chtěla a znala vaše jména a alespoň rok narození tak si vešechno co se s váma děje přečtu i výsledky odběrů atd. Jsou tady za to postihy ale někomu to vůbec nevadí. Spíš toto mě vadí než že si pustí dr. nebo doktor pusu na špacír.
A ještě to mám v práci blbý kvůli případnému těhotenství, vrchní mě docela drží pod krkem, jelikož ji zastupuji, dala mě větší plat a nechala vystudovat školu při zaměstnání tak na mě strašně tlačí, proto jsem potřebovala jako, že se nám to přihodilo neplánovaně, ale takhle, když to nejde přirozeně se mě vůbec nechce jim říkat předem že jdem na IVF, chtěla bych se tam vrátit po případne mateřské, to znamená odejít v dobrém 🙂

sukubka
1. únor 2009

ritulka a saras max odkud jste????já jsem sice ze šumperka ale babičku strejdy a sestřenice jsou všichni s Příkaz!!!

smilers
1. únor 2009

lenkacar diky🙂

rritu ja vim, ale meli by se tim ridit 😉 jo intranet mame i u nas a o me by sis toho hodne precetla, sme mela tlustou slozku 😀
no pokud to mas tak, tak zkus fertas a kdykoliv muzes pak nastoupit do fn 😉

rritulka
1. únor 2009

tak holky budu končit, přijdu zase zítra, doma nemám na pc nárok tak až na noční.,Jsem ráda,že jsem vás poznala, jste fakt super. čau zítra mezi 19:30-7:30 ráno 😀

sara.max
autor
1. únor 2009

jé sukubko, ty jsi mlaďoučká, a už takové problémy. Drž se děvče a určitě jsi tu vítána. Jinak pozastavovací injekci mi dali až po rozhodnutí ... tak a jdeme do toho. Po všech vyšetřeních. Při prvním dnu menstruace udělali ultrazvuk a pak mi píchli injekci, která zastavila činnost vaječníků. Po dalších zhruba 14ti dnes se zahajuje samotná stimulace, tedy léky a injekce.

rritulko, máš tedy opravdu velké dilema. Já v tvém případě pokud se tedy tak moc bojíš a máš k tomu důbody asi opravdu zkusila nejprve Fertimed. Potřebuješ být v klidu a ne se nervovat. Ale ono to i tak nebude jednoduché, budou tě posílat na různá vyšetření a to bude moc a moc času mimo práci. Stejně to asi budeš muset dřív nebo později přiznat.

smilers
1. únor 2009

sukub to je kousek od nas 😉 u nas jezdime do nakla na hrob

sukubka
1. únor 2009

rodina je Blahová strejda má voda topení plyn a hrává na zábavách!jsem u nich hodně často.JJ mám v Nákle na hřbitově dědečka tak tam jezdíme.V Křelově(tam bydlíš?)taky tama někdy jezdím na kole. 😀

sukubka
1. únor 2009

tak až potkám někdy trojčátka budu vědět že jsi to ty 100% 😀

smilers
1. únor 2009

jj sukub,tam bydlime 😉 ja mam v nakle taky pohrbeneho dedu i babicku a babiccenu maminku a tatinka, oni bydleli drive prave v prikazich

smilers
1. únor 2009

sukub to jo 😀

sara.max
autor
1. únor 2009

holky chodíte někdy na youtobe? já jsem teď objevila tuhle písničku, vždycky při ní brečím, ale je hrozně hezká

https://www.youtube.com/watch?v=zGOBTg3HWRM
smilers
1. únor 2009

saro na youtube chodim urcite,kdyz potrebuju neco najit a zrovna tuto pisnicku hrali me babicce na pohrbu ☹ jinak na youtube mam video holek tesne po porodu🙂

sara.max
autor
1. únor 2009

už jsme se dnes koukali, je to moc pěkné podíváníčko, dokonce jsem si to pustili i na televizi 🙂 Jsou naprosto úžasné, jen když jim tam strkali ty hadičky na tělíčko, tak mi jich bylo hrozně líto. Jinak taťka v akci při odvozu z porodnice byl fakt odhodlanej
🙂

sara.max
autor
1. únor 2009

můj manžel, tedy už skoro, právě říkal, že máte hezký kočárek. Prý takový turbo kočárek 🙂

smilers
1. únor 2009

saro jj manzilek ja akci 😀 😀 to me davali dohromady

sukubka
1. únor 2009

smil posli mi odkaz na ty tvoje holčičky prosím

smilers
1. únor 2009

saro 😀 😀 ja mu rikam rovnou tank