FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

ametob
5. kvě 2009

Pěkně se tady seřazujeme 😉 Počkejte, jednou tu budeme psát 1. těhule, 2. těhule......

zdenule30
5. kvě 2009

už aby to bylo 😀 , dneska mám začít brát clostilbegyt, nevíte jestli se to bere po jídle nebo před a nebo to je jedno?v tom letáku to není napsané

ametob
5. kvě 2009

Já ti neporadím Zdenule ☹

lenkacar
5. kvě 2009

ahoj taky neporadim..tento zob jsem ještě neměla

zdenule30
5. kvě 2009

vzala jsem si to půl hoďky po snídani, nic tam nepíšou, tak je to možná jedno, hlavně že to má milion vedlejších účinku 😒

lenkacar
5. kvě 2009

hele to nečti to má i paralen...to bysme nejedly nic ..

ametob
5. kvě 2009

No, možná, že když to tam fakt není, tak je to jedno.... Těžko říct......

lenkacar
5. kvě 2009

máš se zdeni mrknout na clostilky na diskuzi ty jsou zběhlé

zdenule30
5. kvě 2009

dneska se mi vůbec nic nechce, mám odpolední a nejradši bych zalezla do pelechu, stejně je venku kosa a asi bude pršet, v práci je to taky nahouby, objednávky se nám moc nehrnou, tak není co dělat, vypadá to, že asi ve čtvrtek budmeme mít zase nucenou dovču, už mi z té nové zbylo jen 10 dní, ještě že letos nikam nejedem, a co u vás v práci, máte taky nějakou krizi? já to teď slyším ze všech stran

lenkacar
5. kvě 2009

jo ametob co u vás v práci?

ametob
5. kvě 2009

No, u nás v práci taky nic moc, na práci je toho taky málo, dokonce se tady i propouštělo, takže nevím co bude za měsíc, za dva, no prostě na prd.... A do toho mě to nebaví, neutíká to... Já bych tak šla na mateřskou!!!!!!!

ametob
5. kvě 2009

Teď mě drží nad vodou aspoň ty volný pátky, aspoň něco, pak bude nějaká dovča, ale pak hrůza.... Jen práce, práce, práce... To už budu chodit do toho CARU, aspoň něco.....

lenkacar
5. kvě 2009

no a za 2měsíce budeš těhula a je to vyřešený

ametob
5. kvě 2009

No, to by bylo úplně nejlepší 😉

lenkacar
5. kvě 2009

už abby sis vyhlídla nějakou bedýnku kam si nahážeš ty křápy osobní a půjdeš těhotnit

ametob
5. kvě 2009

😀 To jo, to myslím budu mít vyřešený hned 🙂 A co provádíš dneska ty? Vaříš oběd? Já už jsem stihla i poobědvat.....

lenkacar
5. kvě 2009

dneska nevařim ,máme od včera bramborový gulage s rohlíkem a brouzdám na netu ..nic se mi nechce

ametob
5. kvě 2009

Jo, tak to věřím.... Stavy, že se mi nic nechce moc dobře znám, naposledy o víkendu ☹

zdenule30
5. kvě 2009

já taky dneska nic nedělám, mám polívku od včera a manža má obědy v práci, jinak po tom clostilu si mi chce dost spát a sem tam návaly horka

ametob
5. kvě 2009

Zdenule, to ani nic nedělej, když to na tebe tak působí a klidně se prospi 😉

lenkacar
5. kvě 2009

zdeni jo je to hnus ..co se vše musí vydržet..

zdenule30
5. kvě 2009

kdybych si šla lehnout, tak se vzbudím až večer 😀 , ale musím ještě na odpolení 😝

lenkacar
5. kvě 2009

jo zdeni je to krutý chodit do práce ..já když měla utrogestan tak úplně zničehonic a to tak 3
kerát denně najednou mi spadly oči a čau ,nejsem denní spáč ,tohle tak prostě působí

ametob
5. kvě 2009

No Zdenule, tak to je blbý, to si ale na odpolední užiješ, když budeš tak ospalá.... ☹

zdenule30
5. kvě 2009

no to jo, doufám, že bude aspoň co dělat, jinak si tam asi lehnu 😀 , tak já se jdu chystat, mějte se a zase zítra 😉

ametob
5. kvě 2009

Ahoj Zdenule, tak ať ti to rychle utíká a jsi brzo v pelechu🙂

ametob
5. kvě 2009

Tak mrcha je za dveřma, pěkně mě bolí břicho ☹

lenkacar
5. kvě 2009

a jak ti vyjde 1návštěva? nebo ty máš HP udělanej?ten se dělá při mrše

ametob
5. kvě 2009

První návštěva mi vyjde zrovna před mrchou, HP mám udělanej z mojí gyndy, ale asi ho budou chtít udělat znovu, no uvidíme, taky si ho musím na gyndě vyzvednout a vemu to sebou🙂

lenkacar
6. kvě 2009

ahojík já myslim že jim stačí od tvojí gyndařky ten prej se mění jednou za 3roky,pokud jsi nebrala horony