FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

ametob
11. kvě 2009

Ahojky, jsem tu 🙂 Musela jsme taky trošku pracovat po 3 volných dnech☹ Na dovči se třeba nezadaří, když to zrovna nevychází, ale pěkně si tam odpočinete, bude to pohůdka a pak se uvidí 😉 Budete plní sil 😉

sukubka
11. kvě 2009

ahojík holky dlouho jsem tu nebyla nějak nestíhám?co je tu nového?nějask to nestíhám dočítat,akorád že petistě se rozjela mrch,měla jsem to stejný jako ty akorád mě to potkalo až 10den po ET je to strašný vím jak ti je,já si mám v červnu až budu mít vrchu volat do Plzně na imuno,snad nám tam na něco příjdou a 3ivf pro nás bude konečný!nezbývá nic než jen doufat!!!!

Leni a jak ty pokračuješ?

lenkacar
11. kvě 2009

ahoj tak mrcha nejde svině je to ..bolí mě v břiše a já čekam a čekam ...jsem nevěděla že po IVF budu mít tak bolestivý priojevy na mrchu ..než se to rozjede ,no fuj tajbl vespolek,byla tu kámoška

zdenule30
11. kvě 2009

ahoj holky, tady se teď prohnala bouřka, dneska jsem volala do FN, že jdu v pátek na utz a jestli mám brát i manžu, tak říkala, že raději jo, kdyby tam byli nějací folíci, tak mi udělají iui, tak jsem zvědavá, vaječníky mě po tom clostilu pobolívali, tak doufám, že se tam něco urodilo 😉
ametob už jsi byla u doktora?

lenkacar
11. kvě 2009

tak jsem maličko zašpiniůla a to je asi vše 🙄

lenkacar
11. kvě 2009

zdeni u nás se to honí od rána ,ted je zase zataženo ..jeden by se z toho počasí posral

zdenule30
11. kvě 2009

a to jsem chtěla mýt okna, ještě že jsem se na to vyprdla

lenkacar
11. kvě 2009

tak je postříkej jarem ,umejou se samy 😀 😝 ,stejně ta ametob nás napíná

zdenule30
11. kvě 2009

no to teda jo,ametob kde si? 🙂

s9480
11. kvě 2009

Hele Leni a nemůžeš být stejný případ jako Ametob 😝 ?? Taky vyhlížela mrchu a jak dopadla 😉
Ametob kde jsi, čekáme na tebe jako slípky na flus 🙂
Tady byla taky bouřka jako blázen, ale už je klid, já byla dnes nakupovat drogerku na dovču, už nás pomaličku začínám balit
Zdeni já okna meju už cca 3 týdny, ale vyprdla bych se tady tak strašně lítá pyl, že by to bylo ábsolutně zbytečný všechno je pořád totálně žluté, no a navíc ta bouřka dnes to bych byla akorát nas..., nechám to až po dovolené, se to nepo..

ametob
11. kvě 2009

Ahoj holky, tak jsem dneska byla na gyndě až o půl 7 večer, vzali mi jen krev na HCG, zítra si mám mezi půl 2 a 2 volat na výsledky. Kdy mě pak prohlídne doktor to nevím, mají pořád plno, tak jsem říkala, že příští týden odjíždím, sestřička se moc netvářila, tak nevím.... Akorát mě štvou, no uvidím zítra, třeba je překecám, protože čekat ještě celej příští týden se mi teda nechce, ani bych si tu dovču neužila☹
Jinak dneska tady byla taky pěkná přeháňka, tak tak jsem dojela na kole z práce, měla jsem štěstí🙂 A okna jsem taky ještě neumývala, pořád se mi do nich nechce 😀
Lenkacar: ta mrcha tě pěkně zlobí, co?
S9480: ty už jsi myšlenkama na dovči, co? Na okna a na uklízení se pěkně vykašly, jen si hezky zabal 😉
Zdenule: přeju ti, aby tam něco v pátek bylo a IUI vyšlo 😉

ametob
11. kvě 2009

Jsem se teda rozepsala 😀 No nic, jdu zase spát 🙂 Mějte se holky moc pěkně a zítra se ozvu 🙂

lenkacar
12. kvě 2009

ahoj holky a ametob kam razíte?holky už se rozjíždí špinění ,ta na sebe nechá čekat ...mršina jedna ..tak ani nechci myslet co mě čeká hned ráno úřad ráce a pak na policajty kvůli bejvalýmu ,byla jsem tam odpoledne a ,že nemaj čas a v půl 8večer mi volala ,že mám přijít dopoledne ,tajk tam skočim po úřadu ,ještě ,že to mám naproti baráku ..fuj to se na to těšim..nesnášim policajty .. 😝

ametob
12. kvě 2009

Ahojky, Lenkacar, to teda dneska nemáš moc pěknej program, tak pevný nervy.... No aspoň ta mrcha snad dorazí 😉 Já dnes nikam nerazím, jsem v práci, pak angličtina a pak šupajdy domů🙂

lenkacar
12. kvě 2009

tak jsem tam byla ametob 3hodiny ,ale byl tam moc fajn polda a byla i legrace a pak jsme si potykali ..tak aspon to ,že to nebyl nějakerj nafučenej otrapa

ametob
12. kvě 2009

Ty jo, 3 hoďky.... No tak teď máš aspoň ,,známýho" u policie 😉 😀

lenkacar
12. kvě 2009

to vim jen že se jmenuje luděk a to je vše 😀

lenkacar
12. kvě 2009

ale fakt jsem ráda že byl normální ..když jsem dělala v krámu tak se mi tam ztratili dobíjecí kupony a policajt na mě řval jak když jsem je čorla ,takže já znám tyhle milé hochy ..

ametob
12. kvě 2009

No, měla jsi štěstí.... Je to asi jak všude, někteří jsou normální, jiní ne 😉

ametob
12. kvě 2009

Ale když chtějí, tak toho asi umí někteří využít, že jsou policajti....

lenkacar
12. kvě 2009

no jéje ..tak se mi spustila rudoška aspon trochu do ruda ,břicho mi bolíjako prase a objednala jsem se na 21.5. do caru na utz kdy bude ovulka a takovej výslech od tý nány a proč a že to je brzy a já na to byla upozorněná od doktora že mám říct že jsme domluvený ..ona je majitelovo žena na recepci pipina nemožná

ametob
12. kvě 2009

No, tak už nic dneska nedělej, když tě bolí břicho.... A hlavně, že tě nakonec objednala, někde moc příjemní nejsou, to znám....

ametob
12. kvě 2009

Holky, tak podle HCG jsem těhu, ve čtvrtek mám jít k doktorovi, budu sice čekat, protože nemají vůbec místo, ale hlavně, že na mě někdo jukne🙂🙂🙂

lenkacar
12. kvě 2009

ametob tak gratulace velikánská!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ametob
12. kvě 2009

Lenkacar, děkuju moc, jsi zlatá, snad tam něco uvidí🙂

s9480
12. kvě 2009

Ametob mooooooc gratuluju tak honem tfuj tfuj, v dnešní době se sice kvůli prasečí chřipce mají ústa zadělávat ale ty nás pořádně poflusej těhu bacilama 😀 , ježiš já mám radost to je super
lencar ty se teda nezdáš tak policajt jo? a měl aspoň pořádnej pendrek 😉 ?

ametob
12. kvě 2009

S9480: taky díky moc 🙂 Až mi to fakt potvrdí, tak na vás budu ty bacily prskat každej den, ať se to tady pořádně těhulí 🙂
S tím pendrekem by mě to teda taky zajímalo 😀

s9480
12. kvě 2009

Ametob na dovči uděláme maximum pro to aby jsem šla ve tvých šlépějích 😀

ametob
12. kvě 2009

Jo jo, budu na vás myslet 😉 Pěkně se snažte.... 🙂

lenkacar
12. kvě 2009

holky tak pendrek nevim páč jsem stydlivá ,ale měl hezký modrý oči 😵 😵 😵 😵