FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

ametob
18. kvě 2009

Ty jo, Lenkacar, to mě nestraš, že něco přehlídnou..... Já jsem měla pořád nějaký problémy s žaludkem a na nic nikdy nepřišli, tak snad nic nepřehlídli.... Ale spíš jsem ho měla špatnej ze všech diet co jsem ,,za mlada" vyzkoušela.... Teď už je to lepší, ale občas zazlobí.....

lenkacar
18. kvě 2009

chichi ametob a kdy tě to dělali? to už bys byla na prkně dávno 😉

ametob
18. kvě 2009

😀 Teď už jsou nějaký ty mini kamerky, který spolkneš.... To by se mi líbilo....

ametob
18. kvě 2009

No to kdybych věděla, to může být zpátky tak tři, čtyři roky......

lenkacar
18. kvě 2009

a žiješ? tak vidíš 😀 😝

ametob
18. kvě 2009

Od zítra mám dovču, jupíííííí To bude v pondělí pěknej odpor jít do práce 😀

ametob
18. kvě 2009

Jo jo, žiju 😉

ametob
18. kvě 2009

Někdy teda jen přežívám, ale nestěžuju si 😀

lenkacar
18. kvě 2009

tak žij a šetři tělo ..jak to máš daleko domů?

ametob
18. kvě 2009

Kousíček, jedu asi 15 minut, pěkně po rovince, většinou na cyklostezce 🙂 Když jedu hromadnou dopravou, tak musím na tramvaj, pak na autobus a cesta mi trvá i 3/4 hod.

lenkacar
18. kvě 2009

tak jo hlavně gho ze sebe bobka malýho nevysypej

ametob
18. kvě 2009

Jo jo🙂

lenkacar
18. kvě 2009

a co máš v plánu o dovče?

ametob
18. kvě 2009

Zítra se budu flákat, jen něco poperu a tak, ve středu budu plnit košíčky, jsem pekla a balit se a ve čtvrtek odjíždíme do Beskyd ,,zopakovat si svatbu"🙂 Jedeme s rodičema, i se známýma až do neděle🙂 Měli jsme totiž svatbu trošku z ruky 😀 No a tam budu maskovat proč nepiju, proč nejezdím na kole - už se těším 😀 Před rokem jsem si myslela, že už tam příště pojedu i s mimčem a teď jsem ráda, že ho mám asi aspoň v bříšku🙂 No a budu myslet na tebe, co ty ve čtvrtek....

lenkacar
18. kvě 2009

tak jo ,já se trochu bojim abych tam byla 10DC co platná ,aby ovulka byla ...

ametob
18. kvě 2009

Hm, kdy ji míváš víš? Nebo ne? Kdyby nebyla tak co? To by tě pak hlídali a vzali třeba 14DC, ne?

lenkacar
18. kvě 2009

já právě nevim jestli je pravidelná ,ale mám jí dřív než ostatní

lenkacar
18. kvě 2009

no snadto klapne a nějak si s tim poradí ..tak si hodim chilli a uvidim

ametob
18. kvě 2009

🙂 No tak to by mohlo vyjít, hlavně to s tím chilli moc nepřežeň 😉

lenkacar
18. kvě 2009

vid aby mě neupadla prdka 😀

ametob
18. kvě 2009

No, právě, ono někdy je horší po ostrým to vyprazdňování než jezení 😀

lenkacar
18. kvě 2009

no ..tak budu jíst a proklínat pak na hajzlíku ili 😀 😀 😀

ametob
18. kvě 2009

Tak přeji všem pěkný odpoledne, já pomalu pádím domů 🙂 Zítra na vás odpolene mrknu 🙂

lenkacar
18. kvě 2009

tak se měj hezky tady zase leje ,tak papapapapaapapa

ametob
18. kvě 2009

😀 Zkusit se má všechno 😉

ametob
18. kvě 2009

Tady zase přestalo, tak se to pěkně střídá, snad dojedu domů suchá 🙂 Pááá

zdenule30
19. kvě 2009

ahoj holky, dneska jsem si trochu přispala, je tu zatáhle a lije jak z konve, zralé akorát tak na nějakou depku 😝 , tak doufám, že se nám dneska vyhne 😉 , ráno jsem si zavedla ten utroš, tak jsem zvědavá co to bude dělat, zatím mě bolí trochu podbříšek, včera mě píchalo všude možně, jednou napravo, pak zas nalevo, jak by si to nemohlo vybrat, nejradši bych se už testla 😀

lenkacar
19. kvě 2009

ahojík holky moje ..tak pěkné poledne

mufy
19. kvě 2009

Leni to chilli je spíš nejlepší v tekuté formě než práškové. Ani tak nepálí. Holky na neplodnosti o tom napsaly dost.Já si to chilli taky koupila.Tady je odkaz z neplodnosti:
http://www.neplodnost.cz/web/verejnost/forum/re...

Hodně holkám se po tom prý podařilo otěhotnět.

lenkacar
19. kvě 2009

mufy no vidíš grep jsi mi připomněla ..tekutý jo? z lékárny?