FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

ili5
21. kvě 2009

Ahooooj, já tu majdu neznám, určitě v ní je něco přidané, éčka, aby držela pokupě, není? Já dala přednost přírodní, ale hlavně ať vyštípe. Piješ ty grepy s mrkví,?
Musím jít vařit, nějak se mi nechce, zatím postavila polévku a sedím u PC.

lenkacar
21. kvě 2009

dneska jsem 10DC

lenkacar
21. kvě 2009

jojo piju a papam jak jsi řekla tak uvidim

ili5
21. kvě 2009

tak to je ještě času jako klasu.

lenkacar
21. kvě 2009

já už mám pekáč v troubě 😉

lenkacar
21. kvě 2009

mám ovulku dřív tak jsem na to zvědavá ,minule 16dc už bylo pozdě na KET

ili5
21. kvě 2009

Já už snědla polévku, dodělávám zapékané těstoviny, jsem tam prdla úplně vše co jsem našla 😀

zdenule30
21. kvě 2009

tak to já mám dneska svíčkovou, zbyla mi od minule, tak jsem si ji zamrazila, ale v takovém horku ani nemám hlad, leni tak budu držet palce 😉 , já mám teď takový pitomý pocity, jednou jako že to vyšlo, dneska jsem si zas říkala, že tam asi nic není, ještě týden a pak se testnu, už jsem z toho ale na nervy 🤐

lenkacar
21. kvě 2009

já dělala zapečený maso se šlehajdou a bramborem a co testuješ?

lenkacar
21. kvě 2009

zdeni a kolik jsi?

zdenule30
21. kvě 2009

sedmý den po iui a pregnylu, takže na testování je ještě brzy

lenkacar
21. kvě 2009

to jo to je brzičko tak vydrž zdeni vydrž

ili5
21. kvě 2009

Zdenule, tak 10 den už testneš, ne? Držím palce!!!

lenkacar
21. kvě 2009

tak holčičky o nic nepřijdete ,Ket se mi odsouvá ,mám opět cystu velikou a za 10dní kontrola a odsátí pokud nezmizne,ted je na druhý straně ..,jsme zklamaný no ,co na to říct ,zase nás čekání nemine

ili5
21. kvě 2009

Leni, přesně jak mě, měla jsem před KET cystu velkou, tak jsem musela vysadit divinu, dostala jsem tam injekci Agplutin, naštěstí pomohla a praskla, takže jsem to odložila na další 3 měsíce. Někde todělají i přes cystu, ale Dostál je na to pedant. Jelikož na cysty trpím, tak jsem měla nervy, že Ket nikdy nebude.

ili5
21. kvě 2009

Jsem naštvaná. Jedna dobrá duše z koníka co mě zná, tak to hned roztrubila rodině. Dnes mi volala švagrovka, že jsem jim zatajila, že jsem v tom. Tak já to neřekla ani chlapovi, že počkám na krev a ona drbna... Hlavně, že ona mě prosila ať to neříkám, jak byla ona na iui moji švagrové, až to bude mít jasné a ona mi udělá toto. Není nic horšího, než když se rodina doví, že jsem těhu od cizích lidí. HNUS 😠

lenkacar
21. kvě 2009

ili to jo to je pitomé ☹ ,fakt kámoška co?

lenkacar
21. kvě 2009

mě mudr řekl ,že ta cysta vylučuje nějaké hormony a díky tomu je špatná kvalita sliznice ,počkáme měsíc a bohužel asi zase odsátí mě nemine jako prve ..já prostě nemůžu mít nic jednoduše..

zdenule30
22. kvě 2009

dobré ráno holky, tak jsem se dneska testla, je to osmy den a navíc mě pobolívá břicho jak před mrchou, tak jsem si říkala, že to zkusím, no a test je bílý jak lilie,zkusím to ještě za týden, to bych měla dostat mrchu, ale vidím to tak, že to nevyšlo, tak snad další cyklus
leni takže musíš čekat do dalšího cyklu? to by se jeden z toho fakt po....

zdenule30
22. kvě 2009

teď jsem šla, že ten test vyhodím a kouknu a je tam duch 🙂 , ale to bude asi zbytek pregnylu

lenkacar
22. kvě 2009

zdeni tak zítra si na toho ducha posviť znova 😉

zdenule30
24. kvě 2009

ahoj holky, tak jsem si posvítila dneska na toho ducha a nic, pusto prázdno ☹

ili5
24. kvě 2009

Zdeni ☹ a který je to den? Mělas přeci ducha, ne? Neobjeví se ještě?

zdenule30
24. kvě 2009

devátý den po iui, ten duch byl asi ještě pregnyl

ili5
24. kvě 2009

Kámoškaa po iui měla 16 den jen ducha, pak až to sílilo. Tak bych ještě neházela flintu do žita. U iui je to jiné, než u IVF, vám to vajíčko musí dojet do dělohy, ne jak my, šup a vše je hotovo. Vydž!!!§

lenkacar
25. kvě 2009

ahoj holky hezký den všem ,ametob se nám už vrátila z výpravy na Ydykseb?

lenkacar
25. kvě 2009

já si taky myslim ,že tam by to bylo zdeni za dýl,tam se to teprve oplodnuje ne?

lenkacar
25. kvě 2009

tam bych se spíš řídila dostanu mrchu nebo ne ... 😉 jinak já jí mám znovu po 12dnech

lenkacar
25. kvě 2009

to mě asi v car nepochválí kdyby s ní aspon odešla ta cysta

lenkacar
25. kvě 2009

zase komplikace jestli mi nasadí proveru zase na udržení ms tak to je stopka na 3měsíce a je tu zase podzim...