FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

lenkacar
25. kvě 2009

za chvíli je to rok co jsem poprvé vzala za kliku v caru a zatim s jednim nepovedeným výsledkem ,ale i to je pro mě kousek cesty ,kdežto jinak furt kroky zpět a ty mě nejvíc deprimujou ,jinak dneska ani dépu nemám je hezky a sluníčkově

lenkacar
25. kvě 2009

naházejte sem samá pozitiva ,at se člověk může radovat aspon z jinekch úspěchů

ametob
25. kvě 2009

Ahoj holky, jsem tu🙂 Zase v práci ☹ Lenkacar, to mě mrzí, cysta jesna blbá..... Ale aspoň, že máš dneska dobrou náladu 😉

lenkacar
25. kvě 2009

a jak bylo?

ametob
25. kvě 2009

Leni, bylo fajn, jenže já jsem jen přežívala, je mi zle.... Neblinkám ještě, ale celej den je mi na blinkání, dneska to v práci vůbec nezvládám

lenkacar
25. kvě 2009

kdy bude utz?

lenkacar
25. kvě 2009

a co rodinka už to ví?

ametob
25. kvě 2009

Jen mamka, jinak až pu utz, jdu až příští středu

lenkacar
25. kvě 2009

to už vydržíš

ametob
25. kvě 2009

JJ 🙂

ametob
25. kvě 2009

A co tebe teď teda čeká?

lenkacar
25. kvě 2009

jenom čekání 😉

lenkacar
25. kvě 2009

1.6 kontrola v car jak vypadá ta cysta ,ale určo se jim nebude líbit ,že byla mrcha ..po 12dnech znova

lenkacar
25. kvě 2009

v tom břiše mi furt pobolívá

lenkacar
25. kvě 2009

jsem od toho ivf taková nějaká rozhozená

ametob
25. kvě 2009

A na tu cystu ti něco dali? Nemůže to být z toho, ta mrcha?

lenkacar
25. kvě 2009

nedali mi nic .. 😒

ametob
25. kvě 2009

Aha... Se ptám asi blbě, ale ta cysta jako zmizí sama?

lenkacar
25. kvě 2009

to jo bych taky ráda věděla může odejít uz mrchou a nebo zase odsát ,nevim jestli odešla páč mi bolí furt vaječník tak nevim na čem jsem

lenkacar
25. kvě 2009

řikam to furt potřebuju domácí utz 😀 😝

ametob
25. kvě 2009

No, ten by bodl 😉 Tak třeba fakt šla cysta pryč, čekání je na prd, ale třeba aspoň toho 1. 6. budou mít pro tebe dobrou zprávu.....

lenkacar
25. kvě 2009

ametob dobrá zpráva bude až řeknou zejtra nástup dáme tam mimíse

ametob
25. kvě 2009

Jasně, hlavně ať je to co nejdřív 😉

ili5
26. kvě 2009

Ahojky, babky, leni se divím, že ti nepíchl agolutin na cystu, mě ji píchl a ona fakt zmizela, sice bolesti hrozné až jsem z nich ležela ve špotále, ale jsem se jí zbavila hned a bez odsávání.
Tak včera na krvi 889,1 HCG, myslím, že dost, tak snad bude i to srdíčko 11,6,dozvíme se i kolik jich bude jestli dva, nebo jeden

lenkacar
26. kvě 2009

ahoj ili no nedal mi fakt nic ...to hcg je jako prase to budou dvojky jak vyšitý 😉

lenkacar
26. kvě 2009

hele ili co ta monali?

lenkacar
26. kvě 2009

tady to bude samá těhulka ,jen jestli s náma budete eště kámošit co?

ili5
26. kvě 2009

Leni, neboj, tobě se to blíží taky!! HCG je větší, tak snad bude 11,6, srdíčkko, snad se dočkám už koknečně. Dvojčata do našeho malého bytu 😀 . Soused má 3+1 ten co se o něj starám, ale musela bych tam minimálně 200 tisíc vrazit, aby to nějak vypadao. To nemám, momentálně nám prodávají byty, tak mám o úspory a spoření posarané, celoživotní moje úspory. ☹

lenkacar
26. kvě 2009

ili a on by to s tebou vyměnil?

lenkacar
26. kvě 2009

to by byla aspon oplátka 😉