FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

s9480
1. čer 2009

Sakra taky bych brala takový úlek těla😉 , a to mělo být první IVF? a máte nějakej problém nebo jste jako my idiopati???

s9480
1. čer 2009

máš dobrý předběžný termín porodu - to má manža narozky 😉

milin
1. čer 2009

jj mělo to být první IVF.No přítel je ok a já mám mírně sníženou hladinu progesteronu.A problém se viděl ve vejcovodech.Jsou sice průchodné,ale svalstvo uvnitř je asi poškozené.Protože nedokáže posunovat vajíčko do dělohy.Díky mím operacím.Ale jaksi se to podařilo,stále tomu nemůžu uvěřit 🙂

milin
1. čer 2009

jj předběžný díky koníku.Spíš si ale myslím že až tak kolem 10,11 února 🙂

s9480
1. čer 2009

no tak vida další zázrak je na světě 😝 , to je super že se to povodlo přirozeně ach jo jak závidím 🤐 , hele ať je to kdy chce hlavně že to je 🙂

milin
1. čer 2009

jj zázrak asi ne,páč vím který den se to zadařilo.Ale když to vezmu z medicínské stránky tak možná maličko.

Neboj taky se vám zadaří.Moc bych to všem přála 🙂

s9480
1. čer 2009

fáákt ty to víš přesně na den?? tak poraď co bylo tak zvláštního že to vyšlo 😉 , nějaký nový experiment? a nebo jste si "vrzli" jen jeden den v měsíci a on to byl zrovna den D 😀
no já bych podle věštkyně měla už být taky těhule, bylo mi řečeno že otěhotním v teplé exotické zemi tak čekám výsledek, no ale víš jak, sice jsme dělali co jsme mohli 😀 ....

milin
1. čer 2009

nu koupila jsem si sexy prádýlko.Takový hodně erotický.Dala jsem si černý podvazky tanga všechno v krajce hezky jsem se navoněla a namazala a čekala jsem v ložnici na posteli až přijde muj přítel se sprchy.První co mi řek tak bylo že vypadám jak z televize 😀 ale líbila jsem se.A tak to bylo.Dostál nám řek ať spíme spolu ten večer a my to udělaly.Pak jsme měli spolu spát druhej den,ale to už se nám nechtělo.A pak když jsme šli na UTZ jestli prasklo tak jo.Takže jsem jen čekala.A ono to kupodivu vyšlo.Tak to můj návod 😀

s9480
1. čer 2009

hmm slušný 😉 - tomu se říká plánované rodičovství
🙂
u nás teda ale bohužel ani tohle nezabírá a že takhle překvapuju celkem často, přítel si na to celkem potrpí, no ale výsledek nikde 😨

s9480
1. čer 2009

hele a kdy jsi měla mít MS že jsi šla už do FN?? a to jsi byla objednaná nebo tě vzali jen tak?

s9480
1. čer 2009

jo a co na to manža? rád jak rádio co, se nedivím 😉

milin
1. čer 2009

No já jsem vlastně po tom kontrolní UTZ říkala Oborné zda mám brát Utroš.Ona řekla že jo.Nu a poslední den co jsem ho měla brát jsem zkusila test.A prostě tam byla veeeeeeeeeeeeelmi slabá čárka ale byla.Tak jsem rychle celý den volala Dostálovi.Ten řekl že mám přijít v pondělí na krev a uvidíme co tam bude.Tedy v tý krvě.A tak jsem celý víkend i dnes testovala a čárka prostě sílila.Nu tak jsem si myslela že je to na dobrý cestě.Jinak dnes jsem myslim 27dc
A příťa stále tomu nemůže uvěřit.Asi uvěří až uvidí fotku s UTZ ze srdíčka.Ale samo je rád.

A neboj na každýho dojde,já čekala 1,5roku.Vím že je to pro někoho málo,ale pro mě je to hodně.

milin
1. čer 2009

Jinak v podtsatě jsem tam volala že když jsem našla // tak jestli ten Utroš mám brát dál.To bylo důležitý,protože mám nižší hladinu progesteronu.A utroš tu hladinu doplňuje.Jinak bych to mohla potratit,lépe řečeno bych ho nemusela udržet.

s9480
1. čer 2009

ty jo 27 DC? tak to máš krátké cykly nebo jsi prostě testla dřív než měla dorazit MS? jojo fotečka bude super
no my čekáme už 5 let ☹

milin
1. čer 2009

já mám cykly kolem 30dc plus mínus 1den.Prostě jsem testovala asi 10dc po oplození.

s9480
1. čer 2009

aha tak to jo, dnes už jdu zalehnout k telce tak dobrou tobě i mimi 😉

milin
1. čer 2009

moc děkuji jsi hodná.I tobě přeji hezký a pohodový večer u TV. 😉

ametob
2. čer 2009

Dobrý ránko 😉
Milin - gratulujuuuuu, to je suuuuuper 🙂 Tak teď se to tady snad prolomí a holky se k nám brzy přidají všechny 😉

milin
2. čer 2009

Ahoj Ametob
jj přeji to všem snažilkám.Já jsem sice ještě úplně na začátku a nemůžu tomu uvěřit,ale už teď vím že budu mít hodně starostí vše zajistit apod.
Holky vím že se to píše lehce,ale věřím tomu že už se to teď musí podařit každé 😉

zdenule30
2. čer 2009

ahoj holky, tak vidím samé dobré zprávy, milin veliká gratulace 🙂 🙂
jinak my se chystáme 12.6. na druhé iui

milin
2. čer 2009

Zdenule děkuji.A tobě přeji aby IUI bylo úspěšné. 🙂

lenkacar
2. čer 2009

ty jo tady zpráva jako blázen ,tak milin taky gratulka

lenkacar
2. čer 2009

já v caru moc nepochodila cysta stále trvá ,maličkato se zmenšila tak odsátí nebude ,nicméně jak jsem krvácela ,prý nebyla MS ,ale to vyvolává cysta a mám čekat MS kolem9.6. a pak po 12dnech kontrolní utz na sliznici a dle cysty jak bude vypadat ,tak možná KET..holky zase čekám

monali
2. čer 2009

Milin, taky moc gratuluju, to je báječná zpráva, konečně se tady začlo dařit a to i bez pomoci doktorů, Tak snad
už se to obrátí a povede se to i nám ,které tu doktorskou pomoc potřebujeme.

Leni, to je blbý, že se to zase posunulo, ale znáš to kdo si počká, ...

Mě napllánoval doktor KET někdy na 2.polovinu září - podle menses. Tak snad už 😠 Teď mě čeká zítra
ta revize, pak snad zpátky do práce - tam mi to bude utíkat aspoň rychle. A peníze se taky hodí,

lenkacar
2. čer 2009

moni a to je pod narkozou?

lenkacar
2. čer 2009

jojo co mi zbejvá než čekat že moni

ametob
2. čer 2009

Leni, no čekání je blbý a čeká se pořád na něco... Ale když ti ta mrcha dorazí kolem toho 9. 6., tak to je už za chvilku a pak to snad už bude utíkat víc.... Hlavně aby ta cysta byla pořád menší a menší 😉 Škoda, že s tou jakože mrchou neodešla hned celá....

s9480
2. čer 2009

Ahoj holky dneska jsem neměla vůbec čas sem juknout, tak jak je těhulím 😉 ??
Leni to je jak naschvál co, si s tebou to tělo zahrává, ale to tě jen tak zkouší a pak rup šup a bude to 😀

monali
2. čer 2009

Leni, jo dělají to pod narkozou, naštěstí. Už si pomalu chystám věci . Ani nevím, jetli mě pustí hned zítra a nebo až
ve čtvrtek. Doufám že to zvládnu v klidu. ☹

lenkacar
3. čer 2009

moni držím pěstičky holka ...at tě to vůbec nebolí ,stačí že tě bolí srdíčko ☹ ,ale jsi fakt silná osobnost