FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

lenkacar
12. čer 2009

někde v těch lázních prej dělaj válečky z bahna a to cpou do pipky ... 😕

ametob
12. čer 2009

Ahoj holky🙂
Tak jak vás tady čtu, tak jsem ráda, že nejsem shnilá jenom já, sice jsem až asi do 22 závodně sportovala, to mě bavilo, ale od tý doby bylo jakýkoliv cvičení většinou tak, že jsem si říkala, že něco musím, ne že by mě to až tak bavilo.... Sice kolo a hory celkem jo, ale nic jinýho☹ A to kolikrát mrčím i tak 😀 Zato teď si to ohledně sportu užívám a nedělám nic 😀 A až mi bude líp, tak možná jen nějaký ty hory 😉
Milin, s pitím je to trošku lepší, hóóóóódně se snažím 😉

s9480
12. čer 2009

no já mám výtoky snad od jakživa je to děs, napřed jsem mývala tvarohové, potom zapáchající po zakženém mase a v poslední době je to takové mléčné jak barva tak zápach už jsem vyzkoušela asi všechno tak zkouším dál, nejvíc mi pomohly homeopatika ale když jsem si je pak koupila znovu tak už nic, mám doma výplachy tantum rosa
nene ta syrovátka se jí - nebo pije, prej je zbavená hořké příchutě a měla by být lahodně sladká tak uvidím jestli to do sebe vpravím snad to nebudou vyhozené prachy
na ten Gynex si stěžovat nemůžu ale ani chválit prostě efekf nula ale hodně ženským pomohl upravit cyklus atd, já když ho barala poprvé tak se mi objevilo špinění uprostřed cyklu, dr mi na to řekla že je to projev ovulace ale jinak jsem to nemívala a když jsem to dobrala tak to zmizlo a teď jsem ho měla znovu a neměla jsem ani to

lenkacar
12. čer 2009

a víš z čeho jsou ty výtoky?já to věděla ,ale nějaké ty zaváděcí tablety mě nepomáhaly ,ted teda na to nic nemám,ale takxy mě to otravuje několikrát za den si měnim spodáry

lenkacar
12. čer 2009

taky se cejtim blbě a o nějakém oráklním sexu nemůže být ani řeč ..

lenkacar
12. čer 2009

hrozně pomalu mi jede net,se z toho picnu ..

s9480
12. čer 2009

ne nemám tucha z čeho to je, omezila jsem hodně i sladké, ve vaně a v bazánu jsem nebyla roky a stejně furt stejné, no tak to já bych teda spotřebovala spoďárů několik takže už roky chodím s tealoťákem mezi nohama - velmi sexy 😢 , ale za vložky bych taky dala majlant
tak to já si teda orál nenechám odepřít - jedinný způsob jak docílit orgasmu, takže prostě u nás je to před sexem sprcha a pak teprve hup na to, spontálnost bohužel nejde provozovat, jako že by ze mě v nečekaném okamžiku strhal šat 😠
jo mě taky žádný bobule na zavádění nepomáhaj, navíc mi většinou dávaly ty žlutý potvory, žlutý bylo všechno a všichni ale okamžitě po dobrání to bylo zpátky je to prostě děs, teď ve FN mi udělali pořádný testy kde tedy zjistili no už nevím co ale brali jsme oba antibiotika, po dobrání jsem šla na kontrolní stěr a prej to bylo pryč ale výtok stejně byl akorát teda tak nezapáchal, no teď mám MS a zase se cítím, jsem přesvědčená že mi to dělají krámy, že se mi to vždycky po nich zhorší jenomže co s tím

lenkacar
12. čer 2009

já s tim mám taky problíém že se mi orál líbí ,ale mám pocit ,že bych mohla bejt špinavá a to mi teda na orgasmu nepřidá ,navíc můj muž je kopyto takže ..hm na orál můžu jenom vzpomínat

s9480
12. čer 2009

jé tak to já mám teda doma šikulu 😀
hele vsadím se že to určitě nemáš tak hojně jako já, takže žádná špinavá a šup na to ať si to taky pěkně užiješ 😉 -a jestli neví jak na to tak ho trochu naveď - nenápadně samozřejmě že 😉

ametob
12. čer 2009

Holky, to vám teda nezávidím, jsem si myslela, jaký já nemám pořád výtoky, ale podle vás jsem celkem v pohodě. Občas mě nějakej potrápí, ale nic strašnýho a většinou jsem to řešila mini tamponem - sice nevím, jestli je to dobrý, ale je to pohodlný...

lenkacar
12. čer 2009

s 9480 má přirostlej jazyk ,blbci rodiče ,že s tim nějkam nešli takže nemůže lízat ,věřila bys tomu ? v 21století?

s9480
12. čer 2009

No Ametob tampon nebude na tenhle problém asi to pravé ořechové
no já už jsem říkala že se nechám zašít a bude klid ale to bych za chvíli praskla nebo by mi to teklo ušima takhle je to aspoň pro kolemjdoucí neviditelné 😉

lenkacar
12. čer 2009

musim se příště zeptat v car jak je to možné že mi to IVF rozjelo zase

s9480
12. čer 2009

jé no tak to je prekérka 😖 , to má i kolegyně z práce ta si stěží olízne rty no tak to ti holka neporadím jedině plastika, ale to radši ty prachy vraz do KETu no i když si teda nedovode představit neuspokojivý sex do konce života - já bych o té plastice uvažovala

lenkacar
12. čer 2009

bolí mi v břiše do zad a mrcha nikde mě už klepne pepka ..

s9480
12. čer 2009

valím domů až dorazím atk na vás zase juknu zatím čau

lenkacar
12. čer 2009

jaká plastika normálně střihnout uzdičku ..ale on nikam nepůjde 🙄

lenkacar
12. čer 2009

na to že je voják tak ty prohlídky maj divné a jeho rodiče byly taky divný ,má přirostlej moc jazyk a i uzdičku na pindourovi ..

lenkacar
12. čer 2009

kolikrát ho to bolí ,židi ty to vyřeší a je to ... 😀 😝 ,ba ne ,ale je to pitomý v dospělým věku se stydí to je jasný

lenkacar
12. čer 2009

¨tak jdu zase něco balit na chatu tak se tu beze mě mějte hezky ..papa

ametob
12. čer 2009

S9480, no ty moje výtoky asi nejsou nějaký závažný, až asi na 2x kdy jsem si byla na gyndě pro nějaký čípky to vždycky přešlo, to má asi každá ženská jednou za čas, kdyby mně to svědilo nebo bylo jinak nepříjemný, to bych musela řešit, to je jasný...
Lenkacar, já jsem byla na operaci se zubama a oni mi to neřekli a zároveň mi nastřihli uzdičku pod jazkem a pohoda, ale nevím, neměla jsem ho nijak přirostlej, aspoň mi to nepřišlo.... Pak mi to jen řekli, tak jsem čučela a vůbec to nebolelo, daj ti injekci a je to.....

lenkacar
12. čer 2009

na zubnim jo?

lenkacar
12. čer 2009

jdem tam v pondělí ,hm ale on je bebinka řekne že to nepotřebuje ..už kvůli mě šel vůbec k zubaři dobytek

mufy
12. čer 2009

S9480 a Leni co je to za léčitele?Že bych tam taky zašla.

lenkacar
12. čer 2009

mufy to je náš místní čaroděj,vy zapomínáte že nejsem od vás .. 😉 ,co sara zakladatelka diskuze ta sem ani nechodí že?

lenkacar
12. čer 2009

mufy cysta potvora sama neodešla ani s krvácením ...potvora jedna

s9480
12. čer 2009

Už jsem doma jupí pátek
Mufy ten v Olomouci to není léčitel já tam ještě nebyla ale je to prej číňan co léčí kde co no a prej má s neplodností velké úspěchy,té kámošce tam u něj včera byla a měla mě objednat se nemůžu dovolat tak až budu vědět víc určitě dám info

s9480
12. čer 2009

ježiš Lencar tak jestli je to jenom na ustřižení uzdičky tak to bych mu cvakla i doma 😉 , dyť to dělají dětem bez jakéhokoliv umrtvení - moje neteř dlouho neuměla říct R tak šli na logopedii doktorka se koukla do pusiny řekla aha, vzala nůžky - sterilní 😉 šmikla to trochu řevu a šli domů - a jak šlo eRko hned krrrrrásně 😉 - žádná vada řeči se nekonala
No já myslím že rodiče asi byly divní ale ještě divnější byli doktoři ke kterým předpokládám jako dítě chodil
Ametob no tak jestli to máš jen občas tak to je normálka , pche co bych za to dala a vůbec bych s tebou měnila - bez výtoků a s mimčem v břuchu 🙂

ametob
14. čer 2009

Ahojky holky,
Lenkacar, jo, na zubním mi to udělali 😉
S9480, to věřím, že by jsi měnila, ale víš co je horzný, že já si to jaksi zatím vůbec neužívám, jsem ráda, že je mi chvilkama jakože dobře 🙂 A čekám, kdy mi už bude dobře furt 🙂

zdenule30
14. čer 2009

Nazdárek děvčata, tak mám po druhým iui, byla jsem tam v pátek. Dostál tam nebyl, byla tam Oborná, folící tam jsou dva tak uvidíme, i když tomu moc šanci nedávám, protože jsem nachcípaná, celý víkend jsem proležela. Oborná byla moc milá, akorát mi napsala dávkování utroše jinak než Dostál, tak jsem z toho byla trochu zmatená, ale ona musí vědět,co a jak. Ještě jsem se jí zapoměla zeptat jak je to se sexem, říkala, že v sobotu to máme ještě posichrovat doma, ale nevím jestli můžeme sexovat i pak nebo radši ne?