FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

ilci
7. říj 2009

dašul, já mám teda jen starý ceník viz.
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

nový jsi nedostala?

jinak v prosinci je to horší kolem vánoc, to mají dovolenou
je lepší si to zjistit předem

dasule
8. říj 2009

děkuji, vím, že stojí 2500Kč., ale nevím, jestli je to konečná cena, jestli se tam ještě něco počítá, jako je prodloužená kultivace a tak.Takže by mě zajímala celková cena 🙂 stejně než dostanu MS, potom to vychází na ten 15den a dále, takže stejně to půjde přes prosinec.

ilci
8. říj 2009

tak pokud by sis dala ještě PK, tak asi ano, ale netuším, v jakém stádiu se zamražuje

dasule
8. říj 2009

jasně, jasně, vajíčka mi hned na druhý den zamražili, takže asi budou dělat PK, podle mě teda, aby viděli, jak se budou vyvíjet, proto mě zajímala ta cena, jestli se to ještě k tomu počítá nebo ne, jestli je to nutné atd.Na Ketu jsem ještě nebyla, tak nemám zkušenosti.

lenkacar
12. říj 2009

čus holky tak jak se vám vede, hodte něco do placu,ametob jak jsi na tom?

ametob
13. říj 2009

Ahojky🙂
Lenkacar: v pondělí jsem byla na kontrole a je to malinko lepší, nemusím už jen ležet, tak to je super, včera jsem byla na testech na těhotenské cukrovce - tak uvidíme, ta se mi snad vyhne 🙂 Ale jinak se vyloženě flákám, něco malinko doma podělám, uvařím a pak už jen ležím, čtu si a tak, takže pohoda.... A co ty?

paraple98
13. říj 2009

Cusik damy 🙂

Ametob, my jsme se tu onehda davnejc potkaly a koukam, ze se zadarilo, moc moc gratuluji a drzim palce at je vse ok do 40tt 😉 Opatruj se 😉

Leni - jak se vede? Jak jste pokrocili?

Dasul - netusim, ale pokud ti zamratovali emrysky az okolo ET, tak uz asi zadna PK nebude, ne?

ametob
13. říj 2009

Paraple: moc děkuju, jsi hodná, hlavně aby se zadařilo vám všem, moc vám to přeju 🙂

paraple98
13. říj 2009

Amet - urco se jednou zadari, ale kde brat leeeeeta tu trpelivost, ze? 😉 😀

ametob
13. říj 2009

Paraple - to máš pravdu, mě přecházela trpělivost po necelém roce a to je nic 🙂 A o to víc si to všechny zasloužíte🙂 Za ten boj a čekání, kdo to nezkusí, stejně nepochopí včetně mě. Ale ono se jednou zadaří 😉 😉 😉

lenkacar
13. říj 2009

čus holky já ted hledam práci ,na konci října se pojede na kontrolu ,ale jako práce ted priorita a mimino se odkládá na příští rok

paraple98
13. říj 2009

Ametob - jasan, nadějě přece neumírá nikdy 😀 😀

Leni - jojo to chápu, když není práce je to blbý 😒 Tak držím palce, tfuj tfuj tfuj 😉

paraple98
3. lis 2009

Kde jste kdoooo? Haloooo 😝 😀 😀

lenkacar
3. lis 2009

haloooo tak to vypadá že mě berou .. 😉 prodávat a aranžovat do luxus krámu s luxus cenama ,bych si tam nekoupila ani prd .. 😀 😀 😀 😝 ,asi lidi maj peněz dost 😉

paraple98
3. lis 2009

Leni - supeeeeer, gratulka 😉 No a pak že prej je krize 😉 🙂

lenkacar
3. lis 2009

para jo krize je leda najít práci 😀 😀 😀 ,ale co kecam dneska se mi ozvala nějaká baba stylem ,,vám volam jestli přijdete 17.11.k nám,,nevěděla jsem s kým mluvim ,kam mám jít a nakonec z toho vylezlo mýt hajzly 😀 😀 😀 😝

paraple98
3. lis 2009

Leni - a ty jsi takovou úúúúúžasnou nabídku odmítla?? No teedááááááááááá 😝 😝 😀 😀

lenkacar
3. lis 2009

para ani mi nemluv jsem nevěděla jestli se mám smát a nebo se nasrat 😀 😀 😀 😀

paraple98
3. lis 2009

jak tě tak znám, tak jsi se smála, neee?

paraple98
3. lis 2009

Zrovínka nedávno jsem hledala jednu kočku z loňské stimulace a narazila na naše téma IVF říjen-listopad, my jsme ale byly ukecané 😀

lenkacar
3. lis 2009

para jojo kdeže je ten lonský sníh 😀 😀 😀 😀

lenkacar
3. lis 2009

jo půl roku čekam až mi zavolá nějaká hajzlbába 😀 😀 😀 😀 😀 že mám jít pracovat ve svátek 🙄

paraple98
3. lis 2009

Leni - no neber takovou fantastickou kaiéru, kdyby zavolala mně,nevím nevím, jestli bych 😀 se udržela 😀

lenkacar
3. lis 2009

para mě taky spadla čelist až na zem 😀 😀 😀 😀 ,jsem si řekla že toto už je konečná 😕 😕 😕 😀 😀 😀

paraple98
4. lis 2009

Leni 😉 😀 😀 😀 Jinak dnes byla OPU, mam 12 vajicek, SPG tradicne spatny, takze napichnou vsechny co budou zrale a v patek volam jestli se oplodni 😉 Drz mi palce prosim

😉

lenkacar
22. únor 2010

strana č.12 🙄 😝 holky tak jak jste na tom?

lenkacar
22. únor 2010

všechny nahlašte jak jste na tom stará gardo 😉

monali
22. únor 2010

Ahoj Leni, teda tebe už jsem dlouho neviděla 😉
My jsme zatím na mrtvém bodě. V září jsem měla KET, ten nedopadl, V prosinci měl být další ale po
rozmražení se embryjka nedaly použít. Teď jsme až na konec března objednaní na imunologii do Plzně,
a ještě mě mezi tím čeká hydrskopie. To jsou poslední vyšetření,které ještě nemám udělané ☹
A taky jsem za týden objednaná k léčitelce - prostě zkouším co se dá. A asi mi trošku z too všeho hrabe 😠
A co nového u tebe? Nějaké novinky?

lenkacar
23. únor 2010

moni já si na tebe posvítila na jiné diskuzce tak vim ,že se chystáš k léčiteli,někomu to fakt pomůže tak proč ne ..my jsme na konci března imuno zrušili kontrolu ,páč jsem přestala brát prednison a ted to zkusíme dodržet znova ..měla jsem takové nervy z těch hormonů ,že to u nás bylo na rozvod ..ale řikam si ,že jetli něco podnikat tak už jenom letos ,už jsem stará maškara.

paraple98
23. únor 2010

Jé, naše téměř zapomenuté téma 😉
Tak jen stručnš, 2. IVF nevyšlo, teď jsem "stumulovala" na KET a ani jedna ze 4 blastocyst se nerozmrazila jak měla, takže teď plánuji imuno,mojžíšovou, popř. lázně a příští rok 3. pokus a asi končíme