FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

s9480
7. zář 2010

Ahoj holky tak jsem dnes po kontrole a je to na hov...
vůbec nereaguju na stimulku od 3 dne cyklu jsme 3 dny píchala 150 jednotek Puregonu a potom od 6 dne i Menupor+Orgalutran a dnes 8 DC mám jen 1 folikul takže stimulka zastavena a zítra jdeme jen na IUI jsem z toho hotová, jednak na IUI jsme byli už 5x a nic takže tomu moc nedávám ale hlavně nechápu, jak to, že vůbec nereaguju 😲
vůbec to nechápu ani jsme to s dr. Obornou neprobrali, prej to pořešíme až v poradně pokud se nezadaří IUI ach jo já se snad toho mimča fakt nedočkám ☹

lenkacar
7. zář 2010

ty kráso tak to je mi líto .. 😔 člověk to do sebe pere a k ničemu 😝

marcajda
8. zář 2010

dobré ráno. s9480, tak to mi je líto. když už do sebe člověk ty hormony napere.. ale je pořád šance, že IUI tentokkrát vyjde!! a dnebo už do třetice Mudr něco vymyslí a konečně bude vše O.K.
no, mě to čeká do měsíce a minule jsem měla stejný postup jako Dyny. jen folíci moc nerostli , tak bylo OPU až 16 den píchání. takže jsem i doplácela. ale moc ne.
Mudr říkal, že tentokrát ten postup pozměníme, minule mi museli píchat cystu. tak nevím, mozná nějaký ten cyklus bez té zastavovací injekce?
no a jinak přeji krásný den a třeba se nám ozve Dyny, jak dopadla? určitě dobře!!
Petuli, ty jsi v práci? to jsi bojovnice!! ale když jsi v kanclu, tak na to aspon tolik nemyslíš 🙂 tak pozor na těžké šanony!!
at se nám o tebe koleginky trošku starají 😉

monali
8. zář 2010

Dobré ráno 🙂
Tak jsem byla včera na kontrole, Zase tam byla hromada lidí, naštěstí jsem byla asi třetí, tak jsem moc dlouho
nečekala. Výsledek kontroly teda nic moc, folíci moc nerostou a ani jich nepřibývá.Tak jsem si musela už
dokoupit další pero Gonalu 😒 a další kontrola je v pátek . Na začátku stimulace jsem byla taková nadšená, ale
teď už mě to nějak přechází 😒 , Snad už to v ten pátek bude lepší.

Marci, tu IUI bych asi zkusila, člověk nikdy neví, a když ne tak víš, že máš před sebou IVF a nic není ztraceno. A kam
do lesa chodíš pomáhat? Koukám, že v práci si z nás první, to začínáš od 6?
s9480, to je fakt smůla, nejhorší je, že to nejde nijak ovlivnit, jenom do sebe píchat a čekat co bude. Snad v dalším
pokusu už doktoři to vymyslí nějak líp. Ale teď budu držet palce, ať se povede IUI.
Dyny, tak co, čekáme na zprávičky, jak to včera probíhalo?
Petulka, dodatečně gratuluju ke 2 bojovníčkům, a vydržte spolu dalších 9 měsíců. Koukám, že chodíš do práce,
aspoň přijdeš na jiné myšlenky,. Já pracuju taky v kanclu, ale je to pořád o stresu a všechno honem honem, takže
si budu brát nemocenskou.

Už musím končit, tak všem přeju hezky den 🙂

petulka22
8. zář 2010

Ahoj holky, se nám to tady nějak všechno zamotává.. 😠
s9480 holči, to mě fakt mrzí, neztrácej ale naději, třeba opravdu vyjde IUI.. Když jste oba v pořádku.. Na některé diskuzi tady byla holčina, které nevyšly 3IVF, a pak se jim zadařilo přirozeně, takže zázraky se dějí!!! 😉 Blbé je, že Oborná Ti k tomu nic neřekla a nechává to až na poradnu. Máš už termín do poradny? Ty čekačky jsou ve FN docela dlouhé..
Monali neboj, bude to dobré, určitě si dají říct a bude nějaká úrodička. 🙂 Jinak já mám v kanclu taky celkem dost stresy, ale zatím si nemůžu dovolit jen tak zmizet.. Jsem holt taková blbá, že je v tom nenechám, nemá mě ani kdo v mnoha věcech zatím zastoupit, takže..
Marci možná Ti vážně dají krátký protokol, prý se dává, když není dobrá reakce na injekce, že se dají vyšší dávky hormonů a měla bys to i dřív za sebou. Žádné čekání po stopce. 😀 Jsem na tebe zvědavá! Ale napřed čekám, co to Tvoje IUI. Kdy to bude?
Jinak u mě je už rýma pryč, to jsem moc ráda, ale tak, jak píše monali, i já jsem byla na začátku docela nadšená a optimistická a teď to na mě nějak padá. Jsem 5 den po KETu, měli jsme třídenní bobíse a necítím se nijak divně, prostě jakoby nic, tak nevím, jeslti je to dobře..
Holky zatím utíkám, myslím na vás na všechny, papa

dyny
8. zář 2010

Ahoj holky 🙂

S9480 to mě moc mrzí, ale tak třeba ta inseminace vyjde. Mojí nej kámošce nevyšly 2 IVF a pak po 3 měsících otěhotněla přirozeně bez ničeho. A to jim nedávali žádné šance na přirozené otěhotnění - měli pokaždé ICSI.

mony třeba to tím posledním perem popoženeš a ještě povyrostou...Neztrácej naději.

Peti ty buď hlavně v klidu, žádné černé myšlenky - na ty je vždycky času dost - ještě nic nevíš - smutni až kdyby bylo zle! - to se pěkně povídá, že...počkejte na mně za týden 😉

Marci tentokrát už to musí vymyslet tak, aby to dobře dopadlo, neboj 😉

Leni taky jsem si říkala, že je to mazec - ty možnosti jak to všecko nakombinovat. A je to dobře - jsme každá jiná a taky jak vidět je i u každé z nás každý cyklus jiný, jiné reakce...

Já jsem včera byla spokojená - bylo 18 vajíček, zralých teda 14, ale čučela jsem, protože při dlouhém protokolu jsem měla víc než při vyšších dávkách při krátkém - to bylo 15 a zralých 11. A to jsem si myslela, že při dlouhém bývá míň než při krátkém. Zítra si mám volat, jak to vypadá. tak doufám, že bude aspoň některé z nich silák 🙂

petulka22
8. zář 2010

Dyny super! Krásná úrodička! To třeba budeš mít případně něco i na zamražení. Zítra budu držet pěstičky, pak podej zprávičku! 🙂

lenkacar
8. zář 2010

dyny pěkné jen tak dál..holky nějak se ty stimulky nedaří

s9480
9. zář 2010

Ahoj holčiny díky za podporu, no kdyby vyšlo IUI tak by to byl taky jeden velkej zázrak 😉
no uvidíme, popravdě měli jsme na IUI jít včera i dnes, ale byly jsme jen včera, dr mi řekla že vlastní iniciativě se meze nekladou tak včera jsme to dali do rukou doktorům a dnes provedeme IUI doma 😎 - protože po včerejší zkušenosti 🙄 - ráno byl partner odevzdat vzoreček tak to bylo ok, a mě řekli abych přisla ve12 hod, tak jsem dorazila ve 12, šla na pokojíček, tam byla nějaká holčina buď po OPU nebo po ET a ještě jedna paní taky čekala na IUI, tak o čtvrt na jednu přišla sestřička že paní doktorka toho má hodně že se to trošičku opozdí, o půl jedné přišla znovu že ještě tak půl hodinky a nakonec jsem šla na sál o čtvrt na 2 - hrůza a to jsem si jen v práci odskočila o půl 12 jakože na oběd, je to fakt děsný, mi připadá, že tam vůbec nepočítají s tím, že taky lidi chodí do práce a nemůžou tam 3x do týdně prosedět půl dne
a to ještě co jsem si tam vyslechla to je taky síla, obviňují se tam sestry a doktoři navzájem protože se jim tam ztratily peníze, co my hradíme za ICSI, PK atd. řeší to prej i kriminálka no a ty hovory co tam mezi sebou všichni vedly no atmosféra teda hrozná, navíc je teda i hrozný že někdo z nich ty prachy fakt vzal 😲
no ale zpět k věci - přeci jenom když jsem byla 5x na IUI ještě ve Fertimedu tak to bylo přirozený žádné léky jsem nebrala jen mi kontrolovali ovulku a pak tam šoupli spermouše a hotovo ani po tom jsem žádné léky nebrala no a teď jsem nadopovaná hormonama (i když vaječníky to nějak ignorovaly teda) taky si mám pořád píchat Fraxiparyn na ředění krve a od soboty mám ještě brát 2x denně Duphaston + ještě teď beru Dostinax na hladinu prolaktinu, takže když tohle všechno sečtu tak by to teoreticky klapnout mohlo co 😝 ?
Peti do poradny jsem se objednala včera po IUI, mě chtěla dát až na listopad tak jsem se teda rázně ohradila a nakonec jdu 14.10.
Dyny teď to čtu pořádně - nebyla jsi to ty co ležela na tom pokojíku?no jinak tedy super úroda, škoda že jsi půlku nenechala mě 😉
konec románu pro ženy 😉

marcajda
9. zář 2010

je holky, že byste se tam sešly? ja jak tam ležím, tak ty ostatní hned zpovídám jestli chodí na koníka 😀

esíčko(s9482) , tak jsi tu IUI prubla přede mnou? tos mě docela pobavila, protože jsem si představila mého miláčka, jak čeká na chodbě, protože pojedeme spolu autem 🙂 to bude asi pěkně nervní.. tak spolu vyzkoušíme, kde jsou šikovnější inseminátoři : fertimed kontra fakultka. tak doufám v úspěch. teda, pokud já tam ten 13 den budu mít folikul.. měla jsem ted podvakrát pocit, že byla ovulka dřív. no, budeme se o víkendu také snažit sami a v pondělí aspon uvidím, jestli tu ovulku poznám 😉
tada, ale cpeš si toho do tělíčka spoustu.. ale co se dá dělat, že?

dyny. ty máš nádhernou zásobu!! hlavně at se oplodní a pak vyvíjí a pak zahryznou a ještě ti zbudou na příští miminko za rok za dva 🙂 dilali vám ICSI? nebo si spermijky zabojují samy?

Petulko, taky další nenahraditelná? to znám .. teda dnes už ne, mě z toho vyléčili v minulém pracovišti... žádná neschopenka, do práce i s ortézou na koleně, klepali mi po rameni, jak mě potřebují a pak přišli s výpovědí.. no, dnes už jsem ráda, u kraviček se mi líbí. ale aspon už vím, že nahraditelní jsme všichni 😀 ale, hlavně se mooooc opatruj a taky se moc nekontroluj 😉 co má být, to bude, neboj. a že to bude!! a třeba dokonce dvojnásobně. jejda, to bych se radovala i za tebe!!moc ti držim pěsti.

s9480
9. zář 2010

Marci no nevím kdo to byl protože dotyčná osůbka byla zachumlaná do peřiny, v tom pokoji se totiž netopilo, typla bych že tam bylo tak 18°C, za tu hodinu a něco jsem tam celkem zkřehla 😒
nevíc hodně z nás tu nemá foto jako třeba já, takže nevím jak kdo vypadá, já jsem se dala do hovoru s tou paní co byla taky na IUI, ale ta na koníka nevypadala, toto téma jsme neprobírali, navíc já jsem tak v kostce popsala co mám za sebou - paní se ptala na Ferťas, ale o sobě neřekla nic takže....
tak se o víkendu pořádně snažte, my na to jdem dnes 😉 , vajco přestalo tak urputně tlačit tak předpokládám že právě ovuluju no a sedím tady v práci, promrhaný čas 😀

marcajda
9. zář 2010

no, aspon budete do večera natěšenější 😀 😀 já miláčka po telefonu připravuji celý týden, tak to bude zítra veselo 😀 ale ona ta ovulka už klidně mohla bát a ty cítíš zklidnující se vaječníky. no, však se uvidí. my mužeme jen v to pondělí, přítel pak zase odjíždí, tak budu vajíčko přemlouvat, at se nám trefí do termínu 🙂
no, bud ráda, žes tam neležela se mnou, já jsem v té nervozitě strašně ukecaná....
holky psaly, jak je tam v zimě zima, ta okna tam za moc nestojí. no, ale snad už dostavují to nové oddělení, tak se naše následovnice dočkají. ono to snad ještě rok, dva potrvá, tak si to třeba už užijeme s dalším těhotenstvím.

jak jsi psala o těch penězích, to je docela průser.. a nejhůř, když se musi podezdřívat jeden před druhým.. vztahy na pracovišti v pr..a to jsem normálně slušná. jenomže to mohl byt i někdo cizí, už jsem tam taky párkrát zůstala sama čekat.. a lidi jsou různí. a klíče od těch dveří má taky kde kdo, jen se divím, že tam teda ty peníze vůbec nechávají.to je docela hloupé..

marcajda
9. zář 2010

teda, vymysli, jak ti máme říkat 🙂 já mám hrozné problémy s čísly a koukám, že jsem už to tvé stihla poplést.. udělej to pro mě, ju 😉

petulka22
9. zář 2010

Ahojky, jen nakukuju, co je nového. 🙂
s9480, fakt si vymysli, jak Ti máme říkat, taky s tím číslem mám problém. 🙂 Esíčko je celkem dobrý, ne? 🙂 Jinak s tím čekáním mě to tam taky pěkně štve... já na KET taky dojela na 10 a šla až po 11 a o ultrazvucích ráno ani nemluvím.. To, že se musím na tak dlouho a pořád dokola uvolňovat z práce a pořád vymýšlet, kam jdu, mi vadí mnohem víc než píchání nějakých injekcí a tak.. Ale s tím asi nic nenadělám. 😒
A s těma penězma to je fakt děsný.. Nedávno se tady docela vážně probíralo, že neprošli nějakým auditem a končí, teď ty peníze.. Jo a termín do poradny máš krásný, mě většinou dřív jak za 2 měsíce neobjednali. Takže ať vyjde IUI!! 😉
Marci, díky za podporu, jsi moc hodná. Jsem na to zvědavá, ale moc šancí si nedávám.. Jo a ono bude nějaké nové oddělení? To by bylo fajn, tady je to kultura za 500.. 😀 Jak jsem tam byla teď v pátek, tak probírali, že jeden pokojík zruší a bude z toho skládek, že to nemají kam dávat.. No děs.
Holky, tak se pěkně posnažte, ať jsou výsledky! 😉
Pa a dobrou

lijank
9. zář 2010

Dobrý večer, koukám tady u vás, co nového v FN a koukám, že se tam OPĚT řeší ztráta peněz? Nechápu to, už jsem to tam zažila jednou, nevím, jestli to bylo v lednu nebo březnu, už mi to splývá. Lítali tam poldíci, všude se o tom mluvilo (myslím jako sestry i doktoři v Car - taky si mohli dávat pozor a nemluvit tak veřejně 😕 ), docent to probíral se sestrama v amb. a já čekala hodinu a půl jak trubka na poradnu - prý řešil zásadní personální problém, jsem mu ale odsekla, že je super si nechat odjet všechny vlaky a být doma o tři hodiny později, než kdybych se dostala do poradny včas. No nic🙂, jsem si ulevila.

Moc nechápu, že se nepoučili a evidentně nechávají peníze bez zabezpečení (a mají mezi sebou pořád toho zlodějíčka?). Je fajn, že nechávají podepsat při OPU ten papír o osobních věcech, jsou chráněni.
Až jednou šáhne lapka do kabelky pacientce, neudělá s tím nikdo nic.

s9480
10. zář 2010

Lijank tak to jsi mě teda šokla znovu, že ta "ztráta" alias krádež není poprvé, tak to je teda síla, a evidentně lapka tam stále pracuje, chápu sice ,že ti co to neudělali to mají potřebu řešit, ale před pacienty je to opravdu dost nevhodný!
Jo mohla to být i nějaká pacientka ,taky jsem tam někdy zůstala sama, ale popravdě já teda nevím kde ty prachy mají a pokud se to opakovalo tak mi přijde pravděpodobnější zaměstnanec FN.
No ovulka evidentně byla vajucho už přestalo tlačit takže z naší strany splněno, teď je to na mém těle a to se teda ještě nepředvedlo ☹
Holky včera jsem se bavila s kolegyní (pracuje na jiném oddělení a občas spolu jedeme z práce), věděla jsem že byla taky na IVF (ona to teda o mě neví) už je to cca 7 měsíců, byla ve FN , IVF se povedlo napoprvé ona otěhotněla a v 10tt potratila, tak jsem to s ní včera tak opatrně začala probírat, myslela jsem že to byl samovolný potrat ale omyl 😠
FN ji už předala zpět k jejímu gyndaři, který jí měl dál předepisovat injekce na ředění krve, které si píchala od začátku stimulky, protože jí přisli na tento problém, měla si to píchat do konce těhu, ale její dr se na to vys... a ona potratila!
To je na ŽALOBU! Dr. Oborná jí na to řekla, že se sice nedá dokázat že to třeba nebylo genetický, ale že podle ní to přisuzuje na 99% právě těm nepíchaným injekcím a že ona by do toho sporu šla, to je fakt v prd.... tak člověk se musí smířit s IVF, pak všechno to kolem, ono se to zázračně povede hned na poprvé a pak na konci 3 měsíce to nějaký blbec svým laxním přístupem takhle posere hrozný
jo jinak esíčko ujde - máte můj souhlas 😉
Marci tak na pondělí tfuj tfuj, prskám na tebe těhu bacily , já už jsem pár hodin těhotná, ale ještě se celé třesu 😀
Peti a co ty -rozjedeš vlnu těhulí? držím palce

marcajda
10. zář 2010

bacilky přiletěly, to se teda těším 😉
esíčko, klidně se třes a nejlíp 9 měsíců 🙂 a 20. červen to jistí!!! budeš mít malinkého blížence 😀
ta žaloba je aspon pro mě problém. neumím si představit, že bych to zařizovala a lítala kolem a hádala se, ale když budou mít všechny holky můj přístup, tak si pak doktoři dovolí ještě víc. ale těhotenství to nevrátí..

no a ta Olm, třeba se snad už poučí, hlavní je to, že před pacienty se to neřeší a v ordinační době taky ne, to není profesionální! ale že se to opakuje, tak je to někdo uvnitř..

děvčata, jedu domů, uvařím miláčkovi na přivítanou něco dobrého a budu doufat 😉 a příští týden se ozvu, mějte pěkný víkend a at pak čtu samé dobré zprávy!!!

Petulko, monali, dyny, esíčko!!!bojujte 😎

@lijank, a v jakém stádiu jsi ty? přidej se k nám.

s9480
10. zář 2010

Holky taky se na víkend loučím, prožijte pěkný a plodný víkend 😉 ,v neděli má být krásně a teplo tak si to náležitě užijte

petulka22
10. zář 2010

Tak koukám, že jste všechny už z práce utekly, jen já tu budu zase trčet do 5. Ale je tu aspoň celkem klid, takže v pohodě. 🙂
Esíčko, tak se opatruj, my těhotné na sebe musíme dávat pozor. 😉 😀 A Marci Ty samo taky, ať to vyjde!
A jak jste na tom vy ostatní? Dyny, Any, Monali? Nějak nás zanedbáváte. 🙂
Já mám v pondělí odpoledne toho zubaře, tak si to asi moc o víkendu neužiju.. Vy si to naopak užívejte všechny a pořádně, ať už jako netěhotné nebo těhotné. 😉

lijank
10. zář 2010

Marcajdo, díky za pozvání k přidání se do diskuze. Já sem zavítala před rokem a půl, to jsem párkrát napsala, ale zaprvé nejsem typ do diskuze 😀 a tak trochu mám obavy sem psát, ono se pak lehce identifikuje 😀.
Podstupuju minimálky, chystám se na třetí, ale úspěšné nejsou, takže to vidím na další IVF.
Sere mě neskutečně čekání na sono a to, že docent neví, v kolik hodin má na dveřích napsaný začátek ultrazvuků.
Vyvažujou to cenou a přístupem, budiž.

dyny
10. zář 2010

ahoj holky 🙂
jen rychlostně na skok - tak jsme měli doporučenou PK do neděle, takže se třepu aby nám některý siláček zůstal - zítra mám zase volat, jak to pokračuje a kdy bude v neděli ET - mám strašnej strach aby byl...

Jinak je to docela mazec co se to tam děje a hlavně to, že to tam tak řeší před pacientkama.

Na OPU jsem byla v pokojíčku sama, takže jsme se s esíčkem nepotkaly... A je fakt, že tam byla strašná zima, úplně jsem se klepala a už mám od včerejška trošku rýmu, tak se dopuju vitamínama 😒
Držím palce všem ať je všecko jak má být 🙂

any10
10. zář 2010

Ahoj holky,
omlouvám se, že se ozývám až teď. Ve středu jsem byla na OPU a měla jsem hezkou úrodičku 22 vajíček 🙂. Hleděla jsem jak blázen, bo při prvním pokusu jich bylo jen 8, z toho pouze 3 docela zralá. Dnes jsem volala do CAR a oplodněno je jich 13, ale bohužel se pomalu vyvíjí. Stejný scénář jako minule, kdy kultivaci kvůli pomalému vývoji nakonec stopli bez ET. Myslela jsem, že to mohlo být kvůli tomu, že vajíčka nebyla dostatečně zralá...nyní po dvoudenní kultivaci mám pouze jedno čtyřbuněčné embryo a zbytek 2-3..Nicméně mám přijít zítra na ET, ale moc tomu nedávám. Dočetla jsem se, že šanci mají nejvíc embrya ve stádiu blastocysty, ale k tomu se snad brzy nedohrabu ☹ . Dyny, jak to vypada u Tebe, proč Ti doporučili kultivaci až do neděle? Holky, nevíte jaké jsou šance pouze s tak málo buňečnými embryi? Diky moc a přeji hezký víkend.

lenkacar
10. zář 2010

any já zase víc věřim takovým jako máš ty ..já měla 10 blastocyst a bylo to nějaký přešlechtěný 😝

monali
10. zář 2010

ahojky,
tak dneska už to na kontrole bylo lepší, sliznice 9 mm a folíky už kolem 20mm, dohromady asi 7. Docela se mi ulevilo,asi to fakt tak dlouho trvala než dorostli protože jsem měla nižší dávky hormonů než minule.
OPU mám naplánovanou na neděli, tak snad se něco urodí a bude z čeho vybírat. Zítra ještě obstaráme
nákupy, mám v plánu vyžehlit trochu pouklízet a v neděli jedem. 🙂
V pondělí půjdu normálně do práce - máme tu naši akci, budou grilované speciality, ryby atd... a prý je
objednáno 300 domácích zákusků - to už se fakt těším 🙂

Dyny, tak jestli budeš mít ET v neděli možná se potkáme, ikdyž teda nevím jak to tam mají teď. ale minule byly
zlvlášť na pokoji holky na OPU a zvláť na ET, a i časově to je asi jinak, ale bylo by to fajn. Mělas bohatou
úrodu, určitě bude z čeho vybírat. 😉
Any, souhláäsím s Lenkou, hodně tady holky píšou, že se jim spíše uchytly ty jakoby o něco horší, než ty úplně
skvěle, tak budu držet palce.. Já jsem taky měla jeden cyklus takhle stopnutý bez ET, a tak vím jaké to je. Snad tě
to už nepotká.
Leni zdravím, jak se pořád máš, a co v práci? je to lepší?
Marci, Esíčko to by bylo aby po takovém snažení něco nebylo 😉

zatím přeju všem krásný víkend

lenkacar
11. zář 2010

moni to je dobře že to dorostlo,furt je lepší pomalu, než hyperstimulák jako prase ..v práci? např. včera to byl takovej mazec ,že jsem měla chutě utéci na minutu ,ne na hodinu,už na mě ta pipka zvyšovala hlas ,když se nemohla dopočítat podle dodáku a nakonec se ukázalo ,že jsou v dodáku 3 chyby jako bejk..něčeho málo ,druhéhé více a stejně chyběly 5tery džíny ..do toho všeho já tam udělala někde chybu v počtech ,no řikam hotovo..jak se v takovým maglajzu dopočítat správna .. 😠 okamžitě bych byla doma a ani jednou myšlenkou bycgh si nevzpomněla na práci ,jenže utečou 3 ,4 roky a co potom zase 😔

petulka22
13. zář 2010

Dobré ránko holky! 🙂
Vidím, že víkend byl nabitý událostmi.. Dyny a Any10 už máte určitě bobísky u sebe, tak hoooooooodně štěstíčka, ať se drží a nepustí!! 😉
Any 10, musíš věřit, že to jsou bojovníci a všechno doženou.. Určitě není vše ztraceno, přece by Tě ve FN netrápili, kdyby věděli, že to nemá smysl.. Takže držím pěstičky! Kdy máte jít na krev? Já jdu ve středu, musela jsem si vzít dovču, protože je to zase na celý den, ráno krev, a pak ta poradna.. Příznaky žádné, jsem 10.den po ET, testovat se bojím, takže nevím.. Dnes mám navíc odpoledne toho zubaře.. no, ať už je večer...
Monali a co OPU?
Leni, já se o práci raděj ani zmiňovat nebudu, pro mě by bylo těhotenství výhrou, protože nevím, jak to dlouho v této práci ještě vydržím.. Říkám si pořád, že mi ty nervy za to nestojí, že budu v klidu, ale jak to udělat? 🙂
Holky, mějte krásný týden, zatím ahojky a hlaste samé pěkné zprávičky! 😎

monali
13. zář 2010

dobré ráno 🙂
už jsem v práci tak musím jen tak narychlo. Včerejší OPU proběhla v klidu, ještě mě trochu vnitřek pobolívá, ale
to je normální. Akorát nakonec mám jenom 5vajíček ☹ Jsem z toho dost mimo, protože tak málo jsem nikdy neměla a fakt jsem to teda nečekala. Teď už to ale nijak neovlivním, prostě jenom doufám, že z toho budou aspoň 2 bojovníčci, kteří půjdou zavést. Mám volat zítra dopoledne, tak se uvidí.
Přes noc budeme spát - v rámci práce- na Ostravici, tak se ozvu až zítra navečer, jak jsem dopadla. Snad to bude
dobrá zpráva 😉
Petulko, to teda uteklo. Už 10dní od ET. A s tou prací to mám taky tak. Už kolikátý rok si říkám teď už tu jdu naposled
a pořád tady dřepím. Práce mě sice baví, ale ten stres a honička jsou pořád dokola a už mě to unavuje.
Leni, ta tvoje vedoucí musí být teda obvlášť pěkná pipka. Jenže co bez práce, že? 😠

petulka22
13. zář 2010

Monali, Ty jsi jak já.. Taky hned po OPU nebo ET šup do práce.. No nejsme my blázni? 😀 A taky jsem kolik let vykládala, že příští rok už v této práci nebudu... a jsem tu pořád, tak už to ani neříkám, manža už se mi smál.. 😀 A 5 vajíček je dobré, i dvojčátka můžou být. 😉
Tak pěknou akcičku a opatruj se! 🙂

lenkacar
13. zář 2010

moni věřím ,že těch 5 ti stačí ..ono to neni o počtu ..však víš sama ..je to o štěstí a kvalitě ..ale fakt hlavně o tom štěstí a to ti moc přeju ..

any10
13. zář 2010

Monali pocet vajicek nic neznamena..ja jich mela 22 a nakonec zbyla pouze 2 vcelku vhodna embrya a pani, co byla se mnou na OPU mela pouze 2 a obe se oplodnila a vyvinula, tak byla se mnou i na ET..Musim rict, ze vecer po ET mne tak bolelo bricho, ze jsem mela strach, ze mam OHS...ale ted uz je to dobry... 🙂 Ja budu ted par dni doma v klidku, protoze jsem nachlazena, tak nechci nic riskovat..no a pak honem do prace, i kdyz dr.Brezinova doporucovala byt doma az do stanoveni HCG..tezko rict, jesli je lepsi lezet doma nebo jit do prace a prijit aspon na jine myslenky...
A jak je na tom Dyny, probehl ET?