FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

lenkacar
11. pro 2010

my pekli včera,letos mě to fakt nebaví ..fakt ne 😠

nana.76
12. pro 2010

@marcajda ještě jsem pořad cela,ale už mě všechno bolí.Zitra mě čeka kontrola i s ultrazvukem nakonec už teda od 9,12 přenaším tak nevím jak mě dlouho ještě budou trapit 😉

nana.76
12. pro 2010

toho 9.12 jsem měla prvni termín 🙂 🙂

lenkacar
12. pro 2010

ta se tam teda čančá holčinka malá 😵

marcajda
12. pro 2010

jejda, tak se jeste nerodí? a já už na tebe myslím 🙂 neboj, ono to přijde a najednou bude uzlícek v náručí. to bude krása, hlavně pohodovy porod a žádné starosti.

holky, my ještě pořád pečemě. včera tři druhy a konak a dnes dalších 6. s mamkou, to je divočina, ještě že nám už dosly ořechy y máslo, jinak bychom bojovaly do noci. a to mám ještě dnes zpracovávat 10kg hovězího do mrazaku a nejlíp by bylo ten mrazák napřed rozmrazit a přerovnat. ..

tak jdu makat, mamka už volá..

lenkacar
12. pro 2010

@marcajda ty jsi ale hospodyně ,, 😵

s9480
13. pro 2010

Ahoj holky tak jsem právě volala do FN, prolaktin je ok takže jupíí žádný Dostinex (o svinstvo míň) a hlavně žádné vyšetření, no tak doufám, že takhle zdárně to půjde i při IVF - mám na mysli hlavně výsledek 😉
my jsme s mamkou tak v sobotu pekly - 6 druhů pro nás až až a chlapi udili masenko a klobásy hmmmm vše se povedlo na 1*
nany ty nás tedy napínáš jak kšandy, to ti věřím, že už bys radši chovala než nosila, ale neboj však ono už to bude a brzo 😎

lenkacar
13. pro 2010

@s9480 tak to je dobře ,že se ti nebude nikdo dloubat v očíčku ..stačí v pipce vid.. 😉 ty jo takový dobrůtky ,to si dáte ..

s9480
13. pro 2010

Leni co v očíčku ale RTG hlavy mě děsil, ještě by se potvrdilo, že je tam vzduchoprázdno a co pak 😉
dobrůtky ani nemluv, včera jsem v Globusu koupila čerstvě upečenej chleba Horal - mimochodem vřele doporučuju, byl ještě teplej no a to výýýýýýborný uzený k tomu no co ti budu vykládat 🤐 - boule za ušima jsme měli
myslím že to dovánoc nevydrží že to sežereme do týdne 😉
a co ty jak bojuješ s nevolností a chutěma jak jsem četla tak nic moc co, no oni se piškoti ještě pár dnů budou uhnízďovat a pak už to bude v klíídku, a co jsi připracená na dvojčátka? ani jsme to nějak tady nerozbírali

lenkacar
13. pro 2010

@s9480 ještě nejsem úplně srovnaná ,asi až v ten pátek až padne verdikt ,esli jsou tam 2 a nebo ne ..ale podle toho co mi tuká v břiše furt na stejných místech si myslim ,že se tam drží pařátkama obě ..a chutě? spíš nechutě bohužel ..ted jsem dojedla smažák a nevim co tomu poví ..včera jsem měla třeba jen polévku a jablko až dýl..

lenkacar
13. pro 2010

bez rennie ani ránu ,s tim usínam a první cpu do pusy ráno..ted mě na uzený nenalákáš .. 😝 ale ten chleba bych si dala 😀 😝

nana.76
13. pro 2010

ahojky holky tak ja dnes na porodnim dopadla tak že ve čtvrtrk docent Prochazka z rizikoveho rozhodne jak to semnou bude.Mam trošku mín plodove vody prdolka važí kolem 3.5kg ale ven se jí za nama ještě nechce asi se musí pořadně načančat 🙂 No pěkně nas napína 🙂

petulka22
13. pro 2010

Teda holky, koukám, jaké jste všechny pekařky... Já letos nějak nestíhám, ale chci se do toho pustit tento týden, mamka už taky maká asi 14dnů, nevím, kdo to pak všechno pojí. Teď od toho všechny děsně odhání, aby toho prý nebylo málo, aby nikdo neochutnával. 😀
Nani, teda to je fakt s Tëbou napínavé.. 🙂 No, hlavně ať to pak všechno proběhne v klidu a všechno je v pořádku. 😉
Leni, u Tebe jsem taky moooc zvědavá, jestli to budou dvojčátka. To by fakt byla nádhera. 🙂 Já bych brala klidně i to jedno, ale dvojčata, to máš i s bonusem.. 😉
Esíčko, Tobě držím pěstičky, ať brzy hlásíš //. 🙂
Marci, Tobě závidím, že u Tebe je možnost, že otěhotníš i přirozeně, o tom si já můlžu nechat jen zdát. Ale zkoušíme to poctivě, co kdyby, že jo.😀
Jinak u mě nového nic, objednala jsem se na leden na internu, ať se mi podívají na ten tlak, jak chtěla paní profesorka v Plzni, tak uvidím..
Jsem dnes v práci bez kolegyně, tak jsem se až teď od rána zastavila, paráda fakt... No, ale chystám se ve středu aspoň k holičce, aby mě trochu před svátkama vylepšíla, tak pak nahládím, jak vypadám. Většinou si to pak musím doma ještě dostříhávat a dolaďovat sama. 😀 Včera jsme lítali celé odpoledne po Olmiku a sháněli ještě nějaké dárečky, je to děs těch lidí všude, no, jako obvykle, já to moc nemusím.. Ale už to mám celkem všechno v kupě, tak aspoň o starost míň.😀
Tak se tužte a Nanuš, Leni a spol.hlaste NOVINKY! 🙂

s9480
13. pro 2010

Leni jen ať se drží obě, aspoň to vezmete jedním vrzem a máš vystaraný,já si to teda nedovedu představit, ale ono když se tě to týká tak je to jiné, a popravdě můžeme být tady rády všechny když se konečně zadaří a kolik je piškotů tak to už je sázka do leterie 😉
Nany tak se drž já myslím, že ve čtvrtek ti řeknou že v pátek máš nástup pokud si to teda panenka do té doby nerozmyslí sama, no a na štědrý den už budete doma a ve svým a všichni, dáte si ji pod stromeček a to bude nadílka 😀

marcajda
14. pro 2010

já bych dvojčátka táááák moc chtěla, asi si za Lenou pojedu pro bacilky 😉 mamka už nastoupila důchod, ale zatím pracuje dál a pořád tvrdí, že jak bude důvad, tak nastoupí do důchodu a bude poctivě pomáhat a hlídat. takže já už to mám zařízené, už jenom ta děťátka.
včera u mě byla ta moje sousedka těhulka u už se jí krásně kulatí bříško, to je tak pěkné. ach jo.. taky už končí pátý měsíc.

Nani, rychle ji poroď, chudinka nebude vědět který dáreček je k narozkám a krerý k ježíšku 🙂 mám tak dvě neteře a je to náročné kupovat ty dárky takto dokupy.. a kamarádka je přímo na štědrý den a ještě k tomu Eva, tam se rodiče vyřádili úplně 🙂 ale hlavní dáreček bude, když bede všechno v pořádku! to bude romantické, když si ten živý uzlíček položíte pod stromeček. u toho bych skoro chtěla být 🙂

Peti, ono to s tím těhotněním není moc divoké.. a tentokrát od čtvrtka špiním a menzes pořád nikde.teda krev by byla, ale teče mi z nosu ☹ špatná ďórka..
koupila jsem neteři krásnou knížku, rano jsem se do ní v posteli koukala a najednou kap a přímo do knížky, tak si ji ted můžu nechat na památku..

esíčko, tak ten výsledek to je supr. vynikající. to je na oslavu!!

s9480
15. pro 2010

Marci ty bys fakt chtěla dvojčátka?? ve mě se to pořád pere kolik si mám nechat zavést embrií pokud se teda tentokrát tak daleko vůbec dohrabu, to já se teda dvojek bojím bojím, já bych moooc chtěla jedno abych si ho po těch letech trápení krásně užila, ale u dvojek si nějak to užívání mateřství neumím představit ☹ , ale samozřejmě kdyby mi dal někdo na výběr jestli dvojky nebo nic tak skočím rovnýma nohama po dvojkách 😀

s9480
15. pro 2010

Marci a co ty, jen špiníš?? a co na to těhu test 😉
Peti kašli na pečení stejně to pak nikdo nejí teda aspoň u nás doma se to ještě mrazí na velikonoce, já to nejím vůbec , ale takové čekoládka tak to je jiná 😉

lenkacar
15. pro 2010

@s9480 hmm oříšková 😵

petulka22
15. pro 2010

Esíčko, mě se teda ve fakultce nikdy neptali kolik chci zavést a vždycky to byly dvě. Aspoň je malinko vyšší pravděpodobnost, že to vyjde.. 😉
Holky, čokolády nerozebírejte, já jsem se poslední dobou nějak rozežrala... Jo, kdybych byla těhotná, jak Leňula, tak se to dá omluvit, že jo, ale takhle.. 😀
No nic, jdu ještě něco popracovat, a pak se jdu krášlit do salonu. To zas bude hlava.. 😀

petulka22
15. pro 2010

A co Nanuš? 🙂 Zítra se to rozhodne nebo už se něco děje? Pak nám dej vědět a nenapínej, už se těšíme na krásné zprávičky! 🙂

lenkacar
16. pro 2010

dneska má nani kontrolu?

lenkacar
16. pro 2010

Nani dnes ve 14hod. porodila Terezku ,měří 50cm a váží 3,75kg,obě holky jsou v pořádku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!gratuluji!!!!!!!!!!!!!!!

marcajda
16. pro 2010

leni, tak jsi mě s tou krásnou zprávou předběhla 😀
taky moooooc gratuluji! to je nádhera. asi to holky zvládly dobře, když už přiběhla zprávička. to mám radost.

no a mě se menzes rozběhly plnou silou.. tak snad se to už srovná a začnu zase normálně cyklovat. at mohu začít pěkně počítat--

lenkacar
16. pro 2010

no já tady zrovna u toho sedim 😵 a bučim 😵

lenkacar
16. pro 2010

dneskla zrovna chodí samý blbosti od 02 tak jsem k tomu šla nasraně co zase .. a ona to Terezka 😵

petulka22
16. pro 2010

Teda Nanuš obrovská gratulace!! 🙂 Terezka je pěkný cvalíček. 🙂 Tak už se nám to tady začíná rozbíhat, paráda, jen tak dál. 🙂

lenkacar
16. pro 2010

no já čekala ,že jde nani na kontrolu a ona si rovnou porodila ..parádní překvápko nám udělala,měla to strašně hezky napsané ,takovou básničku úplně ,ale ode mě by to tak nevyznělo a navíc jsem na to ani neviděla ,ksdyž jsem to hned musela obrečet..

marcajda
16. pro 2010

je to krása. je velika, že? peti, máš pravdu, jen tak dál!!
jak jsi dopadla v tom salóně 😉 jsi krásná? já si ted nechala delsí vlasy, tak holiče šidím. aspon něco ušetřím na ty dárečky co nejsem schopná nakoupit..

s9480
17. pro 2010

Ahoooj teda člověk sem jeden den nevleze a už propásne takovou kráásnou zprávu - Nany velká gratulace, na vánoce už jste doma komplet a máte ten nejkrásnější dáreček na světě 🙂
Leni a ty jdeš na KO kdy? vidím že už jsi 10tt tak to je supr jak to utíká - hele začni prskat trochu těhu bacilů ať se to tu v novém roce pořádně rozběhne 😉
Marci nejela jsi náhodou tento týden (už bohužel nevím který to byl den) z autobusového nádraží v OL kolem 4 hod? stála tam holčina a byla ti docela dost podobná, teda podle fotečky 😉

lenkacar
17. pro 2010

@s9480 ahoj kontrolu mám dneska ,poslední v car..já na ty těhu bacily moc nevěřím 😀 😝 ,spíš bys chytla nějakou rýmu ode mě ..už se zase o mě něco pokouší 😝