FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

s9480
19. únor 2011

Holky tak se zase hlásím test pořád stejně slabě pozitivní// (už 3 dny stejné),no nesílí to a dnes jsem 12 den od ET,špinění bylo jen ten jeden den teď už nic,jsem z toho jelen, kéž bych tak do sebe viděla 😠
si právě už nepamatuju jak jsem to měla při 1 IVF jestli jsem začala krváce i přes Utroš nebo až když jsem ho vysadila
😨
Suno na zítra držím palce 😎
Leni je to fakt na nic kdy ses jako měla objednat když jsi měla čekat na mrchu ach jo je to bordel

nana.76
19. únor 2011

@s9480 tiše gratuluji.ja taky jeden den špinila bude to o.k 🙂

s9480
19. únor 2011

jéé Ahoj Nany kéž bys měla pravdu-no v pondělí bude jasno
a co ty? ty jako zasloužilá mám to zvládáš levou zadní co? už jsi nám sem dlouho nepíchla žádnou fotečku jak rostete 😉

petulka22
19. únor 2011

Leni,kdo to nezažil,tak vůbec netuší,co pro nás znamená každý ztracený měsíc... My to dokonale všechny chápem. Třeba by to stálo za pokus tam ještě jednou cinknout.

petulka22
19. únor 2011

Esíčko, hlavně, že tam čárečka pořád je. Já nikdy neměla na testu ani ducha..
Nani, už jsi tu za námi dlouho nebyla, asi je to záběr s malinkou..🙂 Za chvíli to bude rok, co jsme spolu byly na pokojíčku.

nana.76
19. únor 2011

petuli zrovna jsem na to myslela jak ten cas letí že už to bude rok co jsme se potkali.tak doufam že tento rok se zadaříi tobě 🙂 🙂 budu držet pěsti,s terezkou je to někdy honička ale je to zlatíčko moje někdy hrozně ufnukany.ted ma rymečku tak snad nas to brzy přejde 🙂 🙂 🙂

lenkacar
19. únor 2011

@petulka22 volala jsem tam peti 2krát a prosila ,nic 😖 nemáme a hotovo a za 4hodiny tam jede kámoška a ta mi řekla ,že jí dlaa na odpoledne ..tak já to nechápu ..proto tak nadávám..podle mě se máš objednat 1den MS,já přeci nemůžu vědět kdy to dostanu ..no ale já to doktorovi řeknu jaký maj jednání

marcajda
20. únor 2011

a Leni, kdybyste tam natvrdo jeli?viš, rano, když se delaji ultrazvuky?vždyt to stejne nevi kolik devcat jim přijde..měsic je opravdu dlouho.

@suno,tak už se broučci zabydlují?teda, pochopila jsem,že budou dvě 😀 bylo by krasné, kdyby nám řekli, proč to nejde přirozeně. ono je to opravdu asi většinou o psychice a na to oni nepřijdou..vidíš, že embrijka se vyvíjela a pokud jsou i vejcovody v pořádku..
ja jsem pouhy zootechnik, ale kvuli kočkám jsem se taky ptala, protože jsem obklopená kočkama.doma dve, ale v praci tak třicet 😀 a ja je miluju..a ze jsem mela i potraty, tak mi delali vyšetření na toxokaru a toxoplazmozu a vše v pořádku..podle mě, když jsme se zviřaty v kontaktu, tak si tělo vytvoří protilátky a je vše v pořádku. vždyt všichni naši předci takto žili, je to přirozené a že je dnes všude spousta desinfekcí a čisto, tak si tělo ty protilátky neudělá a to pak jsou ty alergie a astma a podobně. prostě všecho s mírou.

esičko, už zitra!!pořád je to hoooodně nadějné. jejda, myslim na tebe.

@nana.76 ahojik, já taky hlasuji o malinkou fotečku 😀 teda, už máte dva měsíce. krása.

suno
20. únor 2011

marci dnes jsem teda po et zavedli mi jedno 6tibuněčné a jedno 8bun.tak uvidíme,odpočívám a bojím se jít i na velkou,ale nehrotím to na kontrolu za 14 dní,to víš že kočičku nedám pryč možná jestli bude mimi(snad)tak bych ji dala k mamce jinak ona je u mě zvyklá nic jiného chudák nezná,esíčko moc moc držím pěsti a jsem zvědavá to je snad horší ta nervozita než maturita že?

nana.76
20. únor 2011

@s9480 moooc na tebe budu myslet 🙂
posílam fotečky 🙂 🙂 🙂 🙂
holky a už jen dobre zpravičky at ma Terinka už nějake kamarady a kamaradky 🙂 🙂

nana.76
20. únor 2011

@suno jo to je jasna věc osmibuněčny se chytne to jsou bojovnici znam ze sve zkušenosti tak moc odpočivej 🙂

lenkacar
20. únor 2011

@nana.76 to seš ty a nebo ségra?

dyny
20. únor 2011

Nanuš Terinka je malá princeznička 😵
Holky já už bych mooc chtěla taky takovou prďolinku nebo klidně prďoška 🙂

Suno tak ať se pěkně zabydlují 🙂
Esíčko zítra budu mít nervy za vás - určitě pak napiš jak jsi dopadla - intenzivně držíme palce 🙂

Leňuli tak co - jak jste to doma vybádali? A ještě mě něco napadlo, ale nevím jestli to není moc velká konina - co si tak ten termín vyměnit s tou kámoškou, co jí ta koza na recepci dala to odpolko? Nešlo by?

nana.76
21. únor 2011

@lenkacar to jsem ja Lenouši 🙂

nana.76
21. únor 2011

@dyny moc děkujeme a jak říkam tento rok se dočkate všechny cítím to v kostech 🙂

lenkacar
21. únor 2011

@nana.76 no neke ..ty jsi teda zhubla úplně rapidně a děsně ti to sekne ..já čumim..jak ti to mateřství prospívá 😵 ,maličká je kouzelná o tom žádná..

lenkacar
21. únor 2011

@dyny to je holka tady z koníka ,ani se neznáme jinak ..já jsem se rozhodla ,že nebudu tlačit na pilu ,v takovým stresu to nechci ..pěkně v klídku ..ono to bude vycházet na apríla ,tak třeba ..já mám ty transfery všechny na nějaké pěkné datumy ,jako je pálení čarodek ,17.11 ,28.10,silvestr

petulka22
21. únor 2011

Esíčko, pořád nakukuju, nenapínej! 😉 Čekáme dobré zprávičky!!!!!

nana.76
21. únor 2011

@lenkacar zhubla jsem všechno co jsem nabrala v těhotenstvi jde to hrozně rychle tím kojenim,ale ještě mam něco navic co jsem nabrala když jsme se snažili tou stimulkou a tím vším kolem ale do leta to snad schodím a když ne tak se nic neděje hlavně že bude prdolka spokojena.musím každy den něco sladkeho tomu prostě neodolam 🙂

petulka22
21. únor 2011

Nani fotečky moc pěkné a fakt jsi tam nějaká hubená. Jo, holt Ti asi ta mateřská prospívá.😀
Leni s tím CARem je to fakt v čudu. Člověk někdy nechápe..

s9480
21. únor 2011

Ahoj holky zázrak se nekonná HCG 0, od soboty duch z testu zmizel takže jsem to čekala ale..........stejně jsem jim tam bulela jak malá, teď v práci dobrý, ale večer až uvidím doma manžu tak se 100% zase zesypu, no nic čas to trochu zhojí tak jako už několikrát
jste zlaté že jste tak na mě myslely

dyny
21. únor 2011

Esíčko do pr..le! Moc mě to mrzí ☹ No co říct ... Nepomůže nic - všechny víme jak Ti je... Musí to přebolet. Jsem s Tebou na dálku...
Sakra holky už tady tu sérku nepovedených pokusů přece někdo musí prolomit!

lenkacar
21. únor 2011

@s9480 no co dodat ..je to hnus vážení 😠

petulka22
21. únor 2011

Esíčko ☹ .. napřed tak člověka navnadí duši na testu a nic z toho. Proč je to tak nespravedlivé?! Myslím na Tebe, drž se.

suno
21. únor 2011

taky se přidávám esíčko to je mi líto,klidně se vybul ulevís se ti po tom všem to musí ven,určitě se ti ten zázrak jednou splní drž se.

marcajda
21. únor 2011

jejda Esíčko, to mi je líto. ale to přejde!!! a budeme bojovat dál!! Holt si ta naše miminka musíme vybojovat 😉 koukni ven, je tam za oknem tak krásně a až přijde opravdové jaro, přiletí ti naši čápi a přinesou nám uzlíčky štěstí 😉

holky nebojte, to zvládneme.

marcajda
21. únor 2011

@nana.76 nani, ta princeznička se vám tak podařila. a ty jen mládneš. to je paráda.

suno
21. únor 2011

nani a vámse malá podařila jak jestli se můžu zeptat,jaké jsi měla zkušenosti?

nana.76
21. únor 2011

@suno nam se Terezka podařila po druhem IVF a navic jsme měli u druheho pokusu zamražene spermie tak jsem ani nedoufala že se tak se to podaříí a nakonec se zazrak stal.asi čím min tomu věříš tím je to lepší a taky jsem si hodně říkala že až osud bude chtit tak to bude.jinak u prvniho ivf jsme měli 2embryjka jedno 4buněčně a druhe 6buněčne a u druheho jsem měli 15oocytu ale vybojovali to jen dvě embryjka jedno bylo 6buněčne a druhe osmi buněčne a to jsou bojovnici těm osmi věřím.tak to je asi vše.jinak jsem si píchala gonal a jedla prednison 🙂 jo a taky jsme měli 3inseminace ale přitel ma pomalejši spermijky tak to nevyšlo ☹
@s9480 moc mě to mrzí čas bolest zahoji a příště se to podaří uvidíšja vim že je to ted moc těžke ☹

lenkacar
22. únor 2011

ani si neumim představit ten zázrak ,když chodíš na kontroly s bříškerm a pokaždý doky řekne ,že je mimi a i ty v pořádku až do samotného konce..já být těhu tak jsem jeden velký nerv