FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

marcajda
9. bře 2011

to je téma.. já vyrostla na hájence a tak jsme s pavouky taky bojovali..mě nevadili než mě jeden veliky v noci kousl, asi jsem ho přimáčkla. no a od té doby konec.. klepavka, jekot a podobně.

@petulka22 opera krásná..teda když zpíval hrabě, tak jsem chytla kašel..a to jsem sebou měla jitrocelový sirup 😀 jsem si tam přihnula..už planujeme další návštěvu, bylo to opravdu krásné.

ještě se podělím s jednou pavoukovou příhodou. sjížděli jsme Svratku, naložená lod, čekalo se na vodu a jak šla ta první vlna, tak z těch zaplavovaných břehů vylezli ti pavouci a pěkně do lodí.. a já z lodi..a musela se vyprázdnit, vypláchnout a zase naložit..no, málem jsme tu vodu ani nestihli..

lenkacar
10. bře 2011

všem hezký den ... 😵 moni hada přežila tak dobrý ,popojedem.. 😵 no moje pavoučí historky pro mě nejsou ani k smíchu ,páč já u toho vážně šílím..nefalšovaná arachno..Takže já jdu večer spát ,nejdříve zkontroluju každý milimetr podkroví ,jakmile něco objevim tak řvu a přiběhne vladís se skleničkou a to dohlížim ,aby to řádně odnesl ,ale nesmí mi to ukazovat moc ,celou dobu odnosu se ho ptám jestli ho fakt má,potom lehnu,zhasnu a chvíli číham a pak znova rozsvítim a ted vidíš ty překvapené pavouky jak utíkají a nebo jen blbě čumí a toto se opakuje dokud mě vladís neseřve a nebo nemám pocit ,že pro dnešek asi gut ..proto chodim spát o 2hod. dřív ,protože už vladís ví ,že tohle je spíše lov na pavouky .. 😒 než příprava k spánku,no my tam máme spaní na podlaze ,protože v podkroví je nízko strop a máme tam dost složitě udělané spaní,když to občas kydam jsem z toho úplně vyřízená ,polystyren a pod tim takovej hadr ,kterým je to obalený a na tom teprve madrace molitanový atd..ale spí se tam úžasně musim říct ..líp než v posteli ..No a jednou takhle lovíme,prostě už poslední tah na ně ,že jsem odkryla polštář a on na mě vesele koulel očima ze zdi,asi myslel ,že hrajem na schovku ..nastala panika..já řvala na vladíse ,,ještě neni konec ,ještě jeden, dezorientovanej vladís nebyl pohotovej a sklenku pomalu nasadil a pavouk utekl ,nebyl prostě..to zděšení ..já a pavouk v mojim spaní,někam zalezl a nebyl vidět.Donutila jsem chudáka vladíse ,aby rozebral to celé,což je 4m široké na 2m ,úžasná manipulace 😠 a hledali jsme pavouka ,hele pavouk nebyl ,vladís už na mě vysílal,že toho má dost a že pavouk asi zalezl do podlahy ,tak že na něj hodí ty polystyreny a že ho zamáčkneme,já už tam natahovala moldánky ,že takhle prostě neusnu a smutně jsem koukala jak to dává dokupy a přemýšlela jsem kde strávim noc a když jsem vzala do ruky mojí poslední madraci tak ten hajzl seděl pěkně v prostěradle pod tou madrací,v životě jsem neměla takovou radost z objevení,pavouk byl odlapen a my šli spát.Vladís jako moje stavy nechápe ,ale já to nehraju ,jsem schopná zešílet,tak trpělivě nahání se mnou,kdyby na mě vlezl tak umřu ,vim to ..umřu hnusem. 😔

petulka22
10. bře 2011

Leni dobrej román! 😀 Koukám, že máte pěknou večerní zábavičku na chatičce. 😀 Romantika, co? 😀 Já už mám od včera mravenčení po celém těle, jak to tady probíráme a teď zas jak to čtu. Jo a se skleničkou nutím manžela taky lovit, jsem na ně tak hodná, že je nedovolím vysát vysavačem- co kdyby vylezli, že jo. 😀 Takže já jak dojdu za manželem se skleničkou a papírem na zakrytí, tak už ví, která bije. 😀
Jo holky a to ještě včera jsem zapomněla zmínit, měla jsem v 9 večer chuť na bramborovou kaši, vytáhnu si brambory v košíčku ze špajzu a jak jsem tam chtěla šáhnout, tak jeden začal utíkat, nevím, kde se tam vzal, tak jsem vřískala, to už na mě bylo fakt ten den moc.. A jelikož manžel nebyl doma, tak bylo po kaši.😀

petulka22
10. bře 2011

Marci, jsem ráda, že se vám to líbilo. A na co jdete příště? My dnes jedem do Brna, ale ani nevím na co. Asi Figarova svatba. Jede nás asi 6, tak to bude "akce".🙂

nana.76
10. bře 2011

Holky posilam vam fotečku jak pěkně rosteme.Vy jste se tu pěkně rozjeli ani vas nestiham čist 🙂
Petuli co mimisci už jsou v bříšku ani nevim ještě jsem vas nestihla dočist 🙂
Všechny vas moc zdravime s Terinkou a myslime na vas.a Terka vzkazuje že už by chtěla nějakou kamaradku nebo kamarada 🙂 🙂

marcajda
10. bře 2011

@nana.76 miláček nádherný.jak si ji krášlíš. už se těším, jak pojedu k vám a půjdeme na procházku 😀 holky, to se budu mít, takové společnice, že?

mám ještě taky pokračovat s pavouky? já je teda vysaju klidně, mám vysávání do vody 😀 ale raději už ne 🙂

@petulka22 a jakpak se jinak cítíš? týden bude za chvíli za tebou 😉 chodíš opět do práce? jak jste vymysleli to Brno?a to pak budeš vstávat do práce? já chci moc jít na ..jak se to píše?..o květinářce, jak ji učí spisovně mluvit., muzikál. já ho miluji. je v Olmiku zítra, to nestíhám, tak 24 dubna. to bych moc ráda.ale mají tam víc pěkných věcí, máme program, tak se bude vybírat..

lenkacar
11. bře 2011

peti ty chodíš po transferu do práce? 😕

lenkacar
11. bře 2011

maličká nanynka je opět za princezničku,je to hezký jak si to nani užíváš

s9480
11. bře 2011

Ahoj holky konečně dnes pátek, ještě vydržet dnes do večera a pak hurááá víkend - teď máme náročněj, manža má zítra důležitej zápas, hraje o celkové první nebo druhé místo - hokej, tak to budou nervy jak špagáty no a potom pádíme bratránkovi na třicátiny,docela se těším, koupila jsem si na tu slávu nové hadříky tak půjdu za hvězdu 😉
jinak jste to tu pěkně rozjely - pavouk to je taky moje smrt, myš nebo hada klidně chytnu do ruky ale na pavouka ani dlouhou tyč brrr 😠
Peti tak ty prcky kulturně vzděláváš už od ranného věku 😀 ? tak to má být
Marci a jak tobě se líbilo divadlo?
Leni já taky chodila po transferu do práce, mímo nevyležíš, ano ale možná proto to dopadlo jak to dopadlo že jo ☹
Nany malá je parádnice,fakt čičinta 😵

nana.76
11. bře 2011

holky moc děkujeme 🙂 uživame si to 🙂

lenkacar
11. bře 2011

@s9480 já vim že to nevyležíš ,ale taky s rozumem no ..podle toho jestli někde něco dřeš a nervuješ se a nebo sedíš na zadku v kanclu no ..a mě teda vždycky něco bolelo takže já byla vždy jasná

monali
11. bře 2011

ahoj holky 🙂
u mě nic nového jenom jsem přišla popřát hezký víkend. Snad to počásí co slibujou vyjde. Nás čeká zítra další oslava , tak to dneska musíme všechno nachystat.
@nana.76 Nani malá Terinka je v tom růžovém úplně jako bonbonek k sežrání 🙂

petulka22
11. bře 2011

Ahoj holky, konečně pátek. 🙂
Nani, Terinka sladká jako vždy. 🙂
Marci, divadlo včera bylo děsně dlouhé skoro tři hoďky, do postele jsem se dostala o půlnoci, byl to zápřah. Ale Oněgin byl teda lepší.
Jinak Leni, chodím do práce, jsem v kanclu, takže námaha nějaká není, spíš trochu nervy, ale myslím, že doma bych z toho volna blbla. Teď mi aspoň punkce vyšla na pátek, tak jsem po ní byla dva dny doma, jinak bych taky valila do práce hned druhý den. Říkám si, že jestli se to má povést, tak se to povede.
Monali Ty si užij pěkně oslavy, my se chystáme na nějaký malý výletek, má být teplo, tak snad to vyjde.
Holky, pěkný víkend všem.🙂

marcajda
13. bře 2011

ahojik devčata, to je krasny vikend. my byli vcera lyzovat. nadhera. teda, ja se hrozne bojim, ale zvladnula jsem to i bez padu. a dnes budeme odpocivat. dalsi den na horach bych nedala..
ja tentokrat premyslim, ze bych taky chodila do prace, ale musela bych se tam domluvit, ze bych nedelala vsechno.. doma je to hodne dlouhe.. u me by to slo, ze bych chodila na odpoledni, to tam je vcelku klid..ale nevim, jak na to zareaguje koleginka..kdyz ta sance, ze to opravdu vyjde je tak malinka..a pak je ten návrat do práce tak težky.

@monali jak se slavilo? bylo veselo?
@s9480 a jak jste slavili vy? a na kterém míste skoncil muzicek?to jsou hodne dobri. a jake saty jsi koupila, a libily se? jsem baba zvedava 😀 me uz ty oslavy moc nebavi, hlavne pak ta rána druheho dne.. byva mi dooost blbe. a rekla bych, že čim dal hur..jamse nejradeji vymluvim na volant a dobrovolne to odjezdim 😉

tak se tu mejte pekne, mi jdeme strihat stromy, to me bavi 😀

lenkacar
14. bře 2011

@marcajda to je hezký když vás to baví ..mě by to zabilo,ale stříhání stromů a keřů mě taky moc baví

s9480
14. bře 2011

Marci jojo oslava super, den byl úspěšný celý, manža je mistr ligy, poslední zápas vyhráli takže super ale byly to nervy 🤐
oslava se taky vyvedla, šatky jsem nekoupila, měla jsem nové legíny, kozajdy a takovou volnou tuniku se širokým páskem, musím sebekriticky říct že to vypadalo dost dobře 😀 , juchali jsme do 3 do rána, bála jsem se druhý den otevřít oči, taky mívám po oslavách krušné dny ale včera kupodivu pohoda
to mě oslavy celkem baví, i bez alkoholu se umím bavit ale upřímně to bez něj teda není ono, a hlavně v určitou dobu už si tak nějak střízlivý s opilým přestávají rozumět 😎
mě to poslední dobou v práci tak strašně nebaví až je mi to nápadný 😅 ach jo ale ještě vydžet tento týden a pak dovča jupíí no ale ono to stejně uteče jako voda 😒
vidím že jste si o víkendu užívali, sport ,práce zábava 🙂
Peti a co ty? jak to vypadá?? kdy testneš? nebo počkáš až na krev?myslím že tak ve středu už by tam // mohly být 🤐

lenkacar
14. bře 2011

@s9480 bezva relaxíček ,já se taky bavim ,ale s alkoholem v krvi je to i na tanečky a břišní tance

s9480
14. bře 2011

Leni jj 😀 ,v sobotu to byl samej rokec a rock n´ roll a dnes sotva lezu, jak mě bolí kyčle 😖

lenkacar
14. bře 2011

@s9480 oo tak to znám..kyčle jsou svině svinutý

marcajda
14. bře 2011

@s9480 teda, to jsi musela pořádne řádit, to je nádhera.. já už netancovala ani nepamatuji ☹ nejak jsme ty plesy nestihli..
určitě jsi byla kočka, miláček se musel vedle tebe naparovat 🙂 to oni umí, kohoutci 😉
@petulka22 taky už začínám být pořádně napnutá. budeš testit? nebo to necháš až na krev? a kdy ji máš?
@monali a jak jsi zadivočila ty? taky všechno bolí? chce to řádit, dokud to baví 😀

mě se taky do práce nechtělo, ale vůbec. ještě jsem ráno absolvovala 300km za volantem, tak se už těším po práci do postele. mám unavené celé tělo 🙂

petulka22
15. bře 2011

Ahoj holčiny, tak koukám, že jste si o víkendu krásně užívaly. 🙂 My jsme si udělali v neděli takový malinký turistický výletek, jinak jsem se jen motala doma, uklízela a odpočívala. Na krev mám jít v pondělí, nevím, jestli má vůbec smysl testovat.. tak, jak jsem byla na začátku optimistická, tak už mě to přešlo. Jo, počkám a uvidím.

lenkacar
15. bře 2011

@petulka22 mě se třeba testovat vůůůbec nechtělo a bylo to tam..na pocity nedej ..moc držím pěstičky ,abyses už dočkala,po tom všem si to moc zasloužíš

s9480
15. bře 2011

Peti ty nás tedy napíněš, máš můj obdiv já bych to nevydržela

holky který jste byly na tom reproimunu Leni, Peťo a další, nemuseli jste jít nalačno že ne?

zítra jedeme do toho Brna na to imunilogii , to zase budou nervy, už vidím jak se s manžou dohádáme už v autě ach jo
dneska mám domluvený rande s tou sestřičkou z nemocnice co bývá u gynozákroků, jdu se jí optat na tu laparku a tak vůbec no a zítra ráno v 6 hurá směr Brno, doufám že bude paní doktorka aspoň příjemná

lenkacar
15. bře 2011

@s9480 no já na lačno byla ,ale nevim jestli jsem měla být ,ale pít jo ..nic sladkýho ..

petulka22
15. bře 2011

Esíčko, my jsme nesměli ani jeden 24hodin předem jíst žádné tuky, jinak lehká snídaně v pohodě. Ale pokud Ti vyloženě nic k tomu neřekli, tak to neřeš. Držím pěstičky ať je to všechno v pohodě. Určitě bude.
Jinak holky já nemám absolutně žádné příznaky, nic, takže to moc nevidím a netestuju, ať si aspoň ještě chvíli uchovávám naději, že co kdyby.. Ale jsem 8.den po ET což myslím, že je stejně brzy.
Leňuli dík. Moc dobře víš, že sama si to zasloužíš ještě víc.😉

s9480
15. bře 2011

Holky díky za info
jinak byla jsem za tou tchýninou známou sestřičkou - takže laparku mi taky rozhodně doporučila, slíbila mi že budu mít max. 3 jizvičky na 1 steh který vůbec nebudou vidět, že na to osobně dohlídne 😉 , půl gyndy už zbuntovala 😵 , budu se mnou na sále, domluví mi nástup až v den zákroku , takže tam nemusím trpět už den předem 😝 , a prej když bude vše ok tak den po laparce jdu po vizitě domů takže v pohodě ufuf se mi ulevilo
taky jsem jí říkala že zrovna zítra jedeme na to imuno, že mi sice Dostál dopuručil Plzeň ale že jsem si našla Brno - potvrdila mi moji domněnku - doktoři jsou domluvení, že si navzájem posílají pacientky FN do FN 😠
takže ne že by to v Brně bylo nějak nekvalitní ale je to soukromé centrum tak proč by doktor ze státní nemocnice posílal pacientky do soukromé
no teď jsme si dali na večeři pomazánku z krabích tyčinek tak snad jsme něco nepokazili no a teda zapili jsme to jablečnou amundsenkou 🤐 ,no paní doktorce to asi zítra říkat nebudu, ráno už si teda radši krom vody nic nedáme
jinak hádáme se už teď - jsem se zeptala v kolik budeme ráno vyjíždět když tam máme být už v půl 8 a odpověděl mi že v 8 ať se nebojím že paní doktorka nám neuteče, no nezabili by jste ho ☹ ?? přesně jak jsem čekala, bude mít náladu na hov... už z toho že brzo vstal, potom na 100% nebudeme moct najít tu kliniku, potom z toho vzorku co bude muset zase odevzdat a potom jak budeme přes celé Brno s tím vzorkem spěchat do labortoře, když Brno neznáme achjo myslete zítra na mě
konec slohové práce

s9480
15. bře 2011

Peti kašly na příznaky, takovejch už bylo ............... 😉

petulka22
15. bře 2011

Esíčko jojo, ráno žádná amundsenka.😀 A bude to dobrý, uvidíš.😉

lenkacar
15. bře 2011

@s9480 držíme palečky ,aby to bylo bez stresů ,peti ty se drž!!!!!!!!!!!!!!!!

s9480
15. bře 2011

Díky děvčátka a dobrou