FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

lajcikova
25. srp 2012

něco málo z naší fotogalerie 😀

petulka22
25. srp 2012

@lenkacar Leni ahoj, vidím nová fotečka.🙂
@lajcikova Moc vám to všem sluší.🙂

marmar79
6. zář 2012

@lajcikova Moc hezké fotečky.

lola72
23. zář 2012

Ahoj holky.Snad si na mě ještě vzpomínáte.Dlouho jsem tu nebyla,nějak se toho u nás moc zmněnilo.Měla jsem rodit na konci října,ale 1.srpna v noci mi odtekla polodová voda,takže mě rychlá opět odvážela do FN Ostrava.Rodila jsem na poslední chvíli cís.řezem,bylo to celkem dramatické,jako před čtyřmi lety.Ta situace byla skoro na chlup stejná.Dohadování s doktorama,že rodím.Oni mi tvrdili,že ne.Už i sestry se na mě dívaly jako na histerku,až mi konečně jedna šikovná sestra uvěřila,že se fakt něco děje a řekla to doktorovi.Jí už věřil,takže to začalo lítat.Nebudu to prodlužovat,narodil se 6.8.2012 ve 20.00.hod Filípek.990 g a 33 cm.Bylo to ve 28 týdnu.Byl na Jipce,ale na to,že byl tak malinký,byl hrozně šikovný.Dneska má už přes 2 kila a zítra jedu za ním lehnout si do nemocnice a pojedeme za pár dnů domů.Vypadá to,že se z toho dostal dobře.Nechci to zakřiknout,pořád tady kolem sebe klepu do dřeva.Tak jsme se dočkali,Patrik má brášku,už nebude doma sám.Štěstí mi kazí to,že se mi 14 dnů po porodu zabil můj milovaný brácha.Nemůžu se z toho vzpamatovat.Při životě mě drží jenom ti moji kluci.No ale toto patří do jiného tématu.Tak nám držte palce,ať jsme doma co nedřív.Mějte se holky krásně.

marmar79
24. zář 2012

@lola72 Držím palečky, ať máš Filípka brzy doma.

sisi137
27. zář 2012

@susane81 ahojky, ve FN se momentálně nedá k někomu přihlásit a to ani do poradny. Prostě kdo zrovna bude v ordinaci tak ten tě vyšetří nebo s tebou sepíše co je třeba. Jsou tam 2 doktoři a jedna doktorka. A z těch "starých" docent Dostál.

alenahoff
7. říj 2012

Holky mohla bych se zeptat kolik asi vyjde IVF ve FN Olomouc?

petulka22
9. říj 2012

@lola72 Jejda, tak hlavně, že jste to tak zvládli. Moc přeju, abyste už byli pěkně doma a všechno bylo v pořádku.🙂 S bráškou je to moc smutné, ale musíš teď myslet především na sebe a na chlapečky. Drž se, přeju hodně síly.

lenkacar
10. říj 2012

loli gratuluji k synáčkovi 😵 a s bratrem je mi to líto ... 😔 ,lajci ty fotky jsou naprosto úžasné ...celé rodinky a malinká je moc krásná

lajcikova
10. říj 2012

holky nějak to moc letí..mám pocit že ani nestihám sledovat jak roste 😕

petulka22
10. říj 2012

@lajcikova Jojo, letí to. Moc vám to sluší, krásné fotečky.🙂

susane81
10. říj 2012

Nazdar holky. To jste me dostaly ze v Olmiku se nejde prihlasit ke konkretnimu dr ☹ . Ale aspon mam vyresene rozhodovani ke komu 😀 A nevite jaka je ted objednaci lhuta [otaznik]

lajcikova
11. říj 2012

@susane81 to nevím a na svých stránkach nic nemaji?susi a vy jdete do druhého? 🙂

susane81
5. lis 2012

Lajci ne zeby jsem chtela ale manzel jo 😀

danielapro
11. lis 2012

Ahojte holky. Začínámc hodit do FN v Ol. a ráda bych věděla jak jste spokojené? Chodila jsem do Zl. ale zklamali mě přístupem. V pondělí mě čeká druhá návštěva FN.Děkuji za odpovědi.

petulka22
11. lis 2012

@danielapro Ahojky, já tam byla naposled loni v srpnu, chodila jsem k dr.Dostálovi. Byly hodně dlouhé čekací doby ráno na ultrazvuky-klidně i 3 hodiny.. Teď je tam prý hodně nových dr., tak nevím.. Každopádně držím pěstičky.🙂

krista1
24. led 2013

@danielapro Ahoj chtěla bych se zeptat,chodíš ještě pořád do FN Olomouc a jaký z toho máš pocit?Jsou tam dlouhé čekací lhůty jak tady psaly holky?A už máte všechno vyšetření za sebou?Kolik tam výjde IVF?Děkuji za odpověď

danielapro
4. únor 2013

Ahoj Kristo.
V OL. jsme byli už 3krát.Pořád nám dělají vyšetření a budu se připravovat na 1IVF. Cenu nevím. To mi řeknou příště. Čeká se max. 14dní, i když teť to může být delší, děje se tam rekonstrukce... Jinak když přijdeš na danou hodinu, tak tě do 5min. vezmou...
@krista1

krista1
5. únor 2013

@danielapro díky moc za info.No my se tam stejně chystáme až v létě,ale i tak díky 🙂

slaboska
10. únor 2013

ahojky,ja byla na ivf ve FN v prosinci a vyšlo nas to na 11500kč.takže s naši strany maximalni spokojenost 🙂

mmarch
22. bře 2013

Holky prosím vás berete nebo brala jste některá Duphaston a clostilbegyt? Beru teď druhou dávku, mám PCO a byli jsme podruhé na IUI ve FNN v Olomouci, tak by mě zajímalo jak vám po tom všem je, jestli je to normální,že mám pořád nevolnosti, hlavně po injekci Pregnylu, taky zimnice a náladovost. Než jsem je začala brát, nic mi nebylo...

mmarch
22. bře 2013

@danielapro my máme za sebou asi 5návštěvu centra ve FN Olomouc a druhou inseminaci, zatím spokojenost, doktoři i sestřičky jsou příjemní, všechno vysvětlí. Jen se tam teda vždy nachladím. S takovou se nám to mimčo nepodaří nikdy ☹

lucina100
24. bře 2013

Ahojky, prosím Vás, chystám se do fakultky na KET. P. embrioložka Březinová už tam není, ani doktorka Oborná. Máte některá dobrou zkušenost s Ketem? Je malá pravděpodobnost, tak se obávám.... Děkuji.

jennyska
4. říj 2013

Ahoj snažilky, maminky a těhulky,

na MK máme takovou společnou knihovničku, kterou si tady s maminkama tvoříme a každá z Vás se do ní může přidat. Jsou v ní jak obecné informace o věcech týkajících se těhotenství, mateřství, tak hlavně Vaše cenné zkušenosti. 🙂

Máme v ní i téma Arleta IVF s.r.o. Kostelec nad Orlicí a protože Vy s ním máte zkušenosti, myslíte, že byste mohly vložit svou vlastní zkušenost na https://www.modrykonik.cz/car-fn-olomouc ? 😉

Pokud svou zkušenost vložíte, pomůže to i ostatním ženám, které právě shánějí informace o tomto centru a rozhodují se mezi různými centry v ČR. Díky Vám najdou zkušenosti na jednom místě přehledně a rychle. 🙂

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Jennyska