FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

rozara
10. únor 2009

pít se hned nemuže!ja pila až za tři hodky.

sara.max
autor
10. únor 2009

takže až doma. no to je hrůza! A kolik vás bylo na pokoji?

rozara
10. únor 2009

ty tři hodiny jsme čekali na výsledky .. dnes tam bylo narváno 😒
Na pokoji jsme byli tři, ale asi byli už na transfer ...

sara.max
autor
10. únor 2009

oni vám řeknou výsledky hned? Myslela jsem, že si musíš zavolat druhý den

olm
10. únor 2009

Ne, hned ti reknou jen kolik se odebralo vajicek a domluvite se na metode oplodneni. Jak se ale vyviji, tak to volas za dva dny v 10,00 rano - tak je to aspon ve FN.

sara.max
autor
10. únor 2009

díky, to budou hrozné 2 dny ☹

sara.max
autor
10. únor 2009

a jak je to s penězma? zatím po nás chtěli jen 3500 a jinak nic. Co všechno už jste platili?

olm
10. únor 2009

ja jsem taky dopredu zaplatila 3500 za PK, Ted, do 19.2. musime uhradit slozenkou zbytek.

sara.max
autor
10. únor 2009

a kolik to je? co jste si nakonec vybrali?

rozara
10. únor 2009

přesně tak 😉 Tak přeji co nejvic vajíček!!! 🙂 😎

sara.max
autor
10. únor 2009

tak už jsme překročily tisící příspěvek 🙂

sara.max
autor
10. únor 2009

Holky a jak je to s tím nenamalováním a odlakováním nehtů? četla jsem to v dotazníku pro anesteziologa. Musí to být nebo ne? Mně to připadá utažené za vlasy

olm
10. únor 2009

je to 9000. 6000 za ISCI a 3000 za AH. Na to, ze se cela zalezitost tykala pouze jednoho vajicka tak je to sila.

Jo a nehty, ty jsem si zrovna chtela lakovat, jak jsem zacla vypisovat dotazniky pro ARO. Hihi, takze nakonec jsem je jen vylestila 😀 😀

sara.max
autor
10. únor 2009

No a namalovaná jsi byla? Já si neumím představit, že bych šla mezi lidi nenamalovaná. Určitě půjdu s řasenkou a linkama. Víc si asi nelajznu.

olm
10. únor 2009

ja jsem prave tu rasenku vynechala, dala jsemk si trochu makeupu a trochu pudru, abych nebyla uplne bleda, ale jinak nic.

sara.max
autor
10. únor 2009

aha, tak to bych asi raději taky neměla. jen aby mě pak vůbec vzali 🙂 🙂 🙂

monali
10. únor 2009

Saro, když tak si tě umyjou k obrazu svému. 😀

sara.max
autor
10. únor 2009

no tak já to raději nebudu riskovat, aspoň to ráno bude rychlejší. Tak hold pomůžu miláčkovi se zkumavkou 😀

monali
10. únor 2009

Olmi, určitě se ti mimis už zavrtává 😉 uvidíš
Rozara, dost dobrá úroda, aspoň ˇbude z čeho vybírat. No až dojde na mě pujdeme určitě do ICSI, protože
moje vajíčka se samy špatně oplodňují. 😒

monali
10. únor 2009

Tak já mám štěstí, že manželovi to jde samo a bez problémů, sice z těch různých kabinek není nadšený
ale zvládá to. Popravdě mě by se s ním do kabinky nechtělo, 😒 zrovna romantika to není 😀
V OV byla výhoda že jsme to mohli dovézt z domu, ale OL je trochu dále

sara.max
autor
10. únor 2009

NO právě, my to taky vezeme z domu. Ne že by to nešlo, ale připadne mi to rozhodně jednodušší a možná i hygieničtější, podle toho co jsem slyšela. ☹

monali
10. únor 2009

tak to máte fajn, a určitě je to lepší
a na kolik hodin vlastně jdeš?

sara.max
autor
10. únor 2009

mám tam být v 7:15 ale odběr je na 7:45. Myslím, že to tak mají všichni a pak si vyberou jak sami budou chtít.

monali
10. únor 2009

Tak se zítra drž a jak budeš moct tak písni jak to dopadlo
Už se musím rozloučit, manžel už obchází nervozně počítač a začal mi tu i zpívat 😀 a to se fakt nedá vydržet.
Takže dobrou a držím palce.

sara.max
autor
10. únor 2009

Já už se dnes taky loučím, pustím si růžovku z postele a snad se dobře naladím a líp usnu. Mám strach, že to bude probdělá noc. Zítra se ozvu hned jak to bude možné.

Dobrou noc 😵

olm
10. únor 2009

Sari, to je dobry, ze "to" vezete z domu. To jste se na to zeptali, nebo vam to nabidli sami? Me rekli, ze partner v 9.00 se ma nahlasit a prijde rada na nej 😉

lenkacar
10. únor 2009

saro tak hodně štěstíčka na zítra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§

sara.max
autor
10. únor 2009

Tak už tu zase straším, nemůžu vůbec spát. Ten můj usnul jak špalek a já koukám do stropu.

Olmi nám to neřekli, my jsme to po nich takto chtěli narovinu. Nač si dělat starosti i s tím, čím nemusíme.

Leni, díky moc

s9480
11. únor 2009

ahoj holky tak jsem zvědavá kdy a co pisne Sara
Olm tak to je super vypadá to hodně nadějně - zááááávidím 😉

olm
11. únor 2009

Ähoj,

S9480 ja taky nakukuju. Kolem 11 ji mohli pustit, tak snad ji je fajn a hned se pripoji na net, at nas poinformuje.

Jinak ja dnes teplota zase 37, presne. Uz jsem zacla pochybovat, jestli ten teplomer umi i neco jinyho, tak jsem ho ruzne testovala pod vodou a umi 😀 Me to prijde strasne divny, 4. den porad presne 37!