FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

s9480
27. únor 2009

Ahoj holky tak teda diskuse nic moc ☹ no já teď taky nemám moc čas sem chodit a hlavně není co psát, pokuta vyřešena 😉 a na ko do FN jsu až 24.3. takže pauza, dnes je ze mě slaměná vdova, manža jel do Liberce na mistrovství, tak za chvíli vyrážím s kámoškou na pivko, pořádně poplkáme, dlouho jsme se neviděli není čas ona má roční holčičku tak nám to časově nevychází
Saro sakryš čtu že smůla ještě není fuč, at´to synovi dopadne dobře
slyšeli jste dnes jak zeemřelo to miminko? při porodu doma? prej tam sice byla porodní asistentka ale tohle nechápu, jako by to ty baby nemohly těch pár dní v té porodnici vydržet, pak to takhle dopadá, sice teda mimi prej mělo vrozenou vadu, ale stejně jsem proti 😠 , možná máte jinej názor,ale já to vidím takhle
tak mějte krásnej víkend já pádím na rande

petista
27. únor 2009

Milin, myslím že 11.30. Tak se určo uvidíme.

petista
27. únor 2009

S9480, zcela souhlasím, nevidím důvod vracet se do středověku,když máme možnosti mít lékařskou péči. navíc ty ženské by si měly uvědomit, že už nejde jen o ně, ale taky o mimčo a měly by se chovat tak, aby pro něj udělaly to nejlepší

milin
27. únor 2009

JJ tak to teda asi jo.Ale já vůbec nevím jak vypadáš 😀 Tak se asi budeš muset přihlásit ty ke mě.
Jinak přes týden dám aktuální fotku pač jsem si ve středu zakoupila nový brýle.

A ty tam jdeš na první pohovor?

petista
27. únor 2009

Ne už asi na padesátý 😉 Budu se domlouvat na dalším pokusu, přesněji řečeno na druhém.

petista
27. únor 2009

Jdeš sama nebo s partnerem? Já mám kdyžtak potom trochu času, že bychom zašly na kafčo?

donnald
27. únor 2009

Ahoj holky,
můžu se zeptat,jak dlouho jste čekali na první termín návštěvy ve FN Olomouc???

olm
27. únor 2009

Ahoj holky!!

Supr, uz nas nasla Milin a taky donnald 🙂

Donnald, ja cekala pekne dlouho, pres 2 mesice. Ale to zalezi, kolikrat tam maji volno a chytnes termin driv. Jdes do FN poprve?

petista
27. únor 2009

Donnald, objednací doby na první konzultaci jsou tak 2-3 měsíce, podle toho, ke komu chceš objednat a jak mají zrovna plno

milin
27. únor 2009

Já se objednala v lednu a jdu na pohovr v březnu Donnald 🙂

zdenule30
27. únor 2009

donald, já jsem se objednávala na začátku února a vzali mě až 3.4., asi tam toho mají hodně

milin
27. únor 2009

Olm ahoj,
kdyby ne Petisty tak se tady asi neobjevim.Strašně nerada lezu do rozjetýho vlaku. 🙂

petista
27. únor 2009

ahojík všechny 🙂

petista
27. únor 2009

holčiny, když je nás tady teď poměrně hodně, co udělat srazík Olomoučaček a okolí?

lenkacar
27. únor 2009

ahoj peti

petista
27. únor 2009

Ahoj Leni, průběžně nakukuju i na tebe. Jen v tom mám chaoz. Tebe čeká teďka stimulka, ne?

milin
27. únor 2009

Peti srazík jo 😀 já jsem ráda že se doplazím domů z práce 😉
Ale aspoň poznám nové tváře.

Ježiš holky a můžu mezi Vás máte napsáno věk nad 30 a to mi teda ještě teda není 😅
Tož snad to neva. 🙂

lenkacar
27. únor 2009

peti jojo ,stimulka č.2 snad už ve čtvrtek ,dle krve a utz ,budu mít pro změnu dlouhý protokol,je dobře ,že ses objevila 😉

petista
27. únor 2009

Milin, neboj, taky ti bude 😀

lenkacar
27. únor 2009

mili jsi tady asi jako já ,když je tu napsáno olomouc a já jsem z jihu čech ,ale holky mě adoptovaly 😀

petista
27. únor 2009

Leni, já jsem byla zapíchnutá na debatě z OV do OL, nicméně jiná témata průběžně sleduju 🙂

lenkacar
27. únor 2009

dneska mě zlobil pc tak jsem tu ani nebyla ,tímto zdravím saru a přeju synkovi brzké uzdraveníčko ,holka ty máš starosti k nezávidění

milin
27. únor 2009

Peti tak to děkuji,já ještě nechci 🙂

Leni a to jezdíš do FN až tedy z jihu Čech?To máš teda daleko 😉

lenkacar
27. únor 2009

ještě před stimulkou jsem si vyjednala vyšetření štítné žlázy a taky mamograf,mámm ted nějaké zdravotní neduhy

lenkacar
27. únor 2009

mili v tom je ten for ,že já sem vůbec nepatřím a přišla jsem sem kvůli saře ,která založila tuito diskuzi a chodila jsem si s ní povídat ,když tu byla skoro sama a tak mě udělala čestným hostem 😀

petista
27. únor 2009

Já jsem měla mít původně konzultaci 6.3., tak to vycházelo na 1. den MS, tak jsem si říkala, že bych rovnou začla, ale bohužel volali z CARU, že mě přesouvají na 10.3., takže se vše posouvá minimálně o měsíc. Ach jo 😒 No a pak v dubnu jsou velikonoce, máme domluvené hory, takže to nechci a v květnu jede manža na služebku. Takže buď konec března nebo až červen. Taky bude záležet na tom, jaký bude protokol, podle MK to mnohým při dalších pokusech mění. Já měla při prvním dlouhý, tak uvidíme. Bude asi hodně taky záležet na výsledcích té imunologie. Už aby byla středa a já věděla ortel

donnald
27. únor 2009

Ahojte,
tak vidím, že je to o trpělivosti ☹ .
Váhám jestli jít v Olmiku do FN nebo Fertimedu (k Sobkovi).Podle čeho jste volili vy?Máte zkušenosti i s tím druhým centrem?

lenkacar
27. únor 2009

a proč ti posunuli konzultaci no to je k nasrání ne? a to nejde se jako bránit ,že to je zase měsíc čekání navíc

lenkacar
27. únor 2009

u mě teda dosdrželi ty 3měs.pauzu a i ta byla na mašli

lenkacar
27. únor 2009

ale řekla jsem si ,že když to neklapne dám oddych,věk jde proti mě nejsem žádnej mladoch ,ale ta stimulka člověka vycucne to je hnus a z minulé mám plus 6kg 😝