FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

lenkacar
29. bře 2009

ahoj já jim acidofolan je to železo ,B a listovka v jednom..je to účinější než samotná listovka měla by se kombinovat s B.na ty byliny raději pozor ..

lenkacar
29. bře 2009

sukub mám píchlej ten pregnyl a málem mi upadla prdel..udělalo se mi zle ..fuj to je hnus ..já ty prdelovky prostě nesnášim ..příště bych to píchla v leže ..

sukubka
29. bře 2009

ten pregnyl ti bude ukazovat hcg v těle!já při 1ivf píchala ty prdelovky jedině v leže jinak bych asi omdlela!!!!!ty máš tedka po neděli odběr že?kdy že to????

petista
29. bře 2009

Sukub, i Ovitrelle ukazuje hcg

imiska24
29. bře 2009

Ahoj všem...
suku:v jaký formě jíš to chilli?Já jsem objevila čokoládu od Milka s chilli.Je docela dobrá 😉

petista
29. bře 2009

Imisko, to chilli se dá na internetu koupit ve formě kapslí. Já však např. nesnáším ostré, kapsle jsem si objednala, dala si jednu a myslela, že umřu. Holt mi to dělá zle i v kapslích.

imiska24
29. bře 2009

a jak se ty kapsle jmenujou?A zobe se to po celou dobu,nebo jen těsně před Ketem?

petista
29. bře 2009

Kapsle se jmenujou Cayenne - kajenský pepř, pod tímto heslem je najdeš na netu. Já jsem zjistila, že jsem si je objednala úplně zbytečně, protože jsou na imunitu, mám za sebou imunologické vyšetření a imunita je úplně v poho. A mají se jíst po dobu stimulace, nebo před KET, po ET neob KET už radši ne

imiska24
29. bře 2009

díky...... 🙂

monali
29. bře 2009

ahoj holky,
zdravím a dočítám až teď. v sobotu jsme byli v Praze a dneska mamka slavila narozky, takže dříve mi to nevyšlo
ani nakouknout.
Leni, do úterka to uteče a budeš mít břicho jako vyluxované, aspoň já jsem měla po OPU takový pocit, a to
jsem neměla takovou úrodu jako ty. 😉
Sukub, to jsme na tom stejně, já na sobě taky nic nepozoruju a ani se nijak zvlášť necítím, tak doufám,
že to ve mě hezky roste.

lenkacar
29. bře 2009

sukub jdu v úterý takže zítra nepícham nic a jen budu odpočívat ,vyplnila jsem si papíry na narkozu ..už budu mít 5 v životě jestli je pravda že ubírá 5let života tak holky ..to je pěkný..

monali
29. bře 2009

Leni , s tou narkozou to je super to budeš zase pod zákonem 😀 😀 , já měla jsem zatím 2, třetí mě čeká takže 15let dolů, to je supeer 😀

monali
29. bře 2009

taky se musím poopravit

Sara.max: 34, FN Olomouc, dr. Dostál, od 28.1. stimulace na 1. IVF ICSI. Z 9 folíků jen tři embrya, rozpadla se, ET nebyl. Další vyšetření cca za 3 měsíce.

s9480: 29 let, leden přestup do FN z Fertimedu, zatím čekáme na výsledky, doposud vše OK,5xIUI, 1xIVF-neg., 1 přiroze.těhu v 6tt spontální potrat

Monali: 33let ,přestup z OV do OL,, od 24.3. stimulace - Gonal, 1.4. kontrola , pak se uvidí, předtím IUI,1.IVF (4tt zamlklo)

Olm: 30let, FN Ol. od 1/2008, 4x stim. na IUI ( 1.stim - 6 foliku = IVF bez ET; 2. & 3.IUI - negat.; 4. cysta ); od 24.1.09 stimulace na 1. IVF - Gonal, Luveris, Cetrotide. 1.KO-28.1. 3folici + 1pidi folik, pokracuji ve stimulaci, KO - 30.1.).

Mufy: 31 let, zač.leden/2007 - 9x IUI, 1x IVF - bez ET, 2x IVF - negat., od 17.1. stimulace Fostimonem na IUI, 28.1.2009 - IUI - nyní budu čekat na výsledek

Sukubka: 22let.Přestup s Fertimedu do FN Olomouc dr Dostál ,1IVf negat.2.2 kontrola 2IVF. 25.3 začátek stimulace dlouhý protokl.1.4kontrola

lenkacar: ČB Art,únor 2 stimulka puregon dlouhý protokol

Lajčíková: 29let,přestup z fertimed do fn olomouc,26.2 kontrolni stěry na onkolgicke poradně,2ivf(5tt zamlkle těhu)

Petista: 31 let, dr .Dostál FN Olomouc, 6x IUI, 1x IVF - vše negativní, v lednu 2009 imunologie - výsledky OK, 6.3 konzultace v CAR FN OL, nafasováno na 2. pokus - dlouhý protokol,Dophereline, pak po UTZ stimulace Gonal a Luveris + Ovitrelle, první dva dny jen GONAL 75 iu, pak 150 iu, od 4. dne Gonal 150 iu + Luveris 150 iu

Klymene: 32, přestup z fertimedu do FN Olomouc, mám za sebou několik IUI a 2.IVF, čekám na výsledky krve a sper., kontrola 16.2. dr.Dostál, 3.IVF březen-duben 09, zjištěn vysový prolaktin - RTG a oční vyšetření pokud bude vše ok tak 1DC or 2DC kontrola ULT (cca 20.4.09), když bude vše v pořádku začínám ze stimulací - krátký protokol

lenkacar
29. bře 2009

moni já na sobě vše cítila až v druhé polovině dění ..a bylo to fajn..ta zastavovačka prej stojí bez pojištovny 7tis.mi sdělila sestra když jsem tam šla do kolen z tý částky co chtěla za léky ..no tak jsem sklapla..je to hrozně drahé to ivf bez pojištovny..ale já to myslela ze srandy a ona mi začla vypočítávat coco stojí ..asi se urazila nebo co..

lenkacar
29. bře 2009

moni ne že budem pod zákonem je to ta horší varianta že ti sebere 5let života..

lenkacar
29. bře 2009

lenkacar: ČB Art,zastavovačka 18.2 ,18.3. stimulka puregon dlouhý protokol ,31.3. OPU

lenkacar
29. bře 2009

vložte mi to tam prosím jsem hnup na tohle

monali
29. bře 2009

je fakt, že to jsou hrozné pálky za ty léky a to všechno dookola - a to se tomu říká bezplatné pokusy.
No a bez pojiš'tovny - to je teprv síla 😝 . Teď je to můj druhý pokus, když se nezadaří zkusím ještě třetí,
a pak už se na to asi vykašlu. No ale to říkám teď,, kdo ví , jak to nakonec všechno dopadne.

petista
29. bře 2009

ahojík Moni, neozvala ses na OV - Ol, co srazík, kukni na stránku. Pícháníčko zatím dobrý?

petista
29. bře 2009

a jo, tak jsem si to přečetla 🙂

lenkacar
30. bře 2009

ahoj holky tak jak se tu máte? jsem se dneska moc nevyspala a těšila jsem se že si dáchnu dioploledne a zase tu nějakej debil řeže rozbruskou ..to už snad 3týdny předělávaj byt ,to snad z toho dělaj palác nebo co..

klymene
30. bře 2009

skubka: a jak Ti to vyšetření dopadlo? já jdu na pirometr až 17.4.09, RTG už mám tak doufám, že to bude ok a nebudu muset brát zase nějaké léky...

klymene
30. bře 2009

holky vy jste toho nakecaly jdu vás dočíst

klymene
30. bře 2009

lencar: na zítra přeju hodně štěstíčka, aby jsi to v pohodě zvládla a byla dobrá úrodička nejlépe i do mrazáčku 😉 odpočívej a relaxuj ten největší stres teprve přijde

klymene
30. bře 2009

monali: jak se cítíš? a co sis píchala při 1.IVF?

s9480
30. bře 2009

Ahoj děvčátka dlouho dlouho jsem tu nebyla, nějak nestíhám teď jsem přelouskala poslední stránku a vidím že Lencar má zítra OPU, moc držím palečky ať je velká úroda kvalitních vajuch 😉
Já byla na kontrole ve FN minulý týden, všechny výsledky máme oba naprosto OK akorát mi našli zánět ale o tom jsem věděla, jen ho ve Fertimedu nechtěli léčit, vždycky mi dali jen ty žluté potvory na zavádění ale pořádný rozbor nedělali nikdy tak to nepomohlo, teď ve FN mi dělali i stěr z močové trubice a myslím že to našli tam protože na těch ANTB se o gyn, problémech nic nepíše je to na zánět močáku apod, no hlavně to napsala nám oběma+wobenzym aby se nám to lépe vstřebalo do těla, no o po dobrání mám jít cca za 14 dní na kontrolní stěr a uvidí se jestli to zabralo, ptala jsem se jí jak to s náma vidí, když jsme teda jako oba zdraví,a tak mi říkala, že se jim dost často stává že jak přeléčí zánět tak že jim ženský sami otěhotní tak jsem zvědavá, no zase jedna malá jiskřička naděje - kéž by, dovolená se blíží ale to už mám jistý že na té teda neotěhotním jak mi předpověděla ta kartářka, MS totiž dostanu tam, takže ovu bude před a po ☹, no ať je to kde chce hlavně ať je to hodně hodně brzy, máme to jaro tak by to mohlo sakryš jít 😉
Máme tu nějaké nové těhule, prosím udělejte mi někdo malou rekapitulaci poslední doby 😀 , děkuji 😝

lenkacar
30. bře 2009

holky dík snad nějaké jajo bude ..už začínam mít nerva..

sukubka
30. bře 2009

ahoj holky teda vy ste se rozjeli,ale to je dobře 😉Petista,i Ovitrele ukazuje HCG?ach jo 😒 😀
imiska 24 chilli sem si obědnala z netu Kaenský Pepř v tabletkách,docela to pálí já ostrý přímo nesnáším,ale překonávám se! 😀 ty tabletky sou docela velký a já neumím velký prášky polykat.Jsou to takový ty jak se dají vysypat tak si je vysypu do mléka a mín to pálí,manža vždycky nadává žé sem prase 😀

Leni já budu mít taky 5narkozu (2laparo,jedna hystero a 2ivf 😀 )takže sme na tom stejně
klymene na perimetru mi nic neřekli jen mi dali papíry a dostál taky nic neříkal takže asi v poho!Na RTG sem měla napsaný RTG sely turciky(neboli tureckého sedla ) a v papírech sem měla napsano že je normální velikosti,ale dostál mi dal tabletky DOSTINEX jím půl tabletky jednou týdně 😉 samí cpaní tablet že?no děs

S9480 jo ve Fertimedu serou na vše a když něco zjistí ani tě neuspí,mě odsávali cystu bez narkozy úplně super 😠 bolest jako blázen!ted mi ve FN zjistili cystu a už se mi dělalo zle Dostál říkal že pokud nepraskne tak mi ji budou muset odsát,když sem se ho ptala jestli mkě uspí říkal že je to samozřejmost a když sem řekla že ve Fertasu mě neuspali čuměl!naštěstí mi ale ta cysta praskla a nic mi dostál neodsával to by byla další narkoza a bylo by po mě asi ve 40 že LENI?

Leni na zítra držím pěstičky a hned podej hlášení jasan?kolik vajuch atd!!!!budu čekat!!!a hodně štěstíčka 😉

lenkacar
30. bře 2009

sukub jsi mě rozesmála ..jinak se tu třepu jak ratlík..mám fakt nerva..

sukubka
30. bře 2009

Leni a nerva že se bojíš narkozy nebo kolik bude vajuch ?blbá otázka co?vím bojíš se všeho jak to dopadne že?kolik si měla naposledy na kontrole folíků?