FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

lenkacar
2. dub 2009

jojo tady jsou samé ivfkařky myslím 😀

sara.max
autor
2. dub 2009

ahoj holky,

tak vás všechny zdravím po dlouhé době. Vidím, že se všechny činíte 🙂 . Možná si na mě ještě některé z vás vzpomenou. Tak hodně hodně štěstí

Leni já jen žasnu a nahlas i závidím, klobouk dolů

lenkacar
2. dub 2009

no saro si děláš srandu ne? že by se na tebe zapomnělo 😉

sara.max
autor
2. dub 2009

no, už jsem tu dlouho nebyla. Děje se toho nějak moc a myšlenky na miminko mě spíš bolí než těší. Jak se držíš ty? vŠechno v pohodě?

lenkacar
2. dub 2009

saro ani ne tak vše v poho..u mě teda budu vědět zítra jak co bude..jedu do caru na krev jestli nemám hyperstimulák..

sukubka
2. dub 2009

sara max,konečně jsi se ukázala!
Leni ahoj 😉

sukubka
2. dub 2009

Leni dočítala sem vás,to mě mrzí s tím hyperstimulákem,snad to zvládneš a bude vše v pořádku,zítra dej vědět,budu na tebe myslet!
Sara.max na tebe nikdo nezapomněl,myslela jsem na tebe zrovna včera s monali(setkali sme se v nemocnici)snad se už cítíš trošičku líp,chtěla bych vědět jak budeš ted pokračovat,ale pokud se ti o tom nechce mluvit,chápu to.Jinak ti přeju at je ted už vše jen a jen lepší

sara.max
autor
3. dub 2009

Ahoj holky,

díky za podporu. Já už jsem to vzdala. Přišla jsem o práci a nepodařilo se mi zatím nic najít. Z práce nás odeško ke konci března 15 lidí. Je to hrůza, ale nedá se nic dělat. Takže naši snahu o miminko jsme odložili na neurčito. Až si najdu práci, až budu mít po zkušební době a tak dál. Snad se k vám ještě někdy připojím.

Tak se držte, jednou to vyjít musí. Alepoň vám 🙂 ....

s9480
3. dub 2009

Sary bude líp uvidíš 😉
Lencar hele víš co je pozitivní na tvém hyperstimuláku?? pokud ho tedy máš? že při něm se piškoti vždycky chytnou takže má to i pozitiva 😉 , tak dejvědět co u dr

sukubka
3. dub 2009

sara.max já taky dostala výpověd,dneska byl můj první den na pracáku,hrůza ale zvládla jsem to.Musíš myslet pozitivně a hlavně to nevzdávat.Neboj nepovede se to jen nám,ale i tobě!!!!!!!!

lenkacar
3. dub 2009

tak jsem bylůa v caru dali mi kapačku je to OHSS 1 stupně,zítra ještě 1 kapačka a možná bude i ET,mluvili jsme s embrioložkou tak prej je to velmi pěkné..zítra bude sama ráno volat a bud pojedem a nebo až v neděli..o tom uchycení a hyperstimuláku řikal i doktor tak to teda chci vidět

sukubka
3. dub 2009

Leni ale hodně holek co měli hyperstimulák pak byli těhulky 😉 takže o víkendu už budeš mít mimisky v bříšku!tak hlavně zítra hned napiš,já mám zítra kontrolu tak taky pak podám hlášení 😉

lenkacar
3. dub 2009

jo to podej hlášení to už bys mohla vědět kdy půjdou z bříška ven ,ukazoval mi na utz ty prázdný obaly z folikulů ..jsem mylela že to vyndaj celý a oni to propíchnou a vycucnou

sukubka
3. dub 2009

já taky myslela že to vyndaj,to koukám!snad se zítra už dovím kdy půjdou ven,to ,no pak hned dám vědět!ty jen poleháváš že?

s9480
3. dub 2009

Lencar to víš že jo, přece bych ti nekecala 🤐 , po těch kapačkách se ti uleví, ty jo já už chci být těhule chjo, jsem byla ve městě a všude plno mamin s kočárkama a pobíhající piškoti a maminy vyhřívající se na sluníčku - je tam nádherně a místo abych měla super náladu tak mě to trošku depkuje, závidím no
děvčátka bude to OK uvidíte, myslím na vás hlavně dejte vědět jak to s váma vypadá
my máme teď blbé období, manžovi umírá babička tak je to na hov..., je na ni fixovanej víc než na mámu tak je to celkem drsné, je jí sice už 85 ale stejně ☹ ....

lenkacar
3. dub 2009

s9480 na věku nezáleží ,hele to si furt můžeš říkat ,že ten člověk už má na to věk ,když ho máš rád ,tak je to hrůza ..mě když umčřela babička ,bylo to jak když mi umře máma ,vychovala mě..a taky se k ní furt modlim ,aby na mě dávala pozor..jinak já fakt ležim a po tom utrogestanu jsem vytuhla ,teče to po nohách tak jsem si vzala starý bombardáky a vložku

s9480
3. dub 2009

no jak píšeš
Utroš je děsnej, já ho polykala a taky to byl děs, strašně mě po něm bolel žaludek, sestra mi tenkrát řekla že je jedno jak ho užíváš, ale po IVF je lepší zavádět, ale kdo to má vydržet že 😖 , neboj vložku teď dlouho dlouho nebudeš potřebovat, no nebo vlastně jo, do 3 měsíce těhu se Utroš užívá 😉

lenkacar
3. dub 2009

no a pak že prej ušetřim za vložky prd ...zas mě bolí břicho mě už z toho jebne ,pálí mě žáha jak bejk ,jako bych už byla těhotná,ty volís to jsou stavy tohle ..aco ty jak je?

monali
3. dub 2009

Sukub, tak na zítra držím palce, ať má pro tebe doktor samé dobré zprávy, a ať už ti řekne kdy budeš mít
OPU. 😉
Leni, tak se drž, o tom OHSS jsem to taky slyšela, že se mimísci chytnou, tak potom dej vědět, kdy teda
budeš mít ET. Jo a utroš - je fakt hnus 😒 ale hlavně když pomáhá

lenkacar
4. dub 2009

holky tak ET bude zítra v půl 10 tam mám být.. 😉

s9480
4. dub 2009

Lencar tak tfuj tfuj ať se pořádně chytnou 😉

lenkacar
4. dub 2009

s9480 moc díky .už se jakž takž psychicky připravuju..zatim jsem vyžehlila prádlo,at můžu dát tělu klid..ikdyž vyležet se mimina nejdou 😒

sukubka
4. dub 2009

ahoj ženy 😀 Leni na zítra držím pěstičky a vlastně pak na dalších 9měsíců 😉
s948é já mám taky depku s těch maminek,ale musíme věřit že nám to výjde,a ono výjde uvidíš 😉

já dnes měla kontolu,jde vidět 10folíků a pár menších,takže pořád ještě pokračuju ve stimulce(Gonal+luveris) v pondělí teprve další kontrola,o OPu ještě ani slovo,hlavně že je folíků víc 😉

monali dík že si na mě myslela(vlastně všechny mysleli)!tobě kontrola taky dopadne ok,neboj folíky se ti tam taky oběví 😉 kdy máš ty tu kontrolu,nakonec budeme mít to opu stejně že 😉 bylo by to supr

monali
4. dub 2009

od rána nám nešel internet, 😠 tak se ozývám až teď

Leni, tak ať zítra všechno proběhne v pohodě a je z tebe těhule, a kolik ti budou zavádět?

Sukub, no to ti zase další přirostli 🙂 takže dobrá zpráva. No já mám kontrolu v úterý, zítra a v pondělí si
budu kromě gonalu píchat ještě taky Luveris, tak snad porostou - mršky líné. 😀

Dneska bylo úplně nádherně, ráno jsme byli na nákupech v Polsku,(nejvíc se mi líbily věci na mimina - ach jo) pak u našich na zahradě, prostě paráda

sukubka
4. dub 2009

ahoj monali já ti psala do IP nevšimla jsem si že jsi mi odepsala!tak v pondělí ti napíšu co a jak a jestli už budu vědět kdy bude OPU!ty se hlavně taky v úterý ozvi budu čekat a držet ti pěstičky!
mě se taky líbí věći na mimča i tady a dneska to byla venku na ulici samá těhulka nebo maminka s kočárkem úplně jsem jim to záviděla 😒 😉

monali
4. dub 2009

OPU ve stejný den by bylo super, aspoň by nám to potom líp utíkalo 😉
No uvidím, jsem zvědavá na to úterý co mi dostál řekne. Těhulkám a maminám taky závidím 😒 ale taky se
dočkáme a pak zase budou závidět nám 😉

monali
4. dub 2009

Zapomínám kon trolovat IP, jestli mi něco nepřišlo, jsem tragéd 😀

lenkacar
4. dub 2009

sukub oni si to ohlídají aby ty menší dorostli..bude to dobré neboj..já jsem zvědavá jestli tam zítra budu trčet sama v caru ..

lenkacar
4. dub 2009

jé holky to byste měly dobré OPU v 1 den to byste si popovídali co?já v caru nikoho neznám všechny holky si hledí svého..

monali
4. dub 2009

Leni a kolik jich teda budou zavádět, už to víš, nebo se to domluví až zítra? jsem neodbytná co 😀