FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

monali
13. dub 2009

ahojky 😉
tak konečně od nás všichni odešli, uuuufff 😵
Včera jsme byli na té oslavě, a dneska byli všichni na oběd u nás. Ráno jsem volala do FN, takže ET mám zítra.
Zavádět mi budou 2, a Březinová říkala že je snad i naděje, že by mohlo být něco k zamražení tak jsem zvědavá.

monali
13. dub 2009

Sukub neboj rýma by neměla vadit, hlavně nestresuj ,-- to se mi to radí co? 😀 po zítřku budu mluvit jinak 😀 To budou zase nervy.
Leni , vnitřní pocit někdy pořádně kecá 😠 tak neboj 😉
Milin , všechno co popisuješ tak mám i já - PCO vaječníky a oba, o ovulaci si můžu nechat jenom zdát - a přitom
mi dostál dokonce doporučovat jenom inseminace, že se může podařít - ale nechtěla jsem, chtěla jsem rovnou
IVF, takže neboj určitě nebude tak zle. Akorát ohledně cysty ti neporadím, - ty jsem naštěstí nikdy neměla

monali
13. dub 2009

Jo a ještě jsem se chtěla zeptat, pořád mě bolí žaludek a podbřišek, je to tím, že těch vajuch bylo tolik?
Už mi OPU dělali 2x a už v poledne jsem byla úplně v poho, a teď tohle, Takže nevím jestli je to normální
a nebo jestli se mám bát. ☹

s9480
13. dub 2009

Monali zítra ET tak držíma palečky a dokonce budou i nanučci tak to je parádní, to bolení břicha bude asi z těch vajuch, snad se ti neklube HSS, a nebo jo a potom je větší šance že se mimi uchytí, já ho neměla takže jak probíhá nevím ale poslední kdo ho zažil je Lencar tak ti třeba písne
Milin tak to nevím co by to mohlo být ale radši bych si zašla na normální gyndu a nečekala až na FN nechci strašit ale může to mimoděložní 🤐
Sukub no jak píšeš ta únava bude 100% 😠

sukubka
13. dub 2009

já měla mimoděložní a test mi ukázal //,děsně mě tenkrát píchalo v boku jako slepák 😒

moqanli mě taky drobek bolelo břicho,tobě odebírai vajuch víc takže tě bolí víc břich,neboj dopadne to dobře a zítra už budeš mím miminka u sebe 😉 budeme od sebe 2dny 😀

sukubka
13. dub 2009

monali kolik mají bobci buněk nevíš?

monali
13. dub 2009

Sukub to nevím, možná to doktorka říkala ale byla jsem tak nervozní ,že akorát vím že mám přijet na 8hodin.

milin
13. dub 2009

Holky díky za rady.
Monali mě právě řekl Dostál že mám levej vaječník PCO.Ale vajíčka mi rostou normálně.Teď jsem měla na každý straně jedno.NU uvidíme co bude teď.Zkusíme IUI pak bude druhej pohovor a asi zkusíme IVF.Ještě taky musím počkat na výsledky a snad pak nám řekne co a jak.Je to tam strašně nadlouho.Ale snad k to k něčemu bude!

Jinak si myslím že asi mimoň to nebude to by se mi na testu objevila třeba druhá čárka.Ale kdo ví?Zkusím počkat a pokud tyhle příznaky nepřejdou tak zajdu ke své dr. A uvidíme. 😉

Holky papa zítra snad budu mít čas na vás juknout 😎

Leni a ty nezoufej vše bude ok.
Sukub pěkně odpočívej.
Monali tak ať to zítra dobře klapne.

ametob
13. dub 2009

Ahoj holky,
Milin: jestli ti zítra nebude líp, tak být tebou, určitě zajdu ke svojí doktorce - pro jistotu, ať víš co a jak a aspoň budeš klidnější🙂
Monali: zítra držím pěsti, ať je všechno v pořádku🙂
Trošku vám závidím, že už jste v tom kolotoči, já bych šla do FN nejraději už zítra a ten konec května se mi zdá tak daleko.... Ale jasný, taky jste si prošly vším možným a musely čekat 😉
Dneska snad venku chodily samý těhulky a mamky s mimčama. Asi mi to leze na mozek 😀

sukubka
13. dub 2009

ametob já taky čekala 3měsíce než sem šla na pohovor a pak mě dostál posílal na různý vyšetření,na kerý sem čekala bůhví jak dlouho a přišlo mi to nekonečný,ted mám mimča v bříšku a říkám si že sem se konečně dostala,snad ten kolotoč už nebudu muset absolvovat!

taky sem viděla samí těhulky bydlíme v uličce kde to jezdí na bruslích kolech atd a mamči s kočárkama a prtatama se to tady hemží

ametob
13. dub 2009

Sukubka: určitě to musí vyjít a žádnej kolotoč už nebude 😒Teda kolotoč bude, ale úplně jinej, kolem mimiška nebo mimišek🙂 To jsi na první pohovor čekala teda ještě dýl než já a dočkala ses, já se taky dočkám, jen mě to tak někdy přepadne a chtěla bych všechno hned 🙂

lenkacar
13. dub 2009

moni jo přesně žaludek a podbřišek ! to bolelo mě 😉

lenkacar
13. dub 2009

víc ten žaludek nebo malinko nad nim ..víc než ten podbřišek

lenkacar
13. dub 2009

začlo mi to asi 3den po OPU ,byl to slabej hyperstimulák a i tak jsem měla dost ..

zdenule30
14. dub 2009

ahoj holky, dneska nemůžu nějak spát, jak jste prožili velikonoce?My jsme byli na výletě na Bouzově a přišlo nás to pěkně draho, ztratili jsme tam foťák. Ale jinak výlet byl hezký.
Sukub a Leni držím palečky ať to výjde. 🙂

lenkacar
14. dub 2009

zdeni ahojky,škoda fotáku to jo ,ale aspon že jinak výlet stál za to ..v životě ztratíme víc,ikdyž tohle dost nasere ,to já znám..

zdenule30
14. dub 2009

leni a jak ti je, kdy se budeš testovat?

sukubka
14. dub 2009

pškné ráno holky 😉
zdenulko 30 moc díky snad to výjde nám všem.
No Leni taky sem zvědavá kdy testneš?

monali pak hned napiš jak je kolika buněčný to byli embrijka.Máš ET taky po třech dnech jako já!a napiš kdy máš mít kontrolu já 27.4 na 7:30h,myslím že to budeš mít asi taky tak,pak napiš

ili5
14. dub 2009

Ahoj sukub, jsem tě tady našla, tak jsem nakoukla.
Sukub, tys měla PK zaplacenou. se divím, že to zavádějí třetí den. PK je přeci 4,5-6 den. Co jsem tak četla. Asi nějaká změna 😀 . Jinak jak se cítíš?

ametob
14. dub 2009

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, po OPU a ET se zůstává doma na nemocenské nebo jak je to? Musí se být doma?

lenkacar
14. dub 2009

ahoj holky testla jsem dneska a je to negativní ,bílý jak lilie a začla jsem krvácet takže mimí pápá ..někdy příště

lenkacar
14. dub 2009

ametob no chtělo by to ..nechodit do práce a hlídat se ..

ametob
14. dub 2009

Leni, to mě moc mrzí ☹ ☹ ☹

lenkacar
14. dub 2009

ametob ,půjdu co nejdřív na KET ..to by bylo ,aby nebylo ..

lenkacar
14. dub 2009

holky oni někdy ty moc vykultivovaný nejsou až tak dobrý,líp se chytne nějakej zmetek

ametob
14. dub 2009

To určitě, ono bude, uvidíš🙂 Moc bych vám to všem přála, i sobě samozřejmě..... Myslíš, že už je to úplně jasný, že to nevyšlo?

sukubka
14. dub 2009

Leni je tgo v ha...u!!!!nebudu tě uklidnovat a psát to jako vždycky,musíš se s tím poprat sama na nic nečekat a jít hned do mrazáčků!!!!

sukubka
14. dub 2009

čtu to po sobě a napsala sem to opravdu jako dislektik!!!!!!!

smilers
14. dub 2009

ja kdyz si tak vzpominam, tak OPU jsem mela 2.5.08 a prenos embrii byl 4.5.08 😉 PK nam dr ani nedoporucili, leni tak snad dalsi pokus uz vyjde 😉 sukub a jak ty? kdy testis?

sukubka
14. dub 2009

já myslím že PK je už od 3dne.
Smil ahojík jak to že vám PK nedoporučil?já jsem dnes 2den po ET testnu tak poprvé ze srandy v ponděli,zatím sem ani ještě nekoupila testy,aby mě to pak zase nelákalo! 😉

monali jak ty holka?kolik je vajuch a kolikabuněčné máš v bříšku!?