FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

sukubka
20. dub 2009

holky díky jste hodný!
Leni ty si tu píšeš sama co chudinko 😉

sukubka
20. dub 2009

holky a zítra fakt netestím nemám doma testy švagrové sem pořád vykládala že testit nebudu a dneska mi už popravdě nevěřila tak sme se vsadili a dala jsem ji své testíky k ní domů 😝

smilers
20. dub 2009

sukub si me neco slibila 😝 a opet testis, si uz jak jak, kdyz jsemnevydrzela testovat😀😀😀😀 testuj opravdu ten 11 den po ET, nekdo to opravdu muze met i pozdeji, jak rika lenca

sukubka
20. dub 2009

jo smil já už odevzdala opravdu testy 😉

smilers
20. dub 2009

sukub, to nevydrzis 😀 😀 😀 😀 ja byla bez testu,jak kapr bez vody 😀 😀 😀

lenkacar
20. dub 2009

sukub dokud nemáš rudo v gatkách tak je to dobrý ..

sukubka
20. dub 2009

to já budu taky ale švagrová má dneska odpolední,přijede ve 22h a zítra si přehodila směnu a jde na ráno a tutiž ji neuvidím a má mé testíky a u nás zítra v lékarně jsou taky až odpoledne a to si tam pro testy nepůjdu lékarník by si už řekl že sem mimon 😀

lenkacar
20. dub 2009

já mám doma troje já ti pošlu chceš?!

sukubka
20. dub 2009

josnačka šup sem s nima 😀

lenkacar
20. dub 2009

á ted jsem tě nachytala ...

smilers
20. dub 2009

hi,hi ja jich mela dohromady asi 20 na testovani😀😀

lenkacar
20. dub 2009

smil na každý mimi aspon 6vid.. 😉

lenkacar
20. dub 2009

sukub ,ale já ti rozumim ,jak se testovat začne je to jako mánie ,chceš vykoukat ty //

smilers
20. dub 2009

leni no jasne😀😀

lenkacar
20. dub 2009

to spíš vydržíš vůbec netestovat než jak jednou začneš tak pak čekat ,to ty pařátky svrběj

smilers
20. dub 2009

no kdyz si vzpomenu na sebe, vydrzela jsem netestovat dva dny, pak me musel manzel znova koupit dalsi, des😀😀

lenkacar
20. dub 2009

ty smil ,ale kolik holek tu má takový štígro donosit 3zdravé baby ..

sukubka
20. dub 2009

testnu ve středu 😉

sukubka
20. dub 2009

ale je to děsný uvidím když nedorazí mrcha pokusím se vydržet do čtvrtka ale to nevím no 😝

lenkacar
20. dub 2009

vlk taky sliboval 😀

smilers
20. dub 2009

sukub😀😀

no co znam,tak zatim jen slovenky 😉

lenkacar
20. dub 2009

já neznam nikoho .. 😉

lenkacar
20. dub 2009

mě by stačila taková malá poloviční 1,dneska jsem zažila otřesný zážitek,jedna holka od nás z baráku porodila nemocného chlapečka se srdíčkem ,nevim kolik měl operací,je mu pár měsíců,ona se vždy usmívala a bavila se se mnou a dneska jí potkam ona celá v černým i brýle a pomalu neodpověděla a bez kočárku ..no ve mě by se krve nedořezal ..ještě dlouho jsem za ní koukala..fuj ani nechci pomyslet ,jestli se tomu malému něco stalo ..holky děkujte bohu že jsou prckové zdravý ,to raději žádné než takové trápení ..

sukubka
20. dub 2009

Leni tak to teda nepřeju nikomu,nemocné dítě je to nejhorší ☹

smilers
20. dub 2009

tohle bych nikdy nechtela zazit ☹ samo ze i na morave znam z doslechu dvoje trojcata 😎

monali
20. dub 2009

Před chvíli jsem mluvila s kámoškou, 12.4. se jí narodil chlapeček Kájík, a od soboty už jsou doma. Škoda ,že
bydlí až u Prahy hned bych běžela na návsštěvu. A narodil se o měsíc dříve, císařem, a prý to bylo docela drama.
Ráno byla v poho, v poledne jí bylo trochu zle a večer ji už s horečkou skoro 42 vezli do nemocnice. Kájík se
narodil taky s horečkou asi 39, a prý kdyby přijeli o 10min později mohlo být pozdě pro oba. Naštěstí to dobře
dopadlo. Je hrozné že člověk nikdy nemá žádnou jistoto, že vše dobře dopadne, prostě nezbývá fakt jenom
věřit v to dobré.

monali
20. dub 2009

nechtěla jsem nikoho postrašit, ale je to hrozné, nejdříve to co si vytrpíme než vůbec otěhotníme, pak celé
těhotenství, porod. ... člověk aby se pořád o ty naše mimiška bál, a když se konečně narodí, je to s tím strachem
asi ještě horší 😒
A ženské co lmají zdravé děti ani neví jak si toho ani neumí vážit

monali
20. dub 2009

Sukub, taky jsem zvědavá, do kdy vydržíš netestit 😀

petista
20. dub 2009

hahaha Moni, přesně tohle jsem jinými slovy napsala na našem tématku... 🙂 No hlavně že to dobře dopadlo

petista
20. dub 2009

holky, kde jsou v těle vaječníky? jsem teď 6. den stimulace a docela cítím tlaky vpravo a vlevo pod pupkem. Při 1. stimulce ani nikdy jindy jsem nic necítila, a to ani po OPU nebo po ET