FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

ili5
28. dub 2009

leni, tak víš o čem mluvím, čas je ku... Abych si to pak nevyčítala, až budu stará, že jsem neudělala pro to vše. Za tento týden bylo u nás tolik úmrtí, že snad se to povede. Se říká někdo odejde aby se druhý narodil, bych musela mít paterčata. 😀

lenkacar
28. dub 2009

ili no snad to bude k něčemu aspo se musíme utěšovat vid..jo holka věk je hnus taky mám z toho stres..

sukubka
28. dub 2009

ahojík holky
petista cože?60vajuch?co to bylo za nosnici,ale tiše ji závidím,ale bolesti měla určitě děsný!
jinak sem holky řidič,dneska sem to zvládla,měla sem hezkýho komisaře mladýho s nagelovanáma vlasama opálenýho a hlavně simpaták a dal mi papíry! 😀

sukubka
28. dub 2009

ili myslím si že není rozumný mít dítě s chlapem s kterým nechceš zůsatat to malí pak za to nemůže,určitě by se našel chlap s kterým budeš spokojená a šel by i do ivf.o mém manžovi by nikdo neřekl že by šel do ivf od pohledu vypadá jako nagelovanej frajírek,ale to jen tak působí ve skutečnosti je úplně jinej a je i ochotnej jít do dárkyně nebo dárce!dneska sme se sice dost pohádali ale vůbec né k vůli ivf,prostě mě nasral mrcha 😝

sukubka
28. dub 2009

peti a jinak gratulka k vajíčkům,držím pěstičky at jich co nej vydrží,škoda že sem vás holky nepoznala já osobně 😉

lenkacar
28. dub 2009

sukub to je normálka mě nasral včera ,ale nikomu ho nedám 😀 😝

sukubka
28. dub 2009

já ho asi taky nikomu nedám ale nasral mě fest 😀

sukubka
28. dub 2009

leni kdy ty a ketík?

ametob
29. dub 2009

Dobré ránko,
Sukubka, moc gratuluju 🙂 Hlavně teď pořád jezdi, né jak já, udělala jsem si řidičák a pak konec, dneska toho lituju a pořád se odhodlávám ☹

lenkacar
29. dub 2009

ahoj holky ,nejsi ty moje rodná ségra ametob? já mám řidičák jen k tomu ,abych si mohla na poště něco vyzvednout ,když chtěj 2doklady 😀 😝 ,neřikam ,že mě to nesere ,ale čim jsem starší mín a mín..jinak sukub k tvé otázce ,ve čtvrtek mám rande s mudrem a proberem KET ,tak uvidim.. 😉 a jinak sukub k tý Ili ,pokud jí tlačí čas jako že asi jo,zase jí chápu v tom ,že nemá čas si budovat vztah a ten taky vyjít nemusí že? a nakonec fakt zůstane bez mimča a bez chlapa,nesoudila bych jí v tomto případě 😉 ,kolik je rozvedenejch rodin a tatík normálka funguje ..no nezávidim jí tuto situaci ,ale chápu zase co jí k tomu ponouká ..no snad to dobře vše dopadne a vztah se zachrání. 😉

lenkacar
29. dub 2009

měli by na pojištovnách prodloužit věk na IVF a pak by se nic takového nemuselo řešit,já vim jak čas tlačí na mě ..za chvíli je léto a bude to rok co jezdíme do caru ,peníze se kutálí a hovno z toho a nejhorší je ,že je člověk zase o rok starší..

lenkacar
29. dub 2009

sukub jinak přeju příjemné poježděníčko a fárko už máš?

ametob
29. dub 2009

Lenkacar, no mě to teda ještě pořád sere, že neřídím.... Ale dělám s tím prd, vždycky to jednou zkusím, naseru se, pohádám s manžou a tím to zase na půl roku končí......

lenkacar
29. dub 2009

jkéjá jsem to samé a přitom jsem nasraná žer mi to nejkde a vylévám si to na manželovi,posledně to je asi půl roku jsem jela do města ,manža v očích smrt ajá odpych jak blázen a jedem a chlemíme se a jemu zvoní telefon a jeho kolega z práce ,,nechlemte se a raději at si tvoje drahá zapne světla ,,,taky dobrá sprcha .. ☹ nemám to nějak v krvi

ametob
29. dub 2009

S tím věkem a IVF je to fakt na hovno, to je pravda..... Ili chápu, sama vůbec nevím, co bych dělala na jejím místě, ale jak jsem psala, třeba to ještě všechno klapne 🙂

lenkacar
29. dub 2009

ty jo píšu jak pako ,pardon

petista
29. dub 2009

Být Ili tak to beru stejně. Přesně Leni jak píšeš, pak zůstat bez chlapa i dítěte bych nechtěla.
No a s řízení, řidičák jsem dělala v 18, pak jezdila tak jednou za rok, protože jsme měli jen manžovo služební, s tím jsem jezdit nemohla, takže opravdu jen příležitostně s taťkovým autem, ale ten mi nechtěl moc půjčovat. Tak jsem se naštvala, koupila si svoje autíčko a teĎ už dva roky jezdím o sto šest. Ale kdybych neměla vlastní, tak asi nejezdím doteď

ametob
29. dub 2009

No, to já jsem do města ještě nikdy nevyjela, jen na začátku po řidičáku, jinak jsme vždycky jezdila mimo město.... Ale myslím si přesně jako ty, že to prostě nemám v krvi.... Nevím.... Jestli se někdy dožiju řízení, a to ještě máme auto velkou krávu, ale nejsem si jistá, jestli by mi pomohlo auto malý 😀 😀 😀

lenkacar
29. dub 2009

já měla maličkou mazdu a byla fajn na parkování,no ale záhy jsem jí obtočila kolem stromu ,nevim co mě to taky napadlo jet do zatáčky na 4 ,60km/h,no prostě týden řidičák no ..ale fakt se od té doby bojim..takže já možná tak do nemocnice kdyby někomu něco hrozilo a to se bojim jak blázen..nejdřív si v hlavě přehraju cíl cesty kudy a kam ,kde co a to si myslim ,že tohle správnej řidič nedělá..navíc parkování to je taky děs ,takže neriskuju,tenhle můj chlap to neřeší ,ale ten minulej furt měl kydy jak támhleta řídí a támhleta taky ..a já ne a proto mě to štvalo ,že si nevěřim ,ale než zase ohrožovat cizí životy a i svůj tak si raději všude dojdu pěšourem 😉

mufy
29. dub 2009

Leni ty jsi úplná spisovatelka.Vás taky dočíst, to je něco. A navíc se mi líbí,jak to bereš s optimismem a moc nehledíš na věk.Teda jen trošičku... 😀

Já měla při prvním IVF 28 vajuch a musím říct,že břicho mě bolelo ku.....Takže lituju tu holku,co jich měla ještě víc.Ta musí trpět.....

S tím řízením, já to přímo miluju a kdyby to šlo,do auta se i přestěhuji.

lenkacar
29. dub 2009

mufy tak máš můj obdiv jako každá kterej přirostl volant k ruce ,věk? ten řešim ,ale co můžu dělat ..zatim teda právě nic nedělam ,abych mohla spokojeně těhotnět ..prostě na tom parcuju 😉

lenkacar
29. dub 2009

já jich měla 30 a nosila jsem si břicho v náručí ,mít ještě jednou tolik tak se houpu na lustru

ametob
29. dub 2009

Lenkacar, tak to mám přesný, jak jedu někam na kole, kde nejezdím denně, tak si hned v duchu promítám cestu a všechno plánuju 😀

lenkacar
29. dub 2009

hele tak to jsi na tom stejně ,to je asi diagnoza ,,neřidič,,

lenkacar
29. dub 2009

já kolikrát raději jedu po chodníku abych nemusela přemýšlet kdo má přednost ,v autě se orientuju líp ,řikam si to v hlavě když jedem s manžou

ametob
29. dub 2009

😀 Asi to taky zkusím, řídit vedle manži nanečisto 😉

lenkacar
29. dub 2009

ty jo a víš jak mi jde radění,co rada to perla

ametob
29. dub 2009

To já teda spíš mlčím, ale někdy se mi taky zadaří, když zařvu POZOR nebo něco takovýho... A to je pak veselo 😀

ametob
29. dub 2009

Lenkacar, do CARU jdeš zítra? Na kolik hodin? 😉

lenkacar
29. dub 2009

to taky umim ,ale jednou mi poděkoval páč se nám cyklista opřel až o kapotu ,oba jeli a ž se sčuchli ,ale ten můj řidič teda zabrzdil jak jsem zařvala ..byl blbě vidět to jo ,ale nevim ..já ho viděla