FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

lenkacar
1. kvě 2009

já bych musela do papírů ,ale docela dost ..

sukubka
1. kvě 2009

ahoj holky 😉 dneska u nás bylo opět nádherně,kámošce se dneska v noci narodilo mimčo ale je to unikát ve 3h v noci ji to chytlo,zavolala sanitku a manžovi do práce(měl noční)a zavolala na mamku která bydlí o patro níž a než dojela sanitka měla mimčo na břichu!mamka to zvládla ikdyž ted celý den brečí 😉 pak ji odvezli do porodnice a jeli jsme hned za ní,malá je drobek namá ani 3kg a chovala sem si ji a je úžasná,úplně sme jí spovídali domácí porod je unikátní 😉 ptali sme se kdo ji odstřihl pupeční šnůru a doktoři ze sanitky radili ža ji mají položit malou na bříško a šnůru přestřihnou pak oni,placentu pak porodila cestou do porodnice

lenkacar
1. kvě 2009

ahoj sukub to je hezké matka porodila vlastní dceru to musela být rychlovka..

sukubka
1. kvě 2009

kámoška říkala že to byla rychlost že šla ze záchodu a už ji lezla hlavička,no ale pro mě je to děsná představa,já bych to nezvládla

lenkacar
1. kvě 2009

no já bych taky chcípla strachy přeci jen doktor je doktor

lenkacar
1. kvě 2009

ušetřila si spoustu bolestí,ale přeci jen rodit za pochodu hm .. 😒

lenkacar
1. kvě 2009

ametob dneska jsem viděla auto se kterým bysme mohly jezdit i my 2 ,je to jen dvousedadlové ,takže hodně krátké 😀 😀 😀 😀 na parkování .. 😀 😀 😀

ametob
2. kvě 2009

Ahojky holky, Sukubka - ty jo, tak to teda musel být porod, na jednu stranu super, že takový rychlý, na druhou stranu chudák mamka, musí to být hodně zvláštní, ale je super, že je všechno OK🙂
Lenkacar - no, to by nám možná šlo 😉 Asi vím, jaký myslíš, u nás s tím taky jezdí a je celý popsaný, má to nějaký elektro 🙂 No, to by se mi líbilo, ale připadne mi divný, ani že to není auto 😀

petista
2. kvě 2009

Leni, platíme ve FN 3.500,- kč za AH
Jinak to musí být tedy síla, takhle rychle rodit, vůbec se jí nedivím, že brečí, já bych z toho byla taky pěkně v šoku, ale zas to měla holka rychle za sebou

s9480
2. kvě 2009

Ty jo tak takovej rychlej porod to je síla, hlavně že je vše ok, no nevím jestli bych u porodu chtěla mít mamku, ale asi v takové situaci jsi ráda že tam je vůbec někdo 😵
Ili tak to mě mrzí že jsem se nerozhlížela pořádně - já přišla o půl 9 a odcházela jsem cca o půl 10, ta moje těhule byla v jeanách a v černém tričku dlouhé tmavé vlasy, ale myslím že tu co myslíš ty jsem zaregistrovala, měla krátké vlnité vlasy a šusťákové kalhoty ?- a její manžel měl žluté tričko??? jestli jo tak ta seděla před kabinkama na chodně ale já už v té malé místnůstce přímo před kabinkama, no vida 2 prokázané těhule v jednom dni a jsou na to důkazy 🙂 a jo dr. Oborná byla v dobré náladě - ne žeby jinde ne 😉
já měla jeany a takovou kakhi bundu a děrovanou kabelku krémovou
Peti držím moc pěsti aby to už sakryš vyšlo, je potřeba zlepšit statistiky 😉

s9480
2. kvě 2009

Tak sleduju hokej a je to síla vedeme už 7:0 😎
U nás už od včerejška strašně fouká, včera bylo tepleji dnes je ten vítr hodně studený, jinak jsme včera měli takový pracovní svátek můj táta měl stánek a prodával steaky a smažené kapry atd tak jsme pomáhali, takže jsme od tama šli až v 11 v noci - někteří dost opojení 😅 , ale i tak jsem ho ještě stihla před barákem stáhnout před rozkvetlý strom takže neuschnu 😵

zdenule30
2. kvě 2009

ahoj holky, no vy jste tady toho zas nakecaly 😀 , já se tady dostanu jen občas, když je tak hezky, tak jsem pořád na zahradě, zítra slavíme první výročí svatby, tak jsme včera měly opékačku s kámošema, jinak čekám kdy příjde mrcha,ať můžu začít brát clostyl, většinou mi to přišlo šestý den po vyvolávačce a teď nic a břicho mě pobolívá, ale nějak se jí asi nechce, potvoře, pak bych měla jít 13. den na utz a teď nevím jestli musí jít se mnou i manža, v manuálu je to totiž napsané, že jo, ale je to popisované jako při iui, tak teď nevím jestli ho mám brát sebou.

lenkacar
2. kvě 2009

ahoj holky jen vás v rychlosti zdravim a mizim zase..mám špatný den,mamce auto přejelo kocoura a moc pro něj brečíme ..hnusná smrt

ametob
3. kvě 2009

Ahoj holky, Lenkacar, to mě moc mrzí ☹
Zdenule30, tak jste to první výročí určitě pěkně oslavili🙂 U mě stál prodloužený víkend pěkně za h.... V pátek ještě dobrý, v sobotu na mě všechno nějak padlo, byla jsem celý víkend protivná, s manžou jsem se jen dohadovala a do toho mi začíná mrcha ☹

sukubka
3. kvě 2009

Leni kocourka mi je děsně líto,my máme taky kočičku a moc by sme byli smutní,vím jak ti je ☹
holky s tím porodem já bych asio scvokla a nevím co bych dělala asi bych musela taky rodit s mamkou kdyby mi nic jiného nezbylo,ale já bych to nějak do té porodnice zorganizovala klidně i sousedy,ale ona rodila v blbou hodinu ve 3h ráno

s9480
3. kvě 2009

Ahoj holky tak víkend za náma a zítra zase do rachoty 😖 ,před chvílí jsme přijeli z nákupů tak sláva už mám plavky tak můžeme vyrazit - od zítřka za 14 dní letéme jupíí už se těším jak malé děcko 😉
Lencar kocourka je mi líto - blbá smrt, to nám před cca 3 měsíci kocour odešel a už se nevrátil nevděčník, ale on byl venkovní, vždycky se doma držel jen přes zimu a když si potřeboval vylízat rány ale tentokrát už se nevrátil vůbec, tak ho asi potkalo něco podobného protože jinak by přišel aspoň na čumendu nebo se nažrat, tahle nás to tak nebolí ☹ -vlastně nevíme co se s ním stalo

s9480
3. kvě 2009

Tak mě napadlo že je to hooodně dlouho co jsme tu měli tabulku tak kdyby se Vám chtělo tak ji aktualizujte a nebo kdo chybí se připiště

sara.max - věk 34, stimulace na 1. IVF zahájena 28.1. , FN Olomouc, dr. Dostál
špatný spermiogram, syn 15, dcera 12 a jdem do třetího mimíska

klymene: 32, přestup z fertimedu do FN Olomouc, mám za sebou několik IUI a 2.IVF, čekám na výsledky krve a sper., kontrola 16.2. dr.Dostál, 3.IVF březen-duben 09

s9480 - 29 let, leden přestup do FN z Fertimedu, zatím čekáme na výsledky, doposud vše OK,5xIUI, 1xIVF-neg.-Fertimed, 1 přiroze.těhu v 6tt spontální potrat , výsedky z FN vše ok, jen zánět přeléčen ANTB, 12.5. výsledky kotrolního stěru, jinam domácí snažení

monali - 32let ,přestup z OV do OL,6.2.kontrola dr.Dostál FN OL pak se uvidí, předtím IUI,1.IVF (4tt zamlklo)

lajcikova-29let,přestup z fertimed do fn olomouc,26.2 kontrolni stěry na onkolgicke poradně,2ivf(5tt zamlkle těhu)

olm - 30let, FN Ol. od 1/2008, 4x stim. na IUI ( 1.stim - 6 foliku = IVF bez ET; 2. & 3.IUI - negat.; 4. cysta ); od 24.1.09 stimulace na 1. IVF - Gonal, Luveris, Cetrotide. 1.KO-28.1. 3folici + 1pidi folik, pokracuji ve stimulaci, KO - 30.1.).

petista - 30 let, dr .Dostál FN Olomouc, 6x IUI, 1x IVF - vše negativní, v lednu 2009 imunologie - 4.3. budou výsledky, 6.3 konzultace v CAR FN OL

Mufy - 31 let, zač.leden/2007 - 9x IUI, 1x IVF - bez ET, 2x IVF - negat., od 17.1. stimulace Fostimonem na IUI, 28.1.2009 - IUI - nyní budu čekat na výsledek

petista
3. kvě 2009

sara.max - věk 34, stimulace na 1. IVF zahájena 28.1. , FN Olomouc, dr. Dostál
špatný spermiogram, syn 15, dcera 12 a jdem do třetího mimíska

klymene: 32, přestup z fertimedu do FN Olomouc, mám za sebou několik IUI a 2.IVF, čekám na výsledky krve a sper., kontrola 16.2. dr.Dostál, 3.IVF březen-duben 09

s9480 - 29 let, leden přestup do FN z Fertimedu, zatím čekáme na výsledky, doposud vše OK,5xIUI, 1xIVF-neg.-Fertimed, 1 přiroze.těhu v 6tt spontální potrat , výsedky z FN vše ok, jen zánět přeléčen ANTB, 12.5. výsledky kotrolního stěru, jinam domácí snažení

monali - 32let ,přestup z OV do OL,6.2.kontrola dr.Dostál FN OL pak se uvidí, předtím IUI,1.IVF (4tt zamlklo).2. IVF duben 2008, tt pozitivní

lajcikova-29let,přestup z fertimed do fn olomouc,26.2 kontrolni stěry na onkolgicke poradně,2ivf(5tt zamlkle těhu)

olm - 30let, FN Ol. od 1/2008, 4x stim. na IUI ( 1.stim - 6 foliku = IVF bez ET; 2. & 3.IUI - negat.; 4. cysta ); od 24.1.09 stimulace na 1. IVF - Gonal, Luveris, Cetrotide. 1.KO-28.1. 3folici + 1pidi folik, pokracuji ve stimulaci, KO - 30.1.).

petista - 30 let, dr .Dostál FN Olomouc, 6x IUI, 1x IVF - vše negativní, v lednu 2009 imunologie - 4.3. budou výsledky, 6.3 konzultace v CAR FN OL. 5.4. začátek stimulace Diphereline, od 15.4. Gonal, 28.4. OPU 10 vajíček, na 6 ICSI a + 4 přirozeně, 1.5. ET dvou embryjek ( 0 mrazáčků), krev 13.5.

Mufy - 31 let, zač.leden/2007 - 9x IUI, 1x IVF - bez ET, 2x IVF - negat., od 17.1. stimulace Fostimonem na IUI, 28.1.2009 - IUI - nyní budu čekat na výsledek

petista
3. kvě 2009

s9480 - dobrý nápad

lenkacar
3. kvě 2009

ahojík holky jste hodné kocour je pochovaný ..jinak dneska byl hezký den ..pracovala jsem na zahrádce .. 😉

petista
3. kvě 2009

Leni, to je mi líto, tak je v kočíčím nebíčku a má tam spouustu krásných kočiček 😔

s9480
3. kvě 2009

Holky nemáte někdo zkušenost z Russel terierama?? to jsou ti roztomilí malí psíci co byli ve filmu Maska, tak si tak brouzdám po netu a teď jich je dost na prodej 😎 - kdyby to viděl ten můj tak mě asi zakousne , ale ne on o tom mluví možná častěji než já, ale nemůžeme se rozhoupat, a taky hlavně by mi hooodně vadilo,že by s ním byli celej den tchánovci a ne my ☹ -to mám ale celkem problém protože bydlíme v jednom baráku, jedině si ho pořídíme až budu těhule a budu s ním doma já - ale to taky nemusí být nikdy co ☹

lenkacar
3. kvě 2009

ahoj 9480 myslim že ho má 1holka z artácké diskuze kam chodim

lenkacar
3. kvě 2009

tak jsem jí napsala třeba se ozve..jestli už nešla spinkat ,ona je jani těsně před porodem ..

s9480
3. kvě 2009

Leni to bych byla ráda za nějaké info, oni to jsou asi celkem divoši - ale krásní 😀

lenkacar
3. kvě 2009

myslíš takový ty flekatý jo?

lenkacar
3. kvě 2009

jednou ho tam měla v odkazu ..myslím že je to ono..

aannggiie
3. kvě 2009

ahoj russella jsme koupili tchánovi k narozkám.Hrozně neunavnej pes,všude miliarda balonků a pořád si chce hrát.Ale zase je pravda,že jak si ho vycepuješ tak poslouchá.My jsme toho chudáka vycvičili,že poslouchá na slovo-možná se i trochu bojí.Ale zase sestřenice má 2 russlice a ty bych prokopla (pardon)pořád kňouraj-jsou prostě vychcaný,ale zase je to naučili oni (takže ty psy za to nemůžou)-Ty jo já jsem hroznej kinolog 😉

lenkacar
3. kvě 2009

to jsi aan a chodíš ráda do kina? 😀 😀 😀

lenkacar
3. kvě 2009

kdybych viděla obrázek tak bych věděla ,ale myslim ,si že je to ten co myslim ,špičatej ksicht a nějkaký fleky po sobě co?