FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

monali
8. čer 2009

a jak ty pokračuješ, kdy máš další kontrolu?

lenkacar
8. čer 2009

moni koncem června utz a Ket pokud to bude o.k.

milin
9. čer 2009

Ahojky holky
Tak jsme včera byli na Genetice kde nás poslal dr Dostál.Teda jen se modlím ať vše dopadne dobře.A pak budu muset na Genetiku jesště jednou ale to až budu víc těhu.Myslím že ve 12-13tt na vývojový vady.Výsledky budeme mít až za 4týdny.Takže budu pěkně nervózní.

Moni kurňa tož to je mi líto,ale důležitý je že nemusíš na sál ještě jednou. 🙂

lenkacar
9. čer 2009

milin a proč na genetiku? máte něco v rodině?

s9480
10. čer 2009

Ahoj holky tak si vás jen pročítám - poslední dobou je tu celkem mrtvo tedy 😎
Milin neboj vše bude ok
tak já poslušně hlásím že ani Egypt nezabral a karty lhaly jelikož dnes dorazila mrcha jedna hnusná 😠 , takže otěhotnění v exotické zemi se nekonalo ach jo, skoromanža mi řekl že se mnou končí (sice ze srandy )ale vím že ho to se..., včera se jeho o dost mladšímu spolupracovní´kovi narodilo dítko tak je z toho špatnej že mi pořád nic aještě to dnešní počasí no hnus mám taky celkem solidní depku
Leni tobě držím palečky aby už jsi se konečně dopracovala k tomu Ketu a tělo už přestalo blbnout

milin
10. čer 2009

Ahoj holky
Leni tak na Genetiku nás poslal doc. Dostál CAR.Ještě v době kdy jsme se snažily.Dr. na genetice nám řekl že můžeme mít špatný chromozomy a to že může být třeba tím že nám tak dlouho trvalo než jsem otěhotněla.Ale třeba jsme oba ok a problém byl někde jinde.Bylo toho hodně co řekl tak už to mám i poplantaný.

s9480 to je mi líto že mrcha dorazila.Já to znám když má člověk depku já ji měla včera a ještě mě to chvíli drželo.Tvojeho taky chápu.Můj přítel to takuy nesl špatně,ale nedával mi to najevo.Spíš si na mě občas vylil zlost,ale ústně. 🙂
A kde jsi si nechala vyložit karty? 🙂

ametob
10. čer 2009

Ahoj holky,
Milim, všechno bude OK, uvidíš🙂
s9480, to je škoda, bylo by to fajn, kdyby to vyšlo, ale ono to jednou vyjít musí, uvidíš 😉 A depka občas na každýho vleze a když se k ní něco přidá, tak je to na prd ☹

milin
10. čer 2009

Ametob ahojky
jak pak se máš?A jak se cítíš těhulko 🙂
Já teď řeším nadměrnou žízeň,ale prý je to dobře a v těhu se má vypít aspoň 3-4litry tak to bude sranda páč budu chodit jen čůrat 🙂

s9480
10. čer 2009

Milin byla jsem někdy před vánoci u kartářky v Rýmařově, byla jsem se tam spíš ptát na budoucnost našeho vztahu, protože byla docela velké krize no a tak mě paní ujistila že se vše urovná a že už brzo otěhotním a to na dovolené v exotické zemi -což v tu dobu znělo jako scifi byly jsme zralí na rozchod a ne na dovču
no čas plynul my jsme krizi zvládli a zaplatili si dovolenou v Egyptě protože se nám tak hrozně před 5 lety líbilo, tak jsem si vzpoměla na vizi kartářky a celkem jsem počítala s tím že i toto jí vyjde no a ono prd
no jo Ametob Vám se to s Milin mluví když už máte zaděláno 😉

ametob
10. čer 2009

Milin, já se mám jak kdy, občas mi bývá ještě špatně, musím hodně jíst, to je pak lepší, takže toho teď sežeru 2x víc než dřív, ale nemám chuť na všechno.... A pití, to je moje noční můra, piju strašně malinko, skoro vůbec do sebe nemůžu nic dostat, takže že bych si to zatím super užívala, to teda ne 🙂
s9480, jo jo, máš pravdu, že nám se to mluví, fakt tě chápu, ale věřím tomu, že jednou se dočkáte všechny, fakt 😉

milin
10. čer 2009

s9480 víš já vím jaký to je těšit se že tenhle měsíc to klapne.A zase nic.Vím že pro někoho 1,5 roku snažení málo a někdo se snaží daleko dýl.Jenže já teď měla jít v srpnu na svoje první IVF.A taky to pro mě nebylo jednoduchý smířit se s tím.Já vím že tady můžu psát slova ve větách a ty si budeš myslet svoje tak jak jsem si to myslela já,ale věř mi nebo ne přála bych to každé z Vás!Vím jaký to jsou nervy jaký je to utrpení a krizi v partnerství znám taky.Prostě u nás to klaplo a jsem za to ráda.Tobě bych to přála taky 😉

Ametob tak jím taky o něco víc,ale spíš mám na něco chuť a nevím na co.Pití je hodně důležitý.Holky mi říkaly že je to pro růst placenty a taky se začíná miminku dělat krevní oběh a na to je potřeba hodně vody.Tak to zkus a kup si třeba džusíky a nařeď si je trošku vodou a uvidíš že vypiješ víc. 😉

s9480
10. čer 2009

Milin já to nemyslela zle, vím že nám to všem přejete a my Vám taky to je jasnačka, jenomže všechny už toho máme za sebou hodně některá víc některá míň, my se snažíme už 5 let, mám za sebou jeden potrat, 5x inseminaci, 1xIVF a pár hydrolaparek a asi milion různých vyšetření tak už toho mám taky plný kecky no zná to každá z nás, takže ta depka se prostě čas od času objeví
jinak tady se zase udělalo hezky tak jdu šupnout rychle prádlo do pračky ať stihne uschnout, chystala jsem se na okna ale to vzdávám opět se přesunuje na neurčito 😉

milin
10. čer 2009

s9480 já to chápu já měla zase včera depku,ale co už hold někdy to tak je 😉 Vidím že už toho máš za sebou taky hodně,ale je to opravdu těžké bojovat a nacházet znovu sílu.Ale myslím si že je taky někdy lepší vypnout a na chvíli zapomenout. 😉

ametob
11. čer 2009

Ahoj holky,
Milin, no já vím, že bych měla hodně pít, ale nějak to nejde, vůbec nic, ale snažím se, musím no🙂
S9480, okna, to mi povídej, já už to odkládám tak dlouho, že ani nevím, kdy jsem je snad naposledy umývala, ale teď jsou v plánu o víkendu, tak to snad klapne.... Včera jsem taky prala a trochu uklízela - teď mi to dělá velký problémy, nejraději bych pořád ležela 😀

s9480
11. čer 2009

Hele Ametob ty máš ale na polehávání nárok narozdíl ode mě 😖 takže ty pěkně odpočívej 😀
dneska mě měla objednat kámoška k něajkému čínskému léčiteli, prej pomohl hodně lidem k miminku - i těm kteří to už vzdávali, prej mačká nějaké body na těle a odbourává bloky.Ta kámoška tam chodí se zádama a je moc spokojená tak uvidíme - už nevím co bych zkusila ☹

ametob
11. čer 2009

S9480, jo jo, nárok by byl, ale pracovat se taky trošku musí 😉 Toho léčitele bych zkusila, uvidíš jak na tebe bude působit, když ti to nebude proti srsti, tak proč ne.... Člověk nikdy neví a zkusit se to může 🙂

lenkacar
11. čer 2009

jo holky to má dělat mě léčitel

lenkacar
11. čer 2009

já na to taky půjdu odblokuje čakry ...prej mám psychiku v pr...

s9480
11. čer 2009

Lencar jo ty jdeš taky? no já tam jdu hlavně s tou neplodností ale hlavu potřebuju dát taky dopořádku 😉 to jo tak mu řeknu prostě ať ně napraví sakum prdum 🙂

lenkacar
11. čer 2009

no já chci taky příští týden říkal že to hodně pomáhá v neplodnosti ..

s9480
12. čer 2009

no tak to mu teky řeknu, nevím jestli to je teda stejnej čaroděj, ale pokud se zabývá neplodností tak by mu měla jít i hlava že 😀
hlava to je problém, v poslední době mě zase chytl rapl, nějak jsem počítala s tou dovčou a když to nevyšlo tak jsem zase v pr... no jsem na tu léčbu zvědavá, dospěla jsem do stádia že kdyby mi někdo řekl ať sežeru žížalu že to pomůže tak to udělám 😖

milin
12. čer 2009

Ahoj holky
holky vyzkoušet se má cokoliv 😉 hlavně ať Vám pomůže a není to nějaký šarlatán.Nu však víte jak to myslím.Holky strašně bych Vám přála aby Vám to už konečně klaplo.Vím jaký to jsou nervy a vím jaký je pak to zklamání 😉 A nechodíte cvičit třeba mojžíšovou nebo břišní tance?Já jsem chodila na rehabku a tam mi paní ukazovala pár cviků z mojžíšové,některé byli lehké některé zase byli složitější,ale dalo se to.A do břišních tanců jsem chodila 3krát a pak jsem zůstala těhulka.Vím že Vám to leze na palici,ale skuste něco takovýho.Dostanete se do kolektivu a uděláte něco pro sebe 😉
Já Vás samo nenutím,ale jen se Vám snažím pomoci 🙂

Ametob a co tvoje pití už se trošku zlepšilo? 😉

s9480
12. čer 2009

Milin rada dobrá ale....
knížku mojžíšky mám doma cca 4 roky a cvičila jsem podle ní asi 14 dní po koupi - určitě to má hodně do sebe protože při tom cvičení mě v noci budili orgasmy - něco super ale ani to mě nedonutilo pokračovat ve cvičení 😀 - jsem shniloch, a před rokem jsem byla před IVF u paní která učí mojžíšku na srovnání a paní ze mě byla v šoku, vše jsem měla naprosto v pořádku jak pánev tak páteř no všechno takže tady je to u mě v pořádku
no a břišní tance? u nás nic takového není, nejblíž mám Olomouc, ale kvůli břišákům se mi nechce po práci zůstávat do večera v Olmiku a potom teprve jet domů - no jak říkám jsem shnilá, ale přeháním, jinak chodíme na squash, badminton, tenis, golf , motorka, takže pohyb a společnost určitě je

milin
12. čer 2009

Aha tak to jsem netušila.Snažila jsem se jen nějak poradit 😉

lenkacar
12. čer 2009

dyť jo mili rady se cení 😉 ,třeba já jsem ráda ,že lezu a nikdo mě nedonutí sportovat 😉

s9480
12. čer 2009

Milin v poho 😉
Leni já jsem taky shnilá jenomže žiju s hokejistou a ten pokud nemá sezónu tak nedá pokoj, on nevydrží nic nedělat tak mě nezbývá než držet krok, no vlastně i když sezónu má tak chodíme 🙄

lenkacar
12. čer 2009

s9480 aspon neshniješ ouplně 😀 😀 😀 ,u mě je to začarovanej kruh ,když se hýbu bolej mě záda a mám se hývbta ,aby mě posilovaly zádové svaly a tolik ty záda nebolely ..mě by vyhovovalo mít dost kč an rehabilitační cvičení ..musim mít speciální cviky

s9480
12. čer 2009

no rehabka je super ale přesně kde na to má člověk brát prachy, a záda to je svinstvo, máti teď chodila cca půl roku na rehabky - marodila no a jela s náma na tu dovču kde byly strašně měkké postele a za 3 dny byla tam kde před rehabkou - totálně zablokovaná, tak jsem ji nutila aspoň hodně plavat tak jí to trochu povolilo ale nic moc
hele objednala jsem si v lékárně Gyno protect je to proti opakovaným zánětům výtokum atd tak jsem na to zvědavá a ještě Amálku bio syrovátku - ta je na celkové pročištění a taky proti výtokům tak jsem fakt zvědavá - měla jsem Gynex a žádný efekt jsem nepozorovala takže zkouším další preparáty 😨

lenkacar
12. čer 2009

fakt jo já zrovna o gynexu přemýšlela ,je to zajímavé ,ale od ET mám výtoky a docela mě serou ..kdysi jsem je mívala od vřídku na čípku tak mi dělalai asi ve 25letech konizaci a dobrý hm až do dubna..

lenkacar
12. čer 2009

hele a kam si tu syrovátku cpeš do pipky?