FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

lenkacar
14. čer 2009

zdeni někdy to neni na škodu že máš sníženou imunitu .. 😉

lenkacar
14. čer 2009

hihi holky asi tam zítra řeknu at mu tu uzdičku šmiknou že nemůže lízat pipku a když budou v tom ,tak at mu šmiknou i na tom pindourkovi ..co myslíte? to by asi čuměli co na zubnim 😀 😀 😀 😀

lenkacar
14. čer 2009

jinak pořád mrcha nikde ,já se ani toho ketu nedočkam ,je toto možné? 🙄

lenkacar
14. čer 2009

když jí čekám ,nejde a když chodit nemá ,tak je tu s předstihem,samý naschvály...zdeni a proč byste nemohli sexit ,..jen do toho bušte ..dle chuti ,vždyt to neni ivf.. 😉

ametob
15. čer 2009

Dobrý ránko 😉
Lenkacar, zkusit to můžeš, ale nevím nevím 😀 😀 😀 A s tou mrchou je to teda pěkně na houby ☹

lenkacar
15. čer 2009

ametob ahojky i ostatní ,oskar zatim svítí a den začíná hezky ,sice jsem měla šílené sny že prd vidim a záda mě bolí jako prase ,ale jinak gut ,k zubajdovi až na půl 2,tak aspon něco ,vařit taky nemusim ,máme zbytky z víkendu

ametob
15. čer 2009

Lenkacar, tak jak sis dnešek užívala? Co zubař? Celý den mi nešel kůň ☹

lenkacar
16. čer 2009

ametob nešel nikomu koník ,herka chcípla 😀 😀 😀 ,zubař 1plomba a já byla jak startka vyklepaná ,ale to já vždycky ,kdyby mi změřili tlak tak mám 300na 200 😀 😀 😀 ,gyndu a zubáka a očáka nemám ráda

ametob
16. čer 2009

Lenkacar, tak to jde, no aspoň máš zase na nějakou dobu klid 😉 Já jsem k zubaři chodila hodně často, protože jsem si na základce vyrazila druhej zub, takže se už tak nebojím, jako příjemný mi to není, ale jsem nějak zvyklá 🙂

lenkacar
17. čer 2009

čus holky tak jsem vás našla uf!!!!!!!!!!!!!!!!§ježiš zub vyraženej to je můj zlej sen a vypíchlý oko ..blééééééé

ametob
17. čer 2009

Ahojky, no jo, vždycky jsme zastrčený někde vzadu, moc nás tady není a moc toho taky nenakecáme 😉

zdenule30
18. čer 2009

Nazdárek holky, teda vy to tady poslední dobou flákáte, dneska nám nepůjde elektrika od osmi až do čtyř, vůbec nevím, co budu dělat, máme kvůli tomu posunutou i pracovní dobu o dvě hoďky, doufám, že aspoň bude venku hezky. Jinak v neděli se testnu, bude to desátý den po iui a minule jsem tam už pregnyl neměla, tak to zas zkusím a uvidíme 🙂

ametob
18. čer 2009

Ahojky, Zdenule, to je blbý s tou elektrikou, ale hezky by dnes snad mělo být 😉 Tak neděle se už blíží, jsem zvědavá, bylo by to super, kdyby se tam ukázaly 2 čárky 😉

lenkacar
18. čer 2009

čus dívky přeju hezký den

ametob
18. čer 2009

Ahoj Leni, co máš dneska v plánu? Má být krásně 😉

lenkacar
18. čer 2009

zítra je konkurs do té masny a mám nastoupit k 1.7 a tak to je zrovna teda pitomý páč když to počítam tak nějakýho 6července by mi měli dávat embria ...

ametob
18. čer 2009

Hm, tak to je teda zrovna hodně blbý... A ty už to máš jasný, že by tě tam vzali? Nebo jdeš na ten konkurz a pak uvidíš?

ili5
18. čer 2009

Ahoj Leni, tak co to vidím, jdeš konečně na KET? Super, jak se máš?

lenkacar
18. čer 2009

ili na Ket jo?no to nevim .. 😀 😀 😀 do práce kočko 😀 😀 😀 ,jinak maličko růžovej výtok asi začínající mršina ...

ili5
18. čer 2009

No píššeš 6,7, dávají embrijka. Tak už se to krátí. Do práce běž a jak otěhotníš, tak propustit Tě nemůžou a počítá se Ti i mateřská jako pracovní do důchodu. A více peněz taky.

lenkacar
18. čer 2009

ili to jo ,ale já 1.7 nastoupim a 6.7 hned půjdu na 3dny ležet tak to si mě nechaj dlouho když budu ve zkušebce tak mě vyrazej hned

lenkacar
18. čer 2009

zítra ponesu životopis do školky tak uvidim tam ..nebude to taková dřina jako v masně ikdyby se to povedlo ..kdybych byla po katu tak je to něco jinýho .. 😉 ,ale jdui si hned po nástupu lehnout na 3dny to je trapné jaksi

lenkacar
18. čer 2009

ili to neni konečné datum ketu ,to je můj odhad ...už špinim drobet tak by to tak mohlo vyjít 😉

lenkacar
18. čer 2009

nemysli si že mě to neštve ..kdyby se mi neopozdila mrcha bylo by to v poho ,a den nástupu jsem se dozvěděla až dneska ... ☹ ale bude tam sousta lepších na konkurzu 😀 😀 😀

ili5
18. čer 2009

půjdeš na 3 dny lehnout, jako do špitálu? To si tě po KET nechají?

lenkacar
18. čer 2009

domu ne?

lenkacar
18. čer 2009

vám neřikaj že máte mít klid?

lenkacar
18. čer 2009

manža se na mě taky zlobil ,že bych šla hned za pult ,že ve svým věku chci tak hazardovat když už máme na ivf jenom rok času ..

lenkacar
18. čer 2009

achjo člověk neví co je lepší ,ale jedno je jistý ,že mi z toho všeho dost hrabe a potřebuju mezi lidi ...

ametob
18. čer 2009

No já nevím, jestli se po KETU má být v klidu, ale já bych raději určitě byla 🙂 A Leni, až budeš mezi lidma, tak to bude určitě lepší....