FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

lenkacar
9. dub 2009

tak to je v poho ,máš sakra nejvyšší čas

ametob
9. dub 2009

Jo jo 🙂

lenkacar
9. dub 2009

je tu mamka jdem ven zatim pa

ametob
9. dub 2009

A já jdu něco dělat, pa

s9480
9. dub 2009

Ahoj hoky tak jsem dočítala Vaši diskuzi o mluvě v ČR, my byly včera na pohřbu babičky ta byla z Třince a tam se taky mluví "ponašemu", po pohrbu byla trachta tak jsem si té mluvy užila dosyta , s manžou už jsem 9 let tak už jim rozumím ale začátky byly krušné, zrovna včera manžu zkoušeli jestli si pamatuje co jsou to kremplíky - byly na stole, a nevěděl, zapoměl, jsou to koblihy 😵 , naštěstí pohřeb nevyšel na ty moje narozky, to by mě mrzelo, každej by si to už s tím spojoval
Lencar tak jak je??? a co Sukub ta šla dneska na OPU jestli se nepletu

lenkacar
9. dub 2009

jojo neplateš ,je po OPU a čekáme na zprávičky až si odpočine..s 9480to jsou zvláštní slova ..ale hezký ,to aby měl člověk na to slovník.a je mi tak nějak normálně ..žádný těhu příznaky ☹

lenkacar
9. dub 2009

akorát jsem si řekla že se vyprdnu na nějaký velikonoční běsnění ,stejně jen chvilku něco dělam a pak se válim s knížkou ,zbytečně to pak budu sklízet nějaký vejce a tak ..mamaka mi upeče dneska ještě koláče makový ty mám ráda ,snad mě nebude zase zlobit žáha..a co vy nějaké velikonoční běsnění..na severu moravy tam se asi hodně chodí do kostela ne?

s9480
9. dub 2009

jasný já taky kašlu na velikonoce mám doma pidi výzdobu a jinak nic, nějak to u nás neprožíváme, spíš to zazdívám, nemám to ráda, jednou za rok chlapům povoleno domácí násilí 😀 ,no tady se chodí do kostela hodně ale já mezi tyto lidi nepatřím, v Boha věřím - nebo v něco, ale do kotela chodím jen na Vánoce a to už se mi teď 2 roky po sobě stalo že byl kostel zavřenej takže ani to ne ☹ - stydím se, ale včera ten pohřeb byl v kostele tak to jsme si užily, poprosila jsem ho ať už se k nám nestaví zády a a babičku taky ať se za nás přimluví ať už to mimčo je u mě 😉 tak uvidíme, jinak musím říct že to pro mě bylo utrpení 🤐
hele a pálení žáhy jo?? tak to je ale těhu příznak - pokud tím teda netrpíš od narození 😉

lenkacar
9. dub 2009

ale jo ,žáha mě zlobívá po kynutém těstě ,ale jako v těhu bych si jí užila ...

s9480
9. dub 2009

to věřím, dneska už jsi 4 den po ET co když nepočítám neděli,letí to letí...

ametob
9. dub 2009

Holky, já velikonoce taky nějak moc neřeším, sice malou výzdobu mám, ale to je tak všechno.... Ani okna jsem se nedokopala umýt, ale ještě nejsou tak hrozný 🙂 Koláče makový - no ty bych si dala a ani by nemusely být makový 😀

sukubka
9. dub 2009

ahojík kočky ráno odběr(odebrali mi 7vajíček oplodní se metodou ICSI protože je to počet nic moc a nechceme nic riskovat!)v sobotu si máme volat kdy bude transfer jestli v neděli nebo v úterý!břuch bolí,ale není to tak strašný!ted mám na 18h ještě jízdy v autoškole pan instruktor pro mě dojede až před dům takže je to v poho 😀 pak hned napíšu ok

milin
9. dub 2009

jé Sukubko já to ani netušila.Holka tak to je super 7vajíček.To je pro někoho šťastný číslo.Tak se hlavně opatruj.A autoškolu zvládneš levou zadní.Přeji ti aby se embrýjskům dařilo výtečně a při transferu hlavně se pěkně zavrtaly.
A komu vlastně chodíš k Dostálovi nebo k té doktorce? 🙂

zdenule30
9. dub 2009

tak mi dneska další kámoška řekla, že je těhotná, no až jsem jí to záviděla, tak doufám, že už brzy budem všechny těhu 😀

sukubka
9. dub 2009

Milin já chodím k Dostálovi ale už kolikrát tam byla i Oborná,já měla kontroly pokoždý jiný den a oni se střídají,ale ona je moooc milá 😉
doufám že mi v úterý řeknou dobrou zprávičku a mimča budou bojovat 😉

lenkacar
9. dub 2009

ahoj holky zdravim sukub ,tak to je hezké číslo ,udělalas dobře s tou icsy ,že neriskuješ .. 😉

sukubka
9. dub 2009

jj ale řekli mi že mám 7vajuch ale že se ještě musí nějak neočistit nebo co tak myslíš že jich můlže být ještě mín že mi neřekli konečný číslo?mám nervy 😠 v sobotu se vše dovím,snad nějaký přežiju

ametob
9. dub 2009

Ahoj holky, Sukubka, chápu, že máš nervy, taky bych je měla, ale neboj, určitě to bude dobrý 🙂 A sobota tu bude coby dup 🙂

sukubka
9. dub 2009

jojo uteče to,pořád myslím na to jak dopadla sara.max 😒

ametob
9. dub 2009

To nevím, co myslíš ☹ Tady jsem se dočetla, že přišla o práci a proto odsouvá snažení.... To je hodně blbý ☹ Tak snad bude mít štěstí a brzo se na ní usměje 🙂

ametob
9. dub 2009

Tak musím pustit k počítači manžu, mějte se pěkně a hezký večer 🙂

sukubka
9. dub 2009

sara měla OPU ale pak jí žádná vajíčka nevydržela do ET ☹

monali
9. dub 2009

Sukub, tak už to máš za sebou, fajn že jsi v pohodě a 7 je dobré číslo. A neboj určitě vydrží 😉 A kolik vás
tam dneska bylo na OPU? a který doktor to dělal?

sukubka
9. dub 2009

dělala to oborná a byli jsme tam jen dvě! 😉 jak ty se připravuješ?ty máš v sobotu opu že?já si mám v sobotu volat!

lenkacar
9. dub 2009

oni tě pak hlavně sukub řeknou kolik je zralých a plodněných a může se počet menšit ,vždy je odpad toho se nelekej,ale ikdyby zbyly nakonec 2 do bříáška a chytli se tak je to přece bomba ne? a nedej bože se ještě rozdělily a sukub by měla čtyřčata ..drž jim bobkum palečky nic jiného ti nezbývá ..

monali
9. dub 2009

už mám píchlý ovitrel, ještě mě čeká ta gelová bobule 😝
A jaké bylo probuzení? a jak dlouho jsi tam nakonec byla?

lenkacar
9. dub 2009

co to máte za gelový bobule ?

monali
9. dub 2009

Leni přesně ani nevím, vyfásla jsem 2 jednu zavádím dneska večer a druhou zítra. A jsou to doslova gelové
bobule - žluté 😝 Byla jsem u doktora tak zbblá že jsem se zapoměla zeptat k čemu to je.

monali
9. dub 2009

to zbblá - mělo být zblblá 😀 nějak mi tam chybí písmenka

lenkacar
9. dub 2009

moni chápu 😀 ,bobule nefasujem ,zas máte nějaký novinky a zlepšováčky 😉