FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

lenkacar
23. dub 2009

asi už mu to fakt řeknu so myslí že mám orgáč jen jak vemu za kliku u caru ..že už se nemůžu dočkat až se ve mě zase někdo pohrabká nějakýma nástrojema ..

zdenule30
23. dub 2009

no jo, jsou to jen chlapi 😎

ametob
23. dub 2009

😀 Kdyby to tak bylo Lenka, tak jsem u gyndaře každej den 😀

lenkacar
23. dub 2009

no a tak to mám prostě doma já takovýho zlatouše 😉

ametob
23. dub 2009

Holky, já mám dneska takovej kopr..... chci domůůůůůůů, do postýlky 😠

zdenule30
23. dub 2009

já taky, mám odpolední a ještě k tomu tady prší, se mi fak chce 😖

lenkacar
23. dub 2009

tady to vypadá že začne lejt ,ale zatim nic ..ale ochladilo se sakra ..budu muset na hrob a taky do krámu pro barvu na vlasy ,včera jsem se ostříhala a je to docela děs ..

lenkacar
23. dub 2009

střiham se když mám nerva pak to tak vypadá

zdenule30
23. dub 2009

to si se stříhala sama?

lenkacar
23. dub 2009

jo ,jen nahoře ,jinak mám vlasy na ramena

lenkacar
23. dub 2009

přišla jsem na to že se střihám jen když mám nerva .. a pak toho většinou lituju

ametob
23. dub 2009

No, tady pršelo brzo ráno, teď se to drží, ale kosa je tu pořádná... Lenkacar, ses stříhala sama? To jsi dobrá, potřebovala bych jen trošku zkrátit ofinu, ale to by teda vypadalo 😀

zdenule30
23. dub 2009

no já kdybych se měla stříhat když mám nerva, tak chodím jak oškubaná slepice 😀 😀

lenkacar
23. dub 2009

no ametob a jak si myslíš že vypadam? jako oškubaný kuře ,ale dobře mi tak 😉

ametob
23. dub 2009

Já když mám nerva, tak žeru a pak toho taky lituju 😀

lenkacar
23. dub 2009

já i ktomu ještě žeru 😀 ,takže vyžraný oškubaný kuře 😀 ,jdu se zkulturnit a za chvíli dojde mamka ..aby se mě nelekla víc než to čekam

zdenule30
23. dub 2009

mě nakázal doktor, že mám shodit 10kg, ale zatím se mi to nedaří 😒 , teď jsem ještě k tomu nachlazená, tak ani cvičit nemůžu, ptz pak kašlu jak tuberák

lenkacar
23. dub 2009

ty jo to mi nikdo neřekl jen zádovej doktor

ametob
23. dub 2009

Lenkacar 😀 Když nezačneš pípat jako kuře, tak si tě mamka určo nesplete a neboj, barva to trošku napraví🙂

zdenule30
23. dub 2009

no to asi záleží kolik vážíš 🙂 , já mám 88kg a bojuju s tím od té doby, co mi zjistili štítku

ametob
23. dub 2009

No Zdenule, hubnutí je pěknej opruz, já s váhou bojuju snad od základky a pěkně mě to štve..... Sice se držím, ale vadí mi to věčný odříkání ☹

lenkacar
23. dub 2009

zdeni mám pouze o 10kg mín a 160cm ,taky modelka hadr 😉 a plotýnku v hajzlu a necvičim 😝 a měla bych 😔

ametob
23. dub 2009

Lenka, tak co? Už máš nový vlasy? Nabarvený?

lenkacar
23. dub 2009

jo pracuje se na tom ,barva na hlavě ,maso s mrkví v hrnci a bábovka skoro v troubě 😉

ametob
23. dub 2009

Teda teda, ty řádíš 😉 To si pak s manžou pochutnáte, co?

lenkacar
23. dub 2009

ještě se musim přemluvit na to vysávání ,blé já to nenávidim ,proč se dělá ten bordel furt dokola ..

ametob
23. dub 2009

Tak se rychle přemluv, ať to máš za sebou, mě doma dneska taky čeká úklid a chce se mi asi stejně jako tobě 😀

lenkacar
23. dub 2009

už to mám juchů,bábovka voní na stole a pokoje přeluxlý a i vlasy vycuclý ten můj ubohej ježek ten dopadl ,chudák ,no nic ..

lenkacar
23. dub 2009

jinak jsem si po telefonu podala žádost na sex ,tak uvidim ..prej se vyřizuje .. 😉

ametob
23. dub 2009

No jo no, byt nachystanej, navařeno, napečeno, přikrášleno - to se to volá eskortní služba zn. manžel, co? 😉