FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

donnald
5. bře 2009

Ahoj holky,
chtěla jsem se vás zeptat, zda jste se některé nesetkala s něčím podobným jako já.
Druhý cyklus jsem teď užívala Clostík. Brala jsem ho 5-9 den po1 tabletě. První ěmsíc jsme měla ovu až 21 den, ale měla. (aspon myslím 🙂 ).
Teď jsem už 24 den a tále nic - podle teplot. Ale přitom jsem si dělala LH testy a tam byly pozitivní čárky už 12DC byla úplně nejsilnější a to jsem měla i BT 36,9 ale teď jsem test dělala v úterý, opět tam byla 2 čárka, ale teplotu mám jen 36,5.Ne setkaly jste se s tím taky některá???Díky moc za odpověď.

milin
5. bře 2009

Ahojky holky
omlouvám se ale nestíhám jsem chodit ani na jiné diskuze.Jsem ráda že jsem.Práce jak nad hlavu a doma nějak nestíhám.Jinak u mě nic nového.Jen to že jsem dnes začala špinit tudíž mrcha je tu.Nu bohužel,ale co už se dá dělat.Takže 10. ve FN to bude jasný.To jsem zvědavá co mi tam řeknou.Ale snad se brzy dočkám pač uterý je v podstatě za rohem.

Sukubko volala jsem si do Fertasu pro výpis karty a chtějí za to 150kč, hajzlové jedni!!!!!!!!
Petisto jj můj souhlasil takže pak můžem klidně někam zajít 😉

Holky mějte se papa.

sukubka
5. bře 2009

holky omlouvám se nějak sem dneska a včera neměla čas psát učím se tu autoškolu nějak mi nešli křižovatky a při jízdách je docela blbé nevědět kdo má přednost 😀 ale už to chápu!
dočetla jsem vás naštěstí nejste nějak ukecané!!!!

lenkacar to teda je hrůza vidím že i při zastavovací injekci se to může posrat!!!já v úterý dojedla poslední antikoncepci a mrcha pořád nikde dlouho jsem se na ni taaak netěšila vidím to do car na neděli jsem zvědavá kdo tam bude!!!!už se na tu zastavovací injekci těším!!!!!holky tak zítra nakouknu křižovatky už umím tak to bude ok!!!!

sukubka
7. bře 2009

tak mrcha mi výjde na neděli tak sem zvědavá!holky volat tam nemusím že?

sukubka
7. bře 2009

čau holky vy sem vůbec nechodíte a já potřebuju radu!!!!!!!!!!!!!!mám zítra 2den cyklu a musím do fakultky na tu injekci a nevím jestli tam zítra teda ráno budou!pojedeme tak aby sme tam byli tak po 7h ale nevím jestli mám ještě volat?

lenkacar
7. bře 2009

to třeba u nás řekli že pokd mi to vyjde na neděli tak mám počkat do pondělka ,ale u nás v neděli normálka nefungujoui ,víš sukub

sukubka
7. bře 2009

lenkacar já mám ale zítra 2den cyklu a injekce má být píchnuta 1nebo 2den a manža byl včera pryč!já tam ale volala a někdo tam bude!jen potřebuju i vyšetření!konečně se tady někdo ukázal kde pořád ste??

paraple98
8. bře 2009

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, ale nějak nestíhám...

Mili - nazdárek, ta mrcha je ale vlezlá, brrrr
Co se týče výpisu z Ferťasu mi ani nepřipomínej,taky jsem dala 150 Kč za 6 řádků o ničem, které bych si sama sepsala líp.Tak jsem Dostálovi sepsala vše okolo našeho 1. IVF, kolik vajec,jak to probíhalo, vše ohledně předchozí léčky a byl docela spokojen....Ohledně genetiky nám napsali že je vše OK, tak jsme se z nich snažili dostat co vše nám dělali, bezúspěšně...Takže jdeme na celou genetiku raději znova ☹ No a tak to s niam je pořád....

milin
8. bře 2009

Ahoj Paraple
moc děkuji za to co jsi mi teď napsala o tom výpisu.Pokud to tak bude i o mě tak jim žádné peníze nedám a řeknu jim ať si takový výpis karty strčí do prdele a žádné peníze jim nedám!!!! A to já si zase dokážu říct svoje.Jsem holka od huby takže si jim tam řeknu 😀

Petisto tak co to kafíčko v úterý platí? 😉

olm ahojky jak pak se máš asi taky nějak nemáš čas jsem chodit viď? 🙂

lenkacar
8. bře 2009

ahoj blbne mi net ,tak tu moc nejsem ..mě to řekli u nás v caru takhle,že je to jedno který den to bude a přeci kvůli mě nepoletí do caru ,je to soukromé samatorium..

dajamal
8. bře 2009

Holčiny, dělaji IVF i přes prázdniny nebo to raději posouvají na září? Budu tam příští týden volat, chtěla bych tam jít počátkem června. Máme už všechna vyšetření, tak bychom se mohli k IVf snad přes prázdniny.
Taky jsem četla, že jim vše hrozně trvá a než se člověk dostane k "akci", tak je to i půl roku??

A na výpis karty z Fert. se asi vyprdnu, mám tam jen pár záznamů o IUI a jedno horm. profil, zbytek jsem si vyběhala sama. Drahému tam SPG vycházel vždy příšerně, tak jsem zvědavá, jestli to bude v FN lepší.

sukubka
8. bře 2009

ahoj holky tak sem dnes byla ve fakutce jsem 2den cyklu a píchli mi injekci DIPHERINE a příští úterý kontrola a od středy asi stimulka,ale oběvil mi dnes malou cystu tak pokud bude příští úterý na ultrazvuku a nepraskne budou mi ji muset odsát 😠

paraple98
8. bře 2009

Mili - no já jim prvě dala prachy a oni mi to pak poslali, kdybych si pro to jela, tak bych jim to taky hodila na hlavu a nedala ani kačku 🙂

Sukub - tak ať mršana praskne, ať nemusíš na odsátí 😉

lenkacar
8. bře 2009

sukub já jí tam mám furt malou cysti a nikdo nic neříkal o odsátí..teda to je nějaká rychlovka co sukub..

milin
8. bře 2009

Sukubko tak ať cysta praskne,odsátí musí být asi nepříjemný.

Přeji hezký zbytek neděle 😉

lenkacar
8. bře 2009

no to jsi mě sukub teda jako postrašila ,mudr akorát na to řekl,,hm tak ta by tam být nemusela,, a nic..kdoví čeho se ještě dočkam ,moje mudra na gyndě řekla ,že si myslí že by byl pro mě vhodný nativ ,když blbě reaguju na hormony ,bylo by to v přirozeném cyklu ,achjo ,kdoví jak dlouho se budu stresovat než se něčeho doberu,aspon tý stimulace a ještě budu trnout hrůzou ,že se to zase posere..

lenkacar
8. bře 2009

tak pa a dobrou noc všem

sukubka
9. bře 2009

holky já ve fertimedu taky platila 150kč že mi dali 5 řádků,jsou tam fakt na palici!

holky moc děkuju snad ta cysta praskne,jinak by mi ji museli odsát pod narkozou a to se nebojím,protože ve Fertimedu mi odsávali cystu bez narkozy že prý je to malí zákrok a málem sem to bolestí nevydržela.Dostál nechápal když sem mu řekla že mě neuspali!

Leni ty máš taky cystu?já jí měla jednou při 1ivf tak mi ji ve fertasu odsáli a do ted sem na kontrole žádnou neměla až včera jako na potvoru když mám za chvíli stimulovat 😠 no mě řekli že pokud tam příští úterý nebude začnu se stimulkou v úterý a pokud tam bede odsají mi ji a začnu se stimulkou ve středu.prý kdyby ji neodsáli mohla by místo folíků růst cysta!uvidíme no.a leni kolikátý den si po injekci DIPHERINE?

sidonie
9. bře 2009

Ahoj děvčata , vím že jsem tady už dlouho nebyla , ale když se dostanu k počitači , tak si alespoň přečtu co se děje u Vás . Já mám za sebou Hss . Dostala jsem kapačka a injekce na podporu dychaní . To byla bolest , ani jsem nemohla stat z postele . To bych važně nechtěla už zažit a ami žadné z Vas to nepřejí .
Stejně nemohla jsem dychat ani chodit , ale v nemocnici mě stějně oplodnoli . V ponděli jak jsem šla na krev tak mi zbyla už jen 2embrijka , tak doc. Dostal řek že to risknem , no a tak jsem v pul desate šla na IVF . A mužu řict , že dík za risk . Jsem těhhotná , ono to vyšlo . Teť 26 jdu na ultrazvuk , tak uvidime . Mějte se zatím krasně.

sukubka
9. bře 2009

sidonie moc gratuluju a tichounce závidím a 😉 držím pěstičky at vše pokračuje jak má

sukubka
9. bře 2009

a sidonie jaký jsi měla protokol?

lenkacar
9. bře 2009

sidonie taky moc gratuluju..pak dej fotečku z utz..at máme co závidět .. 😉 ,no sukub já jsem dneska 20dc a hlásí se mrcha ,takže tak 🙄

mufy
9. bře 2009

Sidonie taky gratuluji, ono se říká,že při hyperstimuláku je větší šance,že se to podaří.

Sukubko, oni totiž ve Ferťasu šetří,proto ti nedávali narkozu.V nemocnici se všechno dělá pod narkozou.Tam se o pacientky starají.

Mě došla taky mrcha, takže laparka je jasná. Příští týden nastupuji do nemocnice.No už se moc těším. 😒

ilci
9. bře 2009

ahoj, jen nakukuju, jak válčíte

mufy, to je škoda, tak hlavně ať ti laparka dopadne a nemáš ev. tu endošku nějak silnou

paraple, taky přecházíš do FN?
to jsem nevěděla

o tom odsávání cyst ve Ferťasu bez narkozy jsem taky slyšela

s9480
9. bře 2009

Ahoj hollky taky to flákám 😒
k výpisu z Fertimedu, mě řekli že výpis pokud ho nežádá lékař je za 300,- Kč, a že to vystavují tak do měsíce 😲 byla jsem ochotna to zaplatit, jenomže když jsem si volala cca za 3 týdny tak na to ještě nikdo ani nešáhl, takže mi to nakonec poslali poštou zadarmo, ale přesně jak píšete - stručněji to napsat ani nešlo, kdbych si to napsala sama tak je to 100x podrobnější, ještě že už jsem z tama pryč -sralo mě tam už úplně všechno
Sidonie supééééér moc gratuluju jak píšou holky při HSS je větší šance na zdárný výsledek a ty to jen potvrzuješ, HSS není sranda ale pokud bych věděla že je to záruka // tak do něho ráda půjdu, držíma palečky ať je vše OK a určitě nám dej vědět jak to pokračuje - tiše závidím

smilers
9. bře 2009

Nazdarek🙂 sid moooc gratuluju 😉 mufy tobe drzim palce at ti laparka dopadne dobre a ta endoska nebude tak silna 😉

paraplicko zdarec zenska, jak se vede?

monali
9. bře 2009

ahoj holky, 😉
tak jsem se sem konečně dostala. V práci nás teď honí, ani nestačím nakukovat, no a doma sedí u PC manžel a
pořád dělá něco, co je prý důležitější než koník 😠 doufám, že nekecá.
Přes víkend jsme měli oslavu takže v sobotu jsme nakupovali a chystali, no a neděli slavili. Takže najednou bylo
po víkendu a ani nevím že nějaký byl. 😝

Sidonie, a Rozaro - mooooooc gratuluju. Je to super, že se nám tady konečně dostávají dobré zprávy. 🙂
Lenkacar - je to naprd, můžeš brát léky co ti předepíšou, jíst hromady vitamínů a tělo si nakonec udělá co chce
a nikdo to neovlivní. Takže nezbývá než zase začít odznova.

Sukubko, tak vidíš , první krok už je za tebou. já se chystám do OL ve středu, ale zatím se teda nějak necítím, že
bych měla MS dostat, tak snad dorazí jak má.
Mufy, neboj laparku zvládneš a bude to v pohodě. 😉

monali
9. bře 2009

Už jsem se sice jednou ptala, ale jak to chodí ve FN když se jde na ultrazvuk, před tou první injekcí. Mám jít rovnou
do kabinky, nebo zase dát sestře papíry a počkat. A bývá tam hodně lidí, ráno??

monali
9. bře 2009

Jo a já když jsem potřebovala výpis z gyncetra v Ostravě, tak mě to stálo 200, musela jsem čekat týden, protože
na počkání to přece nejde, a taky jsem dostala asi 8řádků . Je to všude stejné 😠

ilci
9. bře 2009

monali, sestra si bere papíry už když čekáš na chodbě
když jdeš na utz, v kabince se ptá na jméno a všechno si nachystají, ev. jí ty papíry dáš, když se to nestihne dřív