FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

paraple98
18. črc 2009

Ahoj holky, dlooooouho jsem tu nebyla a chtěla jsem se mrknout, co nového 😉

Leni - psychikaje děsná sfiňa, co si budem povídat....ale my jsme silné statečné holky,nakonec tu bude mimi a na to zlý hned zapomenem....drž se holka

lenkacar
18. črc 2009

para dík ,to je jasný že na tu mrchu jednou vyzrajem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§ 😉

paraple98
18. črc 2009

Leni,jasan, ale čím dřív tím líp 😉 Nerada bych rodila pod dohledem doc. Chocholouška 😀

dasule
18. črc 2009

taky mi je chlapa líto.Představa,že je kolem plno plodných ženských ☹ 😀
Ale tak snad to jednou vyjde!Ale jsem ráda,že mi zatím nic nevyčítá a je se mnou
😉

lenkacar
23. črc 2009

ahoj holky ..tady to žije ..od 10k 5 ,tak s tim drobet hněte co?takže můj neúspěch jste zaznamenaly,ale pokud to půjde bude následovat další Ket hned jak se objednam na kontrolu po MS která se rozjíždí šnečím tempem ,asi to na mě byly velké dávky utroše ..

lenkacar
23. črc 2009

co ty naše těhule zde,kde jste přijdte se podělit o těhu pocity ..

ametob
27. črc 2009

Ahoj holky,
Lenkacar, ty jsi pořádnej bojovník a já moc věřím, že se ti to vyplatí, tady bych to přála moc moc všem 🙂
Jinak se ptáš na pocity, už si to začínám užívat, není mi špatně, vrátili jsme se z dovolené, byli jsme na Šumavě, takže fajn🙂

monali
27. črc 2009

ahojky Leni,
tak kde se nám touláš? Ten KET mě mrzí, ale vzhůru do dalšího, aspoň že se u toho nemusíš ládovat
práškama.
Jinak výstava byla super, omdlít jsem neomdlela. Ty modely i když to byli živí lidi, tak vypadali jako modely,
talže to nepůsobilo nijak nechutně nebo odpudivě. Akorát když jsem se jednomu podívala do očí tak to byl
takový divný pocit, tak už jsem to radši nedělala. ( no a kdyby na mě mrknul tak se asi pos......u )
Byly tam ukázané i jednotlivé vnitřnosti, a kde v těle jsou, třeba žaludek je hodně malý ( tak jsem manžovi
hnedka oznámila že mu zmenším porce, protože s tak malým žaludkem, toho přece nemůže tolik zbaštit ).
Jo a ještě tam byl i vývoj embryjka, bylo u toho varování, že kdo to nechce vidět ať jde dál, ale my jsme
si to nenechali ujít. A přišlo mi to roztomilé, nejmenší myslím bylo 10tt, byl to takový drobeček, ach jooo tolik
jsem ho chtěla mít v sobě. Strávili jsme tam 2 hodiny. Fakt to bylo super. Navíc jsme tam byli jako rodinný
výlet - švagrová z Brna s rodinou, švagr z Ostravy s manželkou a my. Takže tak.

Ametob, no že si na nás taky vzpomeneš 🙂 A co nového, chodíš do práce, nebo už jsi doma, a co nevolnosti
jsou nebo nejsou? Jsem zvědavá, ale chci si to užít aspoň takhle, když se mi to zatím vyhýbá 😉

zdenule30
27. črc 2009

Nazdárek děvčata, u nás se pořád nedaří, mám po třetím iui a nic, teď se rozhoduju, jestli jít ještě na další tři iui nebo rovnou na ivf, jinak pořád lítám někde venku, když je hezky, na pc mi pak ani nezbyde čas.
Leni přeji hodně sil do dalšího ketu, tentokrát už by to fakt mohlo vyjít. 😉

ametob
28. črc 2009

Dobré ránko 😉
Monali, na tu výstavu bych se taky chtělo někdy mrknout, tak uvidíme 😉 Jinak pořád chodím do práce, už je mi dobře, jen občas při čištění zubů to zaskřípe, takže už to bude asi fajn🙂 Zítra mě čeká poradna, včera jsem byla na Tripl testech, tak snad bude všechno dobré 🙂

lenkacar
3. srp 2009

ahoj prdelky vy se tady teda flákáte ..byla jsem na chatě já mám omluvenku a vy?????? jinak jsem si tam vzpomněla na Sarumax..zakladatelku této diskuze..

lenkacar
3. srp 2009

moni jé to bych taky chtěla vidět vývoj embrouše ,určitě víc než mrtvolu..bléééééééééééé 😀 😀 😀 😀 ,tak to je dobře ,žes tam sebou neflákla ..ametob to čumim už 18tt to už máš skoro půl za sebou a necháš si říct co to bude?,zdeni ahoj ,no zítra jdu na kontrolu po nezdaru a uvidíme co dál

monali
3. srp 2009

ahojky
Leni, tak na chalupě, to muselo být fajn, Už jsem si řílaka co je, že tě tu nikde není vidět 😀 A co teda Sára,
víš o ní něco nového? vím ,že tu psala,že to vzdávají, ale nerozmyslela si to třeba?
A na té výstavě oni fakt nevypadali jako mrtvoly 😀

Ametob, díky za zprávičky, jenom poctivě informuj, ať si to užíváme aspoň takhle

Zdeni, tak snad už se povede příště, a nebo jste si rozmysleli to IVF? Držím palce

lenkacar
3. srp 2009

moni jojo když si člověk zvykne na ty podmínky takl musim říct ,že mi to tam bavilo ..třeba dneska se mi vůbec doma nechce vařit a tam jsem vařila až se ze mě kouřilo 😀 😀 😀 o saře nic nevim ,ale myslela jsem na ní ,že by to třeba mohli ještě zkusit ..

lenkacar
3. srp 2009

tak jsem nakonec s nechutí udělala uzené a špenát a knedlík koupenej a buchtu drobenkovou ,ale jsem líná úplně strašně 😝 😝 😝 😝

monali
3. srp 2009

Teda udělat celý oběd a ještě koláč .. tomu říkáš, že si líná?? 😉

Taky se myslím, že by to Sára ještě měla zkusit, vždyť se jim nepovedl teprve první pokus, lépe řečeno ani
nedošla k ET. To my bysme taky mohly vyprávět 😠 😠

Pak dej vědět co ti řeknou zítra na kontrole, pomalu začínám být z toho KETU nervozní a to mě to čeká
až někdy koncem září.

lenkacar
3. srp 2009

ona měla nějaká rozpadající se embrijka pokud si dobře pamatuju ,ale dárce by to myslím vyřešil ..no ale těžko říct jestli by do toho můj chlap šel 😨 😕 ty moni a smrdělo to tam na tý výstavě ..hele já bychj sebou tutovka jebla o zem ,ale chtěla bych to vidět

monali
3. srp 2009

ne nesmrdělo 😀 ( to v autobuse kolikrát cítím horší a strašné "vůně" ) a aby tam nebylo dusno (venku hic jak hrom) tak tam měli i puštěné větráky.
Ti lidi byli asi nějak vysušení a balzamovaní, protože se chodí kolem nich, můžeš si je obejít ze všech stran,
jsou normálně postavení v prostoru, nejsou ani za sklem, ani ve vodě ani v igelitu, jak jsem si původně myslela

lenkacar
3. srp 2009

cože???????????na holo??no fuj tajksl a nešáhla sis co?

monali
3. srp 2009

šáhla, ale omylem 😀 no a manžel jak si prohlížel břišní dutinu, nebo jak se tomu říká, tak se sám polechtal
mrtvou rukou .............. zatím žijeme oba. 😀

lenkacar
3. srp 2009

no brrrrrrrrrrrrrrrrr mám husinu ..

monali
3. srp 2009

No vidíš, třeba oni husinu neměli, protože byli stáhnutí z kůže, aby byly vidět svaly a šlachy 😀

lenkacar
3. srp 2009

ty krabe a co na omak teda?

monali
3. srp 2009

takové suché a drsné - nějaký nátěr, ale zas až tak jsem to nezkoumala a navíc se těch modelů ani nesmíš
dotýkat

lenkacar
3. srp 2009

hm ,no hnus teda doufámm že sis kousek neodnesla 😀 😀 😀

lenkacar
3. srp 2009

tak mizim kočko ,mějte se tu hezky ..dneska jsme si pokecaly co?nějak je to tu zamrzlý ..

monali
3. srp 2009

to fakt ne 😀 zase všechno mít nemusím 😀

tak teď se loučím a pádím z práce, ještě musím na poštu a do banky. v tom vedru pěkný hnus 😝
zatím pa

monali
4. srp 2009

TAk co Leni, jak dopadla dnešní kontrola, a co ti řekli? 😉

ametob
5. srp 2009

Ahoj holky🙂 Jak se máte? Dneska je konečně trošku chladněji, tak jsem ráda, po práci vyrážím do města. Co ty Leni? Jinak na tvoji otázku, nechceme vědět co to bude, uvidíme🙂
Teda Monali, pěkně jsi nám tady popsala tu výstavu, chtěla bych tam, ale teď bych to asi raději neriskovala🙂

lenkacar
5. srp 2009

holky všechno zase špatně ..nelíbili se mu vaječníky a sliznice byla nízká a nebyla ovulace ,ket se odkládá na další cyklus a dostala jsem asopon léky ,už konečně léky ...