FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

dyny
17. pro 2010

Nanuš 😵 obrovská gratulace 🙂 - hlavně ať je Terinka zdravá a dělá vám doma velikou radost 😀 mám radost s váma 🙂

lenkacar
17. pro 2010

v pondělí jedem do car na potrat,obě umřely

marcajda
18. pro 2010

teda Leni, ja tu brečím. to mi je tak líto. do prrr...proč aspon jedno nevydrželo ☹ jsem s tebou a moooc na tebe myslím, to je tak strašně smutne.

dyny
18. pro 2010

Leni je mi to taky strašně moc líto ☹

lenkacar
18. pro 2010

holky doufám ,že tady za mě hromadně nedržíte smutek ..to nechci ..budte veselé ..už je mi lépe .. 😉

marcajda
19. pro 2010

leničko, smutek držet nesmíme.. už jsme tu tak strašně otrlé.. ach jo. kdo nezažil, nepochopí. zítra budu v myšlenkách s tebou.bude to těžký den, ale pak už bude líp. do práce půjdeš až po svátkách? za tou svojí šéfovou? to je taky naprd..odpočiň si ještě.

ale tělíčko je nachystané, příště už to vyjde.

dnes je krásný den, už se i cítím vánočné. pojedeme s kamarádkou kouknout na prosvícenou Olomouc.
musím jestě koupit nějaké drobnosti kamarádkám. tak tam třeba něco potkám.
esíčko, já to v té tramvaji určitě nebyla. já v ní už nejela hoooodně dlouho 😉

lenkacar
19. pro 2010

ještě ten zítřek a pak se snad z toho zbercham ..

s9480
20. pro 2010

Leni myslím na tebe, já to co ty prožíváš dnes zažila před 3 roky, dva dny před štědrým dnes jsem šla taky na potrat - zamlklé těhu, čas všechno zahojí neboj, jsme tady silné holky!!
Marci já nemyslela tramvaj ale jestli jsi nečekala na bus 😉 no ale tak když jsi to nebyla ty tak je to putna 😉

petulka22
20. pro 2010

Ahojky holky, já jen krátce, máme fofry..
Leni, myslím na Tebe, hlavně, ať už je líp..
Já jsem přes Vánoce pekla jak barevná, to abych Vás všechny dohnala.. 🙂 Taky proběhly ještě nějaké nákupy dárečků, ale už mám vše, jen to pobalit, nastrojit stromeček a můžem ježíškovat. 🙂

lenkacar
20. pro 2010

mám to už za sebou ,to je to hlavní ..díky 😵

marcajda
20. pro 2010

jejda Leni, to už jsi doma? moc jsem na tebe myslela. jak ti asi je,

včera jsem si prošla Olomouc. je vyzdobená moc pěkně a to kluziště je supr. jen včera jsme skoro zmrzly a dnes prší. vůbec těm sránkařům to prodávání nezávidím. br. ale některé věci měli krásné. a daly jsme si svařáček a bramborák za pade.. to jsou úžasné ceny.
a celý večer jsem stavěla betlém, ale ještě ho dnes musím dodělat. a taky chci dnes zabalit dárečky. nechci se pak na poslední chvíli honit. známí už mají i nazdobený stromek. 25 jedou na hory, tak prý aby si ho užili 🙂

děvčata, mějte pěkný večer

nana.76
20. pro 2010

ahojky holky jen v rychlosti píši.V albíčku mam fotečky Terezky na te první je 10min po porodu tak ještě nebyla načančana.Na fotce vypada obřík ale jinak je malinečka.Co se tyče porodu byla to rychlovka.Kvuli tlaku a bilkovine v moči se rozhodli těhi ukopnčit vyvolaním.Zavedli mi tabletku a ja myslela že po ni budu rodit 2dny protože jsem četla že to po ní celkem trva.No ale ja do 30min dostala kontrakce a už to jelo.Milaček byl semnou takže mi hodně pomahal.No a na zavěr mě nestihli ani nastřihnout jak to šlo potom rychle 🙂 Bolelo to ale ten uzlík za to stojí 🙂

nana.76
20. pro 2010

@lenkacar strašně moc mě to mrzí v rychlosti to tady dočitam a chce se mi uplně brečet. ☹ ☹ ☹ ☹ drž se holčičko

marcajda
21. pro 2010

nani, to je pucinka překrásná!! a je ti podobna, že? z toho, jak jsem te tehdy viděla, tak bych řekla, že moc 😀
je nádherná!! moc moc moc ti gratuluji. tak už jste doma? a jaké jsou první pocity? bojiš? je to takové křehounke 😀
to musí být radosti.

nana.76
21. pro 2010

@marcajda moc děkuji.Už jsme doma v neděli nas už vyhnali měli uplně narvano.Kamošce v sobotu odtekla plodovka tak jela do nemocnice tam ji vyšetřili a řekli že si musí najít jinou porodnici že mají uplně narvano.Tak nakonec porodila v Prostějově ale říkala že super.Jinak mi si maličkou užívame přitelíček mi hrozně pomaha v noci i semnou vstava ale mala se moc nebudí je to naše sluníčko.Na fotkach vypada velika ale ve skutečnosti je to drobeček.A maš pravdu trošičku je na mě podobna. 🙂 Přeji ti at už to štěstí taky zažiješ 🙂

marcajda
22. pro 2010

nani, díky. já jsem momentálně ve stavu, že skoro ani nechci. asi se mozek tomu všemu prožitému brání. ale to, že mám o víkendu ovulaci, to řeším, takže zas tak umrtvená nejsem 🙂
teda neumím si představit, že pojedu na porod a budu hledat porodnici, to mě nestraš.. ale hlavně, že vše dobře dopadlo. to je dobře, že je malá hodňoučka, však až se po porodu zotavíš, tak si tě určitě ještě potrápí 😉 třeba jak porostou zoubky a podobně 😀

děvčata, zítra mám dovču, tak přeji už dnes vše nejlepší do nového rohu a na ježíška hlavně balíčky radosti, pohody v rodině a zdravíčka. a nám všem přeji splnění toho našeho vroucího přání. At se už příští rok dočkáme.
mějte se moc krásně 😀

lenkacar
22. pro 2010

@marcajda tobě taky holčičko ..vše nejle ..dneska mám den blbec ,tak sem ani nelezu ..ale to se se mnou ještě pár dní bude táhnout ..

petulka22
23. pro 2010

Ahoj holčičky, taky předvánočně zdravím, já ještě dnes pracuju, pak v pondělí a v úterý taky, ale mezitím si to hodlám užívat. 🙂 Dnes dojdu z práce a budu balit dárečky, stromeček už jsem zmákla včera. 🙂
Takže vám všem taky přeju krásné Vánoce, hlavně hodně pohody a klidu, bohatého Ježíška a ty nejkrásnější dárečky, jaké si každá přejeme. 🙂 Do nového roku pak přeju hlavně zdraví a radost, ať se splní vše, po čem toužíme. 🙂
Papa a pěkně si to užívejte! 🙂

monali
23. pro 2010

ahojky kočky.
🙂 všechny moc zdravím, taky zatím ještě z práce, ale už se chystám domů - teda skoro 😠 cestou musím ještě
do banky a na poštu. 🙂

Všem přeju hezké a klidné vánoce, ježíšek aby nebyl moc lakomý a do nového roku štěstí , zdraví, lásku
a hlavně rodinnou pohodu. A aby byl ten další rok pro nás snažilky už konečně ten šťastný.

U mě zatím nic nového, začala jsem stimulovat na tu minimálku, ale po tom fostimonu mi folíky vůbec nerostly,
tak se to stoplo. Zkusíme to až příští rok, nejdříve ve březnu.
Mějte se moc fajn, opatrujte svoje andílky.
Já tady často koukám, ale nemám moc co psát, a je mi smutno.

nana.76
23. pro 2010

Holky všem Vam tady přeji Krasne Vanoce a bohateho ježíška 🙂 🙂

dyny
23. pro 2010

Ahoj holky
Přeju všem krásné vánoce plné pohody. Užijte si svátky a přeju nám všem ať se v novém roce splní to naše společné veliké přání. 😵

lenkacar
24. pro 2010

všem maminkám ,snažilkám ,prostě všem milým holkám zde a jejich rodinkám přeji šťastné a veselé Vánoce,hodně zdravíčka a ať se daří lépe než letos..více lásky ,peněz a rodinné pohodičky 😵

s9480
25. pro 2010

Holky já opožděně ale taky Vám přeju krásné vánoce a ŠŤASTNÝ!!!!! rok 2011 - hlavně plodný 😉

petulka22
27. pro 2010

Ahoj holky, hlásím se povánočně a opět z práce. 🙂 Doufám, že jste si to všechno pěkně v klidu užily, já jsem ráda, že už je to za námi, zase na rok klid. Ne, že bych neměla Váncoe ráda, ale my jak jezdíme po těch návštěvách, jedni rodiče, druzí rodiče, každý v jiném koutu republiky, tak si to ani nevychutnám, pořád v poklusu..
Monali nebuď smutná, příští rok bude určitě plodný jak píše esíčko.. Na jaře to bude zase všechno optimističtější.. 🙂

nana.76
27. pro 2010

ahojky holky.Nesmutněte uvidite že se to brzy podaří 🙂 🙂 Jinak jsem dala do albíčka par foteček Terezky a cele me rodiny tak kukněte 🙂 🙂

marcajda
28. pro 2010

dobré ránko! tak se taky ozývám z práce. ale čt a pá mám volno, tak se těším. jejda a ta dnešní cesta do práce stála za to. to nám zase krásně sněží.. brrr

@nana.76 to jsem se pokochala! to je nádherná babulka. teda, ale je malušenká, ale krásná. úžasný dáreček pod stromečkem. a jak to všechno zvládáš? ta únava musí být veliká. daří se ti kojit? musíš tu svoji velikou rodinku pěkně zaúkolovat, at pomáhají a ty si užívej to krásné štěstíčko. moc ti to přeji.

peti, taky jste se s mužem hledali v dálkách? my to máme 260km, takže taky mazec. ale ted ho mám 14dní u sebe a je to moooc příjemné. škoda, že já musím chodit do práce. ale z druhé strany asi i dobře, jinak bych se do konce svátků neunesla.. ráno jsem stoupla na váhu a hrůza..

monali, takže příští rok znovu od začátku? no, je pozitivum, že už ví co ti nedávat.. ale je pěkně na prd, žes byla natěšená nachystaná a ono nic.. no, ale na jaře je tělo odpočinuté a plné sil, tak bude určitě reagovat líp. a tak to vypadá, že se na tom dalším pokusu sejdeme pěkně společně. budeme moct chodit do bufetu 😉

mějte pěkný den, jdu pracovat..

petulka22
28. pro 2010

Dobré ránko! 🙂
Marci, já taky ještě dnes pracuju, ale pak až po Novém roce. Už se těším na odpočinek. 🙂 Ještě máme v plánu ve čtvrtek divadlo v Ostravě, ale pak už asi cestovat nebudu a konečně si užiju klidu doma. Chtěli jsme teda ještě zajet do jižních Čech, ale asi to necháme už na jindy. Jo a bufet je dobrý nápad, společně to všechno zvládnem. 🙂
Nanuš Terezka je úžasná.. Musíte být přešťastní. 🙂 Krásné fotečky. Jinak máš opravdu ségru-dvojče nebo jsi to Ty? 😀 Nějak se neorientuju. 😀 Hlavně to všechno pěkně zvládej celou tu velikou rodinu.
Holky zatím ahojky, jdu taky něco trošku dělat. 🙂

nana.76
28. pro 2010

Petulko to je dvojče jsme na sebe dost podobne akorat ja mam ještě nějake kilčo navic 🙂
@marcajda moc děkuji.Kojeni zvladame na jedničku je to trošičku kolotoč ale zatím je to v pohodě.Zatím ještě hodně spí,ale to se změní vím to 🙂

marcajda
28. pro 2010

nani, to jste si hodně podobné 🙂 a segra má děti? a bez problémů? muj brácha má tři a v pohodě, tak to asi dědičné nebude..

Peti do Ostravy do divadla? to mě nikdy nenapadlo.. teda, pokud nejsi někde odtamtud..já pořád myslím, že jsi od Olomouce, ale taky můžeš dojíždět a já to zapomněla.. a na co se chystáte? já byla nedávno v Mohelnici na Hudečkovi a byla to krása. správně mě to vánočně naladilo.
tak pěkné odpočívání a užívání si volna. já přežiji ještě zítřek a taky 4dny volna!!!

nana.76
29. pro 2010

@marcajda ma děti dvě.Ja ty dvě děti co mam měla přirozeně,ale brala jsem dlouho antikoncepci tak se mi to v těle nějak rozhazelo neměla jsem ovulaci tak to byl u nas asi ten problem ☹