FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

evi21
9. bře 2009

Ahojte,
dievčatá. Mam taký dotaz, ve FN posielaju na imunologické vyšetrenie do Plzne, nemate niekto k dispozicii telefon.kontakt, na ktorom sa to vyš. dá objednat ? Ako to vzpadá s čakacou dobou pri tomto vyšetrení?
Dik za info
Všetjým vám držím palce, majte sa.....

kacza.b
9. bře 2009

ahojky holky nevite nahodou kolik stoji ve FN olomouc IVF bez pojistovny s vajicky darkyne? moc dekuji za jakoukoliv zpravicku.

milin
9. bře 2009

Ahojky holky
tak dnešek mám za sebou a zítra mě čeká den D.Jsem zvědavá jaký to bude.Jsem už nervozní co se vše dozvím.Snad to bude konečně něco srozumitelnější a my budem vědět co a jak.Jen mám strach aby se to netáhlo jako sopel 😀 Na tohle moc nejsem.Jdu tam zítra na 11.45 takže přesně na oběd.Tak snad nebude nějaký zdržení a půjde to rychle 🙂 Hlavně nesmím nic zapomenout 🙂 Jsem poslední dobou hlava děravá a vše zapomínám.

Mufy lapaoskopie nic není.Naštěstí jdeš na dg takže ti nebudou nic odstraňovat takže to nebude tak bolet.Hlavně ti přeji aby nic nenašly a ty jsi byla zdravá.

Evi bohužel neporadím. 🙂

ilci
9. bře 2009

evi, telefony do Plzně jsou tady v albu

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

dajamal
9. bře 2009

Tak jsem se dnes objednala k Dr. Dostálovi na 3.6., už aby to bylo🙂
Evi, do Plzně není dlouhá čekačka (do 14 dní), ale jezdí se tam navíckrát.
Čerstvým těhulím letí gratulace 🙂

ilci
9. bře 2009

kazco, ceník z r. 2007 je tady, zkus se mrknout

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

kacza.b
9. bře 2009

ilci moc diky. urcite mrknu. dochazim do fertimedu a mam za sebou uz 3 IVF Bohuzel bezuspechu ☹ takze tedka koukam na kazdou korunku,tak snad mi ve FN pomuzou. jeste jednou moc diky 😉

evi21
9. bře 2009

Diky moc za info,
ste šikulky, držte sa

ilci
9. bře 2009

kazco, nebo si tam můžeš přímo zavolat a uvidíš, jestli jsou ochotni říct cenu

kacza.b
9. bře 2009

ilci ja mam ted terminek na 24.3. jedna holka tam nejede tak bych jela misto ni,vis. jeste musim po tom nezdarilem IVF na kontrolu pristi pondeli do fertimedu. a pak bych to nejak resila. po telefonu to resit nechci. jeste uvidim co mi tam reknou a doporuci.

ilci
9. bře 2009

tak to jo, pokud tam jdeš, tak problém vyřešíš přímo na místě 😉
třeba nakonec nebude dárkyně potřeba

držím všem pěsti, ať se zadaří

mufy
9. bře 2009

Ještě že tu máme Ilci, ta dodá všechno. 😉

Já jen vím, že do Plzně se jezdí v době, kdy je ovulace, aby odebrali ovulační hlen.Jinak se tam pak jede i pro výsledky.

Holky díky, že na mě myslíte,ale určitě ta endoška bude silnější než jsem myslela, protože mám velké bolesti při MS,tak snad mi toho odeberou co nejvíc.

olm
9. bře 2009

ahoj holky,

trocha to ted odrbavam, ze 😉
Nejak se mi na MK nechce, nechci si porad cist o tom, jak to nejde 😒

Mili, na zitra hodne stesti, vsechny otazky si sepis, ja to uz taky tak delam, protoze jinak bych se na pulku veci nezeptala 🙂

Mufy, snad se nezjisti endoska nejak rozsahla, udelaji ti pruchodnost a dalsi mesic bude. Moji kamaradce se mesic po laparu zadarilo! Tak preju hodne stesti 🙂

sukubka
9. bře 2009

holky mě nikdo do Plzně ještě neposlal čeká mě 2ivf neposílají tam až po 2neúspěšném IVF?
lenkacar a to mě jako taky může dojít po té zastavovací injekci MS?to je teda děs a co se jako pak děje?ale v papírech mám napsaný že po injekci DIPERINE se po 12-14dnech může dostavit špinění nebo krvácení a není třeba se znepokojovat tak nevím ale mě by to znepokojilo.a po kolika dnesch si po injekci jela na kontrolu?já dostala injekci včera a na kontrolu jedu 17.3

lenkacar
9. bře 2009

sukub jela jsem po 16dnech a mrcha došla 20dc,ale jsou to klasika měsíčky..zítra zavolam do caru

lenkacar
9. bře 2009

nám žádné papíry nedávaj nic nevim..

sukubka
9. bře 2009

a po 16dnech s tebou dělali co?dali ti stimulační injekce nebo co?nebo po kolika dnech po té injekci začnu stimulovat?je to hrozný !!!!!!!

monali
9. bře 2009

ještě jednou ahoj, holky 😉
potřebuju poradit, dostala jsem orchidej v květináči - moc hezká a zatím kvete. Mám ji od tchyně, jedna její
známá ji má už 3roky a kvete jí, další známá 2 roky a taky kvete. Já z vlastní zkušenosti vím, že mi doma kvetou
akorát fialky na okně , jinak nic nepřežije 😝 Nevíte náhodou jak se starat o orchidej, kam ji postavit, jak zalívat,
a tak.....ať vydrží aspoň 3 měsíce 😀

Sukub, tak mám pocit, že v těch postupech a stimulacích mám čím dál větší zmatek, místo abych se v tom
začla nějak orientovat, tolik různých komplikací a problémů, je to děs ☹ Už aby se to rozjelo a dopadlo to

Ili, díkza odpověď jsem děsný zmatkář 😒

milin
9. bře 2009

Olm děkuji myslím že moje otázky budou stále stejné.A ty naštěstí vím.A ten zbytek co se chci zeptat tak mám napsaný pro jistotu 😀 😀 Ale děkuji za myšlení snad to bude ok 😉
Zítra podám hlášení.
Mrkni do albíčka hodila jsem ti tam svoje kvetoucí orchideje.Až rozkvete zbytek budou mi kvéct další 3 tak pak přidám do albíčka.

jj a Otíkovi (želvákovi) budem taky dávat tu plínku.Je to dareba čůrá a kaká kde se mu chce 😀

sukubka
10. bře 2009

monali má mamka je zahradnice zeptám se ti na orchidej ale mám pocit že má být na sluném místě a nezalévat jen rosit(takovím tím rozprašovačem).
monali jinak já sem taky zmatkař tak si s toho nic nedělej! 😀

dasule
10. bře 2009

Ahoj kočky...mám takový menší dotaz.Teď jsem volala do FN OL (chodím k doc. Dostálovi) ohledně výsledků stěrů a manžel. spermiogramu a sestřička mi řekla,že si mám zavolat odpoledne,že doc.teď nemá čas,má tam nějaký páreček na konzultaci,protože ona mi nesmí podat informace přes telefon!To samozřejmě chápu,ale zarazilo mě její překvapení,je to normální postup?Ve Fertimedu mi řekla sestra vše,co jsem chtěla vědět .Tak snad tam není nic zlého !!?Děkuji 😕

mufy
10. bře 2009

Dasule to je normální postup, vše ví doktor a ten ti to taky řekne. Sestřičky tam od toho nejsou. 😉

Olm já to taky odrbávám,ale spíš nemám čas. 😀
Jinak po té laparce nejspíš dostanu ty injekce na přechod na půl roku takže normálně potom zřejmě neotěhotním.Až pak půjdu na IVF, počítám tak září, říjen.

dasule
10. bře 2009

ok,jsem si to myslela,ale nejsem na to zvyklá,v soukromníků to mají jinak,díky 😉

kacza.b
10. bře 2009

ahojky holky prosim o radu kudy tudy do fakultky prijedu vlakem od bohumina. tak jakou tramvaji mam jed a kde mam vystoupit a pak kterym smerem....no rozumite mi proste potrebuji podrobny navod jak se dostanu do CARu 😅 moc,moc dekuji

dasule
10. bře 2009

ty jsi z Bohumína?

kacza.b
10. bře 2009

ju s bohumina.

ilci
10. bře 2009

kaczo, nejlepší je č.1, pak tam jede tuším 4 a 6
zastávka Fakultní nemocnice
vystoupíš, jdeš podchodem do prava, vyjdeš z podchodu, opět doprava směrem do kopce
pak po chvíli přejdeš takovou jakoby hlavní silnici, půjdeš pořád rovně do kopce a je to takový žlutý barák

ilci
10. bře 2009

jinak se trapně vtírnu s mapkou

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

ono to jde blbě vidět, ale půjdeš po cestě kolem Ústavu lékařské genetiky, na mapce je to taková cestička

sukubka
10. bře 2009

mufynko to budeš tak dlouho v přechodu?to je normální???a jak to?

kacza.b
10. bře 2009

ilci dekuju mooooc. ja jsem tu ted chvilinku nebyla byla jsem s kamoskou taky snazilkou jako ja ...obe jsme cerstve po neuspesnem 3 IVF....na kafco v hospudce pres cestu,protoze milacek spinka po nocni.