FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

lenkacar
23. únor 2010

😉 😉 😉 😉 para ..třeba se i na nás dostane .. 😕 😔

lenkacar
23. únor 2010

saro jestli nakukuješ dej vědět jak jste na tom ..od tvé poslední ip o tobě nic nevím.

princ
23. únor 2010

Ahoj Paraple a Lenkacar, je mi to moc líto.Přeji vám moc moc moc úspěchu ať vám to do třetice vyjde.Já vím čekání je dlouhé,ale stojí za to.

helenamach
23. únor 2010

Ahoj, zdravím Vás všechny,
jsem tady dnes poprvé, procházím Vaše příspěvky...
Příští týden jdu do FN na první schůzku, byla jsem asi před třemi měsíci ve Fertimedu, kde se IVF nepovedlo, už bych se tam nevrátila, proto jsem se rozhodla jít do FN.. 🙂
A budu doufat, že se to podaří...

paraple98
23. únor 2010

Leni - no doufejme, my jsme právě "oslavili" 8. výročí snažení 😖 😉 😎

Princ - ahoky, jak se dari? Koukam, ze to bude holcicka, gratuluji 😉

Helen - myslim, ze jsi udelala dobre, ja taky mela 1 IVF ve Ferťasu a nikdy více. Ve FN se sice druhe nepodarilo, ale je to nebe a dudy a jsem rada, ze jsem presla relativne vcas 😉

princ
23. únor 2010

Paraple daří se už dobře, začátek těhu byl normální až po 8.týden .... pak jsem trávila čas na WC.... došlo to do takového stádia že jsem skončila v nemocnici na kapačkách ... nevolnosti skončili až po novém roce. A to už si užívám docela v plné síle.

Není to 100 %, ale pan dr. poprvé říkal kluk, tak jsem si koupila modrý kočár, na druhé kontrole že to je holčina, a na druhý den jsem byla na utz ve 20.týdnu v OV FN a tam pan dr taky říkal že to vypadá na 95% slečínku.

Jinak se mám daří dobře.

helenamach
23. únor 2010

paraple 98, děkuju za podporu, nebyla si tam spokojená jako já???? Mrzí mě, že to nevyšlo ani ve FN, ale není všem dnům konec...budu držet pěsti, aby se to povedlo..

lenkacar
23. únor 2010

ahoj holky ,tak ono to třeba ani není carama ,úspěchy nebo neúspěchy ..prostě tělu se zrovínka těhotnět nechce a kdyby mi to tam nacpaly lopatou tak z toho nic nebude no..akle třeba se to někdy vychytá,každopádně z toho nechci být nějaká moc smutná.. 😉

dyny
23. únor 2010

Ahoj holky chtěla jsem vás poprosit o info. Chceme přestoupit do FN Olomouc a nevím ke komu se raděj objednat - jestli Dr. Dostál nebo Dr. Oborná. Prosím písněte ke komu chodíte a jaké máte zkušenosti. Díky moc

nana.76
23. únor 2010

Paraplicko ahojky,moc me to mrzi,myslela jsem ze uz to konecne vyjde ach jo je mi z toho moc smutno :-
Dyny ja chodim k Dostalovi a je fajn,ale pani doktorka je taky moc mila 🙂

petista
23. únor 2010

Dyny oba jsou moc fajn 😉 Spíš záleží kdy máš víc času na konzultace, dr. Dostál má konzultace v po a pá, Oborná v út a čt

dyny
23. únor 2010

Holky díky. A fungují tam normálně i odpoledne nebo jsou tam jen dopol.?

petista
23. únor 2010

S objednáním je docela problém, objednají tě na 1. konzultaci tak za 2 měsíce, konzultace jsou od 10.00 do 13.30 hod. denně, ale jen na objednání. Na utz a kontroly pak chodíš bez objednání.

petista
23. únor 2010

Odkud budeš přestupovat?

dyny
23. únor 2010

Zatím jsme ve Zlíně. Ta ordinační doba je teda docela blbá - kvůli propustkám z práce 😒

lenkacar
23. únor 2010

peti ahoj ..i ostatní .. 😉 ,mám radost pokud tuhle diskuzi trochu oživíte ,byla moc fajn. 😵 😵 😵

paraple98
24. únor 2010

Helen - no nespokojená, to se říct nedá, já tam chodila ještě za Vodičky a ten byl super, ale já už to tady psalaněkolikrát, nejprc mně zarazilo, že mně "donutili" darovat při prvním IVF pokusu 5 vajíček a nakonec mně dorazilo arogantní chování Sobka, když se urazil, že jsme šly s jednou holkou na WC před ET, když jsme na něj mimochodem už hodinu čekaly, takže nás tam nechal tvrdnout další 3 hodiny než se uráčil beze slova a vztekle udělat ET 😠 Prostě hulvát nehorázný, tak jsme zvedli kotvy....Navíc nám neudělali moc vyšetření, což se o FN nedá říct, tam bez vyšetření žádné IVF 😉

Dyny - já teda radši Dostála, ale je pravda, že u něj je docela nátřesk

helenamach
24. únor 2010

Parpaple, tak to co píšeš, je docela mazec, je pravda, že ten přístup od Sobka se mi nelíbil hned první schůzku, ale člověk doufá, že to vyjde, tak jsme tam zůstali, ale na druhé IVF mě tam nikdo nedostane,.. proto jsme se rozhodli jít do FN, k Dr.. Oborné 🙂

lenkacar
24. únor 2010

holky pře transferem jsem nebyla ani jednou gut ,jednu moc moče ,pak zase málo moče a pak vůbec žádná moč a pokaždý stejně viděli na utz hovnajs ..a s tim čekáním to znam velice dobře ,dyt by se člověk po ..

paraple98
24. únor 2010

Helen - no to mi povídej, Fertimed už nikdy....a je tam ještě Vodička nebo ne? Zaslechla jsem, že měl odcházet...

lenkacar
24. únor 2010

para objednala jsem se na kontrolu na 26.5 do podolí na imunitu,nechtěla jsem ,ale byla jsem přesvědčená a je to asi fakt ,když do toho jít tak z nějakýma pozit. výsledkama

helenamach
24. únor 2010

Myslím, že už tam nebyl, nebo aspoň já se s ním nesetkala...

paraple98
24. únor 2010

Leni - já jdu nakonec taky, ale dřív, teď jsem se objednala....v CARu mně sice tlačí do Plzně, ale Praha pohodlnější a hlavně je blíž 🙂

Heli -a jak dlouho jsi tam chodila?

lenkacar
24. únor 2010

para kdy ty jdeš na to imuno?

princ
24. únor 2010

Paraple, dr. Vodička není ve Fertimedu už skoro rok.

lenkacar
24. únor 2010

oni by mě objednali na konec dubna ,ale manžekl je furt v luftu a chtěla jsem až po zkušebce do toho jít .. 😉 ,až bych šla eventuelně marodit nějaký den po opu ,aby mě nemohli hnedka vylejt

paraple98
24. únor 2010

😉 Princ -fakt? to to leti...ten byl fajn, ani se mu nedivim, ze zdrhnul

Leni - no prave mne tak objednali, ja na to sice nespecham, ale uz to chci mit z krku 🙂

lenkacar
24. únor 2010

ale ty nemáš kontrolu vid ..na co čekat ty bláho ,je třeba se léčit ..to je jasný .. 😉

paraple98
24. únor 2010

Princ - no to ti nezavidim, ty vylety na wc a nemocku, ale hlavne ze je vse uz ok, drzte se 😉

Petis - cusik, jak se dari??

lenkacar
24. únor 2010

jinak pro nové holky podotýkam ,že jsem host této diskuze a proto nepodávám info.. abyste si nemyslely ,že na vás kašlu 😀 😀 😀 ,pomáhala jsem zakladatelce z rozjetím a proto je mi líto ,že by tato diskuze měla skončit 😉 ,od začátku tu byly bezva holčinky 😉