FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

mufy
5. únor 2009

Aha tak to jo. 😉

ilci
5. únor 2009

olm, držím palečky, ať se embrijko pěkně zakousne 😉

s9480
5. únor 2009

holky co je?? kde se dnes touláte?

lenkacar
5. únor 2009

jojo já se spletla pardon ,no však se tu srovnáme 😀

s9480
5. únor 2009

tak jsem volala do FN musím přijet fakt 3 DC takže se nevyspím ani v sobotu chjo, doufám že tam nebudu sedět 2 hodiny než mi někdo vezme krev, ještě že jsem vyfasovala tu spešl jehlu, protože už vidím jak v sobotu sháním někoho kdo bude schopnej vzít mi krev z mých neviditelných žil 😎

olm
5. únor 2009

ahoj vsem, jak se dari???

Ja jsem dnes dostala naseho bobka zpatky, dr. rikala, ze ma 7 bunek a fragmenty, tak nevim. Rikala, ze to neni spatne, ze zkusime. Tak kdyby to nebylo dobre, tak by mi ho nedala, ne? Co myslite?
Jinak se snazim polehavat, ale nici me to, nechci nic podcenit, ale lezet urco nevydrzim 😒

s9480, myslim, ze v sobotu to bude sup sup 😀 Trebas tam ani nebudou mit sestru - jak se mi stalo ted - a brala mi to sestricka z prijmovyho okynka. Ta byla uplne skvela. ze zacatku trosku "drstila", ze ma delat praci za jiny, ale pak byla vyborna. Poprve v zivote jsem snad necitila vubec nic!!! A jeste mela spoustu pribehu, jak pani byla 3x na IVF, pak uz vse vzdali, jeli na dovolenou a za 2 mesice byla tehu prirozene a ted uz ceka 3!!! mimi a premysli o antiko, to jsem se smala 😀 😀

sukubka
5. únor 2009

ahojík kočky .

Olm jsem ráda že máš mrnouska u sebe a co ti řekla a sestra tomu nerozumím ale určitě to bude dobré!!! 😉

Mufy já myslela že hned ten 1DC jak tam pojedu začnu stimulovat,ale ono teda né?Hm 😠 ale co no nějak to přežiju....ale ani nevím jaký mi dali protokol co myslýš?krátký????

holky já tenkrát ve Fertimedu myslím paltila nevím jistě jestli 300nebo 500kč ale kafe a oplatek sem opravdu dostala jak sme seděli u sobko v kanclu,vy ostatní z fertasu né?Ale to sem si mohla za to v Globu koupit 10káv a krabici zákusků.ve FN sme neplatili nic jen sem něco málo doplácela za léky na stimulaci 😉

olm
5. únor 2009

Sukub, cemu nerozumis? Psala jsem jen, jak mi sestricka na odberech svzma historkama zprijemnila sobotu 😀

sukubka
5. únor 2009

že není špatné že to zkusí to mě nějak nedocvaklo ale už sem to pochopila no hold sem blondýna 😀
Myslela jsem na tebe ale chodim za holkama na jiné téma a psala sem ti tam že ti držím pěstičky pak mi došlo že ty jsi z jiného tématu,no mám v tom hold chaos,hlavní je že sem na tebe myslela

sukubka
5. únor 2009

olm ma užívala jsi utroš už před ET?mě ho ve fertimedu dala až po ET!!!

olm
5. únor 2009

jojo, zacla jsem uz vcera, tak jsem to mela napsane. Celkem dost neprijemne jitdnes na ET po 8 tbl. utrogestanu, no co uz, jsou na to urco zvykli.
Sukub a ty jsi psala, ze sji pora na neschopence? mas aspon vychazky? To musi byt hruza, ja celkem trpim 😒

olm
5. únor 2009

Hele, a kdyz jsme tu skoro vsechny z Olomouce, co kdybychom nekdy zasly na kavicku??? 😉

sukubka
5. únor 2009

olm jasnačka kávička by byla super!
je fajn že mi utroš dají už po OPU ve fertimedu mi ho dali až po ET!potvory!!!!
jj jsem na neschopence mám vycházky od 10-12H a od 14-18h takže to je fajn

olm
5. únor 2009

no me ho dali dva dny po opu, den pred ET. Myslis, ze je to nejak poznat, ze ho dostanes az po ET?Jeden den si myslim nehraje roli 🙂

Me vzdycky prislo smesne, jak holky psaly, ze po ET maji strach, aby jim mimi "nevypadlo", no a ted to prozivam stejne. 😀 Bojim se, ze rychle vstanu a bude to 😀

sukubka
5. únor 2009

olm já taky při 1ET měla strach vstát z postele(ve fertimedu nám embria zaváděli přímo na pokoji na posteli leželo nás tam 5 a doktor nás postupně obešel tenkrát sem úplně čuměla!!!!ve FN to dělají na koze že?to se budu stejně taky bát vstát!Ty jsi přímo s olomouce?

olm
5. únor 2009

jojo, jsem primo z OL. No, ve FN to delaji na salku, pak ti to i ukazou na utz, to bylo fakt dojemny 😀 pak te prevezou na pokojik a tam 2 hodky lezis.
Teda oc si nedokazu predstavit, jak to muze doktor delat na pokojiku???? A jeste pred ostatnima??

sara.max
autor
5. únor 2009

Ahoj holky, tak to je fakt síla. Dělat něco tak osobního před ostatními.

Olmi blahopřeji 🙂 ,první krok máš za sebou. CHtěla bych být už tak daleko jako ty.

zdenule30
5. únor 2009

olm, tak gratuluju a držím pěstičky, ať to výjde 🙂
jo a můžeš tam u toho mít svého muže?

sukubka
5. únor 2009

jj bylo to hrozný ale myslím že už to tady někdo i psal né?normálně nás leželo myslím 5 nevím to jistě a přišel řekl dobrý den a začal a jak u jedné skončil nic neřek a šel k druhé a jak odešel ani neřekl nashle a ani nám nic nepopřál prostě hrůza.na ultrazvuku nám tam zdaleka nic neukázali a nic!!!!

veFn mi mrnousky ukážou na obrazovce?to tam budou svítit nějaký světálka nebo něco?jé to musí být krásný těším se a může tam semnou manžel?a na pokoji pak semnou být nemůže že?nevím co bude 2h dělat

olm
5. únor 2009

Ja nevim, jestli s vama manzu pusti na salek. Popravde, ja bych ani nechtela, aby me tak videl. Na utz ti ukazou vzduchove bublinky, male bile tecky, podle toho zkontroluji, kam bobka "upichli"

olm
5. únor 2009

ja si u toho vzpomela na film ze serie Soukromych pasti - myslim, ze to byla Ukradena spermie- jak ji tam zavedla to embryjko a rika ji:" jste tehotna, madam". Po vsech tech hormonech je to fakt dojak, 😀 😀

sukubka
5. únor 2009

jak aby tě viděl????Ja bych chtěla aby tam šel

zdenule30
5. únor 2009

já taky, no ale jestli ho pak na pokoj nepustí, tak to nevím, co tam bude pak tak dlouho dělat 😅

sukubka
5. únor 2009

ale semnou tam jet musí musela bych pak domů busem a nebo k babičce do olomouce ale chci být po Et pak s manžou

jj ukradená spermie byl dobrý díl a holčina měla stěstí že jí to vyšlo na 1pokus

olm
5. únor 2009

No nechci, aby me videl na gyn. lehatku, s nohama nahore, se zavedenyma zrcadkama...........
A na pokojik ho pusti leda kdyz tam budes sama. A tak muze jit treba na mesto, ne? to mu tak leda vyjde na 2 hodky, pochodi si a pujde zpet. 😉

olm
5. únor 2009

Sari, okoukla jsem tve fotky, mas moc pekne a sikovne kuratka 😉

sukubka
5. únor 2009

už ho vidím jak jde do města sám je stydlín a nikam se nehne bude rači sedět v nemocnici a nadávat si pro sebe že tam čeká dlouho,spíš to vidím že tam půjde semnou dovnitř a pak by čekal na chodbě nebo nejde si tam připlatit nějakej pokoj asi ne že???však on by tě neviděl s zrcádkama koukal by ti nahlavu ja můj brácha u porodu taky stál manželce u hlavy a kecal s ní 😀

jdu kouknout taky na ty kuřátka 😀

olm
5. únor 2009

Nevim o tom, ze by si slo neco priplatit, na to se asi ve FN nehraje. Holt kdyz je stydlinek, tak musi pockatna chodbe, tak si trebas aspon da kavicku a neco si precte. 😉

sukubka
5. únor 2009

jj koupím mu nějaký časopisi.Já si dělala srandu myslela jsem si že to nepůjde si připlatit nadstandart na 2hodinky 😀 ale mohlo by ale na nic takového se jich určitě ptát nebudu.a olm ty jsi šla domů s té nemocnice jak?pěšky'?'???

sukubka
5. únor 2009

teda holky kde ste???