FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

ili5
22. dub 2009

Dobré ranko, sukubko, to je mi moc líto, určo udělej test, špinění ještě nic není. Mě Utroš mrchu nedržel, normál po 1.IVF jsem dostala mencky myslím 10 den a brala Utroš. A po kET jsem taky špinila a zaváděla Utroš.
Snad to nic není a budou // věřím tomu!!!!
Když máš zavedeny 2, tak se možná jedno pustilo a to je to špinění a druhé se drží určo. 😉

ametob
22. dub 2009

Ahoj ☹ Sukubka, ještě tomu věř, no, lehce se mi to píše, já vím..... Ale třeba má Ili pravdu🙂

smilers
22. dub 2009

Ahojky vsem, sukub dokud se MS nerozjede, porad je sance, a jak rika ili je mozne, ze se jedno oddelilo, proto to, drzim palce

lenkacar
22. dub 2009

sukub mě řekli v caru pokud to je špinění neva ,pokud je to červené čekat na rozjezd a pak je to v prdeli ..ale stejně na úplno se to rozjelo až po vysazení utroše ..sakra to mě mrzí ,že zrovna ty tohle musíš řešit ..

lenkacar
22. dub 2009

ale určo testni ,i v lese sukub ..

mufy
22. dub 2009

Ahojky, zdravím všechny, musela jsem se podívat,jak je to se snažilkama a skoro těhulkama.
Sukubko, pokud mrška nedojde, není nic ztracené.Já dostala MS snad asi 15 den po ET.Utrouš mi ji zadržoval.

Leni a kdy máš naplánovaný další pokus?

monali
22. dub 2009

Sukub, zatím to nevzdávej jak píšou holky.
Já jsem po 1.IVF dostala MS úlpně klasickou, a výsledek byl pak stejně pozitivní, Jeden mimiš se udržel. 😉
Takže doufej, ještě nic nemusí být ztraceno 😉

lenkacar
22. dub 2009

mufy já jdu 30.4 na kontrolu podvozku a tam mi snad dají svolení k okamžitému KETU ,čekat nechci ,postava je stejně v háji ,oslnovat v plavkách nehodlam,takže tak 😉

monali
22. dub 2009

Leni , nechci to zlehčovat, ale možná bys právě teď v plavkách oslnila přímo nezapomenutelně 😀 😀

lenkacar
22. dub 2009

moni to jo nezapomenutelně je to správné slovo 😀 😀 😀

lenkacar
22. dub 2009

moni já mám doma zracadlo víš 😀

monali
22. dub 2009

no, jenom jestli nejsi moc kritická, ale jinak souhlasím KET má přednost

lenkacar
22. dub 2009

ne to se neboj kdyby to stálo za to tak bych přivřela i očíčko ,ale je to naprd ..k dnešku 78kg,krása

monali
22. dub 2009

no já vážím v průměru tak 76kg a to měřím jenom 163cm. 😠

monali
22. dub 2009

Leni, nevíš může se hyperstimulák vrátit.
Zase mám nafouklé břicho, i když se mi nezvětšuje a jako by se mi vracely bolesti. a bolí mě na plicích.
Tak jsem z toho zmatená. Měla jsem ET 2dny po Sukub, tak snad to neznamená

sukubka
22. dub 2009

holky mě by se ta mrcha rozjela ale utroš ji zadržuje dělal mi to i při 1ivfku!test je bílí jako papír takže tomu ani trochu nevěřím!spíš přemýšlím jestli ten pitomej utroš zavádět až do pondělí do té krve

mufy
22. dub 2009

Leni tak to jo, na nic nečekej, já to udělala taky tak, na KET jsem šla hned,ale bohužel ani jedno embryjko nevydrželo rozmražení,ale já s tím tak nějak počítala.

Sukubko, Utrouš ber až do krve, pak si s tebou doktor sedne a řekne,co dál.

Monali tak snad se to povede aspoň tobě, pokud Sukubce ne,ale snad to dobře dopadne a všem nám to dobře dopadne.

sukubka
22. dub 2009

mufynko a ty máš kdy další pokus?nechá mě dostál jít na další ivfko po š měsících?a pošle mě na imuno?mám hrůzu s toho že na tu krev tam musím půl dne čekat

sukubka
22. dub 2009

po 3 měsících?

mufy
22. dub 2009

Sukubko já jdu na další pokus až v září.Teď jsem bohužel v přechodu jako byla Andrejka. Chodím si píchat injekce na přechod. A aspoň nebudu mít MS a třeba se mi spraví i ta endoška.

Na další IVF můžeš klidně jít po 3 měsících, to se už domluvíš s doktorem.Na imuno se obvykle posílá po 2 pokusech do Plzně.
A na tu krev půjdeš ráno, pak tam zase přijdeš tak na 12 hodin a budou si tě volat.Takže můžeš jít v klidu domů.

sukubka
22. dub 2009

mufy ja domú nemůžu jsem ze šumperka takže je to daleko!ja už sem po 2pokusech takže tu imuno i chci!jinak moc díky!určitě mi budou doporučovat nějakou hysteroskopii atd už to vidím

ametob
22. dub 2009

To je na h.... holky, snad aspoň někomu to musí vyjít, no ne? ☹

lenkacar
22. dub 2009

ahojík jé prdelko ta zatracená mrcha tě fakt dostihla?sakra co říct ..imuno sem ted hned!je v tom nějakej zádrhel ,třeba blbost ,ale at s tim něco dělaj

lenkacar
22. dub 2009

já po nevydařeném ketu taky budu chtítz imuno a ráda bych už ted o tom hopdila řeč s mudrem

jirule33
22. dub 2009

monali, pokud se bobci chytli tak se ti hypers. trochu vrátí, snad alespoň ty budeš mít štěstí....měla jsem to taky tak, sotva jsem chodila 😉

Sukub, naděje umírá poslední, ale pokud je mrška tak teda nevím, jinak to čekání na hcg je fakt blbý, já chodila po obchodech, ale první otvírali myslím až v 8,30 😠

lenkacar
22. dub 2009

moni já měla pupek tak do 8dne od ET a pak splaskl a byl konec .. 😉

lenkacar
22. dub 2009

je ale pravda že do ET jsem pila jak velbloud a pak jsem teda jako omezila ,už jsem nemohla ani dýchat přes to panděro a pak najednou pic 4kg dolu den ze dne a pohoda jaz..

lenkacar
22. dub 2009

holky je to tak složitej proces v tom těle ,že to je fakt zázrak když se to 1 z 10povede..

lenkacar
22. dub 2009

kdyby to bylo aspon zadara a neomezené věkem ..takhle se mi kouří u zadku a nervy jak blázen

mufy
22. dub 2009

Sukubko tak budeš chodit po obchodech. V Tescu, což je blízko nemocnice otevírají asi od devíti ( obchůdky ), jinak obchod je otevřenej nonstop.Uteče ti to co by dup.Uděláš si aspoň něčím radost.