FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

sukubka
4. kvě 2009

Leni taky se na podzim ukládám do spánku,ale co nadělám když musím znova do ivf 😝 ale snad mě to léto posílí 😉

lenkacar
4. kvě 2009

když tě nezabije tak tě na tuty posílí

lenkacar
4. kvě 2009

čauky jdu do pelechu ..natáhnout záda ..

karolo
4. kvě 2009

Holky já budu jako vesničan ve městě, já vubec nevím, jak fakultka vypadá. Já vím, jak to vypadá v Ostavě, Motole, Opavě, Karviné, ale Olomouc mi byl zatajen 🙂

sukubka
4. kvě 2009

leni to jo je to haluz co? 😀

sukubka
4. kvě 2009

karolo já sem taky vesničan z lesa lena ví že?ale když sem to zvládla já s manžou dokážeš to i ty,a to je tvé 1ivf?třeba se někdy potkáme protože dostál tě stejně bude honit po vyšetřeních atd 😉

ametob
4. kvě 2009

Karolo, normálně se ptej po porodnici a v přízemí myslím to hned je, je tam takový okýnko, tak tam se nahlas - aspoň si to tak myslím, když jsme šli na spermio, tak jsem se tam taky ptali.... Tam ti určitě poradí, neboj🙂

lenkacar
4. kvě 2009

haluz? jako větev ? co já t nechápu hned vysvětlit 😀 😝

ametob
4. kvě 2009

Lenkacar, ty jsi vyběhla z pelechu? 😝

karolo
4. kvě 2009

Subkub já už jsem po jednom IVF v Ostavě a jejich přístup mě dostal, doktor mi řekl, žže si ten neuspěch moc beru, že co bych na poprvé chtěla ☹ Tak to zkusím jinde, jen to dojíždění bude masakr, jsem od Opavy, tak je to dost daleko ☹

lenkacar
4. kvě 2009

chichi já ještě nezalezla ,byla jsem chvilku obdivovat manžela ,ale zase ne tak dlouho 😀

ametob
4. kvě 2009

😀 Čímpak si to manža zasloužil? 😎

lenkacar
4. kvě 2009

jako počestně pozor jako ,metr daleko od něho ..

ametob
4. kvě 2009

🙂

karolo
4. kvě 2009

Ametob díky 🙂

lenkacar
4. kvě 2009

u nás běží hokej víte? jak mám jít asi spát

ametob
4. kvě 2009

Já mizím do sprchy, pak s manžou juknout na nějaký film a tradá spát 😉 Všem krásnou dobrou noc 😉 A samý pěkný sny 🙂

lenkacar
4. kvě 2009

máme přepaženej obývák se spanim vertikální žaluzií

lenkacar
4. kvě 2009

a hluchá ještě zatim bohužel nejsem 😖

ametob
4. kvě 2009

Cože? 😕

lenkacar
4. kvě 2009

u ametob bude péčko to je jasná věc ..tak dobrou kočko

ametob
4. kvě 2009

Jo ahaaaa, jsem si nepřečetla to o tom hokeji, už to chápu 😀

ametob
4. kvě 2009

😀 Nééé, nebude 🙂 Nic erotickýho ani romantickýho, stahujeme si z netu nějakej film o lezení na horách 😀 Tak pádím, dobrou.... Jo, zkus si dát špunty do uší 😉

sukubka
4. kvě 2009

haluz jako náhoda 😀

lenkacar
4. kvě 2009

ty jo z těch mě bolej ušiska to ne ,to mám vyzkoušený když vrtá vrtačkou ..tak nic péčko nebude ,no ani u nás ne tak nic ..tak příště..papa

sukubka
4. kvě 2009

tak dobrou kočky

lenkacar
4. kvě 2009

jo tak haluz hm už si píšu ..ty volís s váma aby se člověk domluvil 😀

lenkacar
5. kvě 2009

zdarec jsem tu první hurááááááááááááááááááá

ametob
5. kvě 2009

Nazdárek, a já druhá, nečekaně 😀 😀 😀

zdenule30
5. kvě 2009

tak já třetí 😀