FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

lenkacar
6. kvě 2009

tak kdy je opu zítra? nedočítám mažu za chvíli do hajan

lenkacar
6. kvě 2009

aha tak to jsem chtěla tuto napsat jinam.. 😀 😀 😀 😀

ametob
7. kvě 2009

Dobrý ránko holky 🙂 Lenkacar, kde jsiiiii? 😀 😀 😀 Kozajdy mi zalepí a vrátí a za kraťasy mi dali zpátky peníze, což mě ale štve, protože byly moc fajn. Já nakupování hadříků nesnáším, mám pocit že nic nemají nebo pořád to stejný ☹ Ale koupila jsem si včera boty, aspoň něco 😉

ametob
7. kvě 2009

Jo a kor a gor je to samý, nééé? 😀

lenkacar
7. kvě 2009

ahoj ,tobě se rozpadly prsa?

ametob
7. kvě 2009

Jo a ještě - mrcha furt nikde, 32 DC, ach jo, ještě snad přestanu fungovat jááááá ☹

lenkacar
7. kvě 2009

jo boty už to čtu a je to to samý bingo ..ametob ,to mě vždy přijde jak jméno z doby faraona

lenkacar
7. kvě 2009

já vařim sotva se dotkl první paprsek mého parapetu ..manžel potřebuje zásobu jídla do práce ,sedí tam a žere

ametob
7. kvě 2009

Lenkacar: no, prsa se mi naštěstí ještě nerozpadají 😀 A ametob jsem si vymyslela, je to zkratka dvou jmen, který se mi líbí 😉 Tak ať se ti dobře vaří a hlavně ať se ti to povede, no snad nejsi jak já, s vařením moc kamarádka nejsem 😀

lenkacar
7. kvě 2009

amelie a tobiáš????

lenkacar
7. kvě 2009

já hlavně neměla dneska moc náladu tak jsem vaření přehodnotila a vylezl mi z toho řízek s kaší natom nelze nic zkazit ..

ametob
7. kvě 2009

Jasně, bingo 😉 Dala bych si řízek, ale hlavně kaši, tu úplně miluju🙂

lenkacar
7. kvě 2009

jak jí mixuju dochucuju jí vegetou a ty?

lenkacar
7. kvě 2009

tak už víme jak se budou jmenovat tvoje dětičky co?

ametob
7. kvě 2009

To já nee, normálně klasika... osolím, mlíko, máslo..... Tak to třeba někdy zkusím..... 😉

lenkacar
7. kvě 2009

já osolim brambory a pak dochucuju když je málo slaná tak trošku vegety ..

ametob
7. kvě 2009

No to nevím, ale třeba jednou jo, je fakt, že ty jména se mi líbí už dýl.... ale bůh ví, co bude....

lenkacar
7. kvě 2009

jako chutnala by mu na to ještě osmažená cibulka ,ale to mě jako zase nebaví

ametob
7. kvě 2009

No, to jo, mňamka 🙂

lenkacar
7. kvě 2009

já musim faktt vařit hned ráno a hladová,pak to dělam i s chutí

ametob
7. kvě 2009

A co ty a mrcha? Už došla?

ametob
7. kvě 2009

Já vařím málo.... Naštěstí manža vařit umí a i vaří..... Ale když se mi chce a rozhodnu se, že udělám nějakou dobrotu, tak je to fajn, ale když se mi nechce, tak to dělám s nechutí.... Kdyby bylo na mně, tak se vždycky něčím odbydu.

lenkacar
7. kvě 2009

je to mrcha ještě nic 😀 já myslim tak o víkendu budu jak krvavá mary ..

ametob
7. kvě 2009

😀 Já taky ne, sakra, počítám tak zítra, bude mi blbě a zase volno na hovňajs. Když chceme aby přišla, tak na nás prdí... Potvora.....

ametob
7. kvě 2009

Pá a krásný prodloužený víkend všem🙂

ili5
7. kvě 2009

Ahojky, prosím o radu. Měla jste některá PK 5 dní? Je lepší počkat 5 dní, nebo dříve. Bojím se aby se nerozpadly. A zamražují se pak po 5 dnech? Nenašla jsem tady žádnou takovou diskuzi. Děkuji.

lenkacar
7. kvě 2009

ahoj já je měla 5dní ili ,dávaj je když je jich dost ..to by ti měl poradit embriolog a doporučit ..oni vyberou ty nej z nej

lenkacar
7. kvě 2009

jo a po těch 5dnech domražujou ..

lenkacar
7. kvě 2009

měla jsem jich 30ks z toho 22oplozených icsi a z těch po PK zbylo 10ks ,2 do bříška a 8 k ledu

lenkacar
7. kvě 2009

ten odpad tam prostě je ..to je jasný ,ale kdyby něco volá embriolog a dali by ti je do bříška i dřív kdyby hrozilo ,že se blbě v miskách vyvíjí ..