FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

ili5
20. kvě 2009

brutfana je pekáč 😀 .
Souseda jsem nafasovala, umřela mu manželka 20,4,, je bez nohy, nic si neuděšlá kolem sebe, ani kávu, jen na vozíku na zácho a zpátky do postele. Mám 70 let. Děcka má v čechách a nechtějí ho, tak já se vždy o něj starala, jak byla jeho ve špitále, naposled tam byla 3 měsíce, přes vánoce, paráda. Tak mi zústal na krku, je mi ho líto, tak se o něj starám. Na koupání platím známoou, já bych to nedala, jinak to jde.

lenkacar
20. kvě 2009

teda ili máš můj obdiv

lenkacar
20. kvě 2009

náš děda taky neměl nohu už jako starej a ten si doskákal všude i uvařit kafe ,měl skleničku s kafem na zadku v teplákách ..,nohu doma nenosil ,ona ho dřela a jinak mu pomáhala mamka koupat

lenkacar
20. kvě 2009

a co děláš za školu?

ili5
20. kvě 2009

podnikámí menegament, maturu na staré roky.
On nemám nohy 15 let asi, vše zanevřel, jen sedí u telky, neb leží , hulí jak sádrový ježek a pije kávu nebo pivo, nic jiného nepije. Ale už se mu zas roztáhl žaludek , tak si pojí. Ještěže bydlí vedla o patro, jinak lítat někde pryč by se mi nechtělo. Jen nevím co dovča, musím pak někoho najmout. 😀 By umřel

lenkacar
20. kvě 2009

ty volís ili to sis naložila a ještě mimi ..budeš mít po něm aspon byt?

lenkacar
20. kvě 2009

a kolik že ti je ?mě tyhle dodělávací touhy po vzdělání braly asi v 26letech a pak jsem zjistila ,že bych vůbec netzvládla matiku a nazdar ,dneska už mě to ani nesere ...stejně jediný co bych chtěla kdy dělat nemůžu ,kvli zdraví ,byla bych vojanda jak vyšitá .. 😉

lenkacar
20. kvě 2009

já to řikam furt a svině jaká bych byla ..jéje ...no tak jsem si vzala aspon vojáka 😀

lenkacar
20. kvě 2009

ale ten je tak krotkej ,neumim si ho moc v práci představit ... 🙂

lenkacar
20. kvě 2009

ba ne já bych byla moc hodná na všechny chlapy a zlá jen na hezký holky 😉 😉 😉 co by mě lezly do zelí 😀 😀 😀

ili5
20. kvě 2009

Lenko, byty se teď odkupují u nás, ale jeho manželka měla na to našetřené, takže děcka si ho prodají a rozdělí prachy. Já nemám z toho nic, ani mě to nenapadlo, alůe vyřizuji si alwspoň jeho opatrovnice, takže uvidíme kolik mi zchváli soccka, možná i nic říkala baba co tu byla. oni jsou opatrní a trvat to bude 3 měsíce.
Ve škole paráda, vše jsem opsala z taháku, nikdo mě nechytl. Je mi 35

lenkacar
20. kvě 2009

tak aspon to ili že peníze za opatrování ... 😉 dneska se každá kačka hodí

ili5
20. kvě 2009

No jsem zvědavá kolik dají, prý to může být jen 2 000, oni se nepředají, jsou to lumpi. Ale na LDN měsíc pobytu stojí pacient stát 40 000, ale lidem se bojí něco dát. K vůli penězům se to ani dělat nedá. To není jen uvařit, ale okna, prát, převlíkat postel a hlavně posraný záchod, stříhat nehty, plíseň na nohách atd. Nic s medem.

ametob
20. kvě 2009

Ahoj holky, jdu se s váma rozloučit, juknu sem asi až v pondělí. Mějte se všechny moc pěkně, Lenkacar, zítra si na tebe vzpomenu, Ili5 - je to super, vypadá to moc nadějně, tak budu držet pěsti, aby to vyšlo 😉 Jinak mně je už druhej den pěkně blbě, sice nebliju, ale od žaludku mi je nic moc, nemám chuť na jídlo, nic.... Takže si Beskydy myslím parádně užiju ☹ Tak holky páááááááááááá 🙂

lenkacar
20. kvě 2009

jé ahoj

lenkacar
20. kvě 2009

no každej by to nedal já se tak drobet starala o babičku ,takže vim o čem mluvíš s těma nohama třeba

lenkacar
20. kvě 2009

takže akce Ydyskeb,tak vzhůru k oslavě,to je prima taková sešlost a taková novinka ...

lenkacar
20. kvě 2009

škoda že jim třeba nemůžeš zamávat fotečkou z utz to by byl efekt

ametob
20. kvě 2009

Jo jo, to by bylo fajn, dneska jsem to řekla mamce, byla u nás, plnily jsme košíčky, no na mně se to ani nedalo přehlídnout, furt jsem jen seděla a funěla.... Ale jinak zatím ani muk🙂

ametob
20. kvě 2009

Tak pá holky a snad si tady v pondělí přečtu jen samý dobrý zprávičky 😉

zdenule30
21. kvě 2009

dobré ráno všem, tak leni dneska jdeš na ket?

ili5
21. kvě 2009

Dobré ranko, dnes nejde na KET myslím, jen na UZ, ale nevím to určitě.

sukubka
21. kvě 2009

ahojík co to čtu že by Lena už měla ketík 😉

ili5
21. kvě 2009

myslím, že UZ. Určitě hned podá hlášení jak dorazí. Vždy je tu první, tak se zdržela u dr. Myslíme na Tě, leni!!!!

lenkacar
21. kvě 2009

ahoj ili trpim papam chilli a šunku s chlebem ,našla jsem v lidlu chilli omajdu ,ale nepíšou jestli je sladká

lenkacar
21. kvě 2009

jedu až na 3hod.tak jedu až na 3hod. zatim jen utz

sukubka
21. kvě 2009

leni tak to jo ale ketík bude cuby dup že?u nás taky mají tu chyli majdu 😉

lenkacar
21. kvě 2009

co to píšzu za kraviny bože jedu v 1hod. máme to celkem daleko..jestli sliznice nespolupracuje tak na to kašlu..

lenkacar
21. kvě 2009

holky nevíte náhodou jak dlouho se to musí rozmražovat?

sukubka
21. kvě 2009

ale Leni co to slyším?Jak nespolupracuje?tobě moc neroste?to bude ok a mimča budou jako v bavlnce