FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

lenkacar
1. únor 2011

@s9480 ty volís pregnylu ale 😀 😀 😀

lenkacar
1. únor 2011

gonalu jsem měla 1800j. 😉

s9480
1. únor 2011

Leni jo aháá Pregnylu 😀 tak to jo, no tak to bych moc na výmenu za Gonal teda neměla, do mě asi chcou narvat všech těch 15000 jednotek 😒 no hlavně ať už mí zítra řeknou že je v pátek OPU ježíš to už jsou nervy 😖
Nany roztete jako z vody malá je pěknej cvalík, jde vidět že u Vás netrpí hladem 😎

lenkacar
1. únor 2011

@s9480 já už jsem nějaká hotová ,tu čtu že se těšíš že ti řeknou že je zítra pátek 😀 😝 no možná by to dost holek ocenilo ..a ty beztak taky vid..

lenkacar
1. únor 2011

@s9480 na to ,že seš zaregistrovaná tak dlouho ,tak moc příspěvků nemáš 😕 ,já bych řekla ,že mě je ubírají

lenkacar
1. únor 2011

nani malinká bude podobná na tátu bych řekla ..co?to je hrůza jak to roste,já bych chtěla mít pořád miminko ,ale aby v noci spalo 😵

nana.76
1. únor 2011

@lenkacar to říka každej že je cela tatka 🙂 taky bych chtěla aby byla pořad miminko ale ktere neplače moc 🙂 Dnes jsme nešli dopoledne ven tak mi tu prdolka mrčí tak za chvilku vyrazíme 🙂 🙂

s9480
1. únor 2011

jj Leni pátek zítra to bych brala 😉 - hlavně úspěšnej teda
no já jsem moc nechodím vždycky při IVF a pak si zase od toho musím odpočinout jinak bych z toho úplně zpitoměla 😖 , třeba dnes jsem při hledání kolik se píchá Pregnylu narazila na dckami ta se mnou před 3 lety stimulovala na IVF a dnes vidím že má čerstvé druhé dítko tak je to takové depresivní pro mě 😖

lenkacar
1. únor 2011

@s9480 jo tu si pamatuju taky 😕

petulka22
1. únor 2011

Teda holky, vy tady hážete s těma tisícema jednotek, já už si to vůbec nepamatuju, kolik jsem měla. Musela bych se podívat do papírů.. 😀
Nani, malá fakt roste jak z vody..to je paráda.🙂

dyny
1. únor 2011

Ahoj holky 🙂

Nanuš holky jsou obě kočky 😉

Esíčko Ty nás ale teda napínáš...Toho pregnylu jsem měla jako Leňa - taky 10000 jednotek. Držím moc palce a myslím na Tebe, aby to tentokrát klaplo - chtělo by to nějakou novou naději, že to jde 😉

lenkacar
1. únor 2011

@dyny to jsem s tebou zajedno ..chtělo by to čerstvou těhulu

s9480
2. únor 2011

Čau holky tak se hlásím - hip hip huráá v pátek je OPU - mám 6 folíků velikost kolem 2 cm - jste zlaté že na mě myslíte
ani nevíte jak bych Vám a hlavně sobě ráda udělala tu radost a začalu tu těhu vlnu (která bude trvat 9 měsíců a bude zakončena poroden zdravého mimi) ale..... jaksi nic z toho bohužel až tak na mě nezáleží 🙄
jinak dnes ve 20,30 hod píchám 10.000 j Pregnylu 😉 - holky kam jse píchaly? v letáku je napsáno do savlu i do podkoží ale dnes mi dr říkala že je lepsí do svalu, ale mě se nechce letět někam do nemocnice 😖
tak teď další fáze - aby z toho byly nějaké schopné vajca
se asi v sobotu opiju ať trochu utlumím myšlenkové pochody 😉 , to ještě budu moct - vajca už v misce a těhule až v pondělí - snad 😝

lenkacar
2. únor 2011

@s9480 já to píchala do prdky,ale jestli ti řekli do břicha?!kámoška píchala do břicha

s9480
2. únor 2011

Leni ty popleto 😉 právě že mi řekla že je lepší do svalu takže do zadku, ale na Pregnylu je napsáno že je možné jak do svalu tak do podkoží např. tlustobřich 😀
no ale sama si to asi do zadku nedám a můj drahý by mi to klidně píchnul ale má dnes zápas a nejdřív bude doma ve 21 hod a já to mám píchat ve 20.30 hod tak nevím jestli to hraje roli
večer se mi kvůli tomu nechce letět do nemocnice když jsem to celou dobu píchala sama😨

lenkacar
2. únor 2011

@s9480 mě to píchala mamka do prdky a kámošce to píchala do břicha ,že prej jí to tak řekli.. no ale měla nějakej problém s tim počtem ,tak nevim jestli to mělo nebo nemělo souvislost 😕

s9480
2. únor 2011

hmm tak to je teda dobrý, no nic tak si to vrazím do té řiťky sama no co max. budu mít monokla 😝 hlavě že to bude vě mě 😉

lenkacar
2. únor 2011

@s9480 fakt to dáš sama jo? jsi dobrá ,já ani pero ,omdlívám

petulka22
2. únor 2011

Esíčko super! 🙂 Vidíš, jaká jsi nosnice. 😉 Do zadku bych si to teda sama nepíchla. To budeš muset před zrcadlem.😀 Ty jo... V pátek Tě třeba uvidím, jak půjdeš z OPU, mám tu poradnu, jo to Ti budu závidět..🙂

s9480
2. únor 2011

Leni jojo já v tomhle problém nemám, valím si to sama i do břicha - pero+denně 2 normál injekce, takže do zadku to bude brnkačka 😉
Peti moc se ještě neraduju, počet folíků nic moc a bůh ví jestli v nich budou vajca a jaké kvality atd atd no však to známe všechny, ale ...............snad z toho něco bude sakra
ty budeš v pátek taky ve FN?? a v kolik jdeš?? já mám nástup už v 7.15 - nevím proč tak brzo když tam doktor stejně nebude dřív než v 9 😠
tak mi dej poznávací znamení, pokud nebudu moc pomotaná z narkózy tak tě budu hledat 😀

petulka22
2. únor 2011

Jo, oni vždycky chtějí nástup na 7:15, a pak tam trčíš jak... Já jdu na 11, tak si říkám, že bys zrovna mohla jít ven.. Ale třeba už budeš i pryč. Budu koukat, kdo poleze.😀 A hlavně Ti budu držet pěstičky. 😉

s9480
2. únor 2011

Peti díky moc, doufám že to pomůže 😉
tobě taky ať řeknou samé dobré zprávy jak dál

marcajda
2. únor 2011

čau holky, já vás na ranní vůbec nestíhám a tak rychle dočítám. esíčko, to je supr zpráva. a 2cm velikost je nádherná!! tak ještě at to dobře zvládnete v pátek a paráda. ten pregnyl se dá píchnout i do stehna, ale zvládneš i tu prdýlku, jsi šikulka. my to naposledy s kamarádkou píchaly v kulturáku na záchodě 😀 jak narkomanky..
holky, v pátek můžete vyrazit na zákusek do bufetu 😉 to se určitě uvidíte. hlavně at se esíčko dobře cítí a můžete oslavit dobré zprávy.

já přemýšlím jestli se taky neobjednat. mám pocit, že se mi zase rozjíždí ureoplazma. včera mě chytil močák a taky mě často svědí kůže na břichu bez důvodu. a to je jeden z příznaků. tak nevím jestli zajít znovu k nim na krev a udelat citlivost a zas ta hrozná antibiotika.. ale vubec se mi nechce. jenomže zas to riziko potratu je velké.. kdyby se to už náhodou povedlo..

holky, mě už konecne včera přišel poštou modem na internet, ja si bláhově myslela, že mi ho i zapojí a on je tam návod, že si ho mám zapojit sama. no já antitalent.. jsem po hodině snažení už vzteky i skoro brečela a pak jsem to zabalila a šla spat a dnes mi přišla sms, že mi to zaktivovali až dnes.. no, ale stejně sháním někoho, kdo mi to zapojí, já to fakt neumím..

s9480
2. únor 2011

jojo dnes jsme plkaly dost, Pregnyl je vyřešen přišla jsem z práce a můj drahý zrovna telefonoval, že musí ze zápasu spěchat, protože mi bude píchat injekci 😉 , prej když si pohne tak bude doma o 3/4 na 9, tak snad ta 1/4 hodina zpoždění píchnutí Pergnylu nehraje roli 😕
Marci v kulturáku? to je taky dobrý 😉 , prosím tě co je ureoplazma? a to ti léčí ve FN? to asi ne že

marcajda
2. únor 2011

holky,musím se pochlubit, poprve píšu z domu 😀
ale zapojovala to sestřenka..

esícko, ta ureoplazma je vlastně chroniclé onemocnění močáku.stálé záněty. a zpusobuje je malilinká bakterie..no a ta při přemnožení se může dostat do dělohy a je průser.. tak jek dělali před IVF odběry krve a stěry, tak mi ji našli..tak jsi tou kontrolou nejspíš taky prošla..nebo mě to dělali pri histeroskopii, ja už nevím..
tak dnešní píchání máš už určitě za sebou, to je pěkné, že je mužíček tak zodpovědný 😀 nebo se těšil, že tě potýrá?

s9480
3. únor 2011

Ahoj Marci no hurá aspoň už s náma budeš častěji, jsi šikula gratuluju k domácí premiéře 😀
aha tak to je teda pěkná potvora ta tvoje ureoplazma
no mě včera brali jen krev žádnej stěr 😲
jojo píchání v pohodě, drahý přiletěl ze zápasu a vrhl se na mě s takovou škodolibostí 😖 ,ale on je hrozně šikovný, poprvé jsem celou stimulku píchala do zadku- teda on, a sestra nevěřila že není zdravotník - neměla jsem jedinnou modřinu, včera teda ten Pregnyl pěkně štípal ale za to on nemohl a ještě mi při píchání na to foukal on je zlatíčko 😵
dneska jede na odběry krve on a zítra ráno máme nástup, nevím co tam ale budu od těch 7 dělat, OPU mi bude dělat Dostál a ten už asi ze zásady nechodí dřív jak v 9 😠

lenkacar
3. únor 2011

@s9480 takže zítra den D?marci no vidíš a pak že to nešlo ..

s9480
3. únor 2011

jj Leni zítra den D - nervy už slušně pracují 😖
tak dnes jsem byla s "manžou" na té krvi odmítal tam jít sám 😠 - tak tomu říkám rychlovka, za 35 minut jsem byla zpátky v práci super ani si nikdo nevšim že jsem byla pryč 😉 kéžby to tak bylo pokaždé, na zítra jsem si nahlásila opět jakože doktora-pokud budu mít 2 razítka tak mám nárok na celý den volna no a v pondělí si snad pojedeme pro miminko/ka? tak to si vezmu dovču, a doufám, že už pak jen na krev a ?? 😎
tak jsem se dnes ptala sestry jestli mám fakt přijít tak ráno když doktor chodí až na 9 a tak prej zítra jdeme na OPU jen dvě a že jako první chodí anesteziolog na OPU a pak letí k normálním operacím takže se prej musí začínat už o 3/4 na osm tak to je fajn to je jiná než tam kysnout, to bych mohla nejpozději v těch 11 vypadnout a potkat se v té čekárně s Peťkou

lenkacar
3. únor 2011

@s9480 budu na tebe myslet

petulka22
3. únor 2011

Jé Marci to je bezva s tím netem. 🙂 To budeš koníkovat častěji, to se tu pěkně rozjede.😀
Esíčko, když jste jenom dvě, tak to bude šupšup.. To si myslím, že se ani neuvidíme, že už budeš dávno pryč.. Pořád na Tebe myslím, úplně to s Tebou všechno prožívám, jak kdyby šlo o mě. 🙂 Kéž by se to opravdu povedlo, moc Ti to přeju.
Já doufám, že Dostál zítra taky vymyslí něco pěkného a ať už se to zase pohne dál. Už bych se taky ráda dočkala...