FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

nana.76
23. bře 2011

@marcajda mastičky pomahaji tak uvidime jak to bude dal.a po včeličce Terka spala celou noc,ale pak se to vratilo zase do normalu a budi se v noci i 3x prdolka mala 🙂 ale to nevadi,nebot neplače jen se napapa a pokračuje ve spani 🙂

s9480
25. bře 2011

Ahoj holky tak jsem zpátky , bylo to úúúžasný - počasí skvělé, lyžovali jsme, výletovali, hráli bowling, billiard, stolní fotbálek, popíjeli,užívali si volna no prostě super, z toho budu žít zase min. půl roku 😉

Peti sakra já tak doufala že tu smůlu prolomíš - no nic pokračujeme v boji 😠 - já včera dostala mrchu přesně 28 DC 😲 ,tak jsem volala napřed doktorovi jestli nemám posunout ten termín laparky+hystero z.5.4.- že to už budu 13 DC takže na hystero už bude v mém případě (9DC OVU) pozdě sliznice už bude dle mě dost vysoká prej nic neposunovat , tak jsem to konzultovala s tou známou a nakonec teda termín fakt zůstává takže Peti jsme v to zase spolu, takže příští týden v práci a potom v pondělí jakože nástup do nemocnice ale to jen sepíšu papíry , půjdu se ještě vyprázdnit a vyspinkat domů 😎 no a v úterý ráno nástup, neschopenku dávají min. do vytažení stehů takže počítám že bude cca 14 dnů na nemocenské - ta bude výplata - teda spíš almužna 😖 no mimi je number ONE 😵
Nany ekzém to je svistvo chudinka Terinka snad to bude jen lepší a s věkem to zmizí
Marci jéé mám v plánu malovat celý byt - nechceš se u nás jako zkušenná malířka ubytovat 😉jako placená síla ? už teď z toho malování mám trauma - vím co mě čeká 😕

marcajda
26. bře 2011

@s9480 tak jak jsem to ted řekla příteli, tak že prý mi taky zaplatí, když mu vymaluji 😀 a já ještě nemám hotovo to své a tááák se mi nechce.
ta dovolená musela bt krásná, to je dobře. musíš na ni myslet až tě budou uspávat, to se ti bude spát. a je fajn, že ti to nepřehodili, budeš to mít pěkně za sebou. a pak šup do miminka.. at už tu máme další těhulku!!!

děvčata, mějte pěkný víkend

marcajda
26. bře 2011

@lenkacar ahojik, jestli se nemýlím, tak se blíží váš týden?? to chce se na to nějak krásně připravit, máš nějaký plán??

marcajda
26. bře 2011

@nana.76 a pořád kojíš? je to takto v noci pohodlnější, že? jsem ráda, že se věda k tomu kojení opět vrátila, bylo to proti přírodě, jak se miminka odstavovala hned po porodu..

a máme vymalováno i uklizeno. to jsem ráda. ještě u telky vyžehlit tu hromadu prádla a celá nedele bude pohodová.

nana.76
26. bře 2011

@marcajda jo.jo ještě pořad kojim chtěla bych aspon do pul roku ale uvidíme snad se nam to podaří 🙂

lenkacar
28. bře 2011

@marcajda mě teda malování baví a i šoupání s nábytkem a se jsem se docela ráda stěhovala ,jinak všem přeju pěkný den ..

lenkacar
28. bře 2011

@nana.76 tovíš jen kolik ušetříš penízků za mléko ..koukám na jména dětí ,holka je nika jako veronika?nebo nikolka?

nana.76
28. bře 2011

@lenkacar ahojky mlada se jmenuje Nikola 🙂 je to velka pomocnice 🙂 zatím ju bavi pomahat,ale vim jak bude Terka větši tak to pomine 🙂 a ty co?jak se ti vede? 🙂

lenkacar
28. bře 2011

@nana.76 tak ty to pomáhání právě potřebuješ nejvíc ted tak je to dobře ,že jí to baví .. 😉 já? já jdu dneska na kontrolu a uvidíme jestli bude ket tenhle týden

nana.76
28. bře 2011

@lenkacar tak to je super držim pěsti 🙂

s9480
29. bře 2011

Leni co? ty už jdeš na KET?? super toto uteklo moc držím palce a hele netajnůstkař jako minule jo 😉 ?
holky já už se za týden budu snad někde probouzet po laparce - jak se to blíží tak bojím bojím 😖

lenkacar
29. bře 2011

@s9480 chichi ..dobrá ..

lenkacar
29. bře 2011

já se piořád bála to přiznat i sama sobě a vidíš stejně to blbě dopadlo

lenkacar
29. bře 2011

jinak ket bude v pátek 1.4. pokud to bude v pořádku 😵 přeci jen je to dvojková kvalita ,ale těch jednušek jsem měla mraky a stejně z toho nic nevzešlo tak jsem jim chtěla dát šanci

monali
29. bře 2011

ahojky kočky 😉
minulý týden jsem vůbec neměla čas nakouknout, pořád se něco řešilo, no děs. Snad už teď bude klid.
Našeho známého (starý pán kolem 80) doma přepadli ( 3 ženské tmavé pleti) zbily ho a ukradly mu důchod. On má
vždycky zamknuto ale tentokrát šel že si schová důchod a zamkne a už to nestihnul. Naštěstí je celkem v pořádku, akorát vystrašený a potlučený, ale jinak v pořádku . Prý to není ojedinělý případ , policajti říkali, že tak řádí nějaká
banda. Tak snad už se k němu nevrátí.
Pak odvezli tchýni do nemocnice s podezřením na mozkovou příhodu, tak se kolem toho zase lítalo. Naštěstí se
ukázalo že je to od krční páteře , takže už je taky doma v pořádku, akorátg se musí šetřit. Takže jsme měli
samé takové jobovky.
Já už jsem začla stimulovat. První UTZ byl v pondělí, a na další jdu v pátek. Tak uvidím, co dál.

Teď už letím, ozvu se z domu. Pa 🙂

lenkacar
29. bře 2011

@monali moni tak ses do toho dala? já snad budu mít v pátek ketík ,dneska jsem koupila krásný dupačky na burze ..k sežrání za pár korun ,prostě jsem neodolala no.. 😔

s9480
29. bře 2011

Leni právě proto to teď dopadne na jedničku 😉 , vidím že už jsi i pozitivně a dostatečně naladěná, když jsi neodolala nákupu - a zakoupila dupajdy 😀
na kvalitu nehleď je to jak píšeš, všichni chceme nej nej a ani s těma to není jistota, tak dvojky se budou o to víc nažit, bojovníci to budou dyť je to z jednoho vrhu od minula 😝 a datum jaké lepší než na apríla 😅
Moni tak ty jsi další v pořadí? super další na řadě, jaro začlo tak to se bude těhotnit, potom na to vlítne Marci.....

lenkacar
29. bře 2011

@s9480 tak mi právě sklaplo,mám se jít zítra zeptat na práci kam se cpu 3roky zbytečně ..mě normálně švihne.. 😠

marcajda
29. bře 2011

@lenkacar leni, tak to je klasika...to se ket určitě povede 😀 😀 😀 je se tam jdi pěkně představit. hlavne jim to hned neříkej, však jsou tři měsíce na rozhodnutí 😉 teda to je úžasné..

@monali to je síla co se kolem nás děje. já nevím, ale asi by to chtělo řezat uši. at ty zloděje pěkně poznáme..vždyt jim to zase projde.. a jinak máš teda docela veselo. ještě že to dobře dopadlo.
a jaký máš protokol?a co ti namíchali za kokteil?bude šmakovat?

@s9480 esíčko, neboj 😀 to se zvládne, hlavně at to pomůže 😀

lenkacar
29. bře 2011

@marcajda kdyby mě chtěli od června bylo by to lepší ..jsem po tom utroši jako debil

marcajda
29. bře 2011

@lenkacar no, tak to se jim tam předvedeš 😀 😀 musiš jim říct..víte, jsem trochu zfetovaná.. to budou nadšení 😀 vtipkuji..
ach jo, že to nemůže jít třeba jednodušeji ☹

s9480
30. bře 2011

Marci dej se pěkně do gala a běž na pohovor, a dělej jako by nic - néé že jim řekneš že budeš od pátku těhotná 😎 ,
a napiš nám jak to probíhalo ,
ty jo mě Utroš vůbec nic nedělá 😨

marcajda
30. bře 2011

@s9480 esičko, radeji tam posleme Leńu,já mám svoji práci ráda, nic měnit nechci 😀 😀
já s utroušem taky žádné potíže nemám.asi jsme odolnější 😉

a kde máme Peťku, odpočívá si od nás? na ni moc myslím, jak dopadla v té práci. když už jinak naprd..
teda, co chodím na koníka, taktěm IVF věřím tak málo.
kde jsou ty časy..pojedu do nemoccnice a přivezu si těhotenství 🙂

@suno, jak se daří tobě? už máš naplánovaný další boj?

lenkacar
30. bře 2011

nevim jestli mám být ráda nebo ne ,ale ....nástup příští pátek ,chtěl samozřejmě ihned ,takže připravená lež ,jedu na dovolenou a horší je holky ,že mi na konec při odchodu řekl ,že mluvil s tou paní co jsem jí už dříve kontaktovala a ona že měla pro mě jiné místo,kdyby on si mě nevzal ,holky tam kde já celou dobu chci ,to bylo tak trapný že jsem mu ani nemohla říct ,hm tak díky já si počkam teda na to místo jinde,já k vám teda nechci,.když mi celou dobu řikal ,že to místo mám protekčně jinak kluk sympoš kolem 30let

s9480
30. bře 2011

jj Marci jasný že jsem myslela Léňu 🤐
Leni no to je na pos.... napřed nic a teď se o tobe poperou co? a to je práce v obchodě? jedinně že by ses jakože po dovolené ozvala že jsi onemocněla, ale to už by asi bylo dost nápadný, no a co kdybys zavolala rovnou té paní že bys měla spíš zájem o to místo co nabízí ona?? třeba bude potěšená že jsi si vybarala jí, co?? no teď se ale nestresuj a hlavně mysly na pátek to je teď NEJDŮLEŽITĚJŠÍ!!!

s9480
30. bře 2011

holky dnes má být nejteplejší den v týdnu tak mám něco nadděláno a tak jsem se rozhodla že uteču domů o něco dřív 😉
já mám v poslední době takovou lenoru že je to hrůza a to nejenom v práci ale i doma ☹ asi to jaro nebo co

lenkacar
30. bře 2011

@s9480 říká se že středa je nejkrizovější den .. a že je i nejvíce úrazů..je dobře ,jestli jsi zdrhla dom

marcajda
30. bře 2011

esíčko, určitě jsi si to odpoledne užila, paráda. a ja taky, i když jsem měla odpolední. ještě jsem stihla masáž a byla to nádhera.ani se mi nechce spát 🙂 to budu ve čtyři skuhrat, jak zazvoní budík..
@lenkacar leni, to máš teda bojovku, to je napínavé jak detektivka, jsem fakt zvědavá, jak to všechno dopadne.. to je proto, abys tolik nemyslela na mimíska, abys ho nevyrušovala při zavrtávání 😀 😀 😀

s9480
31. bře 2011

jj Marci užila a dnes jsem si to zopakovala 😉
ale dnes už tu sprchlo ale jen krátce, aspoň se krásně vyčistil vzduch a zase Oskar svítí
Leni na zítra se vyspinkej dorůžova, moc držím palce ať se piškoti dobře rozmrazí a min. jeden zakousne na 9 měsíců