FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

marcajda
31. bře 2011

@s9480 je fajn, že můžeš přizpůsobit prac. dobu 🙂 já se dnes taky vrhla do úklidu kolem domu a jsem i docela spokojená. těžko přetěžko překonávám lenost, tak jsem ráda za každý splněný úkol 😀

@lenkacar taky se přidávám v držení palců!!! ani snad nebudu nic dělat a jen držet 😉

lenkacar
31. bře 2011

holky zítra se uvidí co má pro mě osud nachystáno .. a jestli pojedem se dozvim v půl 11 😉

paraple98
1. dub 2011

Ahojte holčiny 😉 Ja jsme ted v jednom kole, v praci toho mame pozehnane, kolegyne odesla na materskou a druha se chysta, asi tam fakt zbudu ako inventar....bohuzel nam zatrhli v praci konika a doma momentalne net nemame, protoze neco predelavaji a trva jim to neuveritelne dlouho, takze se vzdy jen mrknu jak se mate padim

🙂 Leni - ftuj tfuj tfuj, to by bylo aby konecne nebylo 😉

Marci - nic si z toho nedelej, ja jsem ted leniva az hruza taky. Dokonce mi lezi i nadobi ve drezu a to uz je co rict 😀 😀

Nani - Terezka roste jak z vody, je super 😉
Uz aby se nam tu vsem zadarila takova princezna nebo princatko 🙂

Tak se tu zatim kocky opatrujte a hodne sily a optimismu 😉 Ja zas priiiijduuuuu 😝 😀

lenkacar
1. dub 2011

pro 2mimina se jede ,transfer bude ve 13hod. 😉

monali
1. dub 2011

@lenkacar Leni no tak to je super zpráva 😉 😉 Tak si to hezky užij a pak písni až budete všichni doma .

@marcajda Já jsem taky nějaká lenivá, asi za to může počasí 😀
Ještě dlužím odpověď na tu stimulaci, protože je to minimálka píchám akorát fostimon. Jinak nic, a podle
dnešního UTZ bude v OPU v pondělí, pokud folíky neprasknou nebo tak něco. Tak jsem sama zvědavá .

O víkendu slavíme tu Zlatou svatbu tchánů, tak si užijeme. Venku to vypadá zatím hezky, tak jen aby to vydrželo.

Hezký víkend všem . 🙂

s9480
1. dub 2011

Leni supeer tak tfuj tfuj ať se pořádně zahryznou

lenkacar
1. dub 2011

díky všem ,je to tam.. 😉

petulka22
3. dub 2011

Ahoj holky, jen nakukuju, řešila jsem tu výpověď a jiné věci, tak jsem ani neměla náladu sem lézt..
Jinak Leni to je super, ať se mimísi drží vším, co mají a víš jak dlouho, že jo.. 😉
Monali na Tebe budu zítra myslet, ať to jde tak, jak má a taky Esíčko ať to příští týden pěkně zvládne. 🙂
Marci, taky dělám jarní úklid, moc se mi nechce, ale aspoň se nějak zabavím. Jinak ve čtvrtek jdu za svým gyndařem na prohlídku domluvit to hystero, tak uvidím, co on na to.
Jo a aby toho prý nebylo málo, tak dnes mi vypadla ta plomba, co mi dělal posledně, ani ne před půl rokem, takže bezva, další doktor na obzoru..🙂 Holky, nějak se už asi rozpadám celá..
Takže myslím na vás na všechny, držte se a užívejte jara!

lenkacar
3. dub 2011

@petulka22 peti to máš také nelehké období a máš něco jiného?

marcajda
3. dub 2011

@petulka22 no, to si to vyžíráš.. me ta nová plomba pro změnu jaksi vrže..ale naštěstíuž ti dnešní zubaři zas tak nebolí 😉
takže sis výpověd nerozmyslela,? to jsi bojovnice.

@lenkacar tak už mazlíte bříško? já na teba moooc myslela, ale jen jsem si vás rychle přečetla a nebyl čas psát. měla jsem tu na víkend neteře a jezdily jsme do práce.. bylo veselo.pomáhaly mi telit a staraly se o telátka a byly krásně naadšené. jsou to zlatíčka.

holky, to tu ted máme akcí, to je krása, tak at to všechno dobře dopadne. at se nám to tu pěkně čárkuje 😀 😀 😀

lenkacar
3. dub 2011

@marcajda ne nehladíme ,necháme to osudu jen mám čím dál větší strach nastoupit dso práce ještě před výsledkem.. 😔 tahat kýble na mytí podlůahy a td..znáš to ..na druhou stranu si řikam ,jestli to vydrží tak to bude snad v poho ..

marcajda
3. dub 2011

@lenkacar leni, budeš si je plnit jen do půlky, neboj, budou to siláci a zakousnou se a vydrží!!!

lenkacar
3. dub 2011

@marcajda musim je nějak ožulit ,jinak jsem marci v klídečku a už jsem srovnaná i s větším počtem ,poprvé v životě

marcajda
3. dub 2011

to je fajn 😀 však jsi šikulka, zvládli byste to. no, jdu nasqadit pár kytek, mám je ve vodě od podzimu..

lenkacar
3. dub 2011

@marcajda snad je ta správná doba ,když je s tim mozek konečně srovnanej a neřeší kraviny jako je příjem rodiny a šířka dveří .. 😀

nana.76
3. dub 2011

@lenkacar kež by to užý vyšlo 🙂 držíme s Terezkou pěstíčky 🙂

jancica74
3. dub 2011

@lenkacar i já se přidávám - hodně štěstíčka přeji 🙂

lenkacar
4. dub 2011

@jancica74 díky jste hodné,s ketem nejsou takové šance,ale neni to úplně k zahození

jancica74
4. dub 2011

@lenkacar mě právě KET přinesl stěstí - uzlíček už je s náma 🙂

lenkacar
4. dub 2011

@jancica74 no nevzdávám to ..byly bysme rádi za všechno ..

s9480
4. dub 2011

holky tak víkend nakonec nic moc teda - tropy co hlásili nějak nedorazily
Leni myslet pozitivně ale to víš, a s těma kýblema to nepřeháněj
já dnes byla jakože nastoupit do nemocnice - sepsat papíry atd, zítra ráno tam mám být v 7hod, na řadu prej půjdu tak kolem 12 ☹ ,no už ať je to za mnou, nadstandard nemám, mají jen 1 pokoj a ten je obsazenej, prej se to rezervuje tak 2 měsíce předem - no tak to jsem ještě ani nevěděla že mě nějaká laparka čeká, no nic, a domů jdu prej nejdřív až ve čtvrtek a ne už ve středu jak jsem si naivně myslela,takže taky nic moc
v práci jsou zděšení co se děje, když jsem v pátek odešla v pohodě a dnes jsem jim napsala že jsem v nemocnici, no nemíním se nějak svěřovat
tak se tu mějte až budu schopna a přístupna PC tak se na Vás juknu

lenkacar
4. dub 2011

@s9480 hodně štěstíčka

marcajda
4. dub 2011

@s9480 myslíme na tebe, třeba tě nakonec v tu středu pustí, to oni straší a pak jsou rádí, že je volná postel.. hlavně to dobře zvládni a at ti nic nenajdou a už můžeš pokračovat ve snažení 😀 tos to v práci dobře zatloukla, to já neumím..jsem ukecaná..všechno na sebe řeknu ☹
@lenkacar však hodně štěstíčka i tobě, už máte za sebou třetí den, to je ,krásné. jak se ti daří? ty dveře mě pobavily, to byste rozšiřovali kvůli kočárku nebo že budeš před porodem tak veliká??tak to bych se musela nastěhovat do přízemí, máme doma úzké schody 😀
@jancica74 gratuluji ti k tak velké rodině a obvzlášť k tomu poslednímu štěstíčku!!!

marcajda
4. dub 2011

@nana.76 Nani, tak vy se už nahlas smějete, to je krása 😀 ve čtvrtek jsem byla na masáži, ale rovnou z práce, tak jsem nestíhala, ale jednou to vyjde 🙂 těším se

marcajda
4. dub 2011

@monali tak jak jsi dnes dopadla? vše dobré? a co oslava, taky supr? počasí vám vyšlo pěkně. tak se nám pochlub, jsem moc zvědavá. držím pěsti!!

@paraple98 určitě příííjď, rády tě tu vidíme 😀 😀 ted tu čekáme samé dobré zprávy 😉

lenkacar
4. dub 2011

@marcajda já vim byla jsem tak hloupá ,řešila jsem blbosti,patřilo mi to ,že jsem o miminka přišla ,nebyla jsem asi 100% přesvědčená o tom co opravdu chci

monali
4. dub 2011

ahoj holky 😉
@s9480 tak hodně štěstí, ať tě moc douho netrápí a vše je v pohodě. A třeba tě fakt pustí dřív.
S tím svěřování to púlně chápu, já v práci taky říkám jen to nejnutnější.
@lenkacar tak Leni tentokrát žádné zbytečné myšlenky a hezky v klídku odpočívat a dělat jen to nejnutnější.
@marcajda Maci oslava super, jídla hromady , udělali jsme rodičům na CD takovou prezentaci z fotek,
takový souhrn jejich 50 let. Jejich svatební fotky, narození dětí ,vnuků atd. Vyšlo to skvělě, pak dostali
symbolicky nové stříbrné snubáky. Všichni jsme byli naměkko - byl to hrozný doják 😵
Navíc jsme zjistili,že se rodiče poznali koncem června, a koncem července už byla mamka těhotná a to se stihli
vidět maximálně dvakrát, protože taťka byl v té době na vojně a navíc na Šumavě. Svatba byla za 8 měsíců (1.dubna a 7,května se narodil švagr.) Takže docela slušná rychlost 😀 a je z toho 50 společných let.

Já jsem dneska měla OPU, vzali mi 21 vajíček, vůbec netuším kde se to tam vzalo když v pátek na UTZ jich tam
bylo jenom pár. Ve středu si mám volat, co z toho bude. Nechali jsme všechny napíchat, aˇt je z čeho vybírat.
Na OPU jsem dneska byla sama, akorát tam byla jedna paní na ET, ale nechtěla si povídat. Většinu času
jsem stejně prospala.
Pak dám vědět. Dobrou

marcajda
4. dub 2011

@monali 21 vajuch z minimálky??? to je teda síla. to ti moooc přeji a at se jich co nejvíc oplodní a třeba i zamrazí 😀 😉je to nádhera, třeba z tohoto pokusu vyrobíte těch miminek i několik. to jako ted, pak třeba za rok, pak za dva.. 😀 😀a budeš mít svoji školičku 😀

@lenkacar Leni, to ti teda nepatřilo, to byla jen hrozně smutná neštastná událost. a ted už bude dobře. každé z nás hlavou projde spousta hloupůstek a nejsme za to trestané, tak ani ty 😉 a to že ses bála po takové zprávě, to se vůbec nedivím. mít dvojčátka je hodně náročné. i když bys to nakonec krásně zvládnula, tak to, že ses bála bylo úplně normální. 😉

teda, já si dnes dala jednoho svařáka a byla jsem z něj nametená 😀 nemám vůbec trénink 😀

marcajda
4. dub 2011

@monali a ti rodiče, to muselo být supr, mám takovéto oslavy moc ráda. a tví rodiče jsou krásný příklad,že kvalita vztahu není o délce poznávání. a naši to měli taky s bráchou rychlovku. když ho mamka přemlouvala at jde na maturitu, tak říkal, že on už jednu zvládnul s ní 😉

evik3
5. dub 2011

Ahoj holky, chodim do Fertimedu v Olomouci, jsem tam spokojena, ale nelibi se mi neustale poplatky za vysetreni 60 korun + 240 korun za UZ (pojistovna ho hradi jen 6x za rok), tak jsem se chtela zeptat, jak je to ve FN Olomouc, zda se tam take plati za kazdou navstevu i UZ? A jak jste tam spokojene, jake jsou cekaci doby na vysetreni....