FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

lenkacar
7. dub 2011

@dyny hm nevim ..divně

dyny
7. dub 2011

To věřím mě je taky vždycky "divně" - chvilku, že jo pak zas, že určitě ne - kurnik teprve 6. den ještě si počkáš - kdyby se to tak dalo zrychlit, že to ví člověk hned nebo ještě líp, kdyby to bylo na 100%, že když už se to musí takto všecko podstupovat, že to vždycky vyjde - vůbec bych se nezlobila 😉 Drž se Leni...

lenkacar
7. dub 2011

@dyny jo přesně..jak píšeš chvíli je mi nanic a chvíli dobře ,takže nevim nic no

marcajda
10. dub 2011

ahojik holky 😀
tak je dovca za mnou. to bylo tesení a fnk a zitra zas do prace.. ale byla to nadhera. meli jsme deset procedur, volny vstup do koupeli a saunu.. ale temer pokazde tam bylo..kontraindikace..gravidita.. takze v tomto smeru jsme zrovna ty pravé lazne nevybrali. ale jsem vymasírovana, vybublinkovana, precpaná ovocem..no a v postylce nám bylo taky uzasne, takze krasa..

esicko, tak jsi operaci paradne zvladnula, gratuluji.
@lenkacar a tobe se uz taky pocitaji dny. musim kouknout i na jinou diskuzi, jestli jsi uz testila. jsem nervozni za tebe. a tak se uz i chystas do te nove prace? drzim pesti. mas to narocne obdobi.
@monali, jak se dari tobe? co tva embrijka?? jak se citis??

a co petulka? co ty tve boje v praci? uz se to nejak vyvrbilo??

paraplicko, to je silené, 8let, to me az mrazi. . ale je videt, ze se mate s muzem hodne radi, ze to spolu vsechno takto zvladate, to je obrovsky dar..

marcajda
10. dub 2011

@lenkacar teeeeda, ty už chodís do te práce?? tak to je frmol.. jsi bojovnice. a taky jsem vycetla, ze zitra curás na papirek 😀 to jsem napnuta. mooooc ti vše drzim, budu porádne nervozni, tak prosim dobre zpravy 😉

lenkacar
11. dub 2011

hlásím ducha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pidi ducha 7den ještě nebyl .. a zároven nastává další trapný okamžik ,kdy musim říct v práci ,že končim ,protože celý noce nespim jak mi bolí záda a nemůžu to už vydržet ,v tom hypermarketu je fakt šrumec a to na mojí plotnu bohužel neni

petulka22
11. dub 2011

Ahoj Leňuli, krásná zprávička na pondělní ráno!! Moc na Tebe myslím a přeju, aby duch sílil a sílil! 🙂

jancica74
11. dub 2011

@lenkacar 🙂 🙂 🙂 super

monali
11. dub 2011

@lenkacar Leni no to je super zpráva, jenom jsem se přihlásila a už takové novinky , tak potichu gratuluji a nahlas
držím palce 😀
@marcajda Marci, fajn, že jste si dovču užili, Jo tak je to vždycky člověk se dlouho těší a tak šup a je to pryč. Ale i
to těšení stojí za to. Tak teď rychle zas něco naplánovat. 🙂

Nám nakonec zbylo 6 embryek. Ve čtvrtek mi 2 zavedli. Na zamražení se ty další podle emryoložky nehodily,
no co , věřím, že už si vystačíme tady s těma dvěma. Zatím jsem doma, i když uvažuju, že bych po týdnu šla do
práce.

nana.76
11. dub 2011

@lenkacar no super zprava tiše gratuluji 🙂 🙂 🙂

nana.76
11. dub 2011

@monali držím pěsti at hlasiš brzy // 🙂
@marcajda taky bych si dala řict nějakou dovolenku.Hlavně že si nabrala sili a vrhneš se do dalšího snaženička 🙂

lenkacar
11. dub 2011

@monali tak držim taky vše co mám ,aby ti to do testů rychle uteklo

dyny
11. dub 2011

@lenkacar 😵 Celý dnešek na Tebe myslím - teď jsem došla z práce a první žhavím noťas, jak to vypadá a vidím, že skvěle 🙂 Mám radost s Tebou - hlavně ať sílí a je vše ok 🙂

@monali Takže Mony nezbývá než pokračovat ve vítězném tažení 🙂

Holky, že by se nám tu blýskalo na lepší časy? Doufám - my jedeme v pátek domlouvat "trojku"..

lenkacar
11. dub 2011

@dyny ve středu uvidím jestli čárka sílí

s9480
11. dub 2011

Týýý jooo Leni super tiše gratuluju a moc Ti přeju aby čárka jen sílila, fakt super, a co v práci jak to vzali??
Marci to je fajn že jsi si to pěkně užila
Moni držím palce abys následovala Leňu 😉
já jdu zítra vytahovat stehy, no snad mě nechá doma do konce týdne, ještě jsem si ani pořádně neodpočinula, teprve ze mě vyšel všechen ten plyn tak se teprve pořádně a pohodlně vyspím
no jinak mi dnes volali z Lidlu, že jsem vyhrála 5 minutý nákup zdarma 😲 😀 ,tak zítra budu lítat po prodejně nakupovat jako divá, pěkný dárek k narozkám mi dali-to zase jo, snad z toho ale nebude průser když jsem na neschopence, no děj se vůle boží 🤐

petulka22
11. dub 2011

Esi, nákup zdarma v Lídlu? To jde! 🙂 Já se tam zrovna chystám na nákup. 🙂
Dyny už v pátek máte poradnu? Takže taky ať to je poslední poradna, co tam bude třeba absolvovat.😉
Monali na Tebe taky moc myslím, určitě si s těma dvěma vystačíte.😉
Jinak u mě se to v práci nakonec usadilo, šéf mě přesunul do jiného kanclu, najednou to prostě šlo, takže jsem teď "za bukem" a navíc sedím s kámoškou, takže spokojenost. Ale ty nervy, co tomu předcházely.. Nepřeju nikomu. Fakt ne.
Takže holky pěkně těhotněte, zase juknu, jak vám to jde.🙂 Papa

petulka22
11. dub 2011

@marcajda Marci, to jste se měli parádně. Takových víkendů není nikdy dost. Jo, musíte si to užít než přijdou jiné starosti, dobře děláte.😉

s9480
11. dub 2011

Peti to byla soutěž 😉 , musela se poslat sms s kodem z účtenky, která musela být za útratu víc jak 500,- Kč, no poslala jsem 2 sms a vyhrála 😉
to je fajn že už máš v práci klid, to jde vidět, že by jsi jim chyběla když ti nakonec vyšli vstříc, ono někdy neuškodí pohrozit, holt musíme riskovat na všech frontách

lenkacar
11. dub 2011

@s9480 nevim jak to vzali byl tam zástupce a potom jsem jen volala inspektorce ,že smlouva nebude ,že zůstávám na pracáku

marcajda
11. dub 2011

holky moje, to jsou zprávičky!!!
@lenkacar jejda, je s tebou tak doufám!! moc ti to přeji. jenom pěkne zustan doma a v klidu 😀
@s9480 teda, ja jich tam poslala víc, tak jsi vyhrála i za mě. aspon vím, že to funguje 😀 tak to tam napřed pořádně obhlídni, koukni na pořádný alkohol, taky tam bývají dobré akce na jiné zboží a pak to vezmi úprkem 😀 hlavne ne ve dvě hodiny odpoledne, to je nacpáno. tak to ti přeji 😀
@petulka22 a z tebe jak jsem ráda, to to dopadlo krásně. ted budeš pěkně v pohodě, taky nebudeš doufat v těhu jako ve vysvobození od problému..vlastní zkušenost... a tělíčko i hlava se krásně zklidní a třeba nám brzy napíšeš nějakou dobrou zprávu 😀
@nana.76 moc tě zdravím, sil jsme nabrali spoustu, teda já, miláčka dnes schvátila viroza.. a ja jsem pryč a nemá se o nej kdo starat..
@dyny tak to se míjíme, já jdu ted ve středu, třeba se budeme potkávat 😀
@monali tak už hladíte a povídáte, to je fajn. chci se v tu středu embrioložky na to zamrazování zeptat. jinde zamrazují už druhý, třetí den, tady to nechá a dopadne to pokaždé blbě. jak by to embrijko bylo po rozmrazení velké, když by pokračovalo v dělení a než by ho zavedli. mají to tam nějak divné...

s9480
12. dub 2011

holky tak stehy mám venku a příští středu jdu ještě na kontrolu a potom už do práce, dnes mi naspali i vycházky
od 14-18 hod - mě pěkně vyvedli z omylu, jsem myslela, že těch 21 dnů co teď PN platí zaměstnavatel tak že kontroly ze sociálky nechodí ale prej jo, tak jsem teda zklamaná, teď jsem čas vůbec neřešila, když jsem někam potřebovala tak jsem šla

jinak pan primář mi dnes při kontrole řekl, že mám vše naprosto v pořádku a že teď mi doporučuje pouze intenzivní sexování a že se to určitě povede 😀 - no kéž by měl pravdu

Marci ráno jsem byla s drahou polovičkou obhlídnout Lidl, strategicky promyslet trasu nákupu a co vzít, tak snad to zvládneme ke spokojenosti - nákup bude mezi 17-18 hodinou takže lidí snad málo a dokonce jsem se teda trefila do vycházek
no budeme brát kávy, oliv.oleje, prací prášky,aviváže, sprcháče, šampony, alkohol no a potom nějaké drobnosti, no 5 minut uletí jak voda, se to nezdá
tak čtu že jdeš ve středu už do FN? super to bude těhulí
Leni na zítra se těším - na tvé sílící // 😉 , na tu práci kašli, zkusilas to nešlo to a navíc brouček/čci chcou odpočívat a ne se někde trápit v marketu
Moni a ty zhruba za týden // 😉

lenkacar
12. dub 2011

@marcajda mě se nejvíc osvědčilo když mi dávaj 3denní bez kultivace,ale jak dopředu je rozmražujou ,myslím že 2hod

s9480
12. dub 2011

holky tak nákup v Lidlu byl cca za 4.100,- jsme spokojení - trošku nám udělali čáru přes rozpočet, když nám sdělili, že musím brát od každého zboží 1 ks, to mě vůbec nenapadlo 😎 , takže myslím dobrý výkon, dokonce nám tam pan manažer sám hodil pár věcí do košíku, prej jsme byli jedinní normální - nakupovali jsme v klidu, ostatní prej lítali po prodejně jako šílenci 🙄
Leni ty jsi ranní ptáče takže než já se zítra vyhrabu z peřin, už budu číst tvé // 😉 , se těším jak malá

lenkacar
12. dub 2011

@s9480 co je doma to se počítá 😵 ,no zítra vstávam s mužem..a i to bude problém pro mě to udržet já čuram celý noce ,tak to budu muset držet

lenkacar
13. dub 2011

čárka trošku zesílila ,ale na můj vkus leze z toho testu moc dlouho,takže kdoví jestli to není biochemické ,asi až za minutu je vidět ,jinak je srovnatelná z minulýma testama téhož dne,ale nevím ,nevím...prostě to jasně ukáže až krev .

marcajda
13. dub 2011

@lenkacar ahoj, hlavně že tam je. tak to bude jenom jeden mimísek, to je taky supr 😀 aa kdypak máš tu krev? moc ti držím pěsti.
@s9480 esíčko, dobrá nákupčí 😀 😀 , šikulka.. tak snad nám nezvednou ceny. musím koupit dobrutky pro kočky.

tak já v deset vyrážím do fn. jsem pořádně nervozní, vubec se mi tam nechce. ani trošku. to bylo planých nadějí, že se to do toho půl roku vyřeší samo a prrrrd. a zas šťourání a píchání a nervování.. tak se tu mějte krásně

nana.76
13. dub 2011

@lenkacar mě te začatku taky lezla ta druha pomalu až sned 20den po Et tam byla hned takže nebojky 🙂 a věř že je to ta prava nefalšévana 🙂

s9480
13. dub 2011

Leni supeeer, na svůj vkus nedej, víš jak to každá vidíme úplně jinak - ta co se jí to týká než ty co jsou v klidku jako přejícné pozorovatelky,čárka tam je a basta a to je důležité, no tentokrát to bude "jen" jedno mimi aby jsi si to zaslouženě celé užila, kdy jdeš na krev v pátek?
ty jo vy si schováváte testy? to já to všechno okamžitě vyhazuju,obzvláště pozitivní testy, by mě to akorát neskutečně sra....

Marci tak držím palečky ať ti ve FN zlepší náladu ať tě nabudí do dalšího pokusu, máš fakt můj obdiv jak pořád věříš že se to povede přirozeně, jak píšeš,že jsi věřila že během půlroku se to vyřeší doma samo - fakt čapkysmek 😉 to bych taky potřebovala, i když - teď mi manža říká že když jsem úúplně zdravá tak můžeme začít hledat dovolenou na září(někam k moři) a já mu na to říkám nene to už budu těhotná 😀 - ale tohle si při plánování dovolené říkáme bohužel už 6 let a nakonec pokaždé klidně můžeme letět 😢 ,takže..............

lenkacar
13. dub 2011

na krev jsem objednanaá na 21.4 a rovnou bude i utz ..pokud to bude dobré ,bude tam i bublinka

s9480
13. dub 2011

Ahoj Nany ježiš to tak letí to je hrůza, no se Terezce nedivím že už ji to nebaví, počasí už začíná lákat všechny pokukovat po okolí, hlavně chlapy 😀