FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

lenkacar
27. bře 2009

klym ono se vše počítá podle toho jak reagujou vaječníky..ale asi do 14dnů určo..já při krátkém měla mít12den ,ale se nezadařilo..a ted to budu mít 13 nebo 14den to mi řeknou zítra..teda břicho už mi tlačí fest takže piju a cikam ,tot moje celodenní práce..hodila jsem jenom do hrnce ..

sukubka
27. bře 2009

myslím, že by se hodila aktualizace tabulky co vy na to?

Sara.max: 34, FN Olomouc, dr. Dostál, od 28.1. stimulace na 1. IVF ICSI. Z 9 folíků jen tři embrya, rozpadla se, ET nebyl. Další vyšetření cca za 3 měsíce.

s9480: 29 let, leden přestup do FN z Fertimedu, zatím čekáme na výsledky, doposud vše OK,5xIUI, 1xIVF-neg., 1 přiroze.těhu v 6tt spontální potrat

Monali: 32let ,přestup z OV do OL,26.2.poslední výsledky, březen snad už stimulace- mám napsaný gonal, pak se uvidí, předtím IUI,1.IVF (4tt zamlklo)

Olm: 30let, FN Ol. od 1/2008, 4x stim. na IUI ( 1.stim - 6 foliku = IVF bez ET; 2. & 3.IUI - negat.; 4. cysta ); od 24.1.09 stimulace na 1. IVF - Gonal, Luveris, Cetrotide. 1.KO-28.1. 3folici + 1pidi folik, pokracuji ve stimulaci, KO - 30.1.).

Mufy: 31 let, zač.leden/2007 - 9x IUI, 1x IVF - bez ET, 2x IVF - negat., od 17.1. stimulace Fostimonem na IUI, 28.1.2009 - IUI - nyní budu čekat na výsledek

Sukubka: 22let.Přestup s Fertimedu do FN Olomouc dr Dostál ,1IVf negat.2.2 kontrola 2IVF. 25.3 začátek stimulace dlouhý protokl.1.4kontrola

lenkacar: ČB Art,únor 2 stimulka puregon dlouhý protokol

Lajčíková: 29let,přestup z fertimed do fn olomouc,26.2 kontrolni stěry na onkolgicke poradně,2ivf(5tt zamlkle těhu)

Petista: 30 let, dr .Dostál FN Olomouc, 6x IUI, 1x IVF - vše negativní, v lednu 2009 imunologie - 4.3. budou výsledky, 6.3 konzultace v CAR FN OL

Klymene: 32, přestup z fertimedu do FN Olomouc, mám za sebou několik IUI a 2.IVF, čekám na výsledky krve a sper., kontrola 16.2. dr.Dostál, 3.IVF březen-duben 09, zjištěn vysový prolaktin - RTG a oční vyšetření pokud bude vše ok tak 1DC or 2DC kontrola ULT (cca 20.4.09), když bude vše v pořádku začínám ze stimulací - krátký protokol

sukubka
27. bře 2009

klimene ja při prvním ivf měla krátkej od 1nebo 2dne cyklu začneš stimulovat a já měla po 9dnech odběr,aůe každá to máme jinak můžeš stimulovat 8dní ale taky 14dní!
1.4 mám napsané ve stimulačním schéma že mi píchnou Ovitrela nevíte na co to je?mám v tom stimulačním schéma napsano i u 6dne Luveris ale pak je přeškrklej a stejně sem ho ani nevyfasovala tak snad je vše ok!jak to jinak holky jde?

lenkacar
27. bře 2009

sukub já mám už dost těšim se na odběr..

sukubka
27. bře 2009

leni už se dočkáš po neděli 😀 kolik máš těch folíků?

klymene
27. bře 2009

holky díky za informace, koukám že jste v akci tak přeju hodně štěstíčka aby to už konečně vyšlo 😉

klymene
27. bře 2009

takže vlastně než začnu se stimulací tak už z vás budou těhule - celkem vám to závidím já si budu muset ještě měsíc počkat....hlavně hodně pijte a po ET nejezte česnek mohl by vám uškodit

klymene
27. bře 2009

lenkar: nejsem si jistá, ale myslím že Ovitrel je na dozrání folíků

klymene
27. bře 2009

prdón to se plata sukubka - možná jsem se spletla podívej se na netu 😉

lenkacar
28. bře 2009

to neva já to taky nevěděla tak jsem zase chytřejší 😉 ..jsem zvědavá co poví dneska ,jak to dorostlo a kolik by jich mohlo jít do akce

sukubka
28. bře 2009

pěkné ráno holky 😉
Leni držím pěstičky na kontrolu a pak nezapomen podat hlášení 😉
klymene ptala sem se já jsi hodná děkuju 😀
ten měsíc uběhne jako voda uvidíš.kam chodíš do CAR?
monali cítíš už v břichu něco?já zatím nic,snad mi tam něco roste 😒

klymene
28. bře 2009

skubka: chodím do FN OL přešla jsem z fertimedu, jak dlouho si pícháš injekce? mě začalo bolet břicho až někdy 6 den stimulace

klymene
28. bře 2009

holky už se fakt těším až začnu byla by paráda kdyby to konečně vyšlo letos mi bude 32 a už z toho začínám být nervózní...... ☹

sukubka
28. bře 2009

klymene taky sem přešla s fertimedu 1ivf bylo ve fertasu ted stimuluju na 2ivf už ve fakulce!
já si dnes píchám '4den(od středy)jaký jsi měla protokol a kolik jsi měla vajuch?já ve fertasu měla krátký 11vajíček a PK vydrželo jen 5 a 2nejlepší zavedli a ty tři se přestali vyvyjet tak sme neměli ani mražáčky!zajímalo by mě jak dlouho si ty injekce budu píchat!1.4 jedu na kontrolu to je po týdnu stimulky!
Leni ty si pícháš kolikátý den?

lenkacar
28. bře 2009

sukub ahoj a i ostatní ,tak mi v caru přidali ještě 300j. takže na dnes a zítřek a zítra večer pregnyl na dozrání vajec a v úterý OPU..dneska je mi už ouvej dost mě bolí břicho

lenkacar
28. bře 2009

takže ted mi léky přišly na 5007kč..1000kč narkoza a +4000kč záloha na icsy v úterý

lenkacar
28. bře 2009

dneska je to sukub 11den ,takže v den Opu 14dní..

sukubka
28. bře 2009

leni tak držím pěstičky a kolik šlo vidět vajíček?a 4den stimulace tě taky řicho ještě nebolelo?já mám totiž pořád strach že mi nic nevyroste,víš?a píchali ti nějakou injekci OVITRLE?já mám napsaný že ji mám v tu středu na kontrolu vzít sebou a zajíma mě na co to je na dozrání vajíček by to bylo ještě brzy že?ten pregnyl ti bude v těle ukazovat HCG že?po něm se musí myslím testovat později!moooc ti držím pěstičky

lenkacar
29. bře 2009

sukub ahoj i ostatní holky ,ten pregnyl prej je na dozrání říkal primář ,ale neřekl žádnej počet vajec ani kolik má sliznice ,jen si pochvalovall a řekl ,že bude vajec dost ..já ten ovitrele nemám,já jsem totiž v jiné fázy než ty ,stimuluju po mrše a je to asi jiné ..v tom těle..jsem ráda ,že se to konečně vede a ikdyž to třeba nedopadne ,vim ,že k něčemu aspon došlo a je možná stimulace..s gonalem jsem píchala to ovitrele to je do stehna..to je po té 1 kontrole asi po těch 4dnech,když ti naskočí pupenec na noze toho se neboj ,to maj holky normál i já to měla ,akorát tekla krev a mám rifle ze kterých to nepustilo ,jinak to píchání taky nebolí..

sukubka
29. bře 2009

leni ty jsi úplně zkušená stimulantka 😀 jde vidět že sis taky vším možným prošla!moc děkuju za rady jsi opravdu moc hodná!!!!je super že budeš mít vajíček dost.člověk je aspon trošičku klidnější když má ty mražáčky 😉

lenkacar
29. bře 2009

jo chtělo by to nějakýho nanučka pro případ kdyby se nepovedlo .. 😉 ,nejsme malé holky všechny snad víme ,že se nemusí zadařit.. 😒 ,ale cítim se dobře ..

petista
29. bře 2009

Sara.max: 34, FN Olomouc, dr. Dostál, od 28.1. stimulace na 1. IVF ICSI. Z 9 folíků jen tři embrya, rozpadla se, ET nebyl. Další vyšetření cca za 3 měsíce.

s9480: 29 let, leden přestup do FN z Fertimedu, zatím čekáme na výsledky, doposud vše OK,5xIUI, 1xIVF-neg., 1 přiroze.těhu v 6tt spontální potrat

Monali: 32let ,přestup z OV do OL,26.2.poslední výsledky, březen snad už stimulace- mám napsaný gonal, pak se uvidí, předtím IUI,1.IVF (4tt zamlklo)

Olm: 30let, FN Ol. od 1/2008, 4x stim. na IUI ( 1.stim - 6 foliku = IVF bez ET; 2. & 3.IUI - negat.; 4. cysta ); od 24.1.09 stimulace na 1. IVF - Gonal, Luveris, Cetrotide. 1.KO-28.1. 3folici + 1pidi folik, pokracuji ve stimulaci, KO - 30.1.).

Mufy: 31 let, zač.leden/2007 - 9x IUI, 1x IVF - bez ET, 2x IVF - negat., od 17.1. stimulace Fostimonem na IUI, 28.1.2009 - IUI - nyní budu čekat na výsledek

Sukubka: 22let.Přestup s Fertimedu do FN Olomouc dr Dostál ,1IVf negat.2.2 kontrola 2IVF. 25.3 začátek stimulace dlouhý protokl.1.4kontrola

lenkacar: ČB Art,únor 2 stimulka puregon dlouhý protokol

Lajčíková: 29let,přestup z fertimed do fn olomouc,26.2 kontrolni stěry na onkolgicke poradně,2ivf(5tt zamlkle těhu)

Petista: 31 let, dr .Dostál FN Olomouc, 6x IUI, 1x IVF - vše negativní, v lednu 2009 imunologie - výsledky OK, 6.3 konzultace v CAR FN OL, nafasováno na 2. pokus - dlouhý protokol,Dophereline, pak po UTZ stimulace Gonal a Luveris + Ovitrelle, první dva dny jen GONAL 75 iu, pak 150 iu, od 4. dne Gonal 150 iu + Luveris 150 iu

Klymene: 32, přestup z fertimedu do FN Olomouc, mám za sebou několik IUI a 2.IVF, čekám na výsledky krve a sper., kontrola 16.2. dr.Dostál, 3.IVF březen-duben 09, zjištěn vysový prolaktin - RTG a oční vyšetření pokud bude vše ok tak 1DC or 2DC kontrola ULT (cca 20.4.09), když bude vše v pořádku začínám ze stimulací - krátký protokol

petista
29. bře 2009

tak jsem se dopsala v tabulce, změnila věk - zvýšila o rok 😝, a taky, a plánovaný 2. pokus. Příští týden by měla dorazit MS, tak snad Diphereline a pak po velikonocích hurá další IVF. Už se těšííím 😉

sukubka
29. bře 2009

Mě píchli Diphereline a pak po týdnu hned stimulka.
petista tebe poslal Dostál na imuno?mě totiž ne!
Klymene máš stejný vyšetření jako já taky sem měla ten prolaktin atd 😉

petista
29. bře 2009

No Sukub, mě na imuno poslal, protože jsem měla hodně zvýšené protilátky proti štítné žlázy a pak je imunologické vyšetření indikované. Jinak by standartně měli posílat, pokud se nezadaří ani 2. IVF, takže se tě to určitě týkat nebude 😉

sukubka
29. bře 2009

petista já mám sníženou funkci štítné žlázy jím euthyrox 50 půl tabletky deně!pokud se nezadaří 2ivf se mě to spíš týkat bude si chtěla napsat né?

petista
29. bře 2009

nééé, chtěla jsem naopak napsat, že se druhé IVF podaří, takže žádné imuno se tě týkat nebude 🙂

sukubka
29. bře 2009

petist napsala jsi to dobře pochopila sem to blbě 😀 sem fakt dutá!!!!!!!tebe čeká taky 2ivf tak držím taky pěstičky 😉

petista
29. bře 2009

Sukub, bereš nějaké vitamíny? Já mám v úmyslu pít po dobu stimulace kontryhel, jíst listovku + Femigard. Někde jsem rovněž vyčetla, že na sliznici je dobrý kokos a grepy, oboje mi chutná, takže bohatě nekoupím.

sukubka
29. bře 2009

petista jím listovku a chilli(je dobré na imunitu v těle)ale na to mi dal dostál i ten Prednoson to máš určitě taky ale ten se jí až od stimulky!na ten kontryhel sem taky myslela ale někdo to myslím při stimulce nedoporučoval jen před stimulkou,ale už to nevím jistě!kokos a grepy sou dobrý?kokos jako ten v té skořápce?to teda nevím jestli seženu 😀