FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

petista
14. dub 2009

ahoj,
Moni, jsem moc ráda, že jsem tě viděla ( pro ostatní- potkali jsme se ve FN, já na Ko UTZ a Moni šla na ET).
Tak cysta opravda praskla, asi se tak bála té punkce, že radši odešla dobrovolně. 😀 Takže zítra začínáme stimulku č. 2, mám dlouhý protokol, 5.4 byla injekce Diphereline, od zítřka začínám Gonal první a druhý den po 75 iu, od třetího dne 150iu a od čtvrtého dne ještě Luveris 150iu. K tomu Acidum folicum po jedné tabletce a ještě mám nakoupeno grepy a kokos a bumbat kontryhel a to by bylo aby to nebylo 😉 Prednison neberu, neboť imuno nám vyšlo zcela v pohodě
Další Ko 22.4.

smilers
14. dub 2009

sukub protoze nase embrya nebyla moc dobre kvality a PK by nemusela prezit, takze me zavadeli 2 ctyrbunecna a jedno 3 bunecne blastocystu

monali
14. dub 2009

ahoj holky,
tak ET mám za sebou, v sobě 2bobišky, tak snad zůstanou 🙂 Asi jsou obě embryjka 8buněčná.
Nemocenskou mám ode dneška, nechala jsem si napsat vycházky, takže si budu doma užívat- ty nervy 😀
Sukub, já mám kontrolu až 29.4. takže se zase nepotkáme, škoda.

monali
14. dub 2009

Leni, to je v pr...li, tak rychle na KET aby bylo. Jo a ten hypertstimulák mám, ale jenom slabý.

milin
14. dub 2009

Ahojky holky
jdu jen na skok.Tak dneska nám konečně vyměnily 3okna.Od rána tu byli až do teď chudáci.Po celým baráku absolutní bordel nu děs.Ale snažily se jej neudělat,ale moc se jim to nedařilo.Nu co už.Zítra naštěstí končím ve 12 a čtvrtek mám dovolenou,ale stejně to nestihnu vše uklidit.Nu jsem a to ještě musíme okolo těch oken vymalovat!!Holky už aby to bylo za mnou 😀 Dnes je mi dokonce líp ale nesmím to zakřiknout.

Monali tak ať se bobíšci pěkně drží.
Leni jestli je tak jak píšeš tak je mi to líto.

Ahojky už musím papa. 🙂

sukubka
14. dub 2009

monali a máš mrazáčky?tak hlavně at se mimísci zavrtají a nepusí!!!!držím pěstičky,pěkně odpočívej 😉
petista tak to je super že ste se potkali,máš úplně odobnou stimulku jako já 2dny 75jednotek pak 150 ale já jím prednison,ale imuno dělají ve FN?né že?protože myslím že na imuno se posílá do plzně nebo prahy ale tam sem nebyla asi mi to dal dostál pro jistotu!!!

smil nebyli dobré kvality a jaký máš pěkný holky že? 😀

monali
14. dub 2009

Sukub, mrazáčky zatím nemám, Břzinová ještě nebyla rozhodnutá jestli nějaké zamrazí, mám si zavaolat až
zítra odpoledne, tak doufám, že nějaké vybere, když už jich bylo tolik 😉 Byly to moje první mrazáčky.
A palce si můžeme držet navzájem, dělí nás akorát 3 dny 😉

a teď jdu sledovat ordinaci, papa

smilers
14. dub 2009

sukub asi tak nejak😀😀

lenkacar
14. dub 2009

ahoj holky tak je to tak jak jsem psala ráno ..mrcha se rozjíždí na plný koule

lenkacar
14. dub 2009

moni já si to myslela že budeš mít hyperst.1 stupně jak já,mě to po kapačce pomohlo ,ale i to bylo z toho jak jsem měla velký odběr a jedno s druhým ..fuj hnus ,stimulku bych ted nedala ,ale do mrazáku si dojdu

sukubka
14. dub 2009

mě mrzí že nemám mrazáčky ale snad nebudou potřeba 😉
Monali tak pak napiš kolik jich přežilo 😉

Leni mrzí mě to,ale ted když se už nedá nic dělat aspon půjdeš brzy do ketíku,to já bych musela znovu stimulovat 😒

s9480
14. dub 2009

Lencar sakra to je v prd.... byla jsi moje favoritka ale neboj mrazáčci už se v teplé peřině chytnou - musí!!!
Tak teď je to na Sukubce a na Monali, holky tak do toho 🤐, Petista v závěsu
My dnes dobrali konečně poslední antibiotika, tak počkám na mrchu a hurá vlítnem zase na TO 😝
Smil ty jsi byla ta světlá výjimka - si pamatuju, kvalita vajuch nic moc a nakonec trojčátka - aspoň vidíme že zázraky se dějí 😉

sukubka
14. dub 2009

s9480 tak pfuj pfuj ať se to povede,držím pěstičky 😉

s9480
14. dub 2009

Díky ale teď jsi na řadě ty 😉

sukubka
15. dub 2009

pěkné ráno holky 😉 nějak nemůžu spát.za chvíli se musím stejně chystat do té autoškoly,doufám že chytnu z techniky nějakou dobrou otázku(třeba povinou výbavu 😀 )protože ji moc neumím 😀

milin
15. dub 2009

dobry ranko holky.Tak diky curbesu doma jsme spali u nasich.Ale nevadi.Sukub drzim palce v autoskole.V ty dobe co jsem si delala autoskolu ja tak to bylo v pohode.Sice uz jsem delala testy s vice moznyma odpovedma ale v poho.Me to strasne bavilo a bavi do ted.Mam rada auta a motory.Jsem tak trochu chlap hihi.Holky preji hezky den papa.

lenkacar
15. dub 2009

s9480 no já to četla víckrát že se chytlo to nejhorší které mysleli že to vzdá ..takže spíš mě napadlo a dobře ,jak vidim ,že to vzdaj ty přešlechtěnci ,kterejm se víc líbilo v mističce než u mě ..

mufy
15. dub 2009

Leni je mi to moc líto,že ti to nevyšlo. Ale máš zase dobrý přístup, tak alou na KET.Ten se podařit už musí.
Já byla ze druhého pokusu nešťastná,protože jsem si myslela,že vyjde,ale už od začátku jsem nějak tušila,že to nevyšlo.Stejné příznaky jako každý měsíc.Teď v září tomu dávám velkou naději,když mi odstranili endošku.Tak všem snažilkám a čekatelkám držím všechno co mám,ať se nám to podaří.

sukubka
15. dub 2009

holky nedala jsem jízdy ☹ testy máme až na 13h protože paní komisařka jde s dcerou k zubaři!tak snad testy aspon dopadou ok!28,4 si to opakuju znova ale s komisařem,tak se budu muset usmívat.Nehrorší na tom je že 27.4 jedu na krev do car jak sme dopadli tak snad to tam bude veselý a autoškola mi je pak fuk,udělat ji chci ale není pro mě na prvním místě

monali
15. dub 2009

dobré ráno 😉
tak jsem vstávala až v 8hodin, je to o moc lepší než vstávat 4.50 jako když chodím do práce.

Sukub, neboj příště to zvládneš, já obdivuju i to ,že ses do autoškoly přihlásila, já o tom zatím pořád jenom
uvažuju a nevím jestli se někdy rozhoupu 😒 Testy dáš no a jízdy si zopakuješ s bobišama v bříšku.

Milin, nám měnili okna v říjnu a doteď si pamatuju na ten bordel, pak už jsme vymalovali celý byt, akorát
venku bylo hnusně vůbec to neschlo, takže jsme měli binec asi 4týdny - no prostě děs. Vám to určitě půjde
rychleji 😉

S948 - tak už žádné zdržování a vzhůru do toho 😀 mi se to všechno nejdřív hrozně táhlo, a te'd se mi zdá,
že to docela uteklo.

lenkacar
15. dub 2009

sukub já srazila v autoškole popelnici při couvání taková trubka snad nejseš co?

s9480
15. dub 2009

Lencar však neboj ti marzáčci budou rádi že jsou v teple a nepustí se 😉
Sukub to je blbé že jsi to pokakala, tak příště už to budou jenom dobré zprávy jak ve FN tak v autoškole
Monali no my to ještě do mrchy musíme vydržet, ty antibiotika byly nějaký potvory tak nechci riskovat, ale pak hurááá na to 😝
Leni tvůj výkon v autoškole taky dobrý 😎

ametob
15. dub 2009

Sukubka: tak aspoň testy ať vyjdou, jízdy se dodělají🙂 Já jsem v autoškole pustila chodce na přechodu, šel moc pomalu, já byla zbrklá sotva popošel, tak už jsem se rozjížděla a málem mu přejela paty 😀 Nakonec jsem to dala, ale dneska je mi to nanic, protože stejně už 10 let nejezdím a pořád se nemůžu dokopat a vím, že to budu jednou s mimišama potřebovat🙂
Leni: 😀
Monali: tak ses aspoň pořádně prospala, to ti závidím 😉

daisy.k
15. dub 2009

Dobrý den holčiny,nevím,zda jsem ve správné diskuzi....
Nevíte jak je to s cenami v CARu v FN Olomouci ?Mám na mysli doplatky za léky(např. Puregon) a za samotné výkony(IUI,IVF) ceny za návštěvnost...

A jak jste tam byly spokojené?

A nevíte,zda mají smlouvu s pojišťovnou ministerstva vnitra?

milin
15. dub 2009

Ahoj holky tak jsem doma.
Okna nám dělá mladej kluk a je tu chudák sám.Tož bych mu i pomohla,ale zednickou fakt neumím. 😀
No snad to do večera nějak zvládnu dát aspoň trošku do pořádku ať mám kde spát 😀 Jinak budu spát asi na zemi se psem ve spacáku.

Sukubko a copak se ti stalo že si zrovna jízdy nedala?Samo jak u koho,ale tohle bylo pro mě snad to nejjednodušší.Nic si s toho nedělej.Hlavně ať uděláš testy.Ty jsou taky hodně důležitý.Držím palce.

Monali taky budem malovat,ale jenom kousek prostě okolo těch oken.Malovali jsme minulý rok touhle dobou takže nechceme malovat opět.Jinak doufám že čurbes nebude tak drsnej jak se zdá,ale nechci si to dělat lehčí. 😀

Leni dobrá akce při autoškole. 😀

sukubka
15. dub 2009

daisy.k já za stimulační léky nepřiplácela nic!
holky testy jsem dala tak aspon něco 😝 no a monali snad si to zopaknu s bobiskama v břišku to by bylo mnohem příjemnější,snad tam semnou byli i dnes 😉

ametob
15. dub 2009

Sukubka: 🙂

petista
15. dub 2009

Při první stimulce jsem vůbec nic necítila a dneska se mi docela točila hlava, tak doufám, že je to zn. dobře... Sukub, jízdy dáš příště, však to nějak dopadne.
Ametob, já jsem dělala autoškolu v 18, pak 10 let nejezdila, pak si konečně koupila svoje autíčko a teď drandím o sto šest. 😉
Daisy, za léky se standartně nedoplácí nic, jen kdybys potřebovala koňské dávky, ale to je tak jedno ze sta.
tak zatím pápá všechny. Nejdete někdo na kontrolu 22.4., že bychom se potkaly?

sukubka
15. dub 2009

holky ten utroš dělá divy mám tak 3x věčí bradavky než jindy a úplně citlivý na dotek 😒

ili5
15. dub 2009

sukub, tak to nedělá Utroš, já ho měla 2x a nikdy tyto příznaky, takže těhu, holka!!! Těš se!!!