FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

lenkacar
23. dub 2009

no jo ten přijde celej nadšenej jak včera asi ,,co je k jídlu a pak ahoj jdu si hrát hry na pc ..,,bych ho bacila něčim

ametob
23. dub 2009

Musíš ho nějak nalákat, trošku posvádět.... a to pak žádnej chlap nemůže vydržet 😉

ametob
23. dub 2009

Chlapi jsou jenom chlapi, néé? 😉

lenkacar
23. dub 2009

hele to mě přejde chut hned tebe ne?se naseru a je po..a kdyby mě tu ukázal zlatý nářadí tak je mi to fuk

ametob
23. dub 2009

No u nás je spíš častěji při chuti manža, takže svádění řeší víc on, než já🙂 A pokud mám chuť já, tak se asi ještě nestalo, že by odmítl. To už by to s ním asi vypadalo hooodně špatně 🙂 Ale je fakt, že kdybych se ho měla pořád prosit, tak si to raději zařídím po svým 😉

lenkacar
23. dub 2009

ten můj je tak bázlivej že to prostě neumí ..pokukuje pohazuje ,ale neudělá výpad ..

smilers
23. dub 2009

teda vy jste fakt ukecane, nestiham cist😀😀

monali
23. dub 2009

teda manželský eskort sex - to mě ještě nenapadlo, to musím vyzkoušet. Bych neřekla čemu všemu se na
koníkovi přiučím.

dneska ráno jsem začala špinit, a mám pozitivní test. Nejdřív jsem brečela na -wc nad vložkou, potom v
koupelně nad testem . A teď už jsem z toho tak mimo, že jenom hledím před sebe 😒 Kdyby se to stalo
někomu z vás, tak vás uklidňuju, že to ještě nic neznamená, ale u sebe mi to nějak nejde. Navíc už jsem
to jednou zažila, pozitivní test, pár dnů naděje a pak konec. ☹ Navíc jsem teprve 9den po ET, takže ten
test může být zkreslený lékama. Takže tak

lenkacar
23. dub 2009

moni hlavně nebulínkuj..když nic nevíš jo?!

lenkacar
23. dub 2009

jasná věc je co pozoruju že když je to planej poplach z léků tak čára nesílí ,takže testuj a testuj

lenkacar
23. dub 2009

moni ale zas takovej manželskej servis to neni ,dřepim tu furt s tou bábovkou sama a stojí mi na hlavě ježek,byste koukaly 😉

ametob
23. dub 2009

Lenkacar, hlavně že je v tom páru vždy jeden, kterej ten výpad udělá 😉 A jsi to ty 🙂
Monali, jak píšeš, můžeme tě jen uklidňovat, že to nic neznamená, ale je to pravda.... Je to pořád 50 na 50, jako na začátku, tak tomu taky věř🙂

lenkacar
23. dub 2009

ametob má pravdu moni tak se nestresuj ..špinění je úplně o.k.

monali
23. dub 2009

Leni, právě že testovat se mi už moc nechce. Možná to zkusím v pondělí nebo v úterý, protože ve středu
jdu na odběry, tak ať to tam potom se mnou nesekne. 🙂

lenkacar
23. dub 2009

ametob a co mi zbývá dyt bych tu byla jak jeptiška

smilers
23. dub 2009

leni nechces me tu babovku poslat, docela tu silham hlady, pac mam v obyvaku jednoho teroristu, kterej me ted usnul anemuzu se hnout😀😀

lenkacar
23. dub 2009

jo to bych taky udělala bejt na to připravená má to smysl tak ob den aspon abys to porovnala jestli to sílí

ametob
23. dub 2009

Holky, valím domů, mějte se tu pěkně..... Lenka, ty se vrhni na manžela a Monali, tobě přeju hodně sil a málo trápeníčka 😉

monali
23. dub 2009

Když jde o rozdělování bábovky, tak se hlásím taky 😉 Písnu adresu a můžeš mi kousek poslat 😀

lenkacar
23. dub 2009

smil a chceš jen pro tebe nebo šilhaj i holky?

smilers
23. dub 2009

leni celou jen pro me prosim😀😀

lenkacar
23. dub 2009

no nejsi zrovna skromná smil,pošlu ti snítku jo?

lenkacar
23. dub 2009

a že se učim rychle co? to čučíš co?

monali
23. dub 2009

Já to Smil přeju, pošli ji celou bábovku a mě upeč novou 😀

smilers
23. dub 2009

leni to teda cucim, ale to se moc nenajim😀😀

moni diky za primluvu, leni nezapomen, ze sem vycucavana, potrebuju nejakej doping😀

lenkacar
23. dub 2009

no holky a kdy budu asi souložit když tu budu péct bábovky na objednávku ,mějte jako taky soucit 😉

monali
23. dub 2009

Po slouloži se prý bábovka peče nejlíp? Takže hodně sexuj a hodně peč 😀 😀

lenkacar
23. dub 2009

moni tak a ty bud veselejší nebo dostaneš na prdku ..

smilers
23. dub 2009

leni, ja se z tebe picnu😀😀 tak ale priste si ji objednavam teda, akorat nevim v jakem stavu by dosla postou😀😀

monali
23. dub 2009

Já musím zítra upéct rolády, a o sexu si zatím nechávám zdát. 😒