FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

petulka22
26. lis 2010

Jo Leni, ale nakonec musím do Plzně, Michnová říkala, že pro ně výsledky z Prahy nejsou moc směrodatné. Tak nevím. Sice je to tam na dva dny, ale v Praze byl termín až na konec ledna, tady jsem mluvila přímo s paní docentkou a jedeme už 6/12. Tobě moc moc díky za info. 🙂
Jak Ti je? Je to lepší?

lenkacar
26. lis 2010

@petulka22 aha ,to je fuk hlavně, že budeš proklepnutá ,a dnes je mi docela už dobře ,ale nevytáhnu vůbec zadek z baráku ,dokonce jsem dneska i vařila ,tak snad je ten moribundus na ústupu ,zato vladís heká a dopuje se tady všim možným a frká ,asi se to na něj přeneslo ,jo kapénková infekce je potvora 😠

dyny
26. lis 2010

Ahoj holky 🙂
Leni tak to je fajn, že už nemoc polevuje - už budeš mít pokoj.

Peti tak ses nakonec taky rozhodla pro imuno? Vidím, že to stihneš dokonce ještě přede mnou - to je fajn potom mi poreferuješ 🙂

To je zvláštní co se nám to tam děje v té FN - prve Dostál mimo teď pryč Oborná 😒 Jinak Michnová mi taky dělala transfer a připadala mi fajn akorát teda u nás moc šťastnou ruku neměla 😖 Ale tak třeba další pokus.... 😉

lenkacar
27. lis 2010

@dyny je fakt ,že u nás doky na to imuno moc nevěří,že každýmu daj stejně jenom prednison ,ale on sám by ho nedal ..ale na imunu mi doktorka řekla ,že to opravdu pomůže i ta sexuální abstinence a asi jo ..nejvíc mi štvalo ,že jsme to drželi tolik měsíců a pak jsme se jednou picli na dovolený a šup tam s tim.. a muselo se od znova 😠

marcajda
27. lis 2010

leni, ty jsi éro 😉 ale dobře všechno dopadlo, tak bud na sebe opatrná 😉
jsem taky zvědavá, co mi v prosinci řeknou. taky jsem měla být u Oborné. bude překvapení. ale já chci do jara pauzu, tak to nehrotím.
holky, to je venku veselo. ted jsme s neteřemi skákaly do závějí a pěkně až po krk 🙂 nádhera, jen holky suším až po gaťky.
a večer pečeme perníčky, tak už to doma začne vonět, to se těším. snad nic nespálíme 😀

Peti, doufám, že to bude další důležitý krok dopředu. moc ti držím pěsti. a o té plzni referuj, jsem moc zvědavá.

lenkacar
27. lis 2010

@marcajda to jsi dobrá tak dovádět ,nemám ráda sníh všude .. 😝 ačkoliv jsem se narodila v lednu ,nemám zimu ráda ..líbí se mi sněžení leda za oknem 😉

marcajda
28. lis 2010

no, já na holky hlavně dohlížela, taky me to už studí 🙂
a hlásím první upečené perníčky. jen jsem neteřím sekundovala a zvládly to moc pěkně. tak budeme dnes zdobit.

lenkacar
28. lis 2010

@marcajda perníčky nedělam ,neumim ,ale obdivuji 😵

nana.76
28. lis 2010

jeee tady se peče,ale ja jsem na tom stejně jako ty Leni taky je nepeču nikdy se mi nepodaří ☹ Holky zitra na mě myslete jedu na porodni,byla jsem i v patek večer byla tam doktor Hrachovec a uplně suprovej doktor.rikal jestli do tydne neporodím sama budou mi porod vyvolavat 😒 ja bych raději sama.A měli ten večer pěkně narvano jak se tam rodilo 😉 jedna pani tam hrozně křičela a muj přitel z toho byl celej špatnej ☹

lenkacar
28. lis 2010

@nana.76 at je to jak chce ,at je to rychlé a pro tebe hezký zážitek 😉

lenkacar
1. pro 2010

nani tak co už je malá na světě? 😵

nana.76
1. pro 2010

@lenkacar prdlačky 😉 byla jsem na porodním byl tam nějaky doktor Větr a ten nic neřešil.Miminku se u mě daří dobře tak ho tam pry ještě chvilku nechame v pondělí mam přijet.ale jsem nakonec rada že ještě bude chvilečku u mě 🙂 a co ty jak se ti daří?? 🙂 moc se opatruj

lenkacar
1. pro 2010

@nana.76 tak si jí u sebe ještě dopeč do růžova.. 😵 já byla dneska v práci ,ale šíleně jsem tam vymrzla ,to se nedá ..a prej at přijdu zase makat ..no to teda nevim ,kdoví jestli tohle zase neodchcípu 😠 a kontrolu mi přendali na sobotu ,další den v nejistotě sakra 😖

petulka22
1. pro 2010

Leni neboj, určitě to bude OK. 😉
A Nanuš na Tebe taky myslím, ať je všechno v pohodě.🙂
Holky, tady je to dnes jak někde na horách.Chumelí a chumelí... Manžel má jet navečer do Ostravy, tak nevím, nevím. Prý je to na cestách docela drsné. Jinak u mě nic nového, včera jsem byla na krvi na revmatologii, tak jsem zvědavá, co mi paní doktorka pak řekne. A v pondělí máme tu Plzeň.. pak poreferuju.
Zatím se mějte krásně a opatrujte se! 🙂

lenkacar
1. pro 2010

@petulka22 nějaké cestování v tomhle marastu je hnus..

nana.76
2. pro 2010

@petulka22 ty se taky opatruj,at v pondělí dobře pořídíš 🙂 🙂

lenkacar
3. pro 2010

@nana.76 hodně se vyspinkej do zásoby 😵 😵 😵

marcajda
3. pro 2010

ahojik, takže miminko ještě neslavíme? no, ono jí je v bříšku nejlíp! hlavně bud moc opatrna, všechny to tu s tebou prožíváme..
Peti, to na tebe budu hodně myslet, to je frmol. ale cestu si asi pořádně užiješ, už tam ty potvory zase padají.. mám sníh ráda, ale v televizi a nebo na horách 😉 ve středu jsem byla skoro 3hodiny v koloně, to bylo supr. a ještě k tomu to bylo v noci. tak jsem si to už taky vyzkoušela. tak jsem pokecala s hasiči, i jsem dostala čaj 😀

jinak u mě nic nového. proběhla další ovulka, ale miláček byl daleko..ale stejne od toho transferu pořád trpím nějakými výtoky.. asi budu muset nakonec zajít pro antibiotika, br..

leni a ty perníčky dobré, i jsme je krásně ozdobily, ale udělala jsem nějak blbě polevu a neztuhla..tak se to matlá.
a jak se ti daří, co to čtu, žes šla zase do práce? neriskuj, bud pěkně doma v teplíčku. ty nemáš neschopenku? ono je to doma dlouhé, že? ale vydrž to nějak!! kdybys bydlela blíž, tak vyprázdním knihovničku a pěkně bys četla 😀

nana.76
3. pro 2010

@marcajda v ponděli kontrola opět v porodnici tak uvidím co tam bude za doktora.Když se nebudu dlouho ozyvat tak jsem tam 🙂 Už bych to chtěla mit za sebou.Včera porodila kamaradka taky byla v Ol.na Ivf rodila o 14dni dřív kvuli cukrovce davali ji taky tu tabletku na vyvolani to se mi zda tak zdlouhavělé lepší je asi kapačka.Jestli budeš chtít pošli mi do IP tel.číslo at tě mužu informovat kdyby nahodou 🙂 🙂 Maš napečene perníčky to je super 🙂
Dnes přišla dcera ze školy cela černa od uhli že si ji chtěl vzít čert no ale nakonec si to rozmyslel 🙂 🙂
Holky všem přeji pěkny víkend 🙂

lenkacar
3. pro 2010

a kdo nám to dá vědět?

nana.76
3. pro 2010

@lenkacar jestli chceš pošli mi do IP svoje tel.číslo a ja ti písnu 🙂 🙂

marcajda
3. pro 2010

tak se budeme Leni předhanět, která tady pak bude první 😀 😀

Nani, ale šla by sis pro mladou i do pekla, že? jen ji tam chvilinku nechat, at trošku změkne..

lenkacar
3. pro 2010

jojo at je malá pěkně do zlatova vypečená 😵 a na vánoce už bude pěkně pod stromečkem 😵

petulka22
3. pro 2010

Teda Nani, Ty nás ale napínáš.. 🙂 Tak to všechno v pohodě zvládni!
Marci my jedeme už zítra, přespíme u brášky v Praze a v pondělí se odeberem do Plzně a tam budem spát pak až do úterka. Takže takový předvánoční výletek. 🙂 A tady padá a padá.. Za oknem je to ale nádhera.. Pěkně svařáček, zalézt do postýlky a koukat, jak snížek padá.. 🙂 No jo, ale svařáček můžem jen my, těhulky čajík. 🙂
Leni, Ty na sebe dávej taky pozor, doufám, že už jsi zdravá,
Tak jo holky, užívejte si zimy a jak říkám, nejlíp v teplíčku a doma! 🙂 papa

nana.76
3. pro 2010

@marcajda jo,jo 🙂
@petulka22 davam si na čas co?doktoři mě pořad napínaji jeden řekne to a druhy zase něco jineho tak pak se v tom vyznej 🙂

lenkacar
4. pro 2010

holky na utz dvojčata a obě měly srdíčka,jedno je menší...a debilní šéf na mě vyštoural ,že jsem byla na umělým oplodnění

nana.76
4. pro 2010

@lenkacar tak dvě jo?moc ti to přeji a na šefa kašli 🙂 🙂 gratulujiiiiiii

lenkacar
5. pro 2010

ohlásila se šéfka ,že přijde ke mě dopmu na kávu,byl tu jednou ,takže to bude pohovor za všechny prachy ,s tim jak mě nasrali řeknu jen ,že jsem těhu at si hledaj náhradu a ví ani prd ,ani v kolikátýám jsem tt ,vše by použili proti mě ..to jsem nezažila takovou sebranku 😠 prek je kamarádka to jo ..svině jedna

dyny
5. pro 2010

Ahoj holky 🙂
Nanuš tak vidím, že se s Terinkou pořád držíte - to jsem zvědavá kdy se malá vyklube 🙂

Leni kašli na to a raduj se z bobíšků 🙂 moc gratuluju k srdíčkům 🙂 Já vždycky říkám, že až se nám to jednou podaří, tak půjdu třeba na náměstí s transparentem, že máme mimčo z umělýho - to mi bude už fakt úplně jedno. A není se přece zač stydět.

Peti ať to zítra dobře dopadne a dej pak vědět jak to probíhalo.

A jak pokračuje Monali ?- chtěla jít na tu minimálku, tak třeba se už něco děje...Jestli jo tak držím palce 🙂

lenkacar
5. pro 2010

tak tu byla pinda a řekla jsem jí co se o to kdo stará jestli je to udělaný v posteli ,nebo na seně nebo jinde ,že jí má zajímat ,že jsem těhu a nepřijdu do práce a víc nic .. a šéf at mě taky nesere ,že se nestaram o jeho prostatu 😖 ,nakonec ze sebe udělala chudinku ,že ona proti mě nikdy nic ..no klasika ..tak jsem jí řekla at mi sbalí věci ,že si tam někdo přijde.. 😎