FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

lenkacar
25. únor 2011

@suno lepší když bříško bolí než nic,ale jestli je to dobře stejně nepoznáš ,protože ty bolesti jsou stejný jak na mrchu tak v těhu,tak klíííííííííííííd

marcajda
25. únor 2011

ahoj Leni,jak se ti daří? jak jsi zvládnula včera práci? a už se ti miláček vrací domů?nebo ještě na dlouho?ja jse ovíkendu taky sama, nebo spíš budu v práci..takže nic moc..

@suno tak nervíky už pracují, už se pozorujjeme 🙂tak bojuj a udělej nám radost krásným výsledkem. potřebujeme povzbudit!! Lenka má pravdu, ty příznaky mohou být různé. vidíš Esíčko, bala se podle bolestí měsíčků a pak nic ani po vysazení prášků..při přirozeném početí bys taky ještě nic necítila..

suno
25. únor 2011

no nervy už pracují to máte pravdu to snad ani jinak nejde 😒 nejradši bych šla někde na pivo 😝 to je trápení lidí!

marcajda
25. únor 2011

malé by neuškodilo, jen at se tam nekouří. 😀 že by už chutě?

suno
25. únor 2011

chuťe ne,občas si dám malé pivo,ale chlap šel na pivčo,ale stejně nemůžu mám neschop.a hulí se tam jak ve fabrice,ale těším se na léto to se dobře posedává na zahrádkách a opéká atd.

marcajda
25. únor 2011

no a to budeš stále na neschopence, ale domluvíš si pořádné vycházky a budeš vyvalovat rostoucí bříško na obdiv 😉

ja mám pohovečer, v posteli čtu knížku, pohoda.. ale rámo do práce. a na celý den..brr

suno
25. únor 2011

jestli budu, musím se zeptat zda existujou neomezené vycházky u téhle dg. jedna známá je má neomezeně,ale má po oper.kotníku,knížka taky dobrý a v práci to dáš uteče to jako voda

marcajda
25. únor 2011

sousedka je má a je doma těhu. byla cvakrát na umělém a pak se to zázrakem podařilo přirozeně. tak ji už nechali doma..

tak dobrou noc 🙂

marcajda
28. únor 2011

čau holky, a máme víkend za sebou!! a zase budeme pěkně pracovat.a copak nás čeká tento tyden ve FN?
Peti, jakpak jsi na tom a jaké bylo divadlo? a suno, jak je tobě?

marcajda
28. únor 2011

@monali jak se uvedl nový sporák, uvařili jste něco dobrého? ja byla v práci, tak jsme s kamarádkou zašly pěkně do hospůdky.

esíčko, voláš do toto brna? tak jsem moooc zvědavá 😀

suno
28. únor 2011

čusky víkend byl docela v pohodě strávený doma jak jinak 🙂 pobolívání je sem tam stále,v sobotu už jsem to málem vzdala hormony zapracovaly a bečela jsem jak želva,manža nechápal prej proč brečím a tak krásně se mi ulevilo šla jsem vařit oběd a odreagovala jsem se a tak stále čekám ale jsem klidnější, sestřenice mi říkala,že jak byla po ivf ona taky ji to pobolívalo i vy jste mě uklidnily holky.akorát ty prsa mě už vůbec nebolí 🙄

lenkacar
28. únor 2011

@suno ježiš co furt máte s kozama ..mě taky nebolely a byla jsem ...kozíštata tě můžou bolet až dýlejjc a nekoukej na to ,že tamhletu bolí to a to.. ty jsi originál a můžeš mít vše jiné 😉 ,hlavu vzhůru..

suno
28. únor 2011

tož teď jsem se od plic zasmála,díky,zvedla jsi mi náladu 😀 😉

marcajda
28. únor 2011

@lenkacar leni, ty když něco napíšeš, je to perla. s tebou si sednout do hospůdky, tak bude bolet břicho od smíchu, že?
suno a kdy plánuješ testík? nebo čekáš až na krev? už se blížíš k nadějným dnům..málokterá to vydrzí az do.. 😀

suno
28. únor 2011

lekacar je srandovní 😀 ,já plánuju buď pátek,sobota nebo neděle,v pátek je mám dostat tak dle toho,to už budu asi v tranzu z toho všeho

suno
28. únor 2011

a kdo je tady na tom podobně?holky ozvěte se 😉 marci a ty budeš brzy stimulovat ne?

lenkacar
28. únor 2011

@suno 😎 já jdu na ket první týden v dubínku

marcajda
28. únor 2011

@lenkacar supr!! at už máš miláčka v bříšku. takze se ti to posunulo o ten jeden cyklus.

já jdu v dubnu na kontrolu, ale stimulovat chci až tak květen. ale to se uvidí. je to naposledy, tak chci být uplně v pořádku..

suno
28. únor 2011

TOŽ HOLKY TO MUSÍ VYJÍT!!to uteče hlavně ať jste zdravé a v psycho pohodě!!

lenkacar
1. bře 2011

@marcajda no ted to prostě nestihnu ..jinak by byl ted 😠

asmeena
1. bře 2011

@s9480 Ahojky, přečetla jsem si teď pár tvých posledních příspěvků a reaguji na to Brno. Taky jsme tam byli na imunu u Dr. Laníkové. Je to dr. normální alergologie. Udělají vám odběry a vy pak se krví a spermijkama pofičíte přes půl Brna do laboratoře (my jsme zabloudili a spermijky pomalu chladly a naštěstí jsme to na poslední chvilku našli, ale byly to nervy. Manžel byl už ochotný venku na parkovišti dát do zkumavky novější várku 😀 ). Myslím, že jsme za to platili, ale kolik to už si nepamatuju.

s9480
1. bře 2011

Asmeenko díky za přízpěvěk
holky tak jsem teď konečně volala do toho Brna
pokud mi to doma projde tak jsme objednaní už 16.3. v 7.30 ráno
je prý jedno v jaký den cyklu budu, prý nemáme týden před návštěvou kouřit ani sexovat - veznou nám oběma krev a manžovi spermijky, povezeme to do laborky jak píše Asmeen a toje celé, výsledky asi potom pošlu poštou, no zlaté Brno jo a ještě dr říkala že to hradí pojišťovna takže to je taky ok

monali
1. bře 2011

ahojky všem 😉

@lenkacar , tak to ti Ketík možná vyjde podobně jako mi, ET -pokud se teda nic nepokazí 😒 Nevím teda jak
přesně trvá stimulace u minimálky, ale tak od oka myslím, že by to taky mohl být první týden v dubnu. 😉
@s9480 , tak s tím Brnem vám to vyšlo dobře a ani nemají dlouhou dobu na objednání.
@suno , no vidíš jak to uteklo, ještě pár dní a už se bude testovat 🙂 Já tak ráda ostatním radím, ať jsou
v pohodě a zbytečně nestresujou 😀 . (já teda plaším pokaždé víc a víc- v pohodě jsem byla akorát u prvního
IVF)
@marcajda , sporák je fajn už jenom proto že je nový 😀 ten co jsme měli byl ještě po rodičích takže nějakých 20let mu určitě bylo. Akorát si musím zvyknout na kolik co péct a jak dlouho. A nejlepší je, že má prosklené dveře
a světlo, takže vidím dovnitř. Když jsem pekla maso tak sem pořád čučela dovnitř, až se manžel smál, že to mám
jako nový televizní kanál 😀 - Květen je na stimulaci moc fajn, už je jaro a všechno je takové veselejší.

suno
1. bře 2011

uteklo,ale nic příjemného,testování se bojím tak to bude nervóza jako před maturitou 😖 holky na jaře to budete mít fajn,já teďkom nejdu ani na zahradu v té kose a vy můžete být potom venku jak chcete 😉

lenkacar
1. bře 2011

@suno já mám všechny možné alergie na pyly a stromy a trávy ,takže já si to budu vyloženě užívat

suno
1. bře 2011

no to máš blbý 😢 ,ale možná si budeš moct vzít něco na alergie ,některé léky můžou i děti

lenkacar
1. bře 2011

@suno no něco budu muset bo jinak zdechnu

suno
1. bře 2011

hlavně ať to má člověk za sebou s pozit.výsledkem 😉

suno
2. bře 2011

ahojte,tak to vydím bledě,začala jsem špinit a bolí to úplně jako na menzes takže čekám,že se to rozjede a ráno jsem si dělala test a negativní,dnes jsem 10.-11den po et 😒

lenkacar
2. bře 2011

😔 😔 😔 😔
@suno