FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

lenkacar
8. pro 2011

tentokrát je mi dost blbě při stimulaci takže žádná sranda se mnou

paraple98
9. pro 2011

Ahojte kočky, všechny zdravím. Tak vidím, že tamtamy pracují dokonale 😀
Takže trochu info, mala se rozhodla, ze v nedeli 27.11. v 23h prokopne stavidla, za chvili nastaly bolesti a do hodiny a pul jsem byla na 7 cm, takze honem na sekci, jelikož zůstala hlavinkou nahore. Bohuzel jsem byla prave paradne nachcipana, takze celkova anestezie nehrozila a spinal mi kvuli fraxiku dat nechteli, takze se radili a radili a ja v bolestech lezela na stole a nemohla ani poradne rozdychat kontrakce.... Nakonec zvolili spinal, takze zas cekani mezi kontrakcemi, kdy to pichnout. Ja uz se hlavne modlila, at mne konecne riznou, nez jim bolestmi spadnu ze stolu 🙂 Navic v tak pokrocilou hodinu nikde nikdo, tak se svolavali na sal jak na za cisare pana :mrgreen: Mala se totiž drala ven kvuli zkazene plodovce, tak proto taková rychlovka…V pátek nás pustili, ale od neděle jsme byly ještě na novorozenenckém, malá nám přestala dýchat, tak nás nechali ještě 4 dny na pozorování, ale všechny testy ok, tak snad to bylo poprvé a naposled.
Měla jsem na Mikuláše plánovanou sekci, ale malá se rozhodla jít dřív,no já se nedivím, v takovém brčálovém bazénu bych taky nebyla ani minutu navíc.

A co vy dvě pokročilé těhulky, petul a marmar, jak se vede?

Ivet - doufám, že je vše ok. Co angelsound, zkoušíš?

Leni - počáteční potíže při stimulce vyváží // pod stromeček,tfuj tfuj tfuj,mooooc na tebe myslím 🙂

marmar79
9. pro 2011

@paraple98 Ahooooj! Ještě jednou moooc gratuluji k malé, ať se vám oběma moc daří.
U mě vše v pořádku, dnes jsem byla na testu na cukrovku, výsledky budou v pondělí. Jinak mě malá docela dost kope, ale je to hezký pocit, i když občas to i zabolí. Měj se hezky. M.

petulka22
9. pro 2011

@paraple98 Paraplíčko to sis teda užila. Ale hlavně, že jste obě v pořádku! Závidím, že už to máš zasebou.🙂 Takže taky ještě jednou moc gratuluju, ať je malá zdravá a dělá vám jen a jen radost.🙂 JInak já taky OK, v pondělí mám další kontrolu, už jsem 27 TT, pěkně to letí. 🙂
@marmar79 U mě cukrovka není, tak ať je to taky tak.🙂 Jinak o kopání mi nemluv, my máme asi nočního ptáka, takže celkem dobré spaní.😀
@lenkacar Leňuli vydrž, výsledek bude stát za to! 😉

lajcikova
9. pro 2011

@paraple98 teda zažitek co???mě až mrazí,no hlavně že ste v pořádku,a opatrujte se
jinak nezkoušela sem zatím dalši pokus,mam pak depku....tak to nechavam osudu 🙂
ještě by si nam mohla hodit aspon fotečku,jo a mužu se zeptat kde si rodila???ja pořad zvažuju porodnice ale nevim nooo
@lenkacar držim vše co mam,hlavně at to už klapne 🙂

petulka22
12. pro 2011

Ahoj holčiny, tak ze mě je ode dneška žena v domácnosti, jak říká manža.🙂 Už toho mám dost a zůstala jsem na neschopence. Jinak kontrola dobrý, malý je teď hlavičkou dolů, tak uvidíme.. Dnes jsem byl objednaná na 3D i se záznamem na DVD a ten rošťák měl pořád před pusinkou ruce nebo nohy, tak nakonec mám jenom jednu pěknou 3D fotku. Ale aspoň něco.🙂
Co vy ostatní jak válčíte? Přípravy na Vánoce jsou v plném proudu? 🙂 Mně to ani nepřijde, že už příští týden..Dárky mám teda naštěstí skoro všechny v kupě, už jen něco málo doladím a hotovo. Nesnáším ty tlačenice, které už teď všude vládnou..
@paraple98 Paraplíčko fotečka by nebyla? Já jsem na princeznu moc zvědavá! 😉 A jak to jde, mamčo? 🙂
Holky mějte se, přeju klidné předvánoční dny.🙂

marmar79
13. pro 2011

Zdravím všechny,

@petulka Super, že už můžeš zůstat doma. Sama vím, jak to bývá občas náročné. Užívej si pohody doma.

@paraple98 Taky stále zvědavě nakukuji do albíčka, jestli jsi nedala fotečku 🙂

lenkacar
13. pro 2011

holky včera OPU 34vajec ..ve čtvrtek transfer..

lajcikova
13. pro 2011

@lenkacar tak to gratuluju,to je uroda 🙂

marmar79
13. pro 2011

@lenkacar Ty jo, to je teda počet... já měla nejvíce 11 vajíček. Ať se krásně vyvíjí.

lenkacar
14. pro 2011

no holky zatim bojuje 17ks,měli jsem PICSI,snad tam dali tu správnou spermoňu už konečně

lajcikova
14. pro 2011

@lenkacar i tak je to super počet,bude i na sourozence 😉 no ja měla dnes poradnu,vše v poho,a asi to bude kluk,a mam po terezce,ale nebyl si jistej,tak uvidim na tom sreeningu

nana.76
14. pro 2011

@lenkacar ty jo to mimoušku 🙂 Tak hlavně vybrat ty největší bojovniky a muže se těhulkovat 🙂
Parapličko ja taky čekam nějake foto te male berušky Terezky 🙂

s9480
14. pro 2011

Ahoj holky po očku Vás sleduju ale není co psát takže zůstávám v utajení 😉
Lencar to je teda síla, 34 vajec ty jsi zdatná nosnice, pro mě neuvěřitelné, s mojema max.5 a ještě nic moc kvality ať byl dlouhý či krátký protokol, no nic , krásně tu těhotníte a rodíte tak Leni šup šup doplnit statistiku, na zítra se kásně vyspi a šup tak s nima 😉
jinak Vám všem přeju krásné a klidné Vánoce

paraple98
14. pro 2011

@lenkacar teeeda, nosnice jak z JZD 😉 😀 Moc drzim palce at se bobci drzi 😉 tfuj tfuj tfuj

@petulka22 mala se porad schovavala,takze my z 3D toho mame taky pomalu 😉

@lajcikova to jsem teda zvedava, ale hlavne at jste oba ok,at uz je to kluk ci holka 🙂

@s9480 Esíčko,moc zdravím 😉

marmar79 no nevyspane a unvene,nastesti uz jizva neboli, tak to jde...ale mala ma rymu, blinka a nespi, takze takove radosti ...

Jinak fotky dodam, ale zatim mam jen par v mobilu a ty nejsou nic moc 😖 Nejak nefotime, ale budem muset zacit,nejak to utika...

petulka22
14. pro 2011

Teda holky, jste se nějak rozepsaly! 🙂
@lenkacar Super počet, doufám, e jsi v pohodě! 🙂 Zítra na Tebe budu moc myslet!!!!!!!!!
@s9480 Esíčko ahojky, co Ty a Vánoce? Vše nakoupeno, napečeno, uklizeno? 😉 Jinak taky přeju krásné svátečky, hlavně klid a pohodu! 🙂
@lajcikova Další chlapeček? Už máte jméno? My pořád tápeme...🙂
@paraple98 Šup sem s těma fotkama než bude holka plnoletá! 😀

paraple98
15. pro 2011

@petulka22 Ááááá, mladá paní je vtipná 😝 😀 Jinak koukám, že už jsi pod stovkou, teď už to uteče aza chvíli bude na světě další Fakultčátko 😉

lenkacar
15. pro 2011

holčičky tak mám v bříšku od rána 2embrouše 8 buněčné a 4 bráchy v mrazáku ...7buněčné..díky za držení palečků...je to 7 transfer ,snad to číslo přinese už štěstí

petulka22
15. pro 2011

@paraple98 To víš, jak už jsem teď doma, tak je mi hej! 🙂
@lenkacar TFUJ TFUJ TFUJ! Ať se drží a nepustí!!!!!!!!!!

paraple98
15. pro 2011

@lenkacar Tak ať se bobci drží a nepustí 😉 To by bylo aby konečně nebylo 😉 🙂 Opatruj se 🙂

marmar79
16. pro 2011

@lenkacar Ať je to číslo 7 Tvým šťastným a embryjka zůstanou pěkně v bříšku 🙂 Držím palce.

s9480
16. pro 2011

Leni moc držím palce - budu tě sem chodit samozřejmě kontrolovat 😎
všechny zdravím, já nějak ty vánoce neprožívám, moc ten blázinec nemám ráda, takže u nás v tomhle směru bude určitě klíídek 😉

carlik
16. pro 2011

@lenkacar taky držíme palce, moje 7. těhu mi taky přineslo to štěstíčko v bříšku 🙂

ametob
16. pro 2011

@lenkacar Ahoj, natrefila jsem na tebe a strašně moc držím palečky 😉

lenkacar
16. pro 2011

já měla v nose ,že si mám vše udělat dopředu a ted se vůůůůůůůůůůůůůbec nemínim stresovat,ale neležim jestli myslíte ,jen jsem strašlivě líná 😝 😀 ,no však já vás taky kontroluju se nebojte ,pícháme ráno clexane ,snad mi pomůže ,když jsem si ho tak tvrdě vybojovala

lenkacar
16. pro 2011

holky díky všem ,už jsem to chtěla zabalit a nakonec mi to nedalo no..však už mě znáte

lenkacar
16. pro 2011

ametob kočko to snad neni možný ahoj

lenkacar
16. pro 2011

jo a už toho nechte páč jako jsem nahormonovaná a ještě budu bečet

marcajda
18. pro 2011

ahoj děvčata. tak jsem se na vás po dlouhé době přišla kouknout a trošku mi tu tečou slzy. to je krása.
@paraple98 tobě moc gratuluji a jsem tak šťastná, že jste to všechno krásně zvládnuly. i když to teda byla dřina.To máš doma nádherný vánoční dárek. Malou Ježíšku🙂 tak at ve zdraví roste.

@lenkacar a na tebe taky koukám. At už ti ta 7 přinese štěstí. skoro nemohu uvěřit, žes měla tolik vajíček. co na to říkal hyperstimulák? to tvé bříško dostalo pořádně zabrat. ale naděje to je veliká a ještě zásobička v mrazáku, co víc si přát.

a ostatním děvčatům už to taky utíká. Peti, jaké ty už máš bříško. já byla v pátek u kaděřnice a taky se o mě opírala takovým bříškem. jen jsem trošku záviděla. taky už končí v práci a jde na neschopenku. stejně jste dobré, že jste chodily dál do práce.

@s9480 mě ty vánoce taky neberou. žádný toužebný dáreček mi nepřinesou a to má pak člověk akorát trošku depku.. ale pro neteřinky už mám nakoupeno, tak něco radostného na nich snad bude. I když holky už odrůstají, tak i to kouzlo se už pomalinku strácí..

jinak u mě nic nového. kamarádka si v červenci v Mohelnici otevřela na náměstí čajovnu, tak jsem hodně tam a pomáhám a užívám si tam lidi. tak až pojedete přes Mohelnici, tak přijdte. a každé dopoledne tam bývá otevřená herna pro děti, tak to je něco přesně pro vás!! holky šikovné.

mějte se moc pěkně a přeji vám krásné a požehnané svátky vánoční. a štástvý nový rok. Moc na vás myslím.

petulka22
18. pro 2011

@marcajda Ahojiiiiiiik Marci! 🙂 To je dost, že taky nakoukneš, chybíš nám tu! Já taky nějak nemám vánoční náladu, žádný sníh tady, jen podle těch návalů v obchodech se dá poznat, že už je to blízko.. Jinak mi vůbec nedochází, že už v sobotu.. Tobě taky kouzelné Vánoce a v tom novém roce ať se Ti splní vše, co si přeješ! 🙂
Holky, dnes jsem si nadělala těsta a v týdnu to postupně napeču, nabalím dárky a tak, já jsem tak ráda, že nemusím do práce...tolik času na domácnost jsem neměla snad nikdy...🙂