FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

ametob
4. čer 2009

Milin, tak to je jasný, stojíš tam celej den na nohách a hlavně se nadřeš, to je jasný, že ti to hned napsal a je to dobře🙂 Šéfa se neboj, on to pochopí - snad 😉 A brzy někoho najde, když je taková nezaměstnanost, ne? Ikdyž je jasný, že tebe už znal, věřil ti a tak, no....

milin
4. čer 2009

jj nemám strach že by si nenašel náhradu,ale mám strach z jeho reakce ☹ 😔

ametob
4. čer 2009

Jo jo, chápu, tak budu držet pěsti, jestli bude hnusnej, tak si z toho zkus nic nedělat, protože to nemá cenu se tím trápit, ale chápu tě, tady sice všichni tuší, že chci mimi, ale taky se mi to nepůjde říkat vesele 🙂

milin
4. čer 2009

Tak jsme na tom nějak stejně,ale já bych řekla že jsem na tom podstatě hůř.Mám strach že mi nadá 😔

ametob
4. čer 2009

Milin, neboj, i kdyby ti nadal, tak to zvládneš, nic horšího ti snad udělat nemůže... Jak u něho dlouho pracuješ?

milin
4. čer 2009

Hm tak květen to byl 7měsíc. 🙂

ametob
4. čer 2009

No, to mu brzy utečeš 🙂 Ale nedá se nic dělat 😉

milin
4. čer 2009

Nu já si před tím strašně dlouho hledala práci.A pak jsem narazila na tuhle a bylo to.Ale jsem ráda že jsem tam mohla být. 🙂 I když ženský mi budou chybět,ale budu s něma ve spojení nebo tam budu chodit nakupovat. 😉

ametob
4. čer 2009

No jasně a pak tam budeš chodit na prochajdy s mimišem 🙂

s9480
4. čer 2009

Ahoj vidím že tady dnes plkají jen těhule 😉
Milin sakryš přece se nebudeš trápit šéfem jestli je normální tak to pochopí, přece musí čekat že ženská v tvým věku půjde na mateřskou a jestli to nechápe tak je to vůl a jezbytečný se tím zabývat, mimi si hrozně chtěla a teď to vyšlo tak se raduj a hotovo, ani nevíš jak bych já ráda v práci oznámila že jdu marodit 😎
já jsem v práci spokojená sice je to stresovka a le jde to až na nějaké kraviny, ale je to denní dojíždění 1 hodinu do práce bus + tramvaj a to stejné zpět takže bych se asi netrápila a byla doma, teď jsme si měly vybrat termíny školení, tak jsem si schválně vybrala termín až v prosinci s úmyslem že už budu v tu dobu doma 😉 no kéž by, no a taky jsem se dnes objednala do FN, zvolila jsem termín na začátek září, prázdniny si dáme oraz a hlavně se budeme snažit aby se zadařilo 🤐

milin
4. čer 2009

Holky tak budu muset zítra šéfovi zavolat a říct mu to.Mám strach ale zase mu nemůžu lhát.

s9480 tobě držím palečky aby to přes prázdniny vyšlo.Nevím jak jste na tom finančně,ale pokud na to máte tak si zajeďte na dovču.Píši to proto že na to každý nemá.Aspoň přijdete na jiný myšlenky a co víš třeba se fakt zadaří moc bych ti to přála 😉

lenkacar
5. čer 2009

dobré ránko dneska se vstávalo se slunkem ,jen aby nezalezlo ...mohlo by trochen 😀 přitopit

milin
5. čer 2009

Ahoj holky
jj u nás taky krásně svítí sluníčko,ale teplo tam moc není teda.Já už bych brala tak 30 ve stínu to bych byla spokojená. 😉

ametob
5. čer 2009

Ahoj holky🙂 Tak teď jsem snědla chlebíček a velkej zákusek - ale to už jsme neměla 😀 Teď je mi těžko... Jinak u nás taky svítí sluníčko, ale vedro není... Bylo by fajn, kdyby už bylo pěkně, protože já teď pořád jaksi mrznu🙂

monali
5. čer 2009

ahoj,
taky se přidávám, u nás je taky hezky slunečno, ale zatím docela chladno. Já nejsem tak náročná, mě by úplně
stačilo nějakých 25stupňů 🙂

jinak hlásím, že jsem doma
Pustili mě už včera , ale to jsem celý den prospala - asi na mě ta narkoza učinkovala nějak dýl 🙂
Dělali mi to ve středu, ale přišla jsem na řadu až ve 13.hod tak jsem tam musela zůstat do čtvrtka. Proběhlo to
celkem v klidu, doktor co mi to dělal (domluvil mi to s ním můj gyndař) byl fajn, přišel za mnou hned ráno, potom se mnou mluvil ještě na sále, a pak se za mnou přišel podívat ještě odpoledne. A říkal, že by všechno mělo být v poho. Tak snad jo. Naštěstí to byla rychlovka, trvalo to asi 30min i s cestou na sál. Akorát , když mě pak vezli na pokoj a já se začla probírat, tak mi tekly slzy jako hrachy a na pokoji ještě asi 15min jsem bulela, ale
nejhorší bylo že to nešlo zastavit , tak doufám že jsem nějak nevyváděla i na sále. Když narkoza vyprchala
úplně tak už to bylo v klidu.
Ještě mě trochu pobolívá spodek, ale to se dá vydržet. Snažím už se moc na to nemyslet, co by bylo kdyby.
Zatím mi to moc nejde, ale snažím se. Počítám, že tak do 14dnů se vrátím do práce a pak už se budu těšit
na KET.

monali
5. čer 2009

Milin, tak co už si mluvila se šéfem, a jak to dopadlo.?
Leni, koukám, že si docela ranní ptáče, to se ti stalo dneska vyjímečně, nebo tak vstáváš pořád? 😀
Ametob, ty se máš takové dobroty hnedka po ránu, to je nějaká oslava? Doufám, že už ti není tak těžko 🙂

Milin, ještě jsem se chtěla zeptat, ty pěstuješ orchideje, že. V únoru jsem jednu dostala, a teď mi odkvetla.
Mám ji nechat tak, nebo nějak ostříhat aby mi zase vykvetla?

ametob
5. čer 2009

Ahoj Monali, tak to je fajn, že to aspoň proběhlo bez potíží, teď už to máš za sebou a bude jenom líp. 14 dní si doma trošku odpočineš a jak píšeš, pak už se jen bude pomaloučku blížit KET. Jinak kolega v práci slaví narozky, tak proto jsem tak ráno hned mlsala 🙂

milin
5. čer 2009

Ahojky Monali,jsem ráda že vše dopadlo v pořádku i když je to smutné,ale člověk musí bojovat dál.Nevím zda víš že jsem to ta holka co byla v pondělí s Ivetkou (Lajči) ve FN.A potakli jsme se tam.Je to v podstatě jednoa,ale já jen pro upřesnění informací. Jo tak se šéfem jsem ještě nemluvila,ale už se přemlouvám asi od rána co jsem vstala. 😀 Ale musím mu zavolat,ale mám strach.

Monali jj orchideje pěstuji,ale musíš mi napsát jakou to máš orchidej.Podle toho ti mohu napsát zda ustřihnout a kde nebo nestříhat. 😉

Ametob tak zákusek bych si dala taky 😉

lenkacar
5. čer 2009

moni ahojky tak už doma? to je dobře ,že jsi nás přišla pozdravit ,většinou časně vstávám ,ale nelezu na net ,páč uklízim a jiné věci ...ale někda zajdu ..

monali
5. čer 2009

Milin, jasně že si tě pamatuju. Ale ani ve snu by mě nenapadlo,že jsi to ty. Mám pocit, že na fotce co máš tady vypadáš jinak, než ve skutečnosti, ale je fakt, že jsem si tě zase tak moc neprohlížela. Každopádně jsem ráda, že
tě teď vlastně znám osobně. A ta orchidej se jmenuje phalaenopsis, nebo tak nějak, snad jsem to opsala dobře.

milin
5. čer 2009

Monali tak já tady na fotkách nejsem s brýlema.Já se s něma nerada fotím.si připadám hrozně.
Takže orchidej si napsala dobře, a tak ji budeš stříhat.Ale pozor ne celý stonek! Na stonku jsou takový pupínky.Budeš počítat od spodu 3-4 pupínky.Nad nima to strým nožem či nůžkama ustřihneš se šikma.A necháš tak.
Doufám že jsem to napsala dost srozumitelně.Mě teď taky odkvetl jeden můrovec a právě před chvílí jsem je ustříhla. 😉

lenkacar
5. čer 2009

mili já se taky nerada fotila s brýlema a ani na svatbu jsem si je nevzala a pak jsem ani neviděla na prstýnky ,to bylo jako docela blbý 😀 😀 😀 😀 ,ale už pár let mám laser a jsem v poho

milin
5. čer 2009

jj tak na laser ještě nemám tolik dioptrií.Jako když sundám brýle tak vidím,ale ne moc ostře.
Mám na dálku 1,25 takže to zas není taková hrůza. 🙂

s9480
5. čer 2009

Ahojky Monali tak hlavně že už to máš za sebou teď už to bude jen lepší
Milin s tou dovčou to není špatnej nápad ale vzhledem k tomu že jsme se před týdnem vrátilli z Egypta tak další dovča bohužel nehrozí - ale odpočatí jsme i když po týdnu v práci skoro nevím že nějaká dovča byla

ametob
5. čer 2009

Tak holky, přeju všem krásný víkend, mějte se pěkně🙂 Pa.

lenkacar
8. čer 2009

zdravím po víkendu vytáhla jsem vás ze stránky č.3 no teda 😢

ametob
8. čer 2009

Ahojky, no celý víkend se tu nikdo ani neukázal 😒

monali
8. čer 2009

ahojky,
teda o víkendu to tu zrovna nežilo 😉

Dneska jsem byla na kontrole u svojeho doktora po té revizi, Zůstaly mi tam ještě nějaké zbytky tak mi píchnul
injekci a napsal antibiotika proti zánětu a za týden na kontrolu. Tak snad už pak bude všechno v pořádku.
Když jsem ležela v Olomouci, tak jsem zažila jak to dvěma holkám udělali blbě a pak musely znovu na sál.
To už bych asi nedala 😝

Jinak u nás v tématku jedna kočka ráno začala rodit, tak teď všichni čekáme na další zprávy. Bude to naše
první koníkové mimi. 🙂

monali
8. čer 2009

Teda Leni, 3 revize - to by mě už potom vezli asi na psychinu. jednou budiž, ale další to musí být hnus. Jako by
se nemohli hnedka podívat přes UTZ a zkontrolovat to.

Jé, já ti odepisuju na jiném tématu, ale to neva 😉

lenkacar
8. čer 2009

to neva já tě vidim ..jo byla na tom moje známá ..