FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

sukubka
12. dub 2009

leni sliznice byla 10mm a ty jsi měla jakou?

ametob
12. dub 2009

Pěkný den holky, tak vás zdravím a přeju, ať je všechno tak jak má být 🙂 🙂 🙂

sukubka
12. dub 2009

ametob ahojík!
holky normálně se mi ucpal nos to mi tak chybělo 😒

milin
12. dub 2009

Ahojky holky
Sukubko,držím pěstičky aby se embryjka dobře zahnízdily. 🙂

sukubka
12. dub 2009

ilin děkuju!holky myslíte že ten ucpanej nos vadí?teplotu a nic nemám jen toto!mám strach víte jak,člověk na sebe pozor dává pozor a ted tohle

milin
12. dub 2009

Já si myslím že ani ne.Jen bych dávala pozor abys ještě víc neprochladla.Dej si nějaký dobrý čajík.A nemůžeš být třeba na něco alergická?Já jsem alergik takže mám plný a ucpaný nos pořád 😠 .Nic mi na to nepomáhá,ale co se dá dělat.
Já jsem taky zvědavá co mě čeká tenhle cyklus.

A zaváděl ti embryjka Dostál?

sukubka
12. dub 2009

jojo zaváděl mi je Dostál.myslím že na nic alergická nejsem,tda na nic mi nepřišli a o niem nevím,já piju čajík a dávám bacha.
určitě tento cyklus bude ok,uteče to jak voda,uvidíš 😉

milin
12. dub 2009

jj čas poslední dobou utíká ani nevím jak.Ale kdybych na to měla pořád myslet tak se asi zblázním.Nejradši bych teď odjela na dlouhou dovolenou.

Sukub chci se zeptat.Můžu do FN na kontrolu i mimo 13dc?Třeba i dřív?Prostě se necítím nejlíp a mám špatný tušení že mám cystu.Tak nevím jestli tam můžu zajet?Co ty myslíš?

jirule33
12. dub 2009

Holky moc vám držím palce !!!! Já byla loni na velikonoční pondělí na kontrole, jestli rostou vajucha, byla tam tenkrát Oborná...tak to budete mít skoro vánoční miminka jako já 😉 tak odpočívejte ať se můžou zavrtat 🙂

sukubka
12. dub 2009

milin určitě tam můžeš zajet kdykoliv jindy to ti nikdo nic neřekne!zajed si tam at jsi v klidu!

jirule jojo sme velikonočí slepičky a snad budeme mít vánoční mimča 😉 bylo by to super

sukubka
13. dub 2009

pěkné velikonoční ráno holky 😉

lenkacar
13. dub 2009

sukub ahoj i ostatní ,já nevim jaká byla sliznice při ET mě to nikdo neřekl ,jen na předposlední kontrole byla 8,5mm,jinak mě teče z nosu jak z kohoutku ☹ ,asi jak to kvete všechno ,jsem alergik

milin
13. dub 2009

Ahojky holky
přeji krásný ráno a hezký Velikonoce. 🙂

Leni tak alergik jsem taky.Takže z nosu mi teče pořád 😠

lenkacar
13. dub 2009

milin ahojky já tohle období miluju male tohle sebou nese pro mě i tyhle hrůzy a to ještě nekvete šeřík...a jasnmín ,asi mi nejvíc vadí keře ..jinak jsem byla u alergoložky a ta že prej mi to změní do nosu foukadlo a napsala mi kráva něco cxo se nesmí v 1 trimesstru ,přitom jsem s ní o tom mluvila že jdu na ivf ..kráva ,tak to neberu a raději budu trpět ,foukam jen kortikoidy do plic..jsem ke všemu ještě astmatik

lenkacar
13. dub 2009

jinak mi tak divně bolí v břiše a furt se mi chce na velkou asi to brzy dostanu ,tak půjdu do mrazáku ..doufám ,že budu moct už příští měsíc ,co myslíte?

milin
13. dub 2009

Leni já užívám jen nějaký sprej do nosu,ale ten mi pomáhal jen v zimě.Teď se to zhoršilo 😠 a ještě k tomu jsem asi nachlazená páč ta rýma už je s prominutím i hlenovitá.Též mám nějaký léky,ale ty neberu taky se nesmějí 1.trimestru.Tak je neberu preventivně.DR. říkal že si je mám vzít pouze v nutných případech.A tož zatím se to dá.
Mám pocit že někteří dr. vůbec neposlouchají!!!!!!!!!viz, tvůj případ.

Leni já myslím že je to dobře že tě pobolívá podbřišek.Mimča se tam určo dobře zavrtávají 😉

lenkacar
13. dub 2009

mili to už by museli bejt zavrtaný ,mám pocit ,že to nevyšlo ,bohužel ..nemám už žádné příznaky ..

sukubka
13. dub 2009

Leni co to slyším?na mrazáky zatím vůbec nemysli,holky už tady musíme prolomit ty ledy!je optimální období na těhulkování a my těhulky už sme!!!!!věřme tomu¨!!´
já nemám alergii ale rýmu sem s toho na máry štve mě to snad to mrnouskům neublíží,pořád smrkám jak hnup 😒 dneska sem byla s manžou na otočku autem u našich vymrskat máti a už zase poctivě hajám!taky ste se občas po ET prošli né?nebo ste leželi celý den?
Leni tobě se to testování pěkně blíží 😉

lenkacar
13. dub 2009

ne normálně jsem chodila a pak zase lehla ,nevim sukub vnitřní pocit ,je že to nevyšlo ..to jako nefnukam ,prostě si to myslim..

ametob
13. dub 2009

Pěkný Velikonoční pondělí, holky, já už mám za sebou dva výprasky 😀 Lenkacar vydrž, ještě není nic jasný, moc ti přeju, aby to vyšlo. Sukubka: ty se pěkně vylež, ať je ucpanej nos pryč a odpočívej 🙂

sukubka
13. dub 2009

Leni kolikátý den jsi po ET?

lenkacar
13. dub 2009

dneska 8den

sukubka
13. dub 2009

a kdy chceš cca testnout?si píšem na obou tématech jak blboni že? 😀

lenkacar
13. dub 2009

jo pěkně se honíme 😀 ,zkusim středa

sukubka
13. dub 2009

kdepak jsi ?????

s9480
13. dub 2009

Lencar co to čtu, sakryš babizno to tě bolí břucho protože se ti roztahuje děloha jak se tam ti 2 pištoti zavrtávají a basta!!!
Už se těším jak nám ve středu napíšeš že jsi našla // 😀
Milin myslím že tě ve FN mimo objednaný termín nevezmou, já byla zvyklá z Fertimedu že jsem tam chodila i při zánětu apod, ale mi právě doktorka řekla že si musím najít normálního gyndaře pro tyhle případy že tohle oni neřeší
Sukub chodit normálně můžeš ne dlouho ale procházka nebo návštěva nevadí, jo a když jsem brala Utroš tak mi taky nikdo neříkal že musím ležet, ono se to vstřebává ze sliznice takže bych byla v klidu

sukubka
13. dub 2009

s9480 ahojík babizno 😀 a myslíš že nějak extra nevadí ta rýma?
Jak jsi prožila velikonoce?

s9480
13. dub 2009

Sukub já myslím že rýma nevadí, pokud fakt není teplota a nekašleš tak je to ok, hele ale zase to musíme brát jak to je pokud je to OK tak se udrží i při chřipajzně 😉
Velikonoce tak nějak normál, ráno přišel brácha se synovcem, pak jsem dostala výprask ok manži a od tchána, potom strejda a bratranec a no a bylo po všem, akorát se mi ještě manža nevrátil ze šmikustru chodí s mým tátou to asi bude veselo až dorazí 😎 , a zítra zase do rachoty 😖 , teď jak je tak krásně tak se mi tam vůbec nechce, hned bych byla doma s rostoucím pupíkem 😉

sukubka
13. dub 2009

nekašlu vůbec jen smrkám 😉
je to deprimující období,všude samá těhulka,nebo mamina s kočárkama že?je hezky a vylízá to.Ale neboj je jaro a výjde nám to věř tomu!!!!
manža bude hold trochu unavenej a ospalej 😀

milin
13. dub 2009

s9480 děkuji já si právě myslela,že to tak bude.Já právě nevím co mi je.Motá se mi hlava bolí mě žaludek a občas je mi na zvracení.Občas mám návaly horka a bolí mě podbřišek.Test jsem si dělala minulý týden a byl negativní.Pak jsem dostala MS.A dnes jsem zkusila testnout a test čistý jako lilije.Nu prostě mám fakt podezření na cystu nebo já už nevím.13 dc mám až příští týden tak nevím zda mám zajet ke své dr nebo tam zavolat.Je to šílený jak člověk stále dumá co mu je a proč to tak je.Závidím těm co jsou v poho nic jim není těhule jsou jen co projdou okolo trenek.Ach jo holky.

Vy jen vydrž te a DRŽTE PLOD!!

Jdu zase makat ať to mám za sebou 🙂