FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

sukubka
16. dub 2009

ahoj holky,koukám že tu za náma přišla i Lči to koukám ale super 😀
ametob já měla 1vvf v červnu no a ted mám 2ivf já přešla s Fertimedu do FN a obědnala sem se tam hned jak sem při 1IVF zjistila že to nevyšlo,ale dostál mi řekl že musím mít 3měsíce pauzu ale když viděl ten jejich rozpis řekl že dřív by mě stejně tam nenacpúal.Dělali mi různá vysšetření a čas letěl až ted sem se dočkala 😉

S9480 já si myslím že ty prsa atd vše souvisí s Utrošem,podle mě mimča ještě asi ani nejsou zakouslí,no dnes sem 4den po ET to by se mohli pomalu vrtat že? 😉

sukubka
16. dub 2009

monali jak tobě je?

ilci
16. dub 2009

sukub, tak musela jsem nakouknout, jak se máte vy holky ze "staré" gardy 😉

sukubka
16. dub 2009

jsi hodná i SMIL 😀 a jak se máš ty a malej určitě superk,když máš takovýho šikovnýho a vytouženýho klučino že?

s9480
16. dub 2009

Smil 😀

monali
16. dub 2009

ahojky
Sukub jsem celkem v poho, akorát pořád mě ještě bolí břícho a píchá ve vaječníkách, ale pořád si říkám , že to tak
má být. Už si totiž vůbec nevzpomínám, jaké to bylo při 1.IVF. Jo a prsa mám taky nějak citlivější, ale to je určitě
utroš. 😠

ametob, my jsme měli první pohovor 23.9.08 no a IVF bylo tento týden , takže to trvalo 6měsíců 😒

monali
16. dub 2009

dneska jsem volala, takže máme 7mražáčků, tak aspoň se nám ta ICSI vyplatila 🙂 I když by mi nevadilo,
kdybysme je už nepotřebovali 😉

s9480
16. dub 2009

Monali paráda tak pojistka je na mrazu, ale snad nebude potřeba 😉

ili5
16. dub 2009

Ahojky, monali, to je perfekt, že máš tolik mražáčků. Jsou tam moc poctiví, takže budou i výborné kvality, jinak by to tam nemrazili, jak v OV. Takže můžeš jít pak pro sourozence, po šestinedělí 😀
Ilči, to strašně utíká, pamatuji jak jsem tě četla jestli už konečně se to povedlo a klučík už tak velký. Smil to samé, trojčátka, to musí být zahůl, co? Chtěla bych dvojčátka, trojčátka už by se nám do toho našeho krcálku panelovém nevešly 😒
Sukub, jak jsi dopadla odpoledne v autoškole, testy, udělala?

ametob
16. dub 2009

Díky Sukubka a Monali, moc jste mě nepotěšily, myslela jsem, že to trvá malinko míň ☹ Tak budeme čekat🙂

sukubka
16. dub 2009

ili testíky jsem udělala i techniku 😉 aspon něco 😀
monali téééda tolik mražáčků to teda moooc závidím,snad mi to ivf výjde a nebudou mi chybět!dneska se cítím nějak divně protože mě nic nebolí a nic mi není 😒 !!!!testit budu asi ze zvědavosti 8den,uvidíme no 😉

ilci
16. dub 2009

holky, jj, letí to jak blázen, jsem si nostalgicky zavzpomínala, jak jsem loni touhle dobou našim oznamovala, že budem mít mimčo 😉
držím všem pěsti, ať vám to co nejdřív klapne a rozšíříte naše řady 🙂

petista
16. dub 2009

ahoj holky,Moni, tak to je paráda, tolika mrazáčků - sourozenců... 😉 No a když se tak dobře vyvíjeli mrazáčci, tak ti v bříšku budou taky šikovní..
Ametob, jaká je rychlost záleží na tom, jak rychle se stačíš objednávat na konzultace. Já většinou je hned po konzultaci objednávám na další, protože čekací doba je tak 2-3 měsíce...

sukubka
16. dub 2009

já bych to taky tak viděla že kdyby to náááhodou nevyšlo tak bych se hned obědnala na další konzultaci a hned si zařídila imunologii!!!!ale SNAD to dobře dopadne 😉

sukubka
17. dub 2009

teda holky pěkně tady na to prdíte!monali jak je jak se cítíš?kolikátý den budeš testit? 😀

ili5
17. dub 2009

sukubko, zdravím tě, vždy tady nakuknu jak pokračuješ a monali taky. Já už počítám hodiny abych taky už mohla píchat, snad příští týden už.

ametob
17. dub 2009

Dobré ráno holky, díky, budu se na konzultace objednávat, co mi budou síly stačit 😀 A všem moc přeju aby to vyšlo🙂Bylo by to super a pro všechny ostatní myslím taky hodně povzbuzující🙂

lenkacar
17. dub 2009

zdary holky tak co jak je to tady s váma ?já pojedu nejjdřív za týden do caru a budu chtít KETovat v květnu ..

lenkacar
17. dub 2009

sukub tak co testíky?

ametob
17. dub 2009

Ahoj Lenkacar, to ti schvaluju🙂
Co plánujete na víkend?

lenkacar
17. dub 2009

asi ametob chatu musim tam dodělat vnitřek ,takže ikdyby pršelo ,bude tam co dělat a vy?

monali
17. dub 2009

ahojky,
Sukub, já budu testovat asi těsně před tím než půjdu na krev do FN, protože se tam musí na výsledek čekat osobně, v OV to bylo lepší tam jsem si zavolala až z domu, pokud teda do té doby nezačnu krvácet,
to pak už ani nebude mít smysl 😖 Jinak je mi celkem pořád stejně.
Jo, a nesnáším utrogestan 😠 😀 ještě že mám zásobu slipovek.

Leni, co vám říkali v CAR po ET? máte se hýbat, nebo ležet nebo je to jedno? Já jsem polehávala tak 2 dny
a to spíše kvůli tomu hyperstimuláku, teď už potřebuju doma něco dělat a zítra jet k našim na zahradu, a na
nákup, Mimi se stejně nedá vyležet, takže když nebudu nic tahat tak by to snad mělo být v pohodě, ne?

Ili, neboj to uteče a budeš mít rozpíchané břicho 😀

lenkacar
17. dub 2009

moni no dík teda já nechci píchat ..na ket budou doufám prášíky ..nám řekli tak 3dny klid ,ale fakt se to nedá vyležet ..když to tam má bejt tak to tam bude ,ale jasně dávej na sebe pozor ,nic těžkýho netahat

ametob
17. dub 2009

Lenkacar: tak to je fajn, kde máte chatu? My by jsme si jednou přáli chatu v Beskydech, ale moc to nevidím☹ Hodně jezdíme na kole a chodíme po horách, ale tento víkend bude asi pracovní doma, nařezat dřevo, trošku poklidit no a večer nějaký to pivečko a tak.... Počásko nemá být nic moc, tady se už pěkně zamračuje☹

ametob
17. dub 2009

Holky, tak pěkný víkend. Už utíkám z práce domů 🙂 Pa 🙂

milin
17. dub 2009

Ahojky holky
přeji Vám krásný víkend.I když bude pršet,ale to někdy musí taky 😉

Sukubko jak pak se cítíš?Doufám že je vše ok 🙂

Já jdu zítra opět do práce,ale nevadí aspoň se nebudu doma nudit 🙂 papa zítra. 😉

monali
17. dub 2009

Taky přeju všem hezký a dlouhý víkend, 😉 a neflákejte to tady!! 😠

sukubka
17. dub 2009

ahoj holky dnes sem si koupila testy zásobu na rok 😀 odpoledne sem ze srandy testla a bylo tam samozdřejmě prd 😀 manža říkal že sem magor se takhle nervit ale ani sem se //nepočítala ještě k tomu s odpolední moči 😉
jinak se cítím fajn,no uvidíme!!!!
monali já 3den po Et dělala závěrky v autoškole a taky sem tam normálně došla atd a pak šla do města!!!!
mě dostál říkal polehávat ale i chodit hlavně nic netahat!!!!
vůbec si nemůžu vzpomenout kolikátý den po Et mi při 1ivf dorazila mrcha!!!!
Tobě leni kolem 10dne né?

sukubka
17. dub 2009

ili5 ono to uteče jako voda a budeš stimulantka pak už to poletí samo ani nebudeš vědět jak 😉 moc děkuju že na nás tak myslíš 😉

sukubka
18. dub 2009

jo a holky jak sem včera zmatkovala s tím testěním 5den po ET tak sem na to koukla dnes ráno a mám tam ducha,ale mě pregnyl nepíchali!ale na testu je napsaný že pokud je výsledek za dýl jak 30min test je neplatný 😠