FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

lenkacar
5. srp 2009

jinak mám papír na imunologii do prahy

ili5
5. srp 2009

ahoj leni, jaké léky si diostala, Já brala na růst sliznice Divinu před KET 3x denně a pila kontryhel a narostla hezky.

ametob
6. srp 2009

Ahojky, Leni ☹ Tak snad se to zase někam pohne..... 😉

lenkacar
6. srp 2009

jojo ametob dostala jsem divinu a prednison ,já se sliznicí problémy neměla nikdy a ted ..takovej chcíplouš narostl.. 😝 a ani bez ovulky to dělat nechtěli ..jsem objednanaá na imuno vyšetření na 14.10. krev ,sperma

monali
7. srp 2009

ahoj Leni,
tak to je blbý, zase něco, na druhou stranu jak píšeš aspoň ti dali léky a budou to řešit.
To nám možná nakonec ten KET vyjde spolu v září, pokud se zase něco nevys..e u mě 😝
A mám taky Divinu a prednison.

lenkacar
7. srp 2009

moni tak už mám aspon lepší pocit že do sebe naženu nějakou tu chémii 😀 😀 😀

monali
7. srp 2009

no jo, to jsme celé my - když nám dají hodně prášků a hormonů tak nadáváme, že do nás kdovíco cpou,
a jak nám nenapíšou nic, tak nadáváme taky, že nás odbývájí 😀 😀

tak hlavně ať chémie zabere 😉 a co plány na víkend? chystáte se někam?

ametob
12. srp 2009

Ahojky 🙂 Jak se máte holky 😉 Já jdu dneska k zubaři 😒
Monali, Lenkacar - tak třeba bude září ten správnej měsíc 🙂

dasule
18. srp 2009

čau holky,prosím Vás,co to je za lékařku ta Oborná ve FN?Dnes mě s ní málem jeblo. 😠 Mám domluvené stimulační schéma s Dostálem,dnes jsem ale byla na ultrazvuku a byla tam ta Oborná.Přepsala mi celou stimulaci,posunula mi ji o týden dříve,takže bych měla začít už zítra a podle Dostála až od 24!Je to trošku moje vina,protože od 24 odjíždím do školy,tak mi to kvůli mě posunul,abych nemusela ze školy lítata 200 km na kontolu.Takže bych pochopila,že mě Oborná chtěla posunou...ale normálně mi řekla,že to Dostál napsal blbě a že ji je to jedno,ať si dělá co chce,že podle ní si to budu píchat pozdě!Tak teď nevím,co mám dělat?!Ale myslím si,že není Dostal blbý a určitě by mi nenapsal něco,co by bylo špatně!Co si budeme říkat,IVF není zadarmo a nemám peníze jen tak na rozhazování,musím věřit tomu,co mi řeknou!Zítra budu volat Dostálovi a zeptám se ho,co to jako má být,tak jsem zvědavá,jestli se mnou vůbec po telefonu bude mluvit! ☹

lucaaa
18. srp 2009

Ahoj Dasule ja jsem moc nechodim na tuhle diskusi ale už celkem dlouho chodim do Fm Olomouc a upřimně ti mužu říct že oborna je krava jak svina. Tak bych tebou tak tam zitra fakt radči zavolam. Ja když vim že tam ma byt Oborna tak jdu radči den předem nebo den po

dasule
18. srp 2009

Díky luci,no musím tam zítra zavolat,doufám že bude mít na mě Dostál čas,musím to s ním nějak probrat,protože mi dala brouka do hlavy!Fakt je kráva.Mám to do Ol 150 km,takže se budu snažit to co nejdříve po telefonu vyřešit.Člověk má už tak nervy a ještě tohle!Vůbec tu babu neznám a ani ona mě a začne mi tam něco měnit.

dasule
19. srp 2009

tak jsem s ním teď mluvila a říkal mi,že vše v pohodě,že tím nemůžeme nic zanedbat a že se mu to stalo už několikrát,že mu Oborná začala do toho vrtat,ale že namám mít strach,že to bude ok.Já mu věřím,ikdyž doktrorku neznám!Ale jde o to,že Dostál mě už zná a Oborná si o mě ani nic nepřečetla,jen chtěla vidět stimulační schéma,které mi bez toho,aniž by mi cokoliv řekla anebo vysvětlila přepsala,neříkám že nesmyslně,ale proč?Neměla na to vůbec právo a když,měla mi to prvně vysvětlit,chápeš.No teď už s tím nic nevyřeším,prostě to začnu píchat tak,jak jsem se domluvila s Dostálem a uvidíme. 😒

lenkacar
24. srp 2009

čus pipky no tady to žije člověk odtáhne do teplých krajin a tady diskuze zdechne nebo co?

lenkacar
25. srp 2009

no holky ...???????????????????? 😕 😕 😕 😕 😝

lenkacar
25. srp 2009

dasi jen klid tak napiš jak to dopadlo ? jo takhle to vypadá když vázne kominikace s doktorama,taky mám od některých doktorů pocit ,že cedí slova mezi rty a pokud se ty nezeptáš a nezajímáš tak tě vyšetří a vypoklonkujou bez zbytečných slov a rad ..

lenkacar
25. srp 2009

pak se tady honí rady na koníku ,kdyby ten koník zdechnul tak fakt nevim ..

lenkacar
26. srp 2009

no vypadá to že asi zdechne tak vždy něco připíšu aby tato diskuze nebyla na straně 100 za chvíli

lenkacar
26. srp 2009

tak vám musim napísat že do sebe leju kontryhel po kýblích ,aby ta pitomá sliznice povyrostla a ketík mohl v sobotu být ,páč jinak je naše mamželství už v troskách ,tenhle stav je fakt na mašli ,něškoho to stmelí ,nás ne ..

lenkacar
26. srp 2009

jinak moni já jsem ráda že mám v sobě chémii ,chtěla jsem to celou dobu a musim říct že tak od včera večera se cítim líp..bylo to docela hnusné ..urvaná že bych usnmula za pochodu a když jsem měla spát tak jsem únavou nemohla ani držet oči ,ale usnout jsem nemohla a válela jsem se v posteli ,prostě jako přetažená ..no hnus je to ..

monali
26. srp 2009

ahoj tak zdravím,
už jsme z dovči zpátky v práci 😝 a pomalu se dostávám do tempa, ale moc mi to nejde.
tady koukám to taky není žádná sláva 😠 nejdřív si sama psala Dašule, pak Lenka, že by teď já? 😀 snad ne

ahojky Leni, tak snad už se dočkáš, a kdy máš ještě kontrolu ? A s tím manželstvím, .. to mi povídej, taky
se někdy divím, že jsme ještě spolu 😒 , i když spíše teda obdivuju manžela , že to se mnou všechno
vydrží a snáší

lenkacar
26. srp 2009

moni kontrolu mám zítra odpoledne a tam se dozvim co a jak s embroušema drobet mě točí že mi chtěj rozmrazit všechny 4 a narvat co se dá ..

lenkacar
26. srp 2009

přijde mi moje manželství jak vzrůšo po 20letech 😝 🙄

monali
26. srp 2009

My máme embroušků 7 a budou je rozmražovat 4 a 3, pokud teda budou dobré. A pokud budou tak je
budu chtít dovnitř všechny, snad už to aspoň jeden z nich zvládne.
A tak hnusně ti bylo po těch lécích,?

lenkacar
26. srp 2009

jo moni od samého začátku mi je fakt divně co to žeru ..hrozně unavená ..sám doktor řekl že jo ,že je to tima lékama,no já měla 8embroušů a daj to na 2krát ,ted už máme poslední várku a jasně že dáme co se rozmrazí,ale drobet mi to sere páč 14.10 jedu na imuno do prahy akdyby se tam něco našlo ,tak je to na novej pokus komplet

lenkacar
26. srp 2009

a kde jste byli moni na dovce?

lenkacar
26. srp 2009

my jsme ulítli na mallorcu ,ale se mi tam nelíbilo ,tak si myslim ,že mi to ani nepomohlo ..ale asi je tio tim že jsme tam jeli pohádaný ..a než se to urovnalo a stejně ty pocity nejsou dobré

lenkacar
26. srp 2009

akorát jsem mu zakázala mi nosit po ketu kytice a bombošky ,přijde mi to trapný ...už to nechci ,tlustá jsem jak kejda a už ted si plánuje jak si to mimino vyležim ..asi celejch 14dní půjdu leda na hajzl ..

lenkacar
26. srp 2009

přijde mi to fakt honba to ze začátku tohle nebylo ,kam jsme se to díky ivf dostali ..

monali
26. srp 2009

Byli jsme na týden v Hřensku. Mě se moc nechtělo, byla jsem předtím 2 měsíce doma, ale vůči manželovi
by to bylo nefér, nikam moc nejezdíme a dovolenou jednou za rok si zaslouží. Ale nakonec jsem byla
ráda , že jsme jeli. Aspoň jsme na chvíli vypadli z domu - a nemusela jsem umývat nadobí 😀
Škoda, že sis dovču neužila, na Malorce musí být určitě hezky - znám to akorát z katalogů 😉 určitě se
to nějak mezi váma utřepe a bude zase dobře.

S těma kytkama a bombonana se ti nedivím, já už si tentokrát ani nebude brát nemocenskou, na 4-5dní
si vezmu dovčua a pak zpátky do práce. Vyležet to nejde -to už víme - a co doma. Prostě když se chytne
tak se chytne.

tak teď pádím domů a juku asi až večer

lenkacar
26. srp 2009

jo moni přesně jsi to pochopila ,mě to přijde jako by si chtěl zajistit úspěch ,trochu jako když už si nás veze domu ,jako z porodky víš ..no fakt je mi to nepříjemné ..